PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kız Kulesi Hk.

yesil544
10-05-2012, 22:13
Arkadaşlar şehir dışındayım Kız kulesine gitmeyi düşünüyorum daha önce gidenler varsa bilgi verebilirmi ya sabah kahvaltı için de olabilir aksam üstüne doğru yemek içinde yardımcı olursanız sevinirim..

Patisever
10-05-2012, 22:22
her dakka tekne geçiyor fazla masraflı değildir kardeşim cay su bu sabahleyin sınırsızdır

Frid
10-05-2012, 22:29
ZİYARET SAATLERİ OPERATING HOURS : 09:00 - 18:30

ULAŞIM GÜNBOYU RING SEFERLER OLARAK HİZMETİNİZDEDİR.
CRUISES TO THE ISLAND OFFERED ALL DAY.

ADA ZİYARET TICKET PRICE : 10 TL
REZERVASYON ve İLETİŞİM (Rezervasyon ve Bilgi için | Düğün, Davet, Grup Talepleriniz için)
Tel : 0 216 342 47 47 - Fax : 0 216 495 28 85 - E-mail : kule.operasyon@kizkulesi.com.tr

sitesinde detaylı bilgiler mevcuttu ulaşım menü fiyatlar falan ama bakıma girmiş şu sıralar

orhan_guney
10-05-2012, 22:31
en güzel zamanı akşam güneş batımı çok güzel. nasıl gıderım dersende e-5 bırakba yolun sonunda uskudardasın.kız kulesı solunda kalır.

Sercan AKCAN
10-05-2012, 22:44
en son gittiğimde normal bi tekneydi kişi başı 4 liraydı gidiş geliş.8 liraya gidip geliyosunuz.bi yemek yedik tatlı vs vs 100 lirada hesap verdim.89 falandı tam hatırlamıyorum.1 sene oldu :)

Not: Kabataşın az ilersinden Parkın orda teknelerden bindik tekneye

gorke
10-05-2012, 22:45
sabah kahvaltısı bulunmamakta, akşam yemek servisine açıklar, rezervasyon yaptırman gerekli. kabataştan sıkça seferleri mevcut, ortaköyden belli saatlerde, anadolu yakası kulenin karşı tarafından nerdeyse her 15dakikada bir sefer bulunmakta. gün içinde ziyaretler için tepede sadece soft drinks alabilirsin bar kısmında ve tepeden manzaraya bakabilirsin. başkada birşey yok heralde.

UmitKC
10-05-2012, 22:46
ben gecen sene gıddım. ulasım sadece 5 tl ıdı.. kısı bası fiyatı.. ortam ve manzara mukemmel ve o mukemmellıkde fıyatta beklıyor senı haberın olsun (:

batonsi
10-05-2012, 22:48
akşam yemekleri için olumsuz yorumlar duyuyorum yıldönümü için giden arkadaşlarım olmuştu. yemekleri kötü ve çok pahalı dendi 300 lira hesap ödemişler doymadan gelmişler bilginize:) gidip manzara izlenebilir.

VA_VTİ
10-05-2012, 22:51
yemek ler biraz pahalı haberin olsun;)

yesil544
11-05-2012, 17:34
yaaa yemek listesine baktım da zaten abuk subuk şeyler gbi geldi lö frensuva ıspanako yok ördek aromalı bulgurlu fırında dolma gibileirnden sankim bişeyler vardı :)) maddiyatı geçtim deysin yani en azından manzara için gidelim bari... İllaki yemeğe kalmak gerekmez sanırım yada ne için geçersen geç rezervasyon gerekirmi ki ?

Kadyr
11-05-2012, 17:41
Git resim cekil gel yemegi baska yerde yersin:D

lncdlt
11-05-2012, 19:22
biz gitmistik cafe gibi bi yeri var birer cay icmistik gun batiminda
gemi tutuyorsa yalniz dalgali zamanda gitme yada uskudardan gec kabatastan degil

cookies
11-05-2012, 19:27
Salacak sahilinden tekneler kalkıyor.. Restoranında yemekler fiyat olarak ortalamanın üzerinde lezzeti fena değil genel olarak.. Terası var bar şeklinde ama çıkmadım oraya.. Mahsur kalmış gibi hissediyorum oraya gidince..

Thracian
11-05-2012, 19:42
Arkadaşlar şehir dışındayım Kız kulesine gitmeyi düşünüyorum daha önce gidenler varsa bilgi verebilirmi ya sabah kahvaltı için de olabilir aksam üstüne doğru yemek içinde yardımcı olursanız sevinirim..

ozel bir soru ama gitme nedenin nedir???

sorma nedemi soyleyeyim; iliskiyi sımartmamak adına bazi jestler fazla olabilir. mesela universite ogrencisinin sehir dısından geldiginde kız kulrsine goturmesi biraz abartı olabilir.

yanlıs anlamanı istemiyorum, beklentileri yukseltirsen her seferinde cıtayı yukseltmen lazım

Frid
11-05-2012, 19:53
en yakın zamanda bende gitmeyi planlıyorum kime kısmet olursa artık :D

yesil544
12-05-2012, 00:26
ozel bir soru ama gitme nedenin nedir???

sorma nedemi soyleyeyim; iliskiyi sımartmamak adına bazi jestler fazla olabilir. mesela universite ogrencisinin sehir dısından geldiginde kız kulrsine goturmesi biraz abartı olabilir.

yanlıs anlamanı istemiyorum, beklentileri yukseltirsen her seferinde cıtayı yukseltmen lazım

estf. ilişkiyi bazen şşımartmak gerekir onun ayarını iyi tutmasını biliyorum o yüzden sıkıntı yok Doğum gün klasik pasta mum arkadaşlar vs ortamlarından ziyade hem gezmek dolaşmak hemde hoş vakit geçirme adına tam olarak neler yapacağımı bilmiyorum ama aklıma bu geldi :)

yesil544
12-05-2012, 00:27
Salacak sahilinden tekneler kalkıyor.. Restoranında yemekler fiyat olarak ortalamanın üzerinde lezzeti fena değil genel olarak.. Terası var bar şeklinde ama çıkmadım oraya.. Mahsur kalmış gibi hissediyorum oraya gidince..

bakalım..........

yesil544
12-05-2012, 00:29
biz gitmistik cafe gibi bi yeri var birer cay icmistik gun batiminda
gemi tutuyorsa yalniz dalgali zamanda gitme yada uskudardan gec kabatastan degil

zaten büyük ihitmal üsküdar tarafından gelecem yani anadolu yakası zaten sakaryadan gelecem karşıya geçmeden orayı halledeyim diyorum :)

ulasoztas1
12-05-2012, 09:14
Evime 15dk mesafede olmasına rağmen hiç gitmeye niyetlenmedim :)