PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lau 85 cupra r vs mugen typer

osman 1.8t
11-05-2012, 02:36
Arkadaşlar denemeler dostca olmuştur yorumlar ona göre olursa sevinirim
typer specler
mugen beyin,mugen headers,egzoz,filitre
cupra r specler
revo stage 2 yazılım,komple egzoz,dv,intercooler
lau cupra r vs mugen typer - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=gAe6PYktmY4)
alttaki videoda kornayı arkadaş bastığı için ben biraz uyum sağlayamadım ama sağlık olsun:) arkadaşımın ayağına sağlık aracı güzel gidiyor
lau cupra r vs mugen typer rolling 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=U7wK5uyiJWM)

civelek
11-05-2012, 02:41
bu cupralar çok tehlikeli olmaya başladı. honda manyağı olarak typerin geçildiğini görmek gıcık ediyo beni :) araçlara maaşallah

typermelih
11-05-2012, 05:35
osman kardeş sen bu aracı aldığın günden beri revo yazılımlamı yürüyorsun,custom a dönüp tekrar revoyamı geçtin yoksa hep böylemiydi.aracına gelince bu yarışın böyle sonuçlanması normal şaşırmadım,ama yürür olarak görmek çok güzel.allahım esirgesin

APO
11-05-2012, 06:43
ooww honda geçilmiş sorun çıkabilir..:eek::D

golfcu0101
11-05-2012, 06:51
tiribünler karışır aga:D maşallah iki aracada

alperkirman
11-05-2012, 07:42
bu sonuca hiç şaşırmadım iki aracada maaşallah
üstad tebrikler...

SeRKaN
11-05-2012, 09:09
Amaç bumuydu peki ? dostça deneme izin aldınız mı video koymak için ben duymadım ama?

Selcuk_RoL
11-05-2012, 09:32
2 denemede bence deneme değil ilkinde osman akıtarak basmış net belli 2. denemede 2 vites atılıp bırakılıyor kaçta basıldı nasıl oldu ama 2. denemeye göre cupra hızlı gibi type r a göre arkasında kalıp yetişiyor ve geçiyor maşşallah araçlara kazasız belasız

Cliosportve
11-05-2012, 09:54
Maşallah Osman canavarı besliyorsun :)

SLH
11-05-2012, 10:08
Maşallah gerçekten cupralar gerçekten hızlı olmaya başladı

Metin Bilen
11-05-2012, 10:44
harbı cok uyanık bı arkadasımızsın sen :) dio ya senı sevmedım süt oglan dun aksamda dedım yakalamıyım senı otobanda..:) koydugun vıdeo ya bak araba benım deıl ama bence ayıp su yaptıgın bu vıdeo ya gore mıllet araban yuruyo dıe sımdı yorum yapıcak sende mutlu olucaksın
ama typr ın devrınde basmadıgını hep senın devrınde basıldıgını ve typr ın bu duruma kızıp senınle denemedıgını fılanda yazaydın...typr benım devrımde basalım dedıgınde olmazda olmaz dıe dırettıgını araban 280 hp dıosn ama typrın devrıne gelmeye korkuyosn..:) neyse senı bulacaagıımm olum.:)

typermelih
11-05-2012, 10:51
yine karışacak ortalık anlaşıldı ya bilmeden söylemeden neden bu vidyoları koyuyorsunuz anlamıyorum

Metin Bilen
11-05-2012, 10:54
yine karışacak ortalık anlaşıldı ya bilmeden söylemeden neden bu vidyoları koyuyorsunuz anlamıyorum

hep oyledır soylenmez sorulmaz konuldugunda ben kotu amacla koymadım veya arkadasıma verdım koymus haberım yok ayakları ama işte prım dertlerı boyle..
:)

SeRKaN
11-05-2012, 10:56
hep oyledır soylenmez sorulmaz konuldugunda ben kotu amacla koymadım veya arkadasıma verdım koymus haberım yok ayakları ama işte prım dertlerı boyle..

insanlar hep böyle yüzüne başka arkandan başka değişik..

34tb9544
11-05-2012, 11:00
2 denemede bence deneme değil ilkinde osman akıtarak basmış net belli 2. denemede 2 vites atılıp bırakılıyor kaçta basıldı nasıl oldu ama 2. denemeye göre cupra hızlı gibi type r a göre arkasında kalıp yetişiyor ve geçiyor maşşallah araçlara kazasız belasız

İlk deneme bariz Selçuk dediğin gibi arkadan akıtıyor diiit diit dit basiliyo direk osman kanka araban gucluyse her dewirde her viteste basarsın onun dewri senin dewrin farketmmesi lazim

Ferhat
11-05-2012, 11:01
vay a.q gece uyamadan vıdeolarımı yetstrdın buraya? Ne senı tanırım ne yanındakılerını metının hatrna geldım zevkıne gaz bastık amac vıdeo yapıp buralara koymaksa bastan soleseydın sen 3 ben 5 bassaydım hacı skntı degıl ama harbıden ayıp yaptgnız. Bı yasınle bırkere konsmslugumz vardı onnda bundan haberı vardı kesın neyse.. gereksız ısler pesındesın sampıyon..

yasin_R
11-05-2012, 11:05
osman beni mahçup ettin dostum...

video koyduğundan metinin mesajıyla haberim oldu...

inanan bana inansın inanmayyanın canı sağolsun.

typermelih
11-05-2012, 11:07
vidyoyu tekrar izledim ilk vidyoda typer ın sesi bile yok yani vtec sesi ona zaten kaltık denemez,ama şuda var arkadaşlar şimdi burda 2. vidyoda iki araçta sıkmış cupra R geçiyor,etik olmayan şey vidyonun konulması tartışılacaksa o tartışlmalı,araçlar değil şimdilik.......

Ferhat
11-05-2012, 11:10
vidyoyu tekrar izledim ilk vidyoda typer ın sesi bile yok,ama şuda var arkadaşlar şimdi burda 2. vidyoda iki araçta sıkmış cupra R geçiyor,etik olmayan şey vidyonun konulması tartışılacaksa o tartışlmalı,araçlar değil şimdilik.......

2.vıdeoda ben cupraya uyuyorum her denemede oldugu gıbı bırkere bıle arkadas benm devrımde basmadı herkez gordu. ben 2 de 8 bın devrlerdeyken arkadas 3 basıo dolu dolu devrınde. ben bastgım gıbı bıtıorum o dolu dolu gelıo dıe ama neyse anlatmaya gerek yok ya arkadas baya hızlı tebrık edelım hadı hepberaber..

yasin_R
11-05-2012, 11:11

metinim böyle laf sokmana gerek yok. allah yukarda kalbimi biliyor, azçok tanıdın beni:( gördün sende adam buraya video koyarak beni mahcup etti sizlere karsı,
ferhat yazmış yasinin haberi vardı diye inanın yoktu inanın.

dün osmanı gecdiğim elimde bissürü video var osmana koymicam gerek yok dedim...

ama az önce osmana telefonda kızarken akşam videolarını izlersin dedim... :(
ne diyim

son olarak prim dediğin şeyi asla üzerime almıyorum asla.

böyle muhabbetlerden her zaman çiğirmişimdir.

şuda var ki adam daha tam arabasının hakimi değil arkadan onları cok takip ettim tamponlarında alışması da gerek. 2 ci kornada da bastığı oldu

1.6 turbo ies bahadır abiyle de aracı oldum o neden koymadı_? mugen typer denediği video sunu. bu konuda beni suçlamayın lütfen:(

Bulut Y.
11-05-2012, 11:18
bidaha denensin 2 de 60 ta basin.

Metin Bilen
11-05-2012, 11:21
osman ne dıodun dun aksam ılk basta.:) ben 2 de basmam cok tehlıkelı otobanda..:)

bu konusmadan once 2 vıtes de gıdıyolar uc korna typr fırlıyo osman basmıo ne oldu osman ben 2 de basmam otobanda tehlıkelı e olm zaten durdugunuz ıkıde basaydınz balı yok tehlıkelı.:)

SeRKaN
11-05-2012, 11:23
osman ne dıodun dun aksam ılk basta.:) ben 2 de basmam cok tehlıkelı otobanda..:)

bu konusmadan once 2 vıtes de gıdıyolar uc korna typr fırlıyo osman basmıo ne oldu osman ben 2 de basmam otobanda tehlıkelı e olm zaten durdugunuz ıkıde basaydınz balı yok tehlıkelı.:)

onların videosuda var 2.vitesde tayyarın fırladığı ama gerek yok koymaya yamuk olmaz bizde...

Ferhat
11-05-2012, 11:24

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::h ahaha:

Metin Bilen
11-05-2012, 11:27
metinim böyle laf sokmana gerek yok. allah yukarda kalbimi biliyor, azçok tanıdın beni:( gördün sende adam buraya video koyarak beni mahcup etti sizlere karsı,
ferhat yazmış yasinin haberi vardı diye inanın yoktu inanın.

dün osmanı gecdiğim elimde bissürü video var osmana koymicam gerek yok dedim...

ama az önce osmana telefonda kızarken akşam videolarını izlersin dedim... :(
ne diyim

son olarak prim dediğin şeyi asla üzerime almıyorum asla.

böyle muhabbetlerden her zaman çiğirmişimdir.

şuda var ki adam daha tam arabasının hakimi değil arkadan onları cok takip ettim tamponlarında alışması da gerek. 2 ci kornada da bastığı oldu

1.6 turbo ies bahadır abiyle de aracı oldum o neden koymadı_? mugen typer denediği video sunu. bu konuda beni suçlamayın lütfen:(

Tmm yasın uzatmanın anlamı yok durum gayet acık ortada neyse saglık olsun ama hos olmayan bır durum sırf bunlar yuzunden mıllet artık gaz basmıo..turbo ies lede vıdeo var typrın gectıgı vıdeo var ama koymak ayıp nıe zaten ies gecer onu bellı ama kalkıp o vıdeo koyulursa ne olur osman ın dustugu duruma duser..

bızde eskıden el sıkılırdı her rollıng de yenı bı dost kazanılırdı şimdi iş deişik..

gurlekyasin
11-05-2012, 11:39
eksikler giderilmiş mi ne osman..maşallahı var..

yasin_R
11-05-2012, 11:42
Tmm yasın uzatmanın anlamı yok durum gayet acık ortada neyse saglık olsun ama hos olmayan bır durum sırf bunlar yuzunden mıllet artık gaz basmıo..turbo ies lede vıdeo var typrın gectıgı vıdeo var ama koymak ayıp nıe zaten ies gecer onu bellı ama kalkıp o vıdeo koyulursa ne olur osman ın dustugu duruma duser..

bızde eskıden el sıkılırdı her rollıng de yenı bı dost kazanılırdı şimdi iş deişik..

metin kendi fikrimi yazdım, uzatmak istemiyorum bende, eskiden öyleydi dediğin şey benim için hala gecerli;)

ies le denenen videoda 2 ci kornada bastı:) sonra yakalayıp gecdiğini biliyorum

neyse ne ama genel anlamda dediğin doğru.

typermelih
11-05-2012, 11:44
2.vıdeoda ben cupraya uyuyorum her denemede oldugu gıbı bırkere bıle arkadas benm devrımde basmadı herkez gordu. ben 2 de 8 bın devrlerdeyken arkadas 3 basıo dolu dolu devrınde. ben bastgım gıbı bıtıorum o dolu dolu gelıo dıe ama neyse anlatmaya gerek yok ya arkadas baya hızlı tebrık edelım hadı hepberaber..

2 DE 8000 de bastıysan zaten böyle bir konuşma olmamalı bile böyle devir vitesmi olur,birazda sende de suç var neden basıyorsun o devirde kalkma,bir senin istediğin devir olsun bir onun istediği devir osun sendede kamera olsun enazından böyle ortada kalakalmazdın............

yasin_R
11-05-2012, 11:46
2 DE 8000 de bastıysan zaten böyle bir konuşma olmamalı bile böyle devir vitesmi olur,birazda sende de suç var neden basıyorsun o devirde kalkma,bir senin istediğin devir olsun bir onun istediği devir osun sendede kamera olsun enazından böyle ortada kalakalmazdın............

ortada kalmalık bişiy yok, teklif ettiler osmana zaten bi senin devrinde basalım birde benim devrimde kabul etmedi osman.

keske benimle bassaymışta bu koonuşmalar hiç olmasaymış.

o kadar boş yol harcandı ki saçma sapan:)

Ferhat
11-05-2012, 11:52
metin kendi fikrimi yazdım, uzatmak istemiyorum bende, eskiden öyleydi dediğin şey benim için hala gecerli;)

ies le denenen videoda 2 ci kornada bastı:) sonra yakalayıp gecdiğini biliyorum

neyse ne ama genel anlamda dediğin doğru.

Ya yasın Allah askına neyın hesabını guduyosun? Ben 2. kornada bastım dımı? senın arkadasın ne arabayı akıta akıta denedı ne kendı devrınde bastı ne 2. kornada bastı ne sureklı sol serıtı kullandı vıraja gore ne elı vıdeoya degdı dımı?

Benım yerımde bı baskası olsa hayatta bu kadar gaz basmazdı cok ıyı bılıosun sende ama skntı yok hacı basdada soledım o 3 ben 5 de basarım :)

yasin_R
11-05-2012, 11:55
Ya yasın Allah askına neyın hesabını guduyosun? Ben 2. kornada bastım dımı? senın arkadasın ne arabayı akıta akıta denedı ne kendı devrınde bastı ne 2. kornada bastı ne sureklı sol serıtı kullandı vıraja gore ne elı vıdeoya degdı dımı?

Benım yerımde bı baskası olsa hayatta bu kadar gaz basmazdı cok ıyı bılıosun sende ama skntı yok hacı basdada soledım o 3 ben 5 de basarım :)

kardeşim hiçbirseyin hesabını güd müyorum kimseyi savunmuyorum.
ben seninle osmanın denemesine yorum yapmadım farkındamısın_?

Ferhat
11-05-2012, 11:56
Benım jantlarda gderken guzel duruyomus :D

typermelih
11-05-2012, 11:57
ortada kalmalık bişiy yok, teklif ettiler osmana zaten bi senin devrinde basalım birde benim devrimde kabul etmedi osman.

keske benimle bassaymışta bu koonuşmalar hiç olmasaymış.

o kadar boş yol harcandı ki saçma sapan:)
ortada kalmalık var,şayet typerdada vidyo olsaydı oda o gecenin istediği devirde kalktığındaki vidyoları koyardı,mesela ben bu vidyoyu ilk seyrettiğimde tamam dedim yapmış osman sonunda rahat rahat ep3 ü alabiliyor dedim,vites devir süratte uyumsuzluk olması burda yanlış şeylere maal vermiş....şimdi bende şu oluştu osmanın aracı eskisine göre gidiyormu gitmiyormu,yorumlarınızdan önce gidiyor diyordum ama şuan yine eski düşüncemdeyim yada typer cupra R kadar gitmiyor

YH199
11-05-2012, 11:59
araba bursadan gelen eb typermıdır acaba ?

eğer o ise 11.7 piston ve contada mevcut idi o araçta.

Ferhat
11-05-2012, 12:01
araba bursadan gelen eb typermıdır acaba ?

eğer o ise 11.7 piston ve contada mevcut idi o araçta.

Evet vardı ama artık yok..

yasin_R
11-05-2012, 12:03
ortada kalmalık var,şayet typerdada vidyo olsaydı oda o gecenin istediği devirde kalktığındaki vidyoları koyardı,mesela ben bu vidyoyu ilk seyrettiğimde tamam dedim yapmış osman sonunda rahat rahat ep3 ü alabiliyor dedim,vites devir süratte uyumsuzluk olması burda yanlış şeylere maal vermiş....şimdi bende şu oluştu osmanın aracı eskisine göre gidiyormu gitmiyormu,yorumlarınızdan önce gidiyor diyordum ama şuan yine eski düşüncemdeyim yada typer cupra R kadar gitmiyor

arkadaşlarında da video var;) metinde serkanda da
m3 le takip ediyorlardı video koymakta serbestler.
osmanın arabasında iyileşmeler var.gayet güzel gidiyor

ERK_RS
11-05-2012, 12:04
rolling demeye bin sahit lazim zaten.

YH199
11-05-2012, 12:05
Evet vardı ama artık yok..

anladım arkadaşım.hayırlı olsun araban çok güzel arabaydı.kazasız belasız.ama o mugenlerden kurtul bence.tekrar hayırlı olsun

yasin_R
11-05-2012, 12:06

o jantlar tunadaydı bende vtc 26 varken artist ten almaya nasip olmamaıştı beğeniyorum o janntları siyahta da bir baska duruyo bence.

Ferhat
11-05-2012, 12:10
anladım arkadaşım.hayırlı olsun araban çok güzel arabaydı.kazasız belasız.ama o mugenlerden kurtul bence.tekrar hayırlı olsun

Tesekkur ederım Allah razı olsun.

Metin Bilen
11-05-2012, 12:14

:hahaha::hahaha::hahaha:

o nasıl bı kıvırmaydı yaa..:)

Metin Bilen
11-05-2012, 12:16
canım tayyarımı cektı gıdıyorm ben arabacıgımın yanına..:)

percussionali
11-05-2012, 12:23
Her iki aracada masallah ama videolar yetersiz kalmis bence yorum lra gore tekrar denensin videolu neyin ne olacagi ortaya ciksin isterserseniz percussionali olaya el atsin :-)o_O

Kekuti*
11-05-2012, 12:27
tayparı kuytuda kıstırmışlar :D

Ferhat
11-05-2012, 12:28
tayparı kuytuda kıstırmışlar :D

Hiç sorma ortaya aldılar vurun ıp..ye hesabı :D:D

Kekuti*
11-05-2012, 12:30
Hiç sorma ortaya aldılar vurun ıp..ye hesabı :D:D

bu sefer duzgun deneyin madem tam deneme olmadı kabul etmiyorsunuz, iki tarafta kendi devirlerinde denemiş olsun ;)

ama geçmiş işte kabul et devir farkeder mi :D

Ferhat
11-05-2012, 12:33
bu sefer duzgun deneyin madem tam deneme olmadı kabul etmiyorsunuz, iki tarafta kendi devirlerinde denemiş olsun ;)

ama geçmiş işte kabul et devir farkeder mi :D

Ben kendı devrımı unuttum zaten mıllete uymaktan :)

Kacta vtec acıorum bılmıorum :hahaha:

Kekuti*
11-05-2012, 12:37
Ben kendı devrımı unuttum zaten mıllete uymaktan :)

Kacta vtec acıorum bılmıorum :hahaha:

:hahaha: iyiydi bu

yok dostça denedik, kornalara uyamadım falan yazmış arkadas.. Yorumlara bakıyorum öyle değil, neyse ya banane..

bidaha deneyin ama bahaneler bir kenera atılsın bence :D hep mevzu hep mevzu gerilmeye gerek yok ;)

umut onatoglu
11-05-2012, 12:55
3 sayfadir tartisiliyor videoyu koyan tek kelime etmedi

VTec_king
11-05-2012, 12:57
o beyaz jantlar ilk dj deydi sonra tuna aldı ve orjinal mugendir.ağırlıkları ciddi hafifdir enkei rpf01 ler gibi :)

Ferhat
11-05-2012, 12:59
o beyaz jantlar ilk dj deydi sonra tuna aldı ve orjinal mugendir.ağırlıkları ciddi hafifdir enkei rpf01 ler gibi :)

Orj degılmıs ole dıolar :)

yasin_R
11-05-2012, 13:09
canım tayyarımı cektı gıdıyorm ben arabacıgımın yanına..:)

dün akşama yetiştirseydin keske:)

yasin_R
11-05-2012, 13:09
Orj degılmıs ole dıolar :)

halis mulis orgnl mugendir.

_muhaRRem
11-05-2012, 13:34
dostane :)

orcunnn
11-05-2012, 14:29
osman baya baya gelişmişte çok hızlısın galiba bu sefer harbi olmadı sana söyleyim bu akşam hodri meydan gel ben sana nasıl turbo açıyorum izleee çok hızlı isen RRRR YAPMAZSIN ferhat çok düzügn hiç kaşarlıkla işi olmayan bi adam böyle pozisyona düşermek haribi olmamış

bu akşam ataşehirdeyim seni bekliyorummmm

osman 1.8t
11-05-2012, 14:31
arkadaşlar bütün yorumlarınızı okudum güzel yorumları olan herkeze teşekkür ediyorum ama şuna çok kızıyorum cupra r bu speclerle geçmesi gayet normal bunun tartışması niye bukadar uzamış anlamadım peki sizi kırmıycam istediğiniz gün sizin dediğiniz viteste devirde basıcam ne bekleniyor onu anlamadım typer geçicekmiydi adamın aracı güzel yürüyor ama spec leri belli yanlışsam yanlış diyin ikinci videoda 2 ci kornada basıp uzuyor arkadaş ben peşinden yakalayıp geçiyorum halen daha yok devir tutmadı yok bilmem ne tutmadı bu iş zevk işi doldur motorunu gel sen geç bak kimsenin sesi çıkıyormu ygz beni geçiyor neden 1 arkadaşımız demiyor ya bu cupra nasıl geçilir fanatiklik yapmanın alemi yok arkadaşlar gelin istediğiniz viteste devirde deniycem sonuç değişicekmi çok merak ediyorum ve şunuda yazıyorum aracımın turbo ayarı kısık geldim oraya 2 boy daha gideri var :) ayar oturtmaya çalışıyorum ama ben bunu belirtmedim :) vts ahmet lede makarasına denedim eğlence olsun diye arkada tesisat 2 kişiyiz turbom da sıkıntı var adam biraz yanımda geldi cuprayı geçiyorum dedi kimsenin gıkı çıkmadı lütfen arkadaşlar guruplaşma yada marka fanatikliği yapmayalım her aracın hakkını verelim ben bunu istiyorum video için izin alacak bir konu yokki adamın aracı arızalı olur yapılan rolling videosu koyulmaz ben böyle bilirim ama iki araçtada sıkıntı yok yani tartışmaya gerek yok .

SeRKaN
11-05-2012, 14:35
arkadaşlar bütün yorumlarınızı okudum güzel yorumları olan herkeze teşekkür ediyorum ama şuna çok kızıyorum cupra r bu speclerle geçmesi gayet normal bunun tartışması niye bukadar uzamış anlamadım peki sizi kırmıycam istediğiniz gün sizin dediğiniz viteste devirde basıcam ne bekleniyor onu anlamadım typer geçicekmiydi adamın aracı güzel yürüyor ama spec leri belli yanlışsam yanlış diyin ikinci videoda 2 ci kornada basıp uzuyor arkadaş ben peşinden yakalayıp geçiyorum halen daha yok devir tutmadı yok bilmem ne tutmadı bu iş zevk işi doldur motorunu gel sen geç bak kimsenin sesi çıkıyormu ygz beni geçiyor neden 1 arkadaşımız demiyor ya bu cupra nasıl geçilir fanatiklik yapmanın alemi yok arkadaşlar gelin istediğiniz viteste devirde deniycem sonuç değişicekmi çok merak ediyorum ve şunuda yazıyorum aracımın turbo ayarı kısık geldim oraya 2 boy daha gideri var :) ayar oturtmaya çalışıyorum ama ben bunu belirtmedim :) vts ahmet lede makarasına denedim eğlence olsun diye arkada tesisat 2 kişiyiz turbom da sıkıntı var adam biraz yanımda geldi cuprayı geçiyorum dedi kimsenin gıkı çıkmadı lütfen arkadaşlar guruplaşma yada marka fanatikliği yapmayalım her aracın hakkını verelim ben bunu istiyorum video için izin alacak bir konu yokki adamın aracı arızalı olur yapılan rolling videosu koyulmaz ben böyle bilirim ama iki araçtada sıkıntı yok yani tartışmaya gerek yok .

nasıl izin alacak bir durum yok ne dediğinin farkındamısın sen?

JDM VTİ
11-05-2012, 14:36
cupranın sahibinin yerinde olsam istenilen devirde basarım.

ayrıca ahmet ustanın arabayı kıstas almayın yanınızda durmaz gecer gider yukarda dediğiniz şartlarda segman vs sorunu var onun ve ayar yok. reg olsaydı deneyen sizle ne demek istediğimi daha iyi anlardınız.

maşallah iki aracada.

Kekuti*
11-05-2012, 14:36
Osman güzel konuştu, taypar daha ne yapsın :)

Metin Bilen
11-05-2012, 14:40
dün akşama yetiştirseydin keske:)

keşkeee... neyse acele olmasın temız olsun amartsor fln ne var ne yok butun herseyıne bakıyo ustamız..
tertemız bı herseyını elden gecırıyo..

Ferhat
11-05-2012, 14:43

Madem bu sekıl relax relax konusuosunda yan yanayken 2 cı vtes basalım dıe dıe parmaklarım kırıldı 2 gostermekten sana nıe basmadın? smdı burda atıp tutuyosun su devır bu devır basarım dıe dun aksam nıe ole demıodun ? sana benm devrımde basalım dedım 32752472 kere yok ben nasıl o devırde basım falan dedın? Ben soyle gecerım boyle gecerım su sekıl olursa bole yururum demıorum sadece deneme etık olmadı ve bu vıdeoyu buraya koyman baslı basına sorun zaten.vıdeoda bı *** anlasılmıo brakıorz zaten. sen zaten o aracla bu speclerdekı bı tayyarı gecemıceksen benzın dok yak o arabayı dostum.Bı benım devrımde bı senın devrınde basardık guzelce uzun uzun sora durdugumzda ızın alırdık vıdeo ıcın koyulsun dendıgınde koyulurdu Maşallah der gecerdık. Anladnmı smdı skntınn ne oldugunu?

SeRKaN
11-05-2012, 14:49
Madem bu sekıl relax relax konusuosunda yan yanayken 2 cı vtes basalım dıe dıe parmaklarım kırıldı 2 gostermekten sana nıe basmadın? smdı burda atıp tutuyosun su devır bu devır basarım dıe dun aksam nıe ole demıodun ? sana benm devrımde basalım dedım 32752472 kere yok ben nasıl o devırde basım falan dedın? Ben soyle gecerım boyle gecerım su sekıl olursa bole yururum demıorum sadece deneme etık olmadı ve bu vıdeoyu buraya koyman baslı basına sorun zaten.vıdeoda bı *** anlasılmıo brakıorz zaten. sen zaten o aracla bu speclerdekı bı tayyarı gecemıceksen benzın dok yak o arabayı dostum.Bı benım devrımde bı senın devrınde basardık guzelce uzun uzun sora durdugumzda ızın alırdık vıdeo ıcın koyulsun dendıgınde koyulurdu Maşallah der gecerdık. Anladnmı smdı skntınn ne oldugunu?

aynen öyle var mı harici bir durum??

athem
11-05-2012, 14:57
Cupranın sahibi bu video izliyip seviniyosa bosuna cupra almıs tofas satalım çistak çistak gez bence :D

Bana göre altındaki araç bu speclerle 280 hp cıkarır.buna ragmen typer kötü gitmiyo.ama iste bu forumda nieyse öndeki araç övülüyo buugn sahinle ferrrari videosu olsun sahin ferrarinin götünde gitsin ferrari iyi gidiyo deniliyo.senin video koyma amacında buydu herhalde tattmin olmussundur suan bravoo sana:bravo::bravo:

osman 1.8t
11-05-2012, 15:17
athem dostum imzanı sevdim niyetini çok belli etmişsin. arkadaşlar yukardaki açıklamama ufa bir notta ekliyim amacım kimseyi kırmak değil bu videoda kırılacak ne var halen anlamış değilim herşey olması gerektiği gibi video koymamdaki amaç aracımdaki sorunların giderildiğini göstermektir typerı küçümsemek değildir öyle olsa ygz nin beni geçtiği videoyuda ben koymuştum ;) demekki neymiş harbi olucaksınız bu işte vur kaç olmaz yarın döner dolaşır sana gelir ama siz yorumlarınızda fanatiklik yapmaya devam edin arabadan tork ve hp den anlayan adam videoda bir anormallik olmadığını anlar

athem
11-05-2012, 15:24
ben fanatiklik yapmıorum olan seyi söylüorum

böle video olurmu sölermisin bana daha kısası yokmuydu ?:D:D:D

mtcvtc
11-05-2012, 15:28
maşallah 2 aracada speclerine göre typer gayet güzel tutunmuş allah kaza bela göstermesin...

chiefkadir
11-05-2012, 15:38
Deneyen araçlara maşallah, birde Typerın vtec açık deneyin canım zormu :D

athem
11-05-2012, 15:43

Osmana anlatması zor :D

AEAlmas
11-05-2012, 15:47
2. viteste deneyin
ha devir tutmuyorsa bi typerin devrinde bir senin devrinde denersin kafanız rahat olur ama 1. video da sen erken basmıssın
2. videoda o erken basmıs ki devri gelmiş sanırsam basması normal fakat yinede geciyorsun 1. video dikkate alınmaz fakat typer in specler neki
bunun dışında cupra geciyorum diyorsa şimdi cupraa var cupra var ama typerr var typer var yani :)

o typer max 235 hp lerdedir peki tork nedir :)
senin cuprada tork nedir hp nedir :) bunları bilmesine ragmen deneriz diyorsa gecilincede uzulduk şuydu buydu demeye gerek yok dünyanın sonu degil bu araba olayı ya

osman 1.8t
11-05-2012, 16:07

typer ın vtec hep açık deniyoruz zaten deviri 8000 e geliyomuş hemen vites çekmesi gerekiyomuş ben onuda anlamıyorum sen vites atıyosunda ben otomatikmi kullanıyorum :):) kalıcı olan dostluktur bukadar sıkıntı olacağını bilseydim vallahi istediğiniz devirde yapardım :) gelin misafirim olun bu akşam tekrar yapabiliriz sıkıntı yok ;)

JDM VTİ
11-05-2012, 16:08
typer ın vtec hep açık deniyoruz zaten deviri 8000 e geliyomuş hemen vites çekmesi gerekiyomuş ben onuda anlamıyorum sen vites atıyosunda ben otomatikmi kullanıyorum :):) kalıcı olan dostluktur bukadar sıkıntı olacağını bilseydim vallahi istediğiniz devirde yapardım :) gelin misafirim olun bu akşam tekrar yapabiliriz sıkıntı yok ;)
:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

mami_makinen
11-05-2012, 16:13
Aksam gelirseniz iki araclada bende denemek isterim ..

athem
11-05-2012, 16:23
2. viteste deneyin
ha devir tutmuyorsa bi typerin devrinde bir senin devrinde denersin kafanız rahat olur ama 1. video da sen erken basmıssın
2. videoda o erken basmıs ki devri gelmiş sanırsam basması normal fakat yinede geciyorsun 1. video dikkate alınmaz fakat typer in specler neki
bunun dışında cupra geciyorum diyorsa şimdi cupraa var cupra var ama typerr var typer var yani :)

o typer max 235 hp lerdedir peki tork nedir :)
senin cuprada tork nedir hp nedir :) bunları bilmesine ragmen deneriz diyorsa gecilincede uzulduk şuydu buydu demeye gerek yok dünyanın sonu degil bu araba olayı ya

Ne üzülmesinden bahsediyosun kardes konuyu okumadın herhalde..

SDR_07
11-05-2012, 17:13
burda kızmanın anlamı yok ucunda ölümde yok adamda kacmıyor tekrar basar video cekeriz diyor cupra zaten gecer video koyar koymaz bunun için izine gerek oldugunu zannetmiyorum typer gecse burda herkes atar tutardı video sunu koyardı izinede gerek olmazdı gazlarken lütfen işinize gelmezse gazlamayın her iki araç ve tüm araçlar için gecerli bunu yarışan koymaz video arkadan herhangi biri ceker koyar o yüzden gocunacaksan yarışmıyacaksın

typermelih
11-05-2012, 17:20
şimdi iş araçları tartışmaya geldiyse,şunu söylemek lazım burda kıza kısa denemeler var ,sadece gücü iyi olan bir araba ne olursa olsun üst devirlerde ve üst viteslerde tırtlamaya başlar,typer ın gücü var ama cupranın hem gücü hem kuvveti var eğer 240+ lara kadar yarışılsaydı typer ın zaten şansı kalmayacaktı,typer 2. viteste sanıyorum 4. vitese kadar çok iyi tutunur ama iş 5. 6. viteste cupra avantajlarını konuşturur,ben şunada inanıyorum bu cupra tüm sıkıntılarını halletsın iyi bir yüklü atmosferik bir ep3 e sıkıntı olur diye düşünüyorum

orcunnn
11-05-2012, 17:38
bu akşam biz deneyelim bendeki araçta turbo 0.5 sadace bi typer kadar anca gider ama devirlerimiz uyar uymassa 2 devir yaparız bence çok zevkli bi deneme olur 2 kişiyiz yanlız

umut onatoglu
11-05-2012, 17:43
Osman abi bukadar ustune gelmelerine ragmen uslubunu hic bozmadin seni tebrik etmek istiyorum digerleri gibi diilmissin

orcunnn
11-05-2012, 17:48
hale haber bekliyorum deneme olucak mı ona göre ataşehire geçicem

kelalper
11-05-2012, 18:35
Yaw tayyarcı arkadaşlar tayyar geçilince hemen neden dünyanın sonu geliyor. İlk video OK deneme olarak sayılmaz ama ikinci deneme videosunda bariz Cupra daha hızlı. Adam 2 de turbo boş çevirirken neden bassın. O hızda turbonun dolu olduğu üst viteste basar normal olarak. 8000 rpm zaten Vtec in en güçlü olduğu nokta. Videoda da önce basmış tayyar dolu dolu 3. viteste giderkende Cupra arkadan gelip geçmiş. Cupradan hızlı olsaydı o arayı kapattırmaz aça aça giderdi. İzin olayına gelince o ayrı bişey o konuda yorum yapamam sizin aranızdaki mevzudur.

Cimmeria
11-05-2012, 18:47
Yaw tayyarcı arkadaşlar tayyar geçilince hemen neden dünyanın sonu geliyor. İlk video OK deneme olarak sayılmaz ama ikinci deneme videosunda bariz Cupra daha hızlı. Adam 2 de turbo boş çevirirken neden bassın. O hızda turbonun dolu olduğu üst viteste basar normal olarak. 8000 rpm zaten Vtec in en güçlü olduğu nokta. Videoda da önce basmış tayyar dolu dolu 3. viteste giderkende Cupra arkadan gelip geçmiş. Cupradan hızlı olsaydı o arayı kapattırmaz aça aça giderdi. İzin olayına gelince o ayrı bişey o konuda yorum yapamam sizin aranızdaki mevzudur.

8000 devirden sonra kaç devir çevirecek egzantriksiz type r da en güçlü olduğu devri kullanacak ?

en fazla döneceği 300-400 rpm ondan sonra vites atacak biraz değişik değil mi ?

dragon07
11-05-2012, 18:59
bence cupracı arkadas iyi şeyler yazmıs yeniden denenir bide rolling videosu koyarken kaç kmlerde basılıyor belirtseniz fena olmaz :)

Ferhat
11-05-2012, 19:04
işin acıyla tatlıyla alakası yok sıkntının ne oldugunu oncekı postlarda yazdım. Bazıları konuya balıklama atlayıp okumadan dınlemeden yorum yapıo dengesızce bazılarıda işi bilenler zaten okuyup anlıolar neyın ne oldugunu.. Konunun uzama gıbı bi olayı yok arkadas baya hızlı tebrık edelım gecelım..

SeRKaN
11-05-2012, 19:55
[QUOTE=kelalper;5856762]Yaw tayyarcı arkadaşlar tayyar geçilince hemen neden dünyanın sonu geliyor. İlk video OK deneme olarak sayılmaz ama ikinci deneme videosunda bariz Cupra daha hızlı. Adam 2 de turbo boş çevirirken neden bassın. O hızda turbonun dolu olduğu üst viteste basar normal olarak. 8000 rpm zaten Vtec in en güçlü olduğu nokta. Videoda da önce basmış tayyar dolu dolu 3. viteste giderkende Cupra arkadan gelip geçmiş. Cupradan hızlı olsaydı o arayı kapattırmaz aça aça giderdi. İzin olayına gelince o ayrı bişey o konuda yorum yapamam sizin aranızdaki mevzudur.[/QUOTE

cupra bos cevirirken niye bassin diyorsun degil mi bizde adama diyoruzki uste cekiyorsun genede basiyoruz, bide bizim devirde basalim ama yok. ustune bide habersiz video gelince boyle oluyor kac defa soylendi orda bi tayyar devri bide senin devrin diye ama ...

chare
11-05-2012, 19:57
işin acıyla tatlıyla alakası yok sıkntının ne oldugunu oncekı postlarda yazdım. Bazıları konuya balıklama atlayıp okumadan dınlemeden yorum yapıo dengesızce bazılarıda işi bilenler zaten okuyup anlıolar neyın ne oldugunu.. Konunun uzama gıbı bi olayı yok arkadas baya hızlı tebrık edelım gecelım..

senin aracının maşallahı var. bi kpro işini çözer :D bin mis gibi yaaa.

EB en beğendiğim tayyarlardan maşallah. ;)

mugen ecudan kurtulmanı tavsiye ederim..

TYPERHAKAN
11-05-2012, 20:02
osman maşaallah kardeşim ,iki araçta gitmesi gerektiği gibi gitmiş,video olayına gelince baştan konuşulduysa video konmasın diye o zaman konmaz,ama bişey konuşulmadıysa video konabilir tabiiki,zaten roll ler video lu olup burada paylaşılınca güzel ,tekrar denenir type r ın devrinde osman iyi bir arkadaşımızdır dener ,bence birbirinizi kırmaya gerek yok,type r da layıkıyla gidiyor maşaallah.

Ferhat
11-05-2012, 20:03
cupra bos cevirirken niye bassin diyorsun degil mi bizde adama diyoruzki uste cekiyorsun genede basiyoruz, bide bizim devirde basalim ama yok. ustune bide habersiz video gelince boyle oluyor kac defa soylendi orda bi tayyar devri bide senin devrin diye ama ...

:icon_tup:.:icon_tup:.

TYPERHAKAN
11-05-2012, 20:05

mugen ecu da gayet iyidir,reşit in fb type r ında mugen ecu vardı hiçbir kpro lu typer geçemiyordu reşit i ben öyle biliyorum,muharrem olsun,tolga olsun daha iyi bilirler fb type r ı görürlerse yazarlar,

osman 1.8t
11-05-2012, 21:00
herkeze iyi niyetlerinden ve anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum arkadaşlar tekrar denenir sıkıntı yok gönüller bir olsun ;)

chare
11-05-2012, 21:39
mugen ecu da gayet iyidir,reşit in fb type r ında mugen ecu vardı hiçbir kpro lu typer geçemiyordu reşit i ben öyle biliyorum,muharrem olsun,tolga olsun daha iyi bilirler fb type r ı görürlerse yazarlar,

evet doğrudur inanırım. her typer farklı gidiyo sonuçta. mugen ecuda güzeldir.

ama kpro çok farklı bir şey typerin tek ilacıdır yani. :D

BMK TypeR
11-05-2012, 22:50

ılk Typer ben taktım sanıyodum mf10:) benı atladın egemen:D kaan ben verdım:p 17*7 et43

BMK TypeR
11-05-2012, 22:57

Abı ozamanlar sadece dc headers 60ara boru son susturucu caı vardı k-pro mugen yakındı ama sımdı malzeme cok rbc ıyı bır headers ve egsozla k-pro daha ıyı gıder k-pro daha prof ama heders egsoz fılıtre bınılcekse mugende iş yapar

Jerky
11-05-2012, 23:48
Bilmediğimden soruyorum type r 2.viteste 8000 devirde ise 3 vitese alsa kaç devirde olur? Birde vtec kaç rpm de açılıyor?

BreatHTaKinG
11-05-2012, 23:58
Rollingde herşey olması gerektiği gibi 2 aracada maşallah

kelalper
12-05-2012, 00:20
8000 devirden sonra kaç devir çevirecek egzantriksiz type r da en güçlü olduğu devri kullanacak ?

en fazla döneceği 300-400 rpm ondan sonra vites atacak biraz değişik değil mi ?

Yaw işinize geldiği gibi anlamayın şu olayı. Tayyara 8000 de mi bastırırsın 5000 de mi. 2. video da bu tayyar isterse 6500 de bassın gene geçemez cuprayı. Önce basmış öne geçmiş 3 e atmış giderken Cupra arkadan gelmiş geçmiş. 6500 de bassa ne olacak 10 boy öne mi fırlayacak fırlasa fırlasa 1 boy öne geçer sonra Cupra gene yakalayıp geçer. O zaman Yasinle deneseler Osman aynısını Yasine yapsa Yasini de geçer ama öyle bir dünya yok.

osman 1.8t
12-05-2012, 02:50
herkeze teşekkürler arkadaşlar videolar ortada kırılma gücenme olmasın ali yeni video ekliyor birazdan dizel fr benle 250 km ye kadar kafa burun gidiyor ben diyormuyum niye gidiyor :) adam takmış 2256 turboyu yürütmüş aracını helal olsun :)

RsErdi
12-05-2012, 11:41
maşallah cupra iyiymişs typerda güzel gidiyor