PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik polisi -Xenon farlara ceza kesmiyoruz ?

fatihcakin
13-05-2012, 21:45
Bugun çevirme yapan polisleri izliyordum :) aklıma geldi gidip bi sormak istedim, dedim beyaz ampul mercekli xenon far yani sarı olmayan beyaz ışıkların hepsine ceza kesiliyor mu polis -hayır sadece muayenede sıkıntı çıkartıyolar biz ceza kesmiyoruz dedi, ee çoğu arkadaş ampuller yüzünden yakınıyodu nasıl iş anlayamadım :S

Buda Fluenceleri :D

http://img9.imageshack.us/img9/8337/dsc02639ug.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/9/dsc02639ug.jpg/)

Frid
13-05-2012, 21:49
istese kesebilir teknik değişiklikten

Tunç
13-05-2012, 21:51
polisin tamamen psikolojısıne baglı o :)

fatihcakin
13-05-2012, 21:56
polisin tamamen psikolojısıne baglı o :)

Yav çok gıcık bir iş, adamın yanından tofaş geçiyor bağırtarak öle bakıyo durdurmuyo mesela 2 dk sonra bi tempra geliyodu onu durdurdu :D ne biçim iştir bu arkadaş ya adam akıllı bütün kuralları uygula yada hiç durma orda kafasına göre istediğini yapıyor...

dirk
13-05-2012, 22:09
kesmiyoruz demiş kesemiyoruz değil :D

Frid
13-05-2012, 22:15
Yav çok gıcık bir iş, adamın yanından tofaş geçiyor bağırtarak öle bakıyo durdurmuyo mesela 2 dk sonra bi tempra geliyodu onu durdurdu :D ne biçim iştir bu arkadaş ya adam akıllı bütün kuralları uygula yada hiç durma orda kafasına göre istediğini yapıyor...

konunun amacı anlaşıldı polisleri taşlamak :D

dorukky
13-05-2012, 22:17
bence bazı cakma xenon kullananlara kesmelıler.Sabah kopru trafıgınde sabahın 6 7 sınde sıs ve farları yakıp arkama gecıp dıkız aynasına bakınca gozlerımı kor eden tıpler var ve ınıp saldırasım gelıyor......

bLackModeL
13-05-2012, 22:18

ben yokum abi bu işte munade sokuyorum tarafıkte devam :D

huseyinturk
13-05-2012, 22:24
zenon kullanana ceza yazılırmı yav.Memlekette yollar mayın tarlası gibi normal sarı ampüller yetersiz geliyor bazı noktalarda.Koskoca istanbulun e-5inde bile dün gece ettiğim küfrün haddi hesabı yok.Tak tuk geldim , avcılardan b.düzüne kadar neredeyse.Hadi diyelim o metrobüs inşaatından.Peki floryadan yenibosna yönünde ki inişte e-5 in en sol şeridindeki rögar kapağı çukurları ne oluyor?? Hemde en sol şeritte.. Bu konuda hakkım geçiyorsa birilerine kesinlikle sonuna kadar haram ediyorum.Rabbim fitil fitil çıkarsın sorumsuzluk sahiplerinden inşallah

Frid
13-05-2012, 22:33
ben yokum abi bu işte munade sokuyorum tarafıkte devam :D

aynen öyle oyunu kuralına göre oynamak yeterli oluyor :D

fatihcakin
13-05-2012, 22:35

Taşlamaktan ziyade, ya bi işi ya tam yap yada hiç yapma sen orda ceza kesiyosun adamlara yanından tofaşlar egzoz patlatarak geçiyor onlara bakmıyo bile :D

silent furious
13-05-2012, 22:42
adamın o anki pisikolojisine bağlı tamamen

Ome_RS
13-05-2012, 23:11

her işte öyle değilmidir zaten o anki duruma baglı ben bazen müşteriden iyi elektrik alıyorum o satıs cok zevkli oluyor bazı musteriyle yıldız barısmıyor gönderiyorum poliste oyle o an ses görüntü birsey gözüne carpıyo durduruyo dogru birseymi değil tabiki

by_vtec
13-05-2012, 23:13
3 defa cevırmeye gırdım bakmadı bıle..:D