PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : youtube da bekletme sorunu

Yiğit G.
14-05-2012, 11:16
Sizde de oluyormu bilemiyorum acaip gıcık bir durum.. youtube da bir videoyu açıyorsun ortadaki yükleme dönüp duruyor açılmıyor video kalıyor öyle veya 3 dakka sonra açılıyor... chrome ve mozillada öyle ama aynı linki dandik internet explorer a yapıstırıyorum pat diye açıyor ? İş yerinde de evde de durum böyle.. Nasıl kurtulucaz bundan bilen varmı ?

Edit: Screen de aldım , aynen su sekilde kalıyor , yandan baska videoya basıyorum kafasına eserse hemen acıyor onu veya yine bekletiyor..

http://img138.imageshack.us/img138/5936/catsxcz.jpg

senna
14-05-2012, 11:18
aynı şekilde bende de bu durumda chrome kullanıyorum birde izledikçe yüklüyor hani bekleyip tamamen yükleyip izliyim diyorsun bu şekilde de çalışmıyor anlamadım niye yeni oldu bu ama 2 3 haftalık mevzu

Yiğit G.
14-05-2012, 11:20
aynı şekilde bende de bu durumda chrome kullanıyorum birde izledikçe yüklüyor hani bekleyip tamamen yükleyip izliyim diyorsun bu şekilde de çalışmıyor anlamadım niye yeni oldu bu ama 2 3 haftalık mevzu

evet oda yeni çıktı dolsun diye durduruyorum yükleme de duruyor o anda kırmızı çizgi ilerlemiyor.. iyice cinsleşti..

senna
14-05-2012, 11:37
sadece bende var diye pcyi formatlıcaktım çok sinir bir durum ya video izleyemiyorum

ayrıca arada direk error vs yazıp kalıyor bende

dnsmi acaba?

Asimos
14-05-2012, 11:39
chrome da çerezleri temizlemeniz bayaa faydalı olacaktır.

levent
14-05-2012, 11:40
çerez temizliği gerek. bende de yapıyordu ara sıra

Yiğit G.
14-05-2012, 11:59
çerezleri temizledim (bi çok seyi temizledim tarama geçmişi vs) sanırım oldu , açılmayan o video refresh yaptım açıldı bakim diğer videolarada

TigeR
14-05-2012, 12:19
çerezleri temizledim (bi çok seyi temizledim tarama geçmişi vs) sanırım oldu , açılmayan o video refresh yaptım açıldı bakim diğer videolarada

iyi oldu bu bende bi deneyim bakalım aynı sorun bende de vardı