PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : franchising hakkında

altima
16-05-2012, 14:20
merhaba;

son zamanlarda işten iyice bunaldım... kendime bi iş yaratmak icin araştırma yapıyordum. etrafımad bilen anlayan olmadıgından dolayı buraya sormak istedim.

BIM,,,DIA,,,SOK vs gibi marketler franchise vermektedir.. sitelerine baktım,, ancak net bilgiler bulamadım.. sadece fiyatları yazmakta...

ne dir ne değildir,, daha once yapan yaptıran tanıdıgı olan varmıdır... geliri iyimidir..

yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim.

tşk ler
Rıdvan :icon_tup:

burkaykalyon
16-05-2012, 14:38
abicim kendi işim olsun diye bir çok franchise veren firma ile görüştüm.gıda,hediyelik eşya,yiyecek,içecek vs...sormak istediğin ne varsa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

bilalMW
16-05-2012, 15:03
bildiğim bim vermiyor. diyorsun ki gardaş bende senin kriterine uyan tükkan var geliyor fizibilite yapıyor eğer varsa gideri geliyor açıyor oraya senin kiracın oluyor.

HaKo
16-05-2012, 15:05
bim dia şok franchaising vermiyor kendi açıyorlar mağazalarını diye biliyorum.

Yakın zamanda bayim olur musun diye bir fuar yapılacak istanbulda. hatta bizde katılımcı olarak orada olucaz. bence o fuara bi bakın yararlı olabilir.

punto_multijet
16-05-2012, 15:08

Yakın zamanda bayim olur musun diye bir fuar yapılacak istanbulda. hatta bizde katılımcı olarak orada olucaz. bence o fuara bi bakın yararlı olabilir.

tarih nedir?

Eyüp
16-05-2012, 15:14
DiaSa veriyor , onu biliyorum..Bizde bir ara açmak için araştırmıştık , sonra uymadı :)

makif84
16-05-2012, 15:44
Bim vermiyor mağaza tadilatını bi tanıdığımın firması yapıyor oradan biliyorum,kendi açıyor bilginiz olsun

İbrahim33
16-05-2012, 16:00
Ziebart'ın bayiliğini almak kaç lira bilen var mı ?

altima
16-05-2012, 16:03

ustad fuar ne zaman bilgi verebilirmisin?

dia franchise veriyor arkadaşlar,,, digerlerini rakip olarak aklıma onlar geldiği icin soledim.
hee sırf bunlar şart değil,, farklı markalarda,, mekanlarda olabilir..

daha once calısan,, yapan biri varsa yardımcı olabilir diye buraya taşıdım konuyu :icon_tup:

tşk
Rıdvan.

cagri-35
16-05-2012, 16:37
DiaSa veriyor onu biliyorum.

Arayıp ulaş uygun dükkanın varsa gelip fizibilite çalışması yapsınlar.

Bütün dükkanı kuruyorlar, tabi mertekare hesabı dolap vs. herşeyi senden ücreti dahilinde. Birde başlangıç için mal veriliyor dükkanın kapasitesine göre. Karından ortak olarak işletiyorsun. Detayları konuş, geçen sene bu şekildeydi. Eğer dükkan kendine aitse gideri olan bir iş ama kira vs. ile bana pek mantıklı gelmemişti. Birde heryere her dükkanada onay vermiyorlar. Son zamanlarda çok büyüdüler artık biraz azaltmaya çalışıyorlar , eskisine göre daha seçici davranıyorlar.

TaGo
16-05-2012, 16:39
dia sizlere satacağınız ve kar edeceğiniz oranları veriyor. Birde üzerine üstlük malzeme için bir kampanya patlatıyorki zortingen kulliyen içeri spokuyor sizi :D

ceco
16-05-2012, 17:14

tarihi bende merak ettım. detayları paylaşırsan sevınırım.

twin
16-05-2012, 17:48
biz trakya ve marmara çevresinde çoğu markanın bayiliğini yapıyoruz fakat artık bayi almak kolay değil o çevrede isminiz olması gerekiyor biraz ;)