PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cut-out yorum/marka/kullanım ömrü

Brs_eg
21-05-2012, 00:00
şuan 3'' hks carbon-ti kullaniyorum
yaz gelmesiyle araba gezme istedigi ve ceza yeme orani artmiş vaziyette :)

arabanin egzoz işleri olacak o arada stock susturucuyu takip downpipe sonuna cut out yapasim var.forumda arattim ama pek yardimci olacak bi konu bulamadim.

piyasada bnm genelde duydugum cok uzun ömürlü olmadıklari veya birazda şanş işi..

marka olarak

bildigim qtp var birde tr içinde bulanabilcek malzemeler var

hangisi almak lgzm veya öneri marka varmidir.

3'' lgzm olacak bu arada.

tşk.

ruudvan
21-05-2012, 01:21
barıs cutout ta omur sole olabılır motorlu bı sıstem uzaktan kumandalı sekılde sende bılıosun zaten olayıda sonucta elektrıkle calısıo su alır baska bısey olur tas toprak sıkıntı cıkarabılır.
forumdan bı aradas yapıyordu .
onun yaptıgı cutoutu bı aracın altında gordum gayet duzgun gorunuyordu
karsıda bı egzoscu vanalı egzos yapıyormus ondan acma kapama kısmını alıp egzoscunda yaptrada bılırsın ıstersen telefonunu fln bulurum konusursun.

Brs_eg
21-05-2012, 16:49
Forumdakini biliorm belki markasal olarak bi oneri gelebilir
tabi kullanim omru dis etkelere gore degisiklik gosterecktir

[RaCeR]
21-05-2012, 16:58
ya olm yavuz yapıodu cutout konuşsana bi onunla

Brs_eg
22-05-2012, 23:02
;5883144']ya olm yavuz yapıodu cutout konuşsana bi onunla

eyw haci.

qtp kullananlar ne diyor ?

coolvtec
23-05-2012, 07:11
frumda satan arkadaşlar aldım, son susturucunun olduğu yere takıldı. sorunsuz gayet sağlıklı çalışıyor, gayet memnunum yani.

GokhanRS
23-05-2012, 07:22
yavuzun yaptığına referans olurum. çok sorunsuz bastığım anda devreye giriyor devreden çıkıyor. uzaktan kumanda çok güzel. kumandayı cebine koy in polis istediği kadar vana arasın içerde :D

ayrıca diğerlerine göre çok uzun ömürlü aldığımdan beri günde 20 30 kere tuşuna basmışımdır banamısın demedi. yani denemek için suyunu çıkardım bi sorun çıkarmadı.

montajıda çok kolay oldu. yanında ıvırı zıvırı herşeyi geldiği için.

http://img715.imageshack.us/img715/9721/img20120510142305.jpg

golfcu0101
23-05-2012, 11:20
ben adana işi qtp kullanıyorum kumandalı ve daha en ufak sorununu görmedim ve araba çalışmıyorken bile sistemin açılıp kapanmasını sağlayabiliyorum.bu işler tek bilidiğim işçilik olayı paradan kaçmamalı ve işi harbi ehline yaptırmalı ben çok çektim zamanında tecrübe ile sabit

Brs_eg
23-05-2012, 15:37
yavuzu tabiki biliyorum.geçenlerde ayak üstü konustukta.tşkler :)

AEAlmas
24-05-2012, 23:55
Haci agbi bilion ben ezelden beri qpt takılıyorum ama pt de 2. cıkış port u ayarladım yani sıkma konusu yok arka egsozdanda cıkış oluyor ama qpt daha yakın oldugu icin kasma vs şunu bunu yok ettmedim hatta +20 beygir geldi takar takmaz :) 0.7 bar da 76 lık :) şimdi t3 turbo setup ta yine qpt olcak varex e para veriyorsun tmm da istenildigi kadar performans aldıgını sanmıyorum :) ya direk düz cıkış olacak bu arada bendeki sistem bir 200 defa acilip kapanmıştır daha birşeyi yok şuanlık dügmesini iyi sakladım 4 kez polis icini aradı dügme aradı :) kumandaya gerek yok elindeki kumandaya bakan tipler cıktı antalyada şimdi ha birde bariş external wastegate e gectim tial im geliyor ;) şiddetle öneririm musait zamanda görüşelim :) hatta bir 6 ay kullandım :) ac kapa olayını şehir ici kapa şehir dışı polis yok ac polis gördün ilerde kapa :)

psikolojikdeli
25-05-2012, 00:07
Benim eski aracı biliyosun beraber ufak bi sıkmıştık beraber Yavuzdan almıştım kesinlikle performansa ciddi bir etkisi var ses te gayet hoşuma gidiyordu onun dışında ben çok yakın biyere yapmıştım hatırlarsan d.p.nin hemen altına bunun yerine daha orta biryere yaparsan hiç bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ufak susturcuda takıyolar ama inan bence gerek yok