PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : c4 vts yardım

playhard
24-05-2012, 00:17
herkese merabalar
araçta şu anda
5cm apexi yay
kat iptali
düz boru
son susturucu mevcut
bunların dışında motora el atan yada her ne olursa modifiye işlemi uygulamış arkadaşlar varmı varsa aldığı değerler nelerdir?
alıştıkça ilk aldığım hazzı alamıyorum özellikle 100-200 üm 29 sn lerde:( bana fazla maliyet getirmeyecek neler uygulayabilirim tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

VtecDream
24-05-2012, 23:11
bence cai ile başlamalısın sonra chip headers emme vs vs :) üs kapak port polish emme port polish sen bütçe söyle ne gibi şeylere sıcak baktığını sitede sana yardım edecek çok insan olduğuna eminim

Schumi
25-05-2012, 09:56
herkese merabalar
araçta şu anda
5cm apexi yay
kat iptali
düz boru
son susturucu mevcut
bunların dışında motora el atan yada her ne olursa modifiye işlemi uygulamış arkadaşlar varmı varsa aldığı değerler nelerdir?
alıştıkça ilk aldığım hazzı alamıyorum özellikle 100-200 üm 29 sn lerde:( bana fazla maliyet getirmeyecek neler uygulayabilirim tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Senin için fazla maliyet nedir önce onu söyle bize. Ben olsam filtre ve yazılım yaptırır dahada ellemem.

playhard
25-05-2012, 11:22
bence cai ile başlamalısın sonra chip headers emme vs vs :) üs kapak port polish emme port polish sen bütçe söyle ne gibi şeylere sıcak baktığını sitede sana yardım edecek çok insan olduğuna eminim

k&n hava filtrem var onu cai gibi boruyla orj hava alma yerine uzattık. bi anda en fazla verebilceğim miktar 500 lirayı geçmez elimde nakit para bulunmuyo çünkü taksit olayına girersemde 850 tl limitim var.headers ı bilen birine sorup almak istiyorum çünkü orj manifoldu kaliteli bişeye benziyo port polish lede nası bi verim alabilirm hani bi değer bilsem değceğini düşünsem öyle motora girmek istiyorum.

Senin için fazla maliyet nedir önce onu söyle bize. Ben olsam filtre ve yazılım yaptırır dahada ellemem.

yazılımla 12 hp alabilirmişim bilmiyorum az gibi geldi.kimsenin neden c4 vts tercih etmediği ortada:(

*AddO*
25-05-2012, 11:29
Aracınızın motoru 206 RC motoru ile aynı. Oradan takip edebilirsiniz herşeyi.

Görkem
25-05-2012, 12:20
Aracınızın motoru 206 RC motoru ile aynı. Oradan takip edebilirsiniz herşeyi.

aynen bencede forumda 206 rc için her türlü bilgi mevcut o şekilde arama yaparak bi çok bilgiye ulaşabilirsiniz ;)

Schumi
25-05-2012, 22:30
Motor 206 RC ile aynı ama kasa çoook ağır. Turbo felan yapmadan. Yada NOS basmadan yavan gelir sana yaptıkların. 12 hp yazılım ile zor ama hadi oldu 15 hp aldın. 3 gün sonra alışıcan gene yetmiycek.

playhard
26-05-2012, 09:27
Motor 206 RC ile aynı ama kasa çoook ağır. Turbo felan yapmadan. Yada NOS basmadan yavan gelir sana yaptıkların. 12 hp yazılım ile zor ama hadi oldu 15 hp aldın. 3 gün sonra alışıcan gene yetmiycek.

Aynen yavan geliyor.İlk aldığımda muazzam bi zevk alıyodum ama insanoğlu işte doymuyor.hani geçip geçilmek hiç umrumda değil bana zevk versin yeter bnm için ama 100-200 ün den hiç tad alamıyorum :(
sanırım honda yolu görünüyor bana:D

yiit
26-05-2012, 09:34
Aynen yavan geliyor.İlk aldığımda muazzam bi zevk alıyodum ama insanoğlu işte doymuyor.hani geçip geçilmek hiç umrumda değil bana zevk versin yeter bnm için ama 100-200 ün den hiç tad alamıyorum :(
sanırım honda yolu görünüyor bana:D

zevk almak istedikten sonra 1.4 atmosferik arabadanda zevk alırsın senin kafan karışmış. honda al ondan hiç sıkılmazsın :D

Schumi
26-05-2012, 10:49
Bencede sen 1.4is al. Ona header filtre eksoz takıp dünyanın tepesine oturduğunu var say. Yada elindekinin kıymetini bil.

playhard
26-05-2012, 18:52
zevk almak istedikten sonra 1.4 atmosferik arabadanda zevk alırsın senin kafan karışmış. honda al ondan hiç sıkılmazsın :D
kafam biraz karışık haklısın boşluktayım final haftası 2 gün içinde 150 sayfa tez yazdım düşün halimi:)

Bencede sen 1.4is al. Ona header filtre eksoz takıp dünyanın tepesine oturduğunu var say. Yada elindekinin kıymetini bil.

hondacılar konusunda haklısın:D ama honda forumu gibi neredeyse burası o yüzden bi tartışma yaratmayalım aldım bn cevabımı :D