PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VTC Typer - ZY Typer - EV 206 RC - DD 106 GTİ

Sayfa : [1] 2

canozcan
27-05-2012, 04:36
VTC TypeR : f/e/h
ZY Typer : f/e/h
EV 206 RC : emme gaz kelebeği kapak polish , ecufast yazılım , tımıng , ayarlı kasnak , egzos , filtre , 15'' jant (egzantrik varmı yokmu bilmiyorum)
DD 106 GTi : piston eksantrk egzos 13 59 kısa porth polish ecu fast yazılım filtre conta

not : araçlar sökük

VTC Typer - EV 206 Rc
d6XtoWiwN9gS8vN-GryJlk

VTC Typer - DD 106 GTi
AR86aImVLAIaSKv0S4HKHg

VTC Typer - ZY Typer
d0Uqi9nnsr4
9BHMQSheP0I

Herkese teşekkürler..:icon_tup:

src106
27-05-2012, 05:39
araclara maşallah kazasız belasız .... zy typer la dd 106 denedimi ? 106 ayrıyeten maşallah

Selcuk_RoL
27-05-2012, 05:45
Link yokmu ya beyler arattim ama bulamadim ben:(

nitrO_Oxide
27-05-2012, 08:12
2 typer arasında bu kadar fark olması ilginc olmus bence kırmızı 2 de gri 3 te basıomus gibi :)

Masallah araclara :)

umut onatoglu
27-05-2012, 08:59
masallah cok zevkli olmus rc nin sonradan gecmesi gerekirdi gibime geldi speclere gore

BoraRS
27-05-2012, 09:32
E hani gecen konusu gecmisti ZY typeR cok hizliydi? Ben anlamadim bu isi. Demek bi sorun var ZY de.

cvk_sport
27-05-2012, 09:53
E hani gecen konusu gecmisti ZY typeR cok hizliydi? Ben anlamadim bu isi. Demek bi sorun var ZY de.

VTC ile de denedik abi gece onda da öndeyiz zy nin sahibi yavas vites atıyo dün herkes gördü

VTEC®
27-05-2012, 09:55
DD 106'ya ayrıca bi maaşallah diyorum.

Cliosportve
27-05-2012, 09:57
VTC ne yaptın sen aga

Maşallah

yaşar
27-05-2012, 09:59
Maşallah çekişmeli olmuş videolar, EV ve DD videoları güzeldi ;)

cvk_sport
27-05-2012, 10:00
maşallah araçlara dün çok güzel denemeler yapıldı :)

ondertopcu
27-05-2012, 10:01
Bütün araçlara Maşallah VTC çok hızlanmış

mechanic
27-05-2012, 10:03
tayyar 106ya mı geçildi?

yoo geçilmemiş yan yana yürümüşler

BoraRS
27-05-2012, 10:08
VTC ile de denedik abi gece onda da öndeyiz zy nin sahibi yavas vites atıyo dün herkes gördü

Hamit Masallah kardesim. Sana o gun de soylemistim arabanin hicbir problemi yok diye. Yeter ki bakimlarini eksik etme. Masallah kardesim :icon_tup: bi arada beraber deneriz.

Bu arada su Alican kirosuna soyle de kaldirsin kicini da su videolari koysun artik :D

-HAKTAN-
27-05-2012, 10:23
sımdı bu ZY typer saglıklı yuruyor oylemı :) basar basmaz net sekıle gerıye dusuyor :) aynı specte ıkı typer arasında boyle bı fark olmaz sofor yavas vıtes atsada

Alicanrs
27-05-2012, 10:23
Hamit Masallah kardesim. Sana o gun de soylemistim arabanin hicbir problemi yok diye. Yeter ki bakimlarini eksik etme. Masallah kardesim :icon_tup: bi arada beraber deneriz.

Bu arada su Alican kirosuna soyle de kaldirsin kicini da su videolari koysun artik :D

Abiler kralı Cemil ipekçi abim :D videolar bende değil percussion Ali'de konulu hard core mard core tree some bişiler bekliyoruz :D:D

Can's
27-05-2012, 10:24
maşallah araclara bu arada zy typer tursulasmıs bıraz bakım gerek heralde bendekı gıbı olsaydı darbelı matkap hesabı okanda anlamıstır zaten kendını kandırmaya gerek yok arabaların gecmıslerı bellı sahıbı bakımlarını yaptırsın tekrar cıkar heralde

Cliosportve
27-05-2012, 10:25
maşallah araclara bu arada zy typer tursulasmıs bıraz bakım gerek heralde bendekı gıbı olsaydı darbelı matkap hesabı okanda anlamıstır zaten kendını kandırmaya gerek yok arabaların gecmıslerı bellı sahıbı bakımlarını yaptırsın tekrar cıkar heralde

ZY type r sendeyken bambaşkaydı kanka :D

BoraRS
27-05-2012, 10:26
Abiler kralı Cemil ipekçi abim :D videolar bende değil percussion Ali'de konulu hard core mard core tree some bişiler bekliyoruz :D:D

Haa tamam o zaman :D Tekrar yatabilirsin tekrar.

Alicanrs
27-05-2012, 10:28
Haa tamam o zaman :D Tekrar yatabilirsin tekrar.

uyku kaçtı 5 saat uyku yeter:D ama kalkınca sağ elimin acıdığını hissettim :hahaha::hahaha: kırıldı herhalde bilek:p gaz telini tutan demir bile dayanmadı dün bana :D demiri bile parçalamışm :D hamit bahtsızız olm :D 7400 keser kablo kopar bişi olur o kdr duş al dedik saa:D:D

Can's
27-05-2012, 10:29

zy bambaska ama nnc bambambaska:D

Cliosportve
27-05-2012, 10:29
7400 kesmesi bobinle mi alakalı yoksa araç soğuk mu kaldı biraz ?

Alicanrs
27-05-2012, 10:31
7400 kesmesi bobinle mi alakalı yoksa araç soğuk mu kaldı biraz ?

soğukmu ahahaha kanka öğlen 1 den beri gece 1 e kdr araba hep gazladı durmadık hiç sıcak oğlu sıcaktı :D biz bilmiyoruz ama olsun 7300 de işimi gördü :hahaha:

APO
27-05-2012, 10:33
tüm araçlara maşallah...ZY typer gibi yürümemiş...

Cliosportve
27-05-2012, 10:34
soğukmu ahahaha kanka öğlen 1 den beri gece 1 e kdr araba hep gazladı durmadık hiç sıcak oğlu sıcaktı :D biz bilmiyoruz ama olsun 7300 de işimi gördü :hahaha:

7800 olsa kimbilir neler olcaktı :D
Tahmin bile edemiyorum

canozcan
27-05-2012, 10:36

cvk vtc teke tek hiç denenmedi cvkda 2 kişi varken vtc 2 boy önde oluyor. alican biliyor zaten. teke tek denemek istedik ama alican kesiyor diye denememiş. nerde görmüşünüz vtc nin önünde olduğunuzu o gece varsa video koyarsın ben geçtim o geçemedi gibi boş şeylere gerek yok.

zy madem yavaş vites atıyor diğer cvk zy konusunda neden demiyorsun yavaş vites attığını ve zy nin 2 kişi cvk nın tek kişi olduğunu neden söylemiyorsunda bu konuda böyle triplere giriyorsun ??

Can's
27-05-2012, 10:38
cvk vtc teke tek hiç denenmedi cvkda 2 kişi varken vtc 2 boy önde oluyor. alican biliyor zaten. teke tek denemek istedik ama alican kesiyor diye denememiş. nerde görmüşünüz vtc nin önünde olduğunuzu o gece varsa video koyarsın ben geçtim o geçemedi gibi boş şeylere gerek yok.

zy madem yavaş vites atıyor diğer cvk zy konusunda neden demiyorsun yavaş vites attığını ve zy nin 2 kişi cvk nın tek kişi olduğunu neden söylemiyorsunda bu konuda böyle triplere giriyorsun ??

bu ıslerde yenısın bellı dıger konuda ndn soylemedıgını anlaman lazım ev rc ıle denemeden once cvk hızlı yada yawas oldugunu hıssettırmemek adına soylendı bu kardes ;)
2 haftaya stpler araba ayarlıyor onlarla deneyın anlayın saglıklı bır typer degıl suan zy bakım ıhtıyacı var
bu arada contalı polıshlı ıdı senın arac bıraz daha hızlanması gerek bu sartlarda masallah tekrar ;)

Alicanrs
27-05-2012, 10:38

yaw ztn kıstas almak yanlış olur :) 206 rc ile vtc baya baya yan yana yürüyor ben direk rc yi açıorm 3 boy :D ondan okan sonucu biliyor cvk 1.5 2 boy geçer dedi kendide ondan bşver keyfine bak vtc yede maşallah güzel gidiyor.. ben 2 kişi vtc tek okan vardı :D yanımdaki adam 110 kg :D onu atsam yine 2 boy önce cvk ondan bunlara girmeye grk yok

CRX
27-05-2012, 10:40
VTC ye maaşallah güzel yürüyor, DD 106 da çok çok iyi tutunmuş çok beğendim, ZY de sıkıntı olduğu bariz gözüküyo

Can's
27-05-2012, 10:40
7800 olsa kimbilir neler olcaktı :D
Tahmin bile edemiyorum

sımdı sampıyon kım oldu kanka cvk mı ev mı :D

Alicanrs
27-05-2012, 10:41
Vtc typer 206 rc videosunu izleyenler bide Cvk ile 206 rc videosunu izlerler şimdi gelince yorum yaparlar .. teke tekte Cvk yı vtc geçemez ben bunu söliyimde yan yana yürüdğünüz baya baya rc ile biz direk açıyorduk ki benim yanımda okan vardı 110 kg okan vtc yi tek kullanıo yine tutunuoduk baya bizim Okan Depe yazar ;)

cvk_sport
27-05-2012, 10:42

sağol abi :) videoları percussion ali abiye verdik onu bekliyoruz :D deneriz abi ama şu erken kesme olayına bi bakmalıyız :D

canozcan
27-05-2012, 10:42
sımdı bu ZY typer saglıklı yuruyor oylemı :) basar basmaz net sekıle gerıye dusuyor :) aynı specte ıkı typer arasında boyle bı fark olmaz sofor yavas vıtes atsada

şöför farkı yok zaten vtc yi ben kullanıyordum. daha bile kötüyüm nosa bastık sadece :D

bi gün öncesi cvk zy konusunda zynin sağlıklı gittiği söyleniyordu bizde kalktık trakyadan geldik specler aynı diye şimdi vtc nin zımba olduğu söylenmiyorda zy kötüleniyor. zy gayet formunda bir araç .
206 ev rc de feh typer ları yalan olmasın 3-4 boy geride bırakıyorken vtc yi niye geçemiyor ??

Alicanrs
27-05-2012, 10:44
yaw vtc ye laf söleyen yok bende gördüm tmm çok güzel yürüyor ama hala şu kıstas olaylarını bırakın teke tek olsak cvk yı geçebilcekmiydi ? ev rc ile videonuza bakıormda 2-3-4- vs vs yanyana 110 kg adam var yanımda yan yana 1 1.5 boy oluodu soradan .. gersini düşün :) CVk hala gergin ve hızlı Damat kızı boşadı yeni gelin arıyor :D

cvk_sport
27-05-2012, 10:45

ben sorunsuzdur demedim sadece gördüğümü söyledim vitesler yavaş

Can's
27-05-2012, 10:45
şöför farkı yok zaten vtc yi ben kullanıyordum. daha bile kötüyüm nosa bastık sadece :D

bi gün öncesi cvk zy konusunda zynin sağlıklı gittiği söyleniyordu bizde kalktık trakyadan geldik specler aynı diye şimdi vtc nin zımba olduğu söylenmiyorda zy kötüleniyor. zy gayet formunda bir araç .
206 ev rc de feh typer ları yalan olmasın 3-4 boy geride bırakıyorken vtc yi niye geçemiyor ??

lan tırrıkkk ben fıltrelı headerslı corolla t sportla suan zynın onunde gıdıyorum saglıklı mı oluyor zy bak son kez dıyorum saglıklı typerla denemek ıstıyorsan suan hemen ayarlarım sana bu arada conta ve polısh olmuycak merak etme sendekı gıbı :)

bycrm
27-05-2012, 10:46
tüm araclara MAŞALLAH :icon_tup::icon_tup:

emre_
27-05-2012, 10:46
Masallah deneyen araclara illa bise cikicak yoksa olmuyo :D

-HAKTAN-
27-05-2012, 10:47

ben zy yurumuyor demıstım baskası ne demıs benı baglamaz :)

canozcan
27-05-2012, 10:48

zy typerın gıderı bellı denedıgı araclardan bunu ıyı bılmek gerek bu cumleyı kullanmak ıcın araba kotulemek mantıklı olmaz cvk matkap gıbı gıdıyor typer zaten fıltre headers egsoz

cvk videosunda cvk ya matkap diyordun nolduu ? typer zaten fehti ? şimdi turşu mu oldu :D dedik gelcek denicez madem cvk ya böyle geçiliyor biz de reklam yapak dedik biraz okadar yolu boşa mı geldik yane :D

Alicanrs
27-05-2012, 10:50
cvk videosunda cvk ya matkap diyordun nolduu ? typer zaten fehti ? şimdi turşu mu oldu :D dedik gelcek denicez madem cvk ya böyle geçiliyor biz de reklam yapak dedik biraz okadar yolu boşa mı geldik yane :D

:D Okan ztn adanada olsa denemeye gelir adam bolu ankara dolaştığını biliyorum ataşehir filan nasıl deneme aşkıysa :hahaha::hahaha:

CRX
27-05-2012, 10:50
denemelerde ortak olan araçlar üzerinden yorum yapmak bence yanlış olur, atarı gideri olan kim varsa herkes birbiriyle denesin, mişti muştularla yorum yapılmaz :)

Can's
27-05-2012, 10:52

cvk nın matkap oldugunu kanıtladılar zaten de zy nın neden boyle oldugu konusunda sıkıntılar buyuk bendeyken bu araba hıc gecılmedı yasının typerı harıcındekı typerlara demekkı bakım lazım ılerleyen zamanda ılla bırıyle denıyceksın typer anlarsın ozmn contalı polısh lı degıl ama sızınkı gıbı :)

canozcan
27-05-2012, 10:58
lan tırrıkkk ben fıltrelı headerslı corolla t sportla suan zynın onunde gıdıyorum saglıklı mı oluyor zy bak son kez dıyorum saglıklı typerla denemek ıstıyorsan suan hemen ayarlarım sana bu arada conta ve polısh olmuycak merak etme sendekı gıbı :)

bu sağlıklı typer muhabbeti bitmez ozaman bizde haftalarca gelip gideriz trakyadan. zy sağlık dediniz cvk matkap dediniz kalktık geldik gördük. bundan sonra sağlık typerlarınızı trakya görelim ayrıca tırrık nedemekse aynen iade

not : arabam sadece filtre eksoz hıdır. conta yok kapak işli değil neyden bahsediyorsun sen kendini tatmin etme

-HAKTAN-
27-05-2012, 10:59
canozcan kardes bır kac haftaya denermısın benımle :D reklama ıhtıyacım varda :D

cvk_sport
27-05-2012, 11:00
bu sağlıklı typer muhabbeti bitmez ozaman bizde haftalarca gelip gideriz trakyadan. zy sağlık dediniz cvk matkap dediniz kalktık geldik gördük. bundan sonra sağlık typerlarınızı trakya görelim ayrıca tırrık nedemekse aynen iade

not : arabam sadece filtre eksoz hıdır. conta yok kapak işli değil neyden bahsediyorsun sen kendini tatmin etme

sıkıntı yok cvk vtc dener sonuç ortaya çıkar bu kadar basit :)

Can's
27-05-2012, 11:00
canozcan kardes bır kac haftaya denermısın benımle :D reklama ıhtıyacım varda :D

ahahaha adam reklam yapmak ıstıyor bır kac hafta sonra ızlemek sart oldu bu reklamı

canozcan
27-05-2012, 11:01

gel beklerim reklama ihtiyacınız varsa benim gibi 400km yol yapmayı göze alcaksınız.
biz geldik adaletimizi yaptık. hala ist.dayım 400km gözüne büyük geldiyse gitmeden hazırla arabanı.

Alicanrs
27-05-2012, 11:02
sıkıntı yok cvk vtc dener sonuç ortaya çıkar bu kadar basit :)

ne sonucu kanka yaa sonucu okan kendi ağzı ile dedi cvk geçer die rc ile yan yana yürüyor 2-3-4 filan daha ne sonucu yanımdaki 110 kglik adamla deneme oluyorsa vtc kingo ahahahaha :D kim yazıyor bilmiorm can mı okanmıda okan kendi ağzıyla ataşhirde ztn söledi ne olcağını biliyor cvk yı geçemez vtc unutun onu :)

AşkınS.
gene bi typer konusu hoşbulduk :D

-HAKTAN-
gel beklerim reklama ihtiyacınız varsa benim gibi 400km yol yapmayı göze alcaksınız.

bız role zaten kınalı kopruden baslayıp corluya kadar gıdıyoruz dert deıl ;)

canozcan
27-05-2012, 11:05
bız role zaten kınalı kopruden baslayıp corluya kadar gıdıyoruz dert deıl ;)

gelirsin demek oluyor bu ozaman. sıfır beşyüz otuz beş altıyüzotuzaltıyirmi üç 31 bekliyorum :)

cvk_sport
27-05-2012, 11:06
ne sonucu kanka yaa sonucu okan kendi ağzı ile dedi cvk geçer die rc ile yan yana yürüyor 2-3-4 filan daha ne sonucu yanımdaki 110 kglik adamla deneme oluyorsa vtc kingo ahahahaha :D kim yazıyor bilmiorm can mı okanmıda okan kendi ağzıyla ataşhirde ztn söledi ne olcağını biliyor cvk yı geçemez vtc unutun onu :)

akılda soru işareti kalmasın kimsenin diye söylüyorum kanka sonuçta denemek için aldık bu arabayı lafla adam geçmeye gerek yok :D

-HAKTAN-
27-05-2012, 11:08
gelirsin demek oluyor bu ozaman. sıfır beşyüz otuz beş altıyüzotuzaltıyirmi üç 31 bekliyorum :)

deneme zamanı gelınce ben senı bulurum :)

Alicanrs
27-05-2012, 11:09
akılda soru işareti kalmasın kimsenin diye söylüyorum kanka sonuçta denemek için aldık bu arabayı lafla adam geçmeye gerek yok :D

aynen sıkıntı yok :) video var ztn koyar okan .. cvk 2 okan 105 110 kg a.q:D vtc de okan sürüyor tek kişi yan yana ;) teke tekte neler olcağını cümle alem biliyor ondan nie yoruyorsam kendimi boşver iboya yüklen :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Juggernaut
Maşallah güzel tünel yapmışsınız.

Can's

hakan reıs stp nın ortagıdır okan arabayı stp hazırlıyor ona gore muamele goruceksın bu yazdıklarından :)

canozcan
27-05-2012, 11:10

ozaman lafla da olsa geçtik deme.
biz zaten cvkyı geçeriz diye iddia etmedik geçemeyiz diye de birşey demedik . ilerde gene bir dener görürüz zaten.

Alicanrs
27-05-2012, 11:10
Maşallah güzel tünel yapmışsınız.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: farklı bi bakış açısı ahaha

Alicanrs
27-05-2012, 11:11
ozaman lafla da olsa geçtik deme.
biz zaten cvkyı geçeriz diye iddia etmedik. ilerde gene bir dener görürüz zaten. 206 rc ile yürürümüz belli. okanda ona göre konuşmuş. sonuçta oda eski bir rs ci. hatta belki hepinizden daha rs ci.

kingsin tamam uzatmayalım boşver dün okanın suratını unutamam ztn ben diyorum alayına döşüorm oda dio geçiorm herkez mutlu mesut ayrıldı uzatmayın daha .. yine yüz yüze pamuk şeker olup sora hardal olmayın

canozcan
27-05-2012, 11:12
hakan reıs stp nın ortagıdır okan arabayı stp hazırlıyor ona gore muamele goruceksın bu yazdıklarından :)

isterse ken block hazırlasın :D vtc her daim bakımlı ve matkap bekliyor

Selcuk_RoL
27-05-2012, 11:13
REG gergin en hızlıyı bekliyorum CVK ZY VTC fark etmez bir telefon kadar yakınım en iyi kim sürebiliyorsa o geçsin direksiyona 2 de 60 benim devrim rakip aracın devride neyse herşekilde basalım

umut onatoglu
27-05-2012, 11:13
Yine bir type r konusu yine atisma

-HAKTAN-
27-05-2012, 11:14
REG gergin en hızlıyı bekliyorum CVK ZY VTC fark etmez bir telefon kadar yakınım en iyi kim sürebiliyorsa o geçsin direksiyona 2 de 60 benim devrim rakip aracın devride neyse herşekilde basalım

beraber gıderız burgaza yavru ;)

canozcan
27-05-2012, 11:14

bugun gündüz basarmısın ?

Selcuk_RoL
27-05-2012, 11:16
bugun gündüz basarmısın ?

gündüz çalışıyorum akşam gel güneşili mc de buluşalım:icon_tup:

sipahi
özcan keşke bu videoyu koymasaydın, bu viraj olupta senin içerde oldugun video sanırım.camlara zift dökeydin daha iyidi :) araban iyi gidiyormuş maşallah bana tutunabildin :D ev rc ve cvkyada yalvardım mübarek yinede deneyemedik.ev rcyi göremedim bile.orcunla denicektim onlada deneyemedim.cengizi bekledim o da yoktu. boşu boşuna bu kdr km yapmışım. :)

Can's
okan her yedıgın boy basına 100 dolarına varmısın cıddıyım

-HAKTAN-
27-05-2012, 11:17
gündüz çalışıyorum akşam gel güneşili mc de buluşalım:icon_tup:

haberleselım bızde gelırız ızlemeye :D

Selcuk_RoL
27-05-2012, 11:17
beraber gıderız burgaza yavru ;)

abi hızlılar burda ne işimiz var burgazda:D

-HAKTAN-
27-05-2012, 11:18
abi hızlılar burda ne işimiz var burgazda:D

kız almaya gıdıcez olm :D:hahaha:

canozcan
27-05-2012, 11:21
hep böyle denemeden laflar geliyor bakalım, denemeden sonra arabalar turşu diyorsunuz. biz okadar yolu boşa gelmedik denemek isteyen gelsin. hatta hala burdayım akşam üstü geri dönücem

-HAKTAN-
27-05-2012, 11:23
bu aksam REG le deneyebılırsın adam sana buyur gel dedı, ısten cıksın bulusun deneyın

canozcan
27-05-2012, 11:25
bu aksam REG le deneyebılırsın adam sana buyur gel dedı, ısten cıksın bulusun deneyın

dün akşam VTC REG ile yanyana park ediliydi güneşlide sonra ataşehire geçtik
şimdi geceye kalamayız diyoruz hala atar yapıp bide gelin diyorsunuz çok denemek istiosanız gelceksiniz gece trakyaya basacaz

Selcuk_RoL
27-05-2012, 11:26
hep böyle denemeden laflar geliyor bakalım, denemeden sonra arabalar turşu diyorsunuz. biz okadar yolu boşa gelmedik denemek isteyen gelsin. hatta hala burdayım akşam üstü geri dönücem

ben turşu fln demedim kardeşim kimsenin malınıda boklamadım öyle olsa neden deneyelim diyeyim sana kim ister turşu araba ile basmayı ben taa en başta dün gece söyledim vtc zy yi direk geçer... bana güldüler gece burdaysan deneyelim yada sıkıntı yok yine bu taraflara yolun düştüğünde araman yeter

Alper_
27-05-2012, 11:27
maşallah araçlara :)

canozcan
27-05-2012, 11:27
okan her yedıgın boy basına 100 dolarına varmısın cıddıyım

hep atar hep atar iddia geliyoz geçioz hep bahane bahane ne zaman tebrik etcen sen yaw ?

canozcan
27-05-2012, 11:29
ben turşu fln demedim kardeşim kimsenin malınıda boklamadım öyle olsa neden deneyelim diyeyim sana kim ister turşu araba ile basmayı ben taa en başta dün gece söyledim vtc zy yi direk geçer... bana güldüler gece burdaysan deneyelim yada sıkıntı yok yine bu taraflara yolun düştüğünde araman yeter

akşam üstüne kadar görüşürsek basalım benim için sıkıntı yok ama geceye kalamıcam yapmam gereken işler var yarında sabah iş var zaten

Selcuk_RoL
27-05-2012, 11:29
şimdi geceye kalamayız diyoruz hala atar yapıp bide gelin diyorsunuz çok denemek istiosanız gelceksiniz gece trakyaya basacaz

ben geldim vtc yi bi gördüm hatta sevindim bi deneriz diye sonra arkamı döndüm aa yok:D:D ben ne biliyim nereye gittiğini kardeş

Selcuk_RoL
27-05-2012, 11:31
akşam üstüne kadar görüşürsek basalım benim için sıkıntı yok ama geceye kalamıcam yapmam gereken işler var yarında sabah iş var zaten

sağlık olsun o zaman ben geceden beri hiç uyumadım iş özel şöförlik olunca saat zaman yok:( 4:30 da patronu alıcaz ancak gece biter işim neyse ya haftaya fln bakarız ama hafta içi yolun düşerse ara

BAR22
27-05-2012, 11:34
sağlık olsun o zaman ben geceden beri hiç uyumadım iş özel şöförlik olunca saat zaman yok:( 4:30 da patronu alıcaz ancak gece biter işim neyse ya haftaya fln bakarız ama hafta içi yolun düşerse ara

ver mamiye arabayı çatalcaya kadar bitirsin işi sonra çatalcada köfte yiyip dönsün...

_muhaRRem
27-05-2012, 11:39
EV rc YE maşalllah.

canozcan
27-05-2012, 11:40
bize farketmes hertürlü denenir bu akşam üstüne kadar burdayız
sonra denemek isteyen gelir isterse trakyaya basarız no problem yani sıkıntı yok

Alicanrs
27-05-2012, 11:42
bize farketmes hertürlü denenir bu akşam üstüne kadar burdayız
sonra denemek isteyen gelir isterse trakyaya basarız no problem yani sıkıntı yok

bu arada dün gece asıl deneme sanırım cvk rs - ev rc denemesiydi bunu herkes merakla bekliyordu
ben bizzat en yakından izledim arkalarından cvk rs rahat geçiyor 206 yı videolarını bekliyoruz onlarında

bizde konulu video bekliyoruz kb rs sağda önde duruyordu hep ondan video çekilseydi çok net gözüküyordu denememiz ama çekmemişler araç içi videosunu koyucaz bizde beklemedeyiz hazırlanıyor video :D

emirarslan34
27-05-2012, 11:55
ev cok iyi maşallah. ibrahim bu aracı satmadan video arşivi yapman lazım senin. ilerde torunlarınla izlersin :)

yasin_R
27-05-2012, 12:05
Deneyen tüm araçları ve sahiplerini tebrik ediyorum, videoyu daha izleyemedim tlfndan ama vtc zy typeri gecmis cvk ile yürümüş ev rs gecmis adam o kadar yol gelmiş tebrik etmek gerekir bence. Polemiğe gerek yok gördüğüm, zy gidiyor gitmiyor vtc nin sahibini bağlamaz neticede herkez gözüyle bisiler görüyor,
Bu arada bk typerle vtc typerinn denemesi adaletli olmaz, reklam da olmaz.
Göz var nizam var onun kalemi vtc değil fena üzer vtc yi makarayA gerek yok zevkine basilip kahve içilir o ayrı, he stock typer f e h olmuşsa o olur:)

D.CaN
27-05-2012, 12:11
Maşallah araçlara, EV RC iyi yürümüş bence :icon_tup:

Serhat Y.
27-05-2012, 12:24
Göz var nizam var onun kalemi vtc değil fena üzer vtc yi makarayA gerek yok zevkine basilip kahve içilir o ayrı, he stock typer f e h olmuşsa o olur:)

BK type-r bana gelsin diyosun yani Yasin oylemi:)

Metin Bilen
27-05-2012, 12:28
maşallah vtc ortaya bi karışık yapmış..

orcunnn
27-05-2012, 12:32
özcan keşke bu videoyu koymasaydın, bu viraj olupta senin içerde oldugun video sanırım.camlara zift dökeydin daha iyidi :) araban iyi gidiyormuş maşallah bana tutunabildin :D ev rc ve cvkyada yalvardım mübarek yinede deneyemedik.ev rcyi göremedim bile.orcunla denicektim onlada deneyemedim.cengizi bekledim o da yoktu. boşu boşuna bu kdr km yapmışım. :)

sen nail bi kismet vardir ben anlamadim ta kopruye geldik ue ile basalim dedim sadace 2 vitesi goremeildik sonra catara patara kismet valla

bu arada biri link koysun izleyemiyorum

yasin_R
27-05-2012, 12:39
BK type-r bana gelsin diyosun yani Yasin oylemi:)

yoo onu sen diyorsun :)
ben seni istiyorum bebeğim:):):)

Dou
27-05-2012, 12:46
Okan o korna nedir lan magirus kornasını nerden buldun :D

+1.

meh66
27-05-2012, 12:50
deneyen araclara masallah kazasız belasız

orcunnn
27-05-2012, 12:51
vay arkadas birini linkleri kopyalasin

ramo35
27-05-2012, 12:51
Okan o korna nedir lan magirus kornasını nerden buldun :D

rolling kornası o :D

Metin Bilen
27-05-2012, 12:53
yoo onu sen diyorsun :)
ben seni istiyorum bebeğim:):):)

BS ne durumda şuan..?

-HAKTAN-
27-05-2012, 12:59
Deneyen tüm araçları ve sahiplerini tebrik ediyorum, videoyu daha izleyemedim tlfndan ama vtc zy typeri gecmis cvk ile yürümüş ev rs gecmis adam o kadar yol gelmiş tebrik etmek gerekir bence. Polemiğe gerek yok gördüğüm, zy gidiyor gitmiyor vtc nin sahibini bağlamaz neticede herkez gözüyle bisiler görüyor,

orası bıze kalsın herkese atar gıder var burda bızdede var bı typer ...specınden kıme ne... kım ıstıyorsa ona gıder...

Gürkan
27-05-2012, 13:05
araçların hepsine maşallah dün güzel denemeler oldu allah kaza bela vermesin :)

__FrK__
27-05-2012, 13:11
maşallah araçlarınıza çok güzel denemeler olmuş

OmeR-FE
27-05-2012, 13:19
Maşallah araçlara.
Kazasız belasız.

yasin_R
27-05-2012, 13:22
vay arkadas birini linkleri kopyalasin

VTC TypeR - EV 206 RC - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d6XtoWiwN9g)

VTC Typer - DD 106 GTi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AR86aImVLAI)

VTC TypeR - ZY TypeR - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=d0Uqi9nnsr4&feature=player_embedded)

VTC Typer - ZY Typer (2. Deneme) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9BHMQSheP0I)

yasin_R
27-05-2012, 13:25
orası bıze kalsın herkese atar gıder var burda bızdede var bı typer ...specınden kıme ne... kım ıstıyorsa ona gıder...

kendi aranızda sonuçta kendi şahsi fikrim...

garaj senin araba senin, hangisiyle istiyorsan onunla çıkarsın...

yasin_R
27-05-2012, 13:30
BS ne durumda şuan..?

kanka keşke konu açılsa arabası hazır olanlar diye bi topıc:) sabit lense konu...

arabası hazır olanlar direk oraya yazsa ve rakibini bulsa ne güzel olur dimi:):):)

rolingbul.com :)

Metin Bilen
27-05-2012, 13:31
kanka keşke konu açılsa arabası hazır olanlar diye bi topıc:) sabit lense konu...

arabası hazır olanlar direk oraya yazsa ve rakibini bulsa ne güzel olur dimi:):):)

ya bişey yazılmıyorki bs ne durumda die yazarken bile pırstım dedım smdı atar gıder dıolarya ondan sanıcaklar..:hahaha::hahaha:

ataraatar.com olur bence o :)

yasin_R
27-05-2012, 13:35
ya bişey yazılmıyorki bs ne durumda die yazarken bile pırstım dedım smdı atar gıder dıolarya ondan sanıcaklar..:hahaha::hahaha:

m3 konunda olduğu gibi fevri düşünen arkadaşlarımız çok gercekten...

Serhat Y.
27-05-2012, 14:38
BS ne durumda şuan..?

yok hocam hazır değil maalesef bittiği gün ilk seninle deniycez zaten sözümüz var, Yasin sanada iyi niyetlerim var:D aracının eksiklerini bitir:)

Serhat Y.
27-05-2012, 14:41

atarlar giderle işimiz olmaz, öyle tipleride ciddiye almam zaten, sen beni tanımazsın ben seni neden öyle düşündünkü acaba:soru:

yasin_R
27-05-2012, 14:51
atarlar giderle işimiz olmaz, öyle tipleride ciddiye almam zaten, sen beni tanımazsın ben seni neden öyle düşündünkü acaba:soru:

serat herkez senin gibi soğuk kanlı ve hakikaten düzgün düşünmüyor.
bunu metin çok yasadı hala öbür konuda cebelleşiyo zaten:)) m3 konusunda.

iyi dileklerine cevabım var:)
eksik biter mi serhat baskı balata gelsin takacağım malzemeleride takayım deneriz.

zaten sen ve metin den bi setup olarak piston eksiğim kalıyor gliba.

Serhat Y.
27-05-2012, 14:58
serat herkez senin gibi soğuk kanlı ve hakikaten düzgün düşünmüyor.
bunu metin çok yasadı hala öbür konuda cebelleşiyo zaten:)) m3 konusunda.

iyi dileklerine cevabım var:)
eksik biter mi serhat baskı balata gelsin takacağım malzemeleride takayım deneriz.

zaten sen ve metin den bi setup olarak piston eksiğim kalıyor gliba.

ulan budamı gol değil bee:) şimdi bide pistonmu çıktı:D nasıl eşitlesek şu araçları anlamadımki (kg.olarak)...

-HAKTAN-
27-05-2012, 15:17
Yasin sen pistonda takarsan turbo vteclere sararsin :D

mami_makinen
27-05-2012, 15:19

ehuehuehuehue

Arenimo
27-05-2012, 15:31
Sevgili Serhat bey bu hafta bnde eksiklerimi tamamlayacagim bana olan sozunuzu litfen unutmayiniz bebekte yeterince takildik otobana cikmaliyiz:D

E.Bozoglu
27-05-2012, 15:40
Masallah EV 206 Kazasız belasız güzel denemeler

zübeyir
27-05-2012, 15:41
Sevgili Serhat bey bu hafta bnde eksiklerimi tamamlayacagim bana olan sozunuzu litfen unutmayiniz bebekte yeterince takildik otobana cikmaliyiz:D

Dün geceden bellydi senin denemelere başlıcağın :D.ahhh ahh :D.nerde o eski aren uhahuauhaa

Arenimo
27-05-2012, 15:48
Kanka dun o halde ciktim :) 2 3 gazladim iyi iyi :D

zübeyir
27-05-2012, 15:49
Kanka dun o halde ciktim :) 2 3 gazladim iyi iyi :D

Alayına go yakında diyosun yani :D.urfa spec bir yorum yapayım ozaman sana

DENE DENE ARABANI GÖR :D uhahuahua

Serhat Y.
27-05-2012, 16:03

haha vericem Arencim bebeği kucağına tamam çıkalımçıkalım:D
şaka biyana nedemek abi deneriz tabi zaman mekan ayarlamaya gerek yok seninle ikimizin aracıda hazır olunca tabiki..:icon_tup:

Cem.B
27-05-2012, 16:18
şaka biyana nedemek abi deneriz tabi zaman mekan ayarlamaya gerek yok seninle ikimizin aracıda hazır olunca tabiki..:icon_tup:

Kardes tamam dersen bir ust vitesinde basarim zevki olsun ahaha

BTU
27-05-2012, 16:44
Benim şahsi görüşüm, CVK gecenin en hızlısıydı, ZY ile deneme fırsatı bulamadık, VTC ile 2 kez denedik, eğer Okan benimle aynı şeritte gitmeseydi gaz kesmezdim ve EV VTC'nin yarım boy veya 1 boy önünde olurdu, zaten gazı kestikten sonra frenin boşaldığını gördüm ve kenara çektim. Bir de scirocco ile deneyebildik, 220 ye kadar öndeydik ama o hızdan sonra geliyordu.

Bunlar benim kendi fikrim ve gördüklerim, tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Metin Bilen
27-05-2012, 16:51

üstüne alınma senle alakalı deıl yaa az once bı konu actım sorun oldu..
onla alakalı dedım..
ben senın arabayı bılmem senı tanımam neye gore sana laf soylıyım..yanlıs anladın..

Metin Bilen
27-05-2012, 16:53
yok hocam hazır değil maalesef bittiği gün ilk seninle deniycez zaten sözümüz var, Yasin sanada iyi niyetlerim var:D aracının eksiklerini bitir:)

iyi derken..:):soru:

Arenimo
27-05-2012, 16:55

Tebessum ettim:D arabayi bitir paslasalim gel su bebegi ver Serhat :D

Serhat Y.
27-05-2012, 17:14
Kardes tamam dersen bir ust vitesinde basarim zevki olsun ahaha
naaptın kanks chargerımı büyüttün nettin

üstüne alınma senle alakalı deıl yaa az once bı konu actım sorun oldu..
onla alakalı dedım..
ben senın arabayı bılmem senı tanımam neye gore sana laf soylıyım..yanlıs anladın..
ok.problem yok ben yanlış anlamışım:icon_tup:

Tebessum ettim:D arabayi bitir paslasalim gel su bebegi ver Serhat :D
smilesmilesmile Arenime:D

konuyu baltaladık kusura bakmayın, keyifli denemeler herkese..

cvk_sport
27-05-2012, 17:34
Benim şahsi görüşüm, CVK gecenin en hızlısıydı, ZY ile deneme fırsatı bulamadık, VTC ile 2 kez denedik, eğer Okan benimle aynı şeritte gitmeseydi gaz kesmezdim ve EV VTC'nin yarım boy veya 1 boy önünde olurdu, zaten gazı kestikten sonra frenin boşaldığını gördüm ve kenara çektim. Bir de scirocco ile deneyebildik, 220 ye kadar öndeydik ama o hızdan sonra geliyordu.

Bunlar benim kendi fikrim ve gördüklerim, tüm arkadaşlara teşekkür ederim

:icon_tup:

okan_rs
27-05-2012, 18:02
Tüm araçlara maaşallah güzel denemeler yapılmış.

ykavcioglu
27-05-2012, 18:09
tüm araçlara maşallah, çekimde çok iyi

wekoo
27-05-2012, 18:11
Linkmi yok yoksa benmi goremiyorum videolari

Can's
27-05-2012, 18:17

ben fıkırlerımı kendıme gore beyan ettım zy gıtmıyor kardesım bu konuda arabadan anlayan cogu kısı hak verır adam gelmıs gecmıs orası benı baglamaz ama suan kı zy ye gore cok ıyı gıdıyor aracım demesı sacma geldı bakımı yerınde olan bır typerla deneyerek olculur bu durum
kısaca benım dedıklerımde sacmalık yok bk typerlamı dener de baz alır yoksa polıshlı contalı typerlamı dener denk alır onuda bılmem

emre_
27-05-2012, 18:20
maşallah tüm araçlara roll video konusu bile gider konusuna dönüşüyo ya :D

yasin_R
27-05-2012, 18:24
ulan budamı gol değil bee:) şimdi bide pistonmu çıktı:D nasıl eşitlesek şu araçları anlamadımki (kg.olarak)...

Farketmez be Serat pistonlu pistonsuz.
Gecsende piston farkı var filan demem asla senin için goll olsun ağırlıkta esitlemeye kasmam ben bu kadar sıkıntı yokkkkk yani,

yasin_R
27-05-2012, 18:26

Biz birbirimize yeteriz;)

zübeyir
27-05-2012, 18:26
videodaki denemelerde koltukları sökük olan araba varmı acaba ??

Can's
27-05-2012, 18:27
Biz birbirimize yeteriz;)

adamın gonlu temız dıye arabası arap atı gıbı gıdıyor :rolleyes:

yasin_R
27-05-2012, 18:28
ehuehuehuehue

Mami abi harbiden komik mı :) :)

yasin_R
27-05-2012, 18:31
ben fıkırlerımı kendıme gore beyan ettım zy gıtmıyor kardesım bu konuda arabadan anlayan cogu kısı hak verır adam gelmıs gecmıs orası benı baglamaz ama suan kı zy ye gore cok ıyı gıdıyor aracım demesı sacma geldı bakımı yerınde olan bır typerla deneyerek olculur bu durum
kısaca benım dedıklerımde sacmalık yok bk typerlamı dener de baz alır yoksa polıshlı contalı typerlamı dener denk alır onuda bılmem

Ben zy. Guzel gitmesi gibi gitmiş diye bisi mı dedim göz var nizam var dirrikkkkk:)

Can's
27-05-2012, 18:36
Ben zy. Guzel gitmesi gibi gitmiş diye bisi mı dedim göz var nizam var dirrikkkkk:)

o arabada da polısh ve conta var gelsınde senınle yada ba ıle denesın asıl ozmn anlar nasıl gıttıgını değil mi :):Deli:

Alicanrs
27-05-2012, 18:44
port polis emmede manifoldun da var sadece. kapak orjinal. contada var sıkıştırması 12.5/1

bunu kendi ağzınla demişsin conta vs sonra yok diyorsun yaa yapmayın bu yüzden tepki yiyorsun yoksa yüz yüze gelince dediğim gibi pamuk şekersiniz ama hadi eyw diyip eve gidince salçalanıyorsunuz .. yapmayın ;)

buda link...

http://www.techturkey.com/forum/videolar/94541-vtc-40-type-r-drc-07-206-rc-6.html

conta varmış etmiş yokmuş buymuş şuymuş *** püsür geçin artık tmm araba eskisine nazaran güzel yürüyor olabilir haddini bildiğin sürece;)

eskilere bakip kopy paste sizin taktik yaptırmayın yapmayında yazık günah yemeyin kendinizi

BoraRS
27-05-2012, 18:52
Sunu anlamiyorum bir arabada spec gizlemek nedemek? Yani bir insan neden arabasinda ne var ne yok gizler ki? Arabayi modlamak ayip mi? Modladigin zaman utaniyomusun da spec gizliyosun anlamadim ki.

Bi yazmisin conta var diye bi yazmisin yok diye. Gercekten emin mi degilsin yoksa bilinmesini mi istemiyosum?

umut onatoglu
27-05-2012, 19:03
Sunu anlamiyorum bir arabada spec gizlemek nedemek? Yani bir insan neden arabasinda ne var ne yok gizler ki? Arabayi modlamak ayip mi? Modladigin zaman utaniyomusun da spec gizliyosun anlamadim ki.

Bi yazmisin conta var diye bi yazmisin yok diye. Gercekten emin mi degilsin yoksa bilinmesini mi istemiyosum?

Sebebi basit bnm aracim feh le boyle yuruyor cigerli yani

Serhat Y.
27-05-2012, 19:30

Bora şöyle bişey varki şimdi nekadar hepimiz bu forum ortamından tanıdık, ahbap falan olsakta hangimiz hangimizi nekadar iyi tanıyoruzki, herkezi kendi karakterinden tartıyosun sonra yanılıyosun onun için hiç kasmaya gerek yok bence onda şu veya bu var diye. aracını hazırlarsın atmosferik veya turbo setuplı olarak iddialı oldugunu düsünüyosan gözüne kestirdiklerinle, yok ben aracımdan keyif almak günlükte kullanmak istiyorum dersende herkesle gazlarsın olay enazından benim için böyle.
yani işin özü şuki spec gizleyenede neden gizliyosun kardeşim diyemiyosun adam kabul etmedikten sonra ne yapabilirsinki, şüphe duyuyosan denemiyosun enfazla, onun için hiç sinirlenme abi bu duruma boşveeer.:):)

BoraRS
27-05-2012, 19:49
Bora şöyle bişey varki şimdi nekadar hepimiz bu forum ortamından tanıdık, ahbap falan olsakta hangimiz hangimizi nekadar iyi tanıyoruzki, herkezi kendi karakterinden tartıyosun sonra yanılıyosun onun için hiç kasmaya gerek yok bence onda şu veya bu var diye. aracını hazırlarsın atmosferik veya turbo setuplı olarak iddialı oldugunu düsünüyosan gözüne kestirdiklerinle, yok ben aracımdan keyif almak günlükte kullanmak istiyorum dersende herkesle gazlarsın olay enazından benim için böyle.
yani işin özü şuki spec gizleyenede neden gizliyosun kardeşim diyemiyosun adam kabul etmedikten sonra ne yapabilirsinki, şüphe duyuyosan denemiyosun enfazla, onun için hiç sinirlenme abi bu duruma boşveeer.:):)

Yok be Serhat sinirlenmiyorum. Zaten benim arabamin gideri belli. Hangi araba gecer hangisi gecemez az cok belli. Zaten biz sevdigimiz kardeslerimizle surekli deniyoruz. Telefonumda bin tane video oldu su EZN yi aldim alali. Birtanesi bile yok forumlarda.

Ama karsindaki spec gizleyip sen herseyi yazinca enayi yerine koyulmus gibi hissediyorum kendimi o zaman da kan beynime sicriyor. Nedir yani bu "Benim arabam uretimden cigerli" sevdasi anlamiyorum anlamak da istemiyorum. Ulan Herkes aptal mal salak herkesin kaderi boktan hep cigersiz arabalar onlara denk geliyo ama bi cigerli araba hep sana denk geliyo. Senin bokunda boncuk var ya...

Bu arada sen diyorum sakin ustune alinma kardesim. Zaten senin araban kendini coktaan kanitlamis gonullere yerlesmis.

canozcan
27-05-2012, 19:55
Yaw siz harbi neyin kafasını yaşıonuz ?
Arabada daha önce biri conta yaptık dedi diye conta var yazdık sırf birinin lafı yüzünden yalancı olmayalım diye amacımız gizlemek olsa birşeyleri ozamanda yazmazdık dimi ? Aracın satılık ilanı var sahibinden.com da oradan bakın bakalım conta falan yazıomu ? Sattığım insanadamı yalan atacam ?
Şimdi detaylı araştırınca daha sonrada kapak açıldığını orjinal conta takıldığını en son sahibinden öğrendik birde paşaoğluna gittik sorduk baktılar orjinal dediler bunuda başka bir konuda yazdım akllı adam olan gider o konuyu bulur yada araştırır milletin lafıyla sağa sola *** atmaz. Aldığımızza zaten VTC 190hp veriyordu dynoda zincir gergileri tüm sensörleri bakımları yapıldı şuanda 227hp dynosu var onu geçtim STP de aynı speclerde contasız 230hp vermiş yani çok abez bir durum değil demekki ama yere aktarılan güç VTC de daha fazla Ha conta konusunda aksini iddia eden varmı gel kardeşim aç kapağımı göster contamı yada aç kaputu anlayabiliosan anla kime dedik hyr bakamassın diye ? Neyin kafasındasınız siz yok spec gizlemekmiş yok ciğerli göstermekmiş saçma sapan muhabetler. Olmayan şeye iki safın lafıyla var diyincemi dürüst olacaz ?? Herşeyi geçtim ula takılacak nokta kalmadı bahane kalmadıda 100 tl lik contayamı takıldınız oda olsa için yanmaz sanki anasını satim turbo mübarek polish olayına gelincede kapakta polish falan yok bunu defalarca söyledik biz kendimz kelebğine emmesine kendi imkanlarımızla bişiler yapmaya çalıştık hepsi o zaten aynı olay ZY dede var yani specler eşit siz kafanızı yormayın bu conta muhabetinide artık her denemeden sonra açıklattırmak zorunda bırakmayın germeyin adamı

zamanında burda yazanların çoğu SS ede aynı boklamaları yaptı aynı şeyler söylendi bokumuzda boncukmu var bilmem adamsanız gider SS e bakarsınız SS şuanda istanbulda söylenenler dışında tek bir noktasını bulamadı kimse herlade bokumuzda boncuk olduğundandır.. :)

Painkiller
27-05-2012, 20:03
Tüm araçlara maşallah, ama 106'ya ayrı bi maşallah, çok hoşuma gitti. Kazasız, belasız.

Serhat Y.
27-05-2012, 20:13
Yok be Serhat sinirlenmiyorum. Zaten benim arabamin gideri belli. Hangi araba gecer hangisi gecemez az cok belli. Zaten biz sevdigimiz kardeslerimizle surekli deniyoruz. Telefonumda bin tane video oldu su EZN yi aldim alali. Birtanesi bile yok forumlarda.

Ama karsindaki spec gizleyip sen herseyi yazinca enayi yerine koyulmus gibi hissediyorum kendimi o zaman da kan beynime sicriyor. Nedir yani bu "Benim arabam uretimden cigerli" sevdasi anlamiyorum anlamak da istemiyorum. Ulan Herkes aptal mal salak herkesin kaderi boktan hep cigersiz arabalar onlara denk geliyo ama bi cigerli araba hep sana denk geliyo. Senin bokunda boncuk var ya...

Bu arada sen diyorum sakin ustune alinma kardesim. Zaten senin araban kendini coktaan kanitlamis gonullere yerlesmis.

yok alınmadım eyvallah bende senin gibi düşünüyorum;)

kelalper
27-05-2012, 20:20
Serhat neden alınmıosun laa bokunda boncuk olsa kötü olmazdı yani :D

Bu arada EMG değilde Aren harbiden gergin. Sıkma sıkma dedik bizimkiler eğlencesine çıkarken dayanamadı fırladı. Benim arabayı sıkıştırmış köşeye vermiş odunu vermiş odunu. :D

Serhat Y.
27-05-2012, 20:28
Serhat neden alınmıosun laa bokunda boncuk olsa kötü olmazdı yani :D

Bu arada EMG değilde Aren harbiden gergin. Sıkma sıkma dedik bizimkiler eğlencesine çıkarken dayanamadı fırladı. Benim arabayı sıkıştırmış köşeye vermiş odunu vermiş odunu. :D

hacı boncugun boyutuna göre degisirde ben yinede almiim bee:D
Arenle dostuz onun gerginliği bana sökmezde alırız ama gerginliğini yinede eminim çok zevk alır benden:D

orcunnn
27-05-2012, 20:29

bence gereksiz bi deneme olur o kadar yola yazik gunah sonuc belli

eser
27-05-2012, 21:01
araçlara maşallah özellikle DD ye 41 kere maşallah

özcan07
27-05-2012, 21:20
tüm araçlara maşallah güzel denemeler olmuş tabiki 106ya ayrı bi maşallah

BoraRS
27-05-2012, 21:23
Yaw siz harbi neyin kafasını yaşıonuz ?
Arabada daha önce biri conta yaptık dedi diye conta var yazdık sırf birinin lafı yüzünden yalancı olmayalım diye amacımız gizlemek olsa birşeyleri ozamanda yazmazdık dimi ? Aracın satılık ilanı var sahibinden.com da oradan bakın bakalım conta falan yazıomu ? Sattığım insanadamı yalan atacam ?
Şimdi detaylı araştırınca daha sonrada kapak açıldığını orjinal conta takıldığını en son sahibinden öğrendik birde paşaoğluna gittik sorduk baktılar orjinal dediler bunuda başka bir konuda yazdım akllı adam olan gider o konuyu bulur yada araştırır milletin lafıyla sağa sola *** atmaz. Aldığımızza zaten VTC 190hp veriyordu dynoda zincir gergileri tüm sensörleri bakımları yapıldı şuanda 227hp dynosu var onu geçtim STP de aynı speclerde contasız 230hp vermiş yani çok abez bir durum değil demekki ama yere aktarılan güç VTC de daha fazla Ha conta konusunda aksini iddia eden varmı gel kardeşim aç kapağımı göster contamı yada aç kaputu anlayabiliosan anla kime dedik hyr bakamassın diye ? Neyin kafasındasınız siz yok spec gizlemekmiş yok ciğerli göstermekmiş saçma sapan muhabetler. Olmayan şeye iki safın lafıyla var diyincemi dürüst olacaz ?? Herşeyi geçtim ula takılacak nokta kalmadı bahane kalmadıda 100 tl lik contayamı takıldınız oda olsa için yanmaz sanki anasını satim turbo mübarek polish olayına gelincede kapakta polish falan yok bunu defalarca söyledik biz kendimz kelebğine emmesine kendi imkanlarımızla bişiler yapmaya çalıştık hepsi o zaten aynı olay ZY dede var yani specler eşit siz kafanızı yormayın bu conta muhabetinide artık her denemeden sonra açıklattırmak zorunda bırakmayın germeyin adamı

zamanında burda yazanların çoğu SS ede aynı boklamaları yaptı aynı şeyler söylendi bokumuzda boncukmu var bilmem adamsanız gider SS e bakarsınız SS şuanda istanbulda söylenenler dışında tek bir noktasını bulamadı kimse herlade bokumuzda boncuk olduğundandır.. :)

Okan gergin :D

Okan bu arada senin SS RS i gecen gordum kullandim sonra sanayiye goturduk kapak acildi egzantrikli cikti araba buna ne diyeceksin?

y.güner
27-05-2012, 21:25
VTC ye de bütün araçlarada gerçekten maşallhh

Metin Bilen
27-05-2012, 21:27
mevzu karısmıs burda..

kelalper
27-05-2012, 22:01

Okan bu arada senin SS RS i gecen gordum kullandim sonra sanayiye goturduk kapak acildi egzantrikli cikti araba buna ne diyeceksin?

Muhhahaha ciğer miğer yalanmış yani. Ciğeri egzantriklerden geliyormuş. Alaam yaa.

brs_odbs
27-05-2012, 22:30
Maşallah DD 106 herzaman ki gibi adaleti yapmış keşke cvk rs ve ev rc de denemek için gelselerdi ..

SEÇKİN172
27-05-2012, 22:42

abi eger ciddiysen varya :) boku okan şimdi bize atacak :) ulan okan egzantrik oldugunu söyleseydin alırdım egzantrigi üzerinden :)

mustafa_yaman
27-05-2012, 22:45

bnm eski aracım zy.. aslında çok iyi speclerine göre sahibide pek alışkın değil denemelere ve viteslere birde baya bakıma ihtiyacı var

mustafa_yaman
27-05-2012, 22:48

candayken yine ona en yakın giden bir clio rs idi:D

Vlkn
27-05-2012, 22:56
Maşallah araçlara.

SEÇKİN172
27-05-2012, 23:01
bora abi nerdesin bora abiiiii :):):)

mustafa_yaman
27-05-2012, 23:07

bs typer ı cevahir otoparkta grüorm sanki..

yoshimura
27-05-2012, 23:19
Araçlara maşallah.. Bu videoda sağa doğru viraj vardı DD dışarda kaldı yoksa ilk denemede kafaburun gidiyordunuz yandan izledik. Senin aracında güzel gidiyormuş kazasız belasız

Cliosportve
27-05-2012, 23:26
SS RS egzantirikli mi ?:eek:

Ortalık karışır :D

SEÇKİN172
27-05-2012, 23:39
SS RS egzantirikli mi ?:eek:

Ortalık karışır :D

yokmuş öyle bişe bora abi şaka yapmış bizlere :)

percussionali
27-05-2012, 23:53
maşşallh araçlara

bennim arabadada egzantirik var :D

sende yokmu selcuk

ibratice
27-05-2012, 23:54
Deneyen bütün araçlara maşşallah VTC baya hızlanmış esksi gibi değil .

BoraRS
28-05-2012, 00:58
maşşallh araçlara

bennim arabadada egzantirik var :D

sende yokmu selcuk

Ali anladi sakayi siz anlamadiniz hala :D

zübeyir
28-05-2012, 00:59
Ali anladi sakayi siz anlamadiniz hala :D

Bırak yaa hemen R ye bagladın zaten. buradan giderrr... her turlu denerım :D:D:D uhahuauhauauha

BoraRS
28-05-2012, 01:05
Bırak yaa hemen R ye bagladın zaten. buradan giderrr... her turlu denerım :D:D:D uhahuauhauauha

Kanka ben artik denemiyom :D Ama dersen ki arabanin ustunu acalim caddeye cikalim kim daha cok ilgi cekecek dersen her turlu kapisirim :D Istersen sana sac ektirme veya peruk takma sansi da verebilirim :D

zübeyir
28-05-2012, 01:08
Kanka ben artik denemiyom :D Ama dersen ki arabanin ustunu acalim caddeye cikalim kim daha cok ilgi cekecek dersen her turlu kapisirim :D Istersen sana sac ektirme veya peruk takma sansi da verebilirim :D

uhahuahua. yok knka keller daha revaçtaymış bu sene gerek yok. harbıden bız senınle cok denedıkte bır kez bıle caddeye ınmedık :D uhahuahua

BoraRS
28-05-2012, 01:15
uhahuahua. yok knka keller daha revaçtaymış bu sene gerek yok. harbıden bız senınle cok denedıkte bır kez bıle caddeye ınmedık :D uhahuahua

Haci caddeye inecek hava mi var. oxford vardi da biz mi okumadik :D Bi gun gunesliyse 5 gun yagisli. Gozumuzu acamadik yagmurdan. O da olur insallah kardesim. Yeter ki gonuller bir olsun.

zübeyir
28-05-2012, 01:22
Haci caddeye inecek hava mi var. oxford vardi da biz mi okumadik :D Bi gun gunesliyse 5 gun yagisli. Gozumuzu acamadik yagmurdan. O da olur insallah kardesim. Yeter ki gonuller bir olsun.

Harbıden yaa sureklı yağmur. :D.neyse elbet bıgun denk gelır ınerız :D.senınle degıl caddeye zürafa sokaga bıle gıderım kardeşim :d ayıp edıyosun :D uhahuahuahu

BoraRS
28-05-2012, 01:33
...senınle degıl caddeye zürafa sokaga bıle gıderım kardeşim :d ayıp edıyosun :D uhahuahuahu

Anlasildi kanka Zurafaa sokak filan mesaj alinmistir en yakin zamanda sana bi organizasyon duzenliyorum anladin sen onu zuhahahaha :hehe:

Neyse konuyu daha fazla ..ic etmeyeli...

zübeyir
28-05-2012, 01:33
Anlasildi kanka Zurafaa sokak filan mesaj alinmistir en yakin zamanda sana bi organizasyon duzenliyorum anladin sen onu zuhahahaha :hehe:

Neyse konuyu daha fazla ..ic etmeyeli...

ubhauhahuhau..organizasyon CAN dır :D

tmm p..ç olmasın konu :) sustum

Ek.Civic_Spoon
28-05-2012, 08:35
VTC ye ve deneyen araçlara kocaman maşAllah herşeyden önce çok zevkli denemeler olmuş, fakat birde b.k atmadan tebrik etmeyi öğrenebilsek

1.8 turbo
28-05-2012, 08:49
typer & 206 rc denemesı cok keyıflı olmus. masallah araclara

jdmantalya
28-05-2012, 08:51
MaşALLAH Araçlara Güzel Denemeler Olmuş ALLAH Kaza Bela Ceza Vermesin

TC_VTEC
28-05-2012, 17:59
Maşallah araçlara kazasız belasız

RsErdi
28-05-2012, 18:24
maşallah araçlara.
2 typer arasında bu kdr fark olması normal degil bence.
dd 106 ya ayrıca masallah typerla yuruyor

F4R-738
28-05-2012, 21:19
Muhhahaha ciğer miğer yalanmış yani. Ciğeri egzantriklerden geliyormuş. Alaam yaa.

seninki egzantriksiz çalışıo galba ?

http://2.bp.blogspot.com/_EdHWOzieVMU/R8Z7SG1leNI/AAAAAAAAE1M/FobHfT7Fb5I/s400/14_rogy_38.jpg

kutsal
28-05-2012, 22:14
VTC ye maşallah noktayı koymus fazla laf düşmüyor ayrıca dığer araclarada maşallah

yasinipek79
28-05-2012, 22:30
VTC ve ZY araç sahiplerini tanımam ama forumdan takip ettiğim kadarıyla ne zaman VTC iyi yürüse diğer araç iyi yürümüyor deniyor.Ne zaman Vtc geçilse normal deniyor..ortada bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.Bence VTC gayet güzel yürümüş...

kutsal
28-05-2012, 22:50
VTC ve ZY araç sahiplerini tanımam ama forumdan takip ettiğim kadarıyla ne zaman VTC iyi yürüse diğer araç iyi yürümüyor deniyor.Ne zaman Vtc geçilse normal deniyor..ortada bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.Bence VTC gayet güzel yürümüş...

:icon_tup:

Gürkan
28-05-2012, 22:50

vtc nin sahibi senmisin ? eger sensen sen dene o zaman bundan sonraki denemelerde okana kullandırtma bende senin arabanı 5. viteste geçiyorum o nolucak?

Turboğuz54
28-05-2012, 22:55
seninki egzantriksiz çalışıo galba ?

http://2.bp.blogspot.com/_EdHWOzieVMU/R8Z7SG1leNI/AAAAAAAAE1M/FobHfT7Fb5I/s400/14_rogy_38.jpg

Yine banlanmış :D :D

Alicanrs
28-05-2012, 22:56
vtc nin sahibi senmisin ? eger sensen sen dene o zaman bundan sonraki denemelerde okana kullandırtma bende senin arabanı 5. viteste geçiyorum o nolucak?

:D:D off çok sert

Gürkan
28-05-2012, 23:11
:D:D off çok sert

kanka hepiniz gördünüz benim soruma cvp verilsin ayrıca öle tünel yaparak babama arabayı verim oda gecer

Alicanrs
28-05-2012, 23:15
kanka hepiniz gördünüz benim soruma cvp verilsin ayrıca öle tünel yaparak babama arabayı verim oda gecer

Herkez o gece neyin ne oldğunu gördü zaten kimse kimseyi kandıramaz kanka m.etme :)

Gürkan
28-05-2012, 23:18
Herkez o gece neyin ne oldğunu gördü zaten kimse kimseyi kandıramaz kanka m.etme :)

bide yanımda okan varken bunlar oldu tek olsam nolurdu acaba :)

aVDANLı
28-05-2012, 23:38
istanbula taşınmalı :D her gece ekşınnn

Dou
28-05-2012, 23:39

video isteriz :D

Gürkan
28-05-2012, 23:42

gerek varmı kanka ha varsa bi daha çıkar denerim

Dou
28-05-2012, 23:44

kanka bu kadar video çekmiş okan arkadaşımız

senle olan denemenin videosunu niye koymadı merak ettim beya

Can's
28-05-2012, 23:44

damardan degıl atar damardan :D

Gürkan
28-05-2012, 23:50

video çekmedik bende 5 saniyelik var onuda koysam nolur koymasam nolur kanka

Gürkan
28-05-2012, 23:51
damardan degıl atar damardan :D

ne deyim kanka inanmış millet

Can's
28-05-2012, 23:52
ne deyim kanka inanmış millet

6 250 de kardesım

Gürkan
28-05-2012, 23:59
6 250 de kardesım

aynen öle :icon_tup:

Hikmet Gönül
29-05-2012, 00:27
Tum araclara masallah siki denemeler. olmus..
DD 106 cok gecerli ..

BoraRS
29-05-2012, 00:34
6 250 de kardesım

80-265 verelim :D

265 ustu korkuyorum da :D

ramo35
29-05-2012, 00:58
Uzunda o gece BGE VTC yi 220-230 gibi gelip geciyordu masallah rocco ya

canozcan
29-05-2012, 11:05

evet vtc nin sahibi benim zy typer la ben kullanıyorum. kendisi dedi sen kullan bende tamam dedim. sende gelip sen kullan deseydin kullanırdım. arkadaşıma araba vermekte mi problem :)

ayrıca 5. viteste geçiyorum dediğin video da okan kesiciye düşüyor. varsa sağlıklı videon koyarsın yoksa bizim zamanında sustuğumuz gibi susarsın. biz sizlerden öğrendik bunları. 250den sonra geçemezsin demiyorum belki geçersin belki geçemezsin tekrar denenir görülür.

canozcan
29-05-2012, 11:06

kesiciye düştüğü için koyma dedim koymadı. başkada video yok.

canozcan
29-05-2012, 11:09

buyur sen istedin diye koyuyorum videoyu

5rBDoiKPDA0

canozcan
29-05-2012, 11:12

teşekkürler objektif bakışın için

Cliosportve
29-05-2012, 11:14
Bu hafta sonuda gelicek misiniz tekrar Can :)

canozcan
29-05-2012, 11:17
Bu hafta sonuda gelicek misiniz tekrar Can :)

bu hafta sonu toplamda bana 600 km ye mal oldu. her hafta sonu gelmem bana ayda bin tl masraf demektir. :D

Gürkan
29-05-2012, 15:54
evet vtc nin sahibi benim zy typer la ben kullanıyorum. kendisi dedi sen kullan bende tamam dedim. sende gelip sen kullan deseydin kullanırdım. arkadaşıma araba vermekte mi problem :)

ayrıca 5. viteste geçiyorum dediğin video da okan kesiciye düşüyor. varsa sağlıklı videon koyarsın yoksa bizim zamanında sustuğumuz gibi susarsın. biz sizlerden öğrendik bunları. 250den sonra geçemezsin demiyorum belki geçersin belki geçemezsin tekrar denenir görülür.

sen hayalmi görüyosun arkadaşım orda bütün millet gördü geçtğimi boş boş konuşma gel bi daha deneyelim okan tünel yapmasına ragmen geçtim senin arabanı sen arabamı kullanamasında onuda bi geç

Gürkan
29-05-2012, 15:56
buyur sen istedin diye koyuyorum videoyu

5rBDoiKPDA0

tünel yaptıgınıda görüyosun dimi bu video kör değilsen

Gürkan
29-05-2012, 15:57
Uzunda o gece BGE VTC yi 220-230 gibi gelip geciyordu masallah rocco ya

burda adam sölemiş zaten daha neye inannıyosun sen sevgili typer cı arkadaşım

ramo35
29-05-2012, 16:13
220-230 gibi rocco 2-3 boy geriden baya iyi gelmeye başlıyor 240-250 gibi direk geçip gidiyordu ama 5 sonuna kadar 2-3 boy oluyordu vtc ile rocco arasında haaa şuda var rocco da okanda var 110 kilo ona rağmen uzunda iyi kapattı rocco

Gürkan
29-05-2012, 16:26
220-230 gibi rocco 2-3 boy geriden baya iyi gelmeye başlıyor 240-250 gibi direk geçip gidiyordu ama 5 sonuna kadar 2-3 boy oluyordu vtc ile rocco arasında haaa şuda var rocco da okanda var 110 kilo ona rağmen uzunda iyi kapattı rocco

teşekkür ederim açıklamıssın adamın arabada koltuk yok hala konuşuyoo ben iki kişi deniyorum ben 58 kiloyum yanımda okan var 110 kg

canozcan
29-05-2012, 16:29
tünel yaptıgınıda görüyosun dimi bu video kör değilsen

ben tünel falan göremedim senin dediğin hani girerken farlarımızı yakmamız gereken değil mi

Gürkan
29-05-2012, 16:30
ben tünel falan göremedim senin dediğin hani girerken farlarımızı yakmamız gereken değil mi

tünelin ne oldugunu biliyomusun tek şeride iki araba girdik işine gelmediği için görmemişsin

Ek.Civic_Spoon
29-05-2012, 16:34

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ama bu sadece aradaki mesafeden ve istanbulda ortamı olmadığından kaynaklanıyor,

eğer 1 2 bilinen yerde (ustada) arabasını yaptırsa yürütse o zaman kimse böle konuşmaz ;)

canozcan
29-05-2012, 16:34
tünelin ne oldugunu biliyomusun tek şeride iki araba girdik işine gelmediği için görmemişsin

tek şeride iki araba nasıl giriyor anlamadım

Gürkan
29-05-2012, 16:36
tek şeride iki araba nasıl giriyor anlamadım

okan sor anlatır sana ya böle anlamamış bilmemiş ayağına yatıyosunuz ne deyim ki

canozcan
29-05-2012, 16:45
okan sor anlatır sana ya böle anlamamış bilmemiş ayağına yatıyosunuz ne deyim ki

bırak okanı tünel olunca ne oluyor ki

Gürkan
29-05-2012, 16:48
bırak okanı tünel olunca ne oluyor ki

yanındaki arabanın şeridine girer rüzgarını kesersin sen gerideyken öne geçersin bunada rüzgar tüneli denir anladınmı anlatim mi bidaha daha açık olarak koydugun video dada ben öne çıkıyorum okan hemen tünel yapıyoo bunu herkes gördü bi sen göremedin ölemi garip gerçekten

gkhn55
29-05-2012, 19:54
vtc typ-r ve dd 106 ya maşallah çok güzel yürümüşler :)

canozcan
29-05-2012, 20:20
yanındaki arabanın şeridine girer rüzgarını kesersin sen gerideyken öne geçersin bunada rüzgar tüneli denir anladınmı anlatim mi bidaha daha açık olarak koydugun video dada ben öne çıkıyorum okan hemen tünel yapıyoo bunu herkes gördü bi sen göremedin ölemi garip gerçekten

tünel olsa önüne geçtikten sonra yığılır kalır. sen 3 e koyduğun gibi geri düşüyorsun ve aynı ivmeyle dikiz aynasında da kayboluyorsun dikkatli bakarsan. tünelden değil güç şanzman farkından kaynaklanan birşey o. vtc 2 de ve 3e koyduğu anda saran bir araç zaten, 3e koyduktan sonra alıp götürüyor okadar. sen tünel sanmaya devam et.

kelalper
29-05-2012, 20:35
saran araba yürümez kardeşim ayrıca sararken vites değiştirdiğin anda yığılır kalır. Haa şu da var gürkanın dediği gibi bir tünel olayı ben göremedim. Öne çıkan araba rüzgarı daha fazla yer.

Gürkan
29-05-2012, 20:37
tünel olsa önüne geçtikten sonra yığılır kalır. sen 3 e koyduğun gibi geri düşüyorsun ve aynı ivmeyle dikiz aynasında da kayboluyorsun dikkatli bakarsan. tünelden değil güç şanzman farkından kaynaklanan birşey o. vtc 2 de ve 3e koyduğu anda saran bir araç zaten, 3e koyduktan sonra alıp götürüyor okadar. sen tünel sanmaya devam et.

maşallah araban ne yürüyomus bee şu typerı çok seviyorum ama senin gibi tipler yüzünden nefret ediyorum lan ne arabaymıs arkadaş
sen bence bi doktora git neyse uzatmanın manası yok bi daha inş. karşılarışırız deneriz kpro tak bi dahakıne ;)

Gürkan
29-05-2012, 20:42
saran araba yürümez kardeşim ayrıca sararken vites değiştirdiğin anda yığılır kalır. Haa şu da var gürkanın dediği gibi bir tünel olayı ben göremedim. Öne çıkan araba rüzgarı daha fazla yer.

allah razı olsun bi anlıyan çıktı abi sen bizim denememizi gördün mü

kelalper
29-05-2012, 20:46
Yok gürkan ben çıkmadım sizinle o akşam. VTC ataşehire geldiğinde biz ayrılıyorduk o nedenle bir yorum yapamam ama şu da var hızlı olan araba devir kesiciye girdiği için 3 boy yavaşlamaz inatla kesici üzerinde gitmiyorsa ki belli gitmiyor tın tın yapıp devam ediyor.

Gürkan
29-05-2012, 20:49
Yok gürkan ben çıkmadım sizinle o akşam. VTC ataşehire geldiğinde biz ayrılıyorduk o nedenle bir yorum yapamam ama şu da var hızlı olan araba devir kesiciye girdiği için 3 boy yavaşlamaz inatla kesici üzerinde gitmiyorsa ki belli gitmiyor tın tın yapıp devam ediyor.

abi deneme yaptık döndük okana diyorum tünel yaptın herif yüzüme gülüyoo sen ne anlarsın böle bişey olsa kaldıkı 5 vites daha bitmedi ben geçtim bi boy ama typer ya geçilmez abi ayıp olur geçilirse

kelalper
29-05-2012, 21:39
Bosveeeer . O aksamda turbo S2Knin evo ile emg mcs bizi delik desik etti gik demedik.herkes bir diil.

Gürkan
29-05-2012, 21:43
Bosveeeer . O aksamda turbo S2Knin evo ile emg mcs bizi delik desik etti gik demedik.herkes bir diil.

Aynen abı bosverdım zaten

mustafa_yaman
29-05-2012, 21:55
kardeşim boşver sen araban ciddi yürüyor son vitesler fena..maşallah..

SEÇKİN172
29-05-2012, 21:58
ben gerçegi söyliyeyim bari bir izleyici olarak roccko 200 e kadar biraz arkada kalıyor 200 den sonra typer ı bayagı geçiyor GÖZÜMLE gördüm başka biyerimle deil :)

Gürkan
29-05-2012, 23:42
kardeşim boşver sen araban ciddi yürüyor son vitesler fena..maşallah..

eyv kardeşim saolasın aynen öle bosver

yns_emre
30-05-2012, 04:20
maşallah bütün araçlara dd 106 ya ayrı bir MAŞALLAH...

canozcan
30-05-2012, 07:32
ben gerçegi söyliyeyim bari bir izleyici olarak roccko 200 e kadar biraz arkada kalıyor 200 den sonra typer ı bayagı geçiyor GÖZÜMLE gördüm başka biyerimle deil :)

video koysam 200 de geçemediğini gösteren ?? ozaman ne dersin ? 200 de 4 boy oluyor gerçek bu

SEÇKİN172
30-05-2012, 09:12
video koysam 200 de geçemediğini gösteren ?? ozaman ne dersin ? 200 de 4 boy oluyor gerçek bu

iyi tamam koy izleyelim 200 den sonra 4 boy geçtiigini lam cim yapma kardeşim bazı şeyleri kabul et 200 den sonra rocco typerı geçiyor hee varsa geçtigin video koy bütün forum izleyelim ayrıca okan a sor bakalım rocco 200 den sonra geçiyomu geçmiyomu ?

Selcuk_RoL
30-05-2012, 09:14
iyi tamam koy izleyelim 200 den sonra 4 boy geçtiigini lam cim yapma kardeşim bazı şeyleri kabul et 200 den sonra rocco typerı geçiyor hee varsa geçtigin video koy bütün forum izleyelim ayrıca okan a sor bakalım rocco 200 den sonra geçiyomu geçmiyomu ?

Ya o degilde rocco gercekten geciyorsa 200 den sonra helal olsun nasil oluyor ya? Videoda vtc yuruyup gidiyor o farki kapatip one cikiyosa rocco ayakta alkislanir bana gore

JDM VTİ
30-05-2012, 09:16
rocco 2 kişi typer tek kişi miydi?

SEÇKİN172
30-05-2012, 09:31
rocco 2 kişi typer tek kişi miydi?

aynen öyle alican typer tek kişi ayriyetten sökük :) valla benim gördügüm rocco 200 den sonra geçiyor arkdan gelip typer ı zaten kullanan arkdaş inkaar etmiyoda arabanın sahibi kullanmayan arkdaş yok öle bişe diyo ben bunu anlayamıyorum ya :hahaha::hahaha:

SEÇKİN172
30-05-2012, 09:33
Ya o degilde rocco gercekten geciyorsa 200 den sonra helal olsun nasil oluyor ya? Videoda vtc yuruyup gidiyor o farki kapatip one cikiyosa rocco ayakta alkislanir bana gore

valla abi bende anlamadım emin ol :) ama rocco uzunda geçiyor :)

yasin_R
30-05-2012, 11:08
şakamatik gürkan evran:)

200 den sonra geciyorsa o farkı kapatıp harbi helallik bi durum söz konusun...

canozcan
30-05-2012, 13:41

abi yok öyle bişe sen bari yapma koycam birazdan videoyu

Selcuk_RoL
30-05-2012, 13:56

Ayni fikirdeyiz kanka hadi rocco 200e kadar onde olsa sonra vtc yakalayip gecse eyv ama ne biliyim 1.4 araba 200 ustu ve karsisindaki bi k20 :) bence 637484 kere massallah

Ferhat
30-05-2012, 14:06
Vayy vaayy rocco ya Masallah o zaman..

Ama arkadas video var koycam demis koysun bakalim..

canozcan
30-05-2012, 14:26

Jigdt3kmdcw

3rk4n
30-05-2012, 14:45
Bu videonun kesilmemiş hali varmı ?

canozcan
30-05-2012, 16:47
Bu videonun kesilmemiş hali varmı ?

yok kardeşim bu kadar

Selcuk_RoL
30-05-2012, 16:53
Link varmi peki?

canozcan
30-05-2012, 17:11
Link varmi peki?

vtc40 rocco bge 240 kmh - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Jigdt3kmdcw&feature=player_embedded)

Asimos
30-05-2012, 17:13
Bu videoya göre rocconun vtc yi geçmesi mümkün değil , not immposible yani

Selcuk_RoL
30-05-2012, 17:16
vtc40 rocco bge 240 kmh - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Jigdt3kmdcw&feature=player_embedded)

Bencede olmasi gereken sonuc bu massallah her iki aracada

canozcan
30-05-2012, 17:21
Bu videoya göre rocconun vtc yi geçmesi mümkün değil , not immposible yani

Bencede olmasi gereken sonuc bu massallah her iki aracada

tarafsız yorumlarınız için tşk...

kelalper
30-05-2012, 18:19
fark buysa diyecek bişey yok. 240 dan sonra da bu farku kapatamaz gibi gelio. Acaba bir başka denemede 200 de okan bıraktıda Gürkan ona mı aldanıp geçiyorum dedi bilemiyorum.