PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : android sorunsalı

GRKN
27-05-2012, 22:43
arkadaslar htc marka telefonumda son gunlerde araba modu dıe bısey cıkıor ve gelen aramaları cvbladgmda hoparlor drek acılıor veya ben arama yaparkende drek hoparlr etkın oluor benzerı sacma seyler yapıor kendı kendıne formatlamadan fabrıka ayrlarına bır cok sey denedm cozemedm netde arastrdm ama konuyla ılgılı bırsey bulamadmm benzer sorun yasayan arkads lar varsa yorumlarını beklıorumm.... sımdıden tesskrler

alp1903
27-05-2012, 22:47
Konuyu bölüyorum ama yeri gelmişken sorayım şimdiden özür diliyorum, HTC bendede var telefon kafayı yiyo artık androidden galiba bişiy bişi hatası veriyo android.... bişiler. Beni yönlendiricek bi site varmı yenisini yüklemem için.

GRKN
27-05-2012, 22:50
Konuyu bölüyorum ama yeri gelmişken sorayım şimdiden özür diliyorum, HTC bendede var telefon kafayı yiyo artık androidden galiba bişiy bişi hatası veriyo android.... bişiler. Beni yönlendiricek bi site varmı yenisini yüklemem için.

hıc bır fıkrım yok kardessm ben htc wild fire s kullanıorum ....

bilalMW
27-05-2012, 22:57
arkadaslar htc marka telefonumda son gunlerde araba modu dıe bısey cıkıor ve gelen aramaları cvbladgmda hoparlor drek acılıor veya ben arama yaparkende drek hoparlr etkın oluor benzerı sacma seyler yapıor kendı kendıne formatlamadan fabrıka ayrlarına bır cok sey denedm cozemedm netde arastrdm ama konuyla ılgılı bırsey bulamadmm benzer sorun yasayan arkads lar varsa yorumlarını beklıorumm.... sımdıden tesskrler

HTC car mode. Adı üstünde car modu yani :)

şöyle diyeyim o modun amacı şu telefonu araca sabitlersiniz gelen arama olunca rahatça konuşmanızı sağlar navigasyon ve müzik çalara çabuk ulaşmayı sağlayan bir arayüz.

Burak K.
27-05-2012, 22:58
O bi arıza değil,özellik. :)

Ama nasıl çıkılacağını bilmiyorum. Tercihler gibi bi bölüm varsa oraya bakın.

bilalMW
27-05-2012, 23:03
tek seven ben miyim ya berlingoda dashboard niyetine kullanıyorum :D kapasitif olan back tuşuna basın çıkabilirmiyiz diye soruyor çık diyorum bitti gitti ?

ama arabanın ses sistemine bağlayamadım bağlasam bomba olacaktı.

GRKN
27-05-2012, 23:55
kaapastıf tusunu bıraz daha acıklayıcı yazarmısın kardesmm .. ozellık ama benm bıldgm ozellıgı ben ac dedgm zaman etkın olur kpat dedgmde de kaapanır ama bu ole olmuo kafasına gore araba modu etkın dıo cık dıosun cıkıo 2 dkka sonra yıne aynıısı vb seylerr

Eren G.
28-05-2012, 01:06
Bununla ilgili wildfireı olan bir arkadaş daha konu açmıştı forumda. Bende karşılaştım bu problemle iki kere. İkisindede ne yaptıysam yapayım wipeladım baska rom bile flashladım (rootlu) desire zde bu problemden kurtulamadım en sonunda ikisindede 3.gün kendiliğinden düzeldi. Ki diğer konuyu açan arkadaştada kendiliğinden düzelmişti. Aynı şekilde durduk yere menüde gezerken araç moduna giriyordu kafasına göre ve gelen aramalarda hoparlore alıyordu karsı tarafı. Orjinal roma çevirip garantiye yollamama ramak kala kendi kendine düzeldi. Sanırım bir çaresi yok.

GRKN
30-05-2012, 17:28
yokmu basına geln arkdslarrrr.....