PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj ve tampondaki duman...:)

seref1
28-05-2012, 18:03
yeri burası değil ama halimden dizelciler anlar:) egsozdan dolayı bagaj ve tamponum yıkamadan cıktıktan yarım saat sonra simsiyah oluo *****:D yıkanınca zaten cıkmıyo.cilayla uğrasıyorum her yıkamadan sonra.temizken 10 kat cila atim yine yıkanınca cıkmıyo iz kalıyo.varmıdır bunun alternatif yontemi dumanlarınızı nasıl temizliyosunuz:)

darkmann
28-05-2012, 18:09
ben araba temizken basmamaya çalışıyorum diğer türlü önüne geçilmiyor ,iyiki siyah arabam bide o lekelerle uğraşıcaktım bende belli olmuyor :)

yakuza
28-05-2012, 18:45
aracım metalik gri, birazcık sıktımmı arka cam selektör gelse bile farkedilmiyor :D

levent
28-05-2012, 19:09
egsozun ağzını yere doğru verebilirsin, ama tam 90 derece olmamak kaydıyla. 45-60 derece gibi bi açıyla yere baksa yeterli.. bariz oranda bagajda is oluşumunu azaltırsınız

dark
28-05-2012, 21:15
Ekzoz ucu Levent arkadaşımızın dediği gibi olucak yanlız tampon hizasından 15 cm kadar içerden biterse hiç duman gelmez. Hava akışından dolayı.

emre_
28-05-2012, 21:18
Yaaa ver iyiden disari dumanlasin iyidir niye temizliyosunki bence goruntu gayet iyi oluyo :D
Yada ucunu capraz gibi disa dogru ver arabanin altinda cok icerde durmasin

GKD
29-05-2012, 09:12
Yaaa ver iyiden disari dumanlasin iyidir niye temizliyosunki bence goruntu gayet iyi oluyo :D
Yada ucunu capraz gibi disa dogru ver arabanin altinda cok icerde durmasin

duman king konuştu :)

SER_26
30-05-2012, 09:50
benim corsamda duman problemi vardı ucunu aşagıya verdim simdi arkası leke olmuyor :D altından ruzgarla beraber kara dumanı atıyor :)

atabay
05-06-2012, 00:49
yeri burası değil ama halimden dizelciler anlar:) egsozdan dolayı bagaj ve tamponum yıkamadan cıktıktan yarım saat sonra simsiyah oluo *****:D yıkanınca zaten cıkmıyo.cilayla uğrasıyorum her yıkamadan sonra.temizken 10 kat cila atim yine yıkanınca cıkmıyo iz kalıyo.varmıdır bunun alternatif yontemi dumanlarınızı nasıl temizliyosunuz:)

ben gaz yagı ile cozuyorum ..sanayıde boya satan duk.larda bulabılırsınız.bos oda parfum veya camsil sprey kutusu ile püskürtme yontemı ile uygulayıp 5 dk bekleyın tekrar sıkıp kurumadan ustubu bez ile uzerınden gecın.. abs plastık bolgeler cam kapı tavan fıtılı harıc .. uygulaya bılırsınız ..

ChtArdARSL
05-06-2012, 08:55
Ekzoz ucu Levent arkadaşımızın dediği gibi olucak yanlız tampon hizasından 15 cm kadar içerden biterse hiç duman gelmez. Hava akışından dolayı.

Bnde o sekılde kullnıyrum eskıye gore cok fark ettı

aga81
05-06-2012, 08:58
Benm scenıcte şehır ıcı sıkıntı yokta uzun yola gıttığım zaman arka komple sıyah :D arka camda fılm var bıde is çökünce hiç gözukmuo :D:D