PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alarm bağlantısı hakkında

emretektas
28-05-2012, 19:37
Arkadaşlar arabanın alarmı arızalandı garantiliydi beyni söküp gönderdim servisten beyin değişti geldi bu alarmsız dönemde bir durumun farkına vardım arabada alarm olmadığı zaman hiç sıkıntım yoktu fakat alarm takıldıktan sonra arabayı 2 -3 gün çalıştırmazsam akü marş basmaz hale geliyor alarm bağlantısından kaynaklımıdır nasıl tam emin olabilirim akü 72 amper yiğit akü akıllı olanlardan ve 6 aylık civarında yeni sayılır

bLackModeL
28-05-2012, 20:04
sasesini konturol edin bagzı elektırıkcıler uzurınde olan ozlellıklerı bılmedıgınden otomatık kaldırma modulu felan varsa onu saseye verıyolar o yuzden yapıyo gelende sızın dedıgını sorunu

dayi_selman
28-05-2012, 20:05
benimde alarm takılı iken 2 -3 günde akü bayılıyordu aküde 6 aylık felan ve 72amper aynı sıkıntı bende de var alarmı söktüm kafam rahat cevapları merak ediyorum

emretektas
28-05-2012, 20:11
sasesini konturol edin bagzı elektırıkcıler uzurınde olan ozlellıklerı bılmedıgınden otomatık kaldırma modulu felan varsa onu saseye verıyolar o yuzden yapıyo gelende sızın dedıgını sorunu

ayrı bir modül almıştım cenmax cam kaldırma oda takılı arçta ikisi bir bağlanmıştı anlıyabileceğim bir durummu acaba yoksa oto elektirikçimi bakmalı

bLackModeL
28-05-2012, 20:18
ayrı bir modül almıştım cenmax cam kaldırma oda takılı arçta ikisi bir bağlanmıştı anlıyabileceğim bir durummu acaba yoksa oto elektirikçimi bakmalı

saseyı konturol et bence ama modul nerde aca bılecegın bı yerdemı gereklı edevatın varsa orda 2 kablo olması lazım ıkısıde sıyah olucak harıcı kablo varsa sok ve dene ama bı elektırıkcı baksa ıyı olur konturol lambası felanda lazım elektırık gelıyomu dıye bakman lazım ..