PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Corvette'e çarpan Şahin - Adana -

HardCore
06-06-2012, 06:39
_5uLUENO7zc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_5uLUENO7zc&feature=related

Daha önce paylaşılmamıştır sanırım? :icon_wack
Olay komik mi yoksa trajikomik mi artık siz yorumlayın :o
--------------------------------------------------
Edit: Başka çekimlerde varmış,
Bu videoda ki diyaloglara bittim :D
3gRZfooukf8&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=nHl-oKMTkVU

Oluşan hasar
2wxXySCeWU0
http://www.youtube.com/watch?v=2wxXySCeWU0&feature=related

dedebeto
06-06-2012, 06:47
bence burda asıl suc corvetın sahibinde..sonuçta şahinciler apachi belli yani çıkartsana arabanı dışarı..

GokhanE.
06-06-2012, 06:48
Daha once verilmisti ama komik video :)

TünayK
06-06-2012, 07:49
bence burda asıl suc corvetın sahibinde..sonuçta şahinciler apachi belli yani çıkartsana arabanı dışarı..

corvette de şahin de sıfır çiziyor...neye göre apaçi olunuyor onu bi açıklar mısın?

AhmetYılmaz
06-06-2012, 07:52
Sen ne çekiyon gardaşım. :D

dedebeto
06-06-2012, 08:00
corvette de şahin de sıfır çiziyor...neye göre apaçi olunuyor onu bi açıklar mısın?

corvet tamam show yapıyor sonucta guc var donebılır..sahın zaten donseydı orda gıdıp corvete vurmazdı dıkkat edersen arka taraf donmedıgı ıcın kafadan vuruyor donerken vurmuyor yanı...

benım kımseyı kucuk gordugum yok ama 80 hp arbayla ne kılıtlı var ne bırsey var neyın sıfırını cızmeye calısıyorsunuz...haa bu arada corvette yarı belıne kadar dısarı sarkmıs bır arkadasta yok bu arada

abdullahçöllü
06-06-2012, 08:10
orda enteresan bi durum vardı... apaçhi denilen şahinci arkadaşlar futbol sahalarına sızan göstericiler gibi piste atlayıp bir bayrak dikme çabası içindeydiler.. o şahinde aynı mantıkla piste atladı... burada corvette sahibi arkadaşta hemen aracını dışarı çıkarabilirdi fikrimce.. aklıma hemen şu geldi : corvette'in sahibindede az bi apaçhi şahinci ruhu mu vardı acaba..??

twin
06-06-2012, 10:09
ben olsam iner öldürürdim onu hahah :D

douu
06-06-2012, 10:40
bence de tünay haklı. o tarz bir ortamda şahinciye apaçi diyoruz da neden corvetteci sıfır çizmeye girmiş oluyor ? hata bence corvette sahibiydeydi bu olayda

metinalan
06-06-2012, 10:41

bence de tünay haklı. o tarz bir ortamda şahinciye apaçi diyoruz da neden corvetteci sıfır çizmeye girmiş oluyor ? hata bence corvette sahibiydeydi bu olayda

:icon_tup:

RIDVAN
06-06-2012, 10:45

Burda keşke şahinciler değilde o arabayı süren arkadaş apaçi deseydiniz benim şahinim doğanım var apaçiyim dimi ama bmw alırsam apaçiliktem çıkarım doğru...
Burada Şahinin ne suçu var süren böyle yaparsa sizin gibi düşünen insanlar yüzünüzden şahine , doğana binemez olduk..

LAST_ZZ
06-06-2012, 12:50
http://www.youtube.com/watch?v=kzlg3oQMze4&feature=player_embedded

birde şöyle bir video var

bu son lınktekıler içler acısı

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=IdLHAqL8KJw

darkmoon
06-06-2012, 13:24
bizim corvettin resimlerini göstersem demek 50 sayfa konu olur :D

Eyüp
06-06-2012, 13:38

Bende bunu merak ettim..c6 olunca elit , sahin olunca apaçi..aynı ortamda aynı hareketleri yapmanın bir önemi yok..

toonch
06-06-2012, 14:24
Apaçi dediğiniz şey bir alt kültür yada kültürsüzlük kültürü. Parayla lakası olmadığı açık.
İyi bir eğitim ve öğretime sahip, kendini geliştirmiş bir bireyin zaten apaçi olma ihtimali ortadan kalkıyor.
Zaten bu kişi eğitimi sayesinde yüksek gelir elde ediyor dolayısıyla şahine binmiyor.
Sonuç olarak alt gelir grubunda apaçi daha çok çıkıyor ki bu sizi bütün şahin kullanıcılarını apaçi olarak sınıflandırmanıza neden oluyor.

Corvette sahibi olmak sizi kültür sahibi yaplayacağına göre bu genelleme yanlış.

Kendinize şunu sorun apaçi dediğiniz bir araba modelimi yoksa kişilik modeli mi?

darkmoon
06-06-2012, 14:35
Apaçi dediğiniz şey bir alt kültür yada kültürsüzlük kültürü. Parayla lakası olmadığı açık.
İyi bir eğitim ve öğretime sahip, kendini geliştirmiş bir bireyin zaten apaçi olma ihtimali ortadan kalkıyor.
Zaten bu kişi eğitimi sayesinde yüksek gelir elde ediyor dolayısıyla şahine binmiyor.
Sonuç olarak alt gelir grubunda apaçi daha çok çıkıyor ki bu sizi bütün şahin kullanıcılarını apaçi olarak sınıflandırmanıza neden oluyor.

Corvette sahibi olmak sizi kültür sahibi yaplayacağına göre bu genelleme yanlış.

Kendinize şunu sorun apaçi dediğiniz bir araba modelimi yoksa kişilik modeli mi?

siyah ile yazılı kısma hiç ama hiç katılmıyorum işim gereği her gün onlarca insanla tanışıyorum yer gösteriyorum falan filan ayda belki toplamda yüzlerce insan eder bu ülkede sizin o dediğiniz üst gelir içindeki eğitimli sayısı %10 u geçmez o eğitimli insanlar zaten bu zengin ama eğitim seviyesi az zenginlerin yanında çalışıyor.. (eğitim seviyesi az derken onuda nezaketen söyledim bazıları ilkokul bile okumamış) zengin apaçi çok daha fazla heleki parayı sonradan bulmuş zenginlerde apaçilik hat safhada oluyor büyük bir açlık ve görmemişlik oluyor.. o zenginlerinde doyuma ulaşıp elit sınıfa dahil olmaları ancak kendilerinden sonraki iki üç nesli buluyor. tabi o zamana o para kalırsa.

semauto06
06-06-2012, 15:40
işin enteresan yanı c5 ci dönemiyor:) dönemiyor derken araba dönüyor da serçenin etrafında dönmeyi becerecek şoför yok:). şahinci de dayanamayıp piste atlıyor sen yapamıyorsun ben yapıyım o da beceremiyor sonuç ortada:)

toonch
06-06-2012, 16:17
siyah ile yazılı kısma hiç ama hiç katılmıyorum işim gereği her gün onlarca insanla tanışıyorum yer gösteriyorum falan filan ayda belki toplamda yüzlerce insan eder bu ülkede sizin o dediğiniz üst gelir içindeki eğitimli sayısı %10 u geçmez o eğitimli insanlar zaten bu zengin ama eğitim seviyesi az zenginlerin yanında çalışıyor.. (eğitim seviyesi az derken onuda nezaketen söyledim bazıları ilkokul bile okumamış) zengin apaçi çok daha fazla heleki parayı sonradan bulmuş zenginlerde apaçilik hat safhada oluyor büyük bir açlık ve görmemişlik oluyor.. o zenginlerinde doyuma ulaşıp elit sınıfa dahil olmaları ancak kendilerinden sonraki iki üç nesli buluyor. tabi o zamana o para kalırsa.

Yanlış anlaşılmışım herhalde zenginler yoz kültür sahip olmaz gibi bir anlam çıkarmışsınız. Anlatmak istediğim bu değildi.

Özetle apaçilik dediğiniz bir araba modelimi yoksa kişilik modeli mi?

bozdemir
06-06-2012, 16:26
Bu hafta sonu yeni bir buluşma daha varmış. İkinci Corvet vakası olabilir. Hazırlıklı olun, pisti boşaltın :)

Taha Fedai
06-06-2012, 16:36
Şöföre kızıp hıncını corvetten alan talihsiz bir insanı anımsatıyor.

GokhanRS
06-06-2012, 16:38
bırakın bu işleri alayı apaçi :D

orda cukka cukka müziği olmalıydı

es026
07-06-2012, 20:03
Ya bu Türk insanı yüklenmnemiş tofaşdan ne istiyor onu anlamam. Araba jantlarında etkisi ile kıçını çeviremiyor sen neye çıkıyon piste. Olduktan sonra kıymeti yok işte. Corvettede'de suç var baktın hareketlendi ortalık çek ordan arabanı.

Burak-Akın
07-06-2012, 20:54
Şahinlerin spor araçlara çarpma sevdasını anlamış deyilim :D

Daha öncede ferrariye çarpan şahin vardı

cetinkaya55
07-06-2012, 22:51
corvette davet edildiği yere gitmese haydi biraz dön dediklerinde kımıldamazsa vay efendim ne kadar kendini beğenmiş cart curt vs vs bitmez,adam çıksa mutavizilik yapsa oraya gitse haydi birazda dönse sorun çıkmasa vay adam ne kadar iyi...yok böyle kaza yaptı apaçi oldu.Kendisi kardeşimdir haa sonradan görme hiç değildir...onu bu kadar germedi de sizi niye bu kadar yordu bu konu merak ettim.Daha öncede paylaşılmıştı.....

powerfuL
08-06-2012, 23:01

bırısı cızıyor dıgerı yırtınıyor hocam