PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KGM den Mobil Uygulamalar

naci
12-06-2012, 08:19
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilion.kgm (android uygulama)
App Store - Karayolları Genel Müdürlüğü (http://itunes.apple.com/tr/app/karayollar-genel-mudurlugu/id529525593?l=tr&mt=8&ls=1) (app store)

Yeni yol asistanınız!

KGM mobil uygulaması seyahatiniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz birçok konuda size yardımcı olacak.

Gideceğiniz güzergahı harita üzerinde görüntüleyip, yol tarifi alabilir, toplam mesafeyi ve süreyi kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca gideceğiniz güzergahtaki yol durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yolunuz üzerinde herhangi bir çalışma var mı veya yol herhangi bir sebepten dolayı kapalı mı açıklaması ile öğrenebilirsiniz.

Uzaklık Hesaplama modülü ile iki şehir arasındaki uzaklığı görüntüleyip, illerin ilçelerine olan uzaklığını öğrenebilirsiniz.

Seyahatiniz boyunca size asistanlık yapacak bu hizmetlere ek olarak aracınıza ait OGS/KGS geçiş ihlali olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Kullanacağınız otoyola ait geçiş bilgilerine de akıllı telefonlarınız ile hızlıca erişebilirsiniz. İhale ilanlarını sorgulayabilirsiniz.

Tüm bölgeler haritası ve Türkiye haritası da cepte!

İyi yolculuklar…

bluestain
12-06-2012, 10:02
iyiymiş denemek lazım

XoR
12-06-2012, 10:04
İndirdirdim teşekkür ederim Naci abi :)

naci
12-06-2012, 11:01
Kullanıcı yorumlarını bekliyorum :)

XoR
12-06-2012, 11:04
Kullanıcı yorumlarını bekliyorum :)

OGS/KGS bölümü çok iyi çalışıyor :)

1 tane kaçak geçişim vardı indirimli ödeme opsiyonu ile birlikte gösterdi :)

By_HaNNibaLL
12-06-2012, 11:05
Uygulama işe yarar bişeye benziyor bende indiriyorum

arteus
12-06-2012, 11:06
Bende indireyim bari bakalım nasıl bir şey

XoR
12-06-2012, 11:07
Kapalı veya çalışma olan yolları göstermeside çok iyi yolculuk öncesi planlamada sürprizle karşılaşmayız :)

naci
12-06-2012, 11:44
Çalıştığım kurum tarafından hazırlanmış bu uygulamanın varsa aksaklıkları-eksiklikleri bildirin bende ilgili bölüme aktarayım :)

DERAN_TUYNER
12-06-2012, 12:51
Çalıştığım kurum tarafından hazırlanmış bu uygulamanın varsa aksaklıkları-eksiklikleri bildirin bende ilgili bölüme aktarayım :)

Lokasyon bazlı çalışsa mesela güzergah analizi yaparken şu ankı konum seçeneği olabilir yada sıralama alfabetik değil istanbul izmir ankara ile başlayıp diğer illerle devam edebilir

naci
12-06-2012, 13:36
Lokasyon bazlı çalışsa mesela güzergah analizi yaparken şu ankı konum seçeneği olabilir yada sıralama alfabetik değil istanbul izmir ankara ile başlayıp diğer illerle devam edebilir

İsteğinizi ilgili görevliye ilettim. :)

naci
12-06-2012, 14:36
istek ve şikayetlerinizi bildirmekten çekinmeyin lütfen :)