PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opel Corsa -34 AP 1848-

Buğra A.
19-02-2008, 18:17
Yeni çekimim.

http://www.youtube.com/watch?v=cWeRx5nAB-4

Yorumlarınızı bekliyorum.

Cem.B
19-02-2008, 18:26
çekim öncekiler gibi güzel bence ama bu tarz olaylarda başrol oyuncsuda önemli bence :)

sanki bu seferki araç öncekilere göre sönük kalmış gibi

tekrardan tebrikler

Mr.K
19-02-2008, 18:27
çekim öncekiler gibi güzel bence ama bu tarz olaylarda başrol oyuncsuda önemli bence :)

sanki bu seferki araç öncekilere göre sönük kalmış gibi

tekrardan tebrikler

aynen katiliyorum arac aslinda guzel ama sonuk kalmish hakkatten:) bugra cekimlerin gercekten guzel ellerine saglik ..kolay gelsin:)

"birde bugra bu video basit olmush yani nasi diyim amatorce cekilmis alalacele cekilmish gibi gozukuo n bi action var n bi egzoz filtre sesi slayt gosterisi gibi olmush..sozum sana diil ellerine saglik guzel ama anladin iste sen beni:D"

Eriador
19-02-2008, 18:30
Niye hep önden çekim ? hiç arkadan yok :) 2.31 saniyelik video da toplasan 5-6 saniye arkayı görebildk .. giriş filan çok güzel olmuş ama bence otomobil i tam göstermeye baksaydın biraz .. tabi bu benm düşüncem

Buğra A.
19-02-2008, 18:37
Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.Eleştirileriniz içinde teşekkürler.Zaten eleştriler olmasa ileride planladığım noktalara gelmeyi başaramam.

Aracın arkadan görüntüsü neden yok? Çünkü elimde imkan yok =) Malzeme yok,aparat,aksesuar gibi parçalar yok.Düşünce olarak bakarsak,çekim aracının geriden takip etmesi gerekiyordu,bunu zaten Görkem'in Turbo Civic'inde de başarmıştık ama tabikide her şey istediğimiz gibi olamıyor bazen.Zaten çoğu bu tarz video çekenler,profesyonel olarak ancak arkadan çekimi başarabiliyorlar.

İleride inşallah daha iyi videolar çekmeyi planlıyorum.Önce şu üzerimdeki amatörlüğü atmam lazım =)

Göki,ZD
19-02-2008, 18:42
başarılı başarılı zamanla herşey daha da güsel olucak.

araç sahibi onurada video yu bize sunan buğrayada teşekkürler...

meta-R
19-02-2008, 18:56
hiç fena değil başarılı olmuş bence araçta oldukça clean.

ibrahim
19-02-2008, 19:45
bura gerçekten güzel videolar yapıyorsun hangi programı kullanıyorsun paylaşırsan sevinirim

Göki,ZD
19-02-2008, 20:08
bura gerçekten güzel videolar yapıyorsun hangi programı kullanıyorsun paylaşırsan sevinirim

adobe premier pro.

Buğra A.
19-02-2008, 20:11
Gökhan yardımcı olmuş.Ben tam ismide yazayım : Adobe Premiere Pro 2.0

yusufbatırel
19-02-2008, 20:13
fidyo guzel olmusta o onur allahin ayisi:))))))recep ıvedık kafayı cıkarsaymıs camdan daha ıı olurmus.

Göki,ZD
19-02-2008, 20:16
Gökhan yardımcı olmuş.Ben tam ismide yazayım : Adobe Premiere Pro 2.0

yazmışım zaten bi versiyonun lafınımı yapıosun alla alla :D:D

Baran^
19-02-2008, 20:33
Sönük kalır derler diye tırsıyorum bugra bak o yuzden cekmedik hala benım arabayı :)

3rk4n
19-02-2008, 20:44
Opelin adamımısın kardeşsen cok güzel video.

Dragger
19-02-2008, 21:53
Masallah, ellerine saglık Bugra :)

Bi gece CS sonrası kokorec ısmarlıyım bize de bir cekim yap :D

ef186
19-02-2008, 22:15
Masallah, ellerine saglık Bugra :)

Bi gece CS sonrası kokorec ısmarlıyım bize de bir cekim yap :D

Wrong Buğra :D
Bu küçük Buğra :D Cs deki Ben Buğra :D

Bu arada güzel işler Buğracım Devam devam acemiliği başka nasıl atıcaksın tabiki bol proceler bekliyoruz ....

ibrahim
19-02-2008, 22:17
teşekkürler saolun hemen indiriyorum

Dragger
19-02-2008, 22:27
Wrong Buğra :D
Bu küçük Buğra :D Cs deki Ben Buğra :D

Bu arada güzel işler Buğracım Devam devam acemiliği başka nasıl atıcaksın tabiki bol proceler bekliyoruz ....

Ahahaha bugralar karıstı sorry :D

Olsun o da kardesimiz, cs de oynarız kokorec de yeriz :D

Buğra A.
19-02-2008, 23:41
yazmışım zaten bi versiyonun lafınımı yapıosun alla alla :D:D

Ayıpsın kardeşim :)

Sönük kalır derler diye tırsıyorum bugra bak o yuzden cekmedik hala benım arabayı :)

Sen bana he de,hemen çekerim senin arabanı biliyorsun Baran'cım.Bende yalan yok :) Sen yeterki adam akıllı bir çekim aracı getir bana,yeterli.Kimse bir şey demez,önemli olan işçilik ve işçi ;)

-

CS'de oynayabiliriz :) Kokoreçte yiyebiliriz :D Farketmez yani.Yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Onur`
20-02-2008, 00:02
İyi yorumlar için teşekkür ederim başta...
dier yorumlar için pek böle şeyleri takmadığım için çoğuları gibi moralimi bozmuyorum...benim param şimdilik buna yetti böyle bişey çıktı ortaya beenen beenir beenmeyen beenmez.ben deişiklik olsun dierleri gibi sırf fotoyla kalmiim + buğra gibi bi kardeşim ve onun becerileri fırsatı varken bu fırsatı deerlendiriyim dedim.bence güzelde oldu...hakkı geçen herkese başta suatabi merttuninge teşekkür ederim
saygılar...
yusuf bey senin 200sx nie duruyo bizim aşağıdaki durakta satıyomusun, yapamadınmı? arabanın durduu galeri benim diyomuşun millete mrk ettim

Onur`
20-02-2008, 00:11
motora gelince ecotec 1.2 motorum var bi filtrem var bide chip. ;)

Dragger
20-02-2008, 00:48
Bugra bak bakalım bizimkini cekimlik bulacakmısın?

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=11108

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=9270

Buğra A.
20-02-2008, 00:53
Ben her arabayı çekerim tabikide.Aracını inceledim.Gayet güzel,sade.Hoş duruyor.

MSN : ba@hotmail.com.tr

Dragger
20-02-2008, 00:57
Tesekkürler.

ef186
20-02-2008, 01:30
Ben her arabayı çekerim tabikide.Aracını inceledim.Gayet güzel,sade.Hoş duruyor.

MSN : ba@hotmail.com.tr

Bugra senden guzle ısler beklıyoruz Adasım :D kokorecte yerız tabı heuheuhe

Dragger
20-02-2008, 01:37
Bugra senden guzle ısler beklıyoruz Adasım :D kokorecte yerız tabı heuheuhe

İkinize de ısmarlıcam ok :D

Dragger
20-02-2008, 01:41
dier yorumlar için pek böle şeyleri takmadığım için çoğuları gibi moralimi bozmuyorum...benim param şimdilik buna yetti böyle bişey çıktı ortaya beenen beenir beenmeyen beenmez.ben deişiklik olsun dierleri gibi sırf fotoyla kalmiim + buğra gibi bi kardeşim ve onun becerileri fırsatı varken bu fırsatı deerlendiriyim dedim.bence güzelde oldu...

Bodykit olmayan araclarda kaput uzatma görüntüyü bana göre bozuyor. Keske kaput orjinal kalsaymıs + videoda ön taraf biraz yüksek duruyor, tam tersine hareket halinde daha basık durmalıydı, garip geldi.

Kazasız belasız, güle güle kullan.

Detaylara da takılma, aracın gercekten güzel...

Hersey gitmek veya ses degil, videodaki görsellik yetmis...

Sönük kalmıs diyen arkadasları da biraz mütevazilige davet ediyorum :D

Cem.B
20-02-2008, 09:28
Bodykit olmayan araclarda kaput uzatma görüntüyü bana göre bozuyor. Keske kaput orjinal kalsaymıs + videoda ön taraf biraz yüksek duruyor, tam tersine hareket halinde daha basık durmalıydı, garip geldi.

Kazasız belasız, güle güle kullan.

Detaylara da takılma, aracın gercekten güzel...

Hersey gitmek veya ses degil, videodaki görsellik yetmis...

Sönük kalmıs diyen arkadasları da biraz mütevazilige davet ediyorum :D

vallahii ben gayet mütevazi biriyim sadece video için yorumumu söyledim

yusufbatırel
20-02-2008, 10:00
dier yorumlar için pek böle şeyleri takmadığım için çoğuları gibi moralimi bozmuyorum...benim param şimdilik buna yetti böyle bişey çıktı ortaya beenen beenir beenmeyen beenmez.ben deişiklik olsun dierleri gibi sırf fotoyla kalmiim + buğra gibi bi kardeşim ve onun becerileri fırsatı varken bu fırsatı deerlendiriyim dedim.bence güzelde oldu...hakkı geçen herkese başta suatabi merttuninge teşekkür ederim
saygılar...
yusuf bey senin 200sx nie duruyo bizim aşağıdaki durakta satıyomusun, yapamadınmı? arabanın durduu galeri benim diyomuşun millete mrk ettim
dogrudur.mekanımdır.gel cayım kahvem herkese var.fazla merak ıı degıl bılyosun allah mahafaza:)

Onur`
20-02-2008, 10:02
Çay kahveyle pek aram yok...
fazla merak ii deil allah muhafaza demişin o ne demek oluyo sağından girdim solundan girdim çözemedim bi açıkla bana

yusufbatırel
20-02-2008, 10:51
Çay kahveyle pek aram yok...
fazla merak ii deil allah muhafaza demişin o ne demek oluyo sağından girdim solundan girdim çözemedim bi açıkla bana
dukkana gel acıklıcam sana buırda uzun surer

Onur`
20-02-2008, 10:52
suat abiye gel görüşürüz orda yorma beni oraya ;)

Mr.K
20-02-2008, 13:04
saygılar...

herkesin parasida modifiyeside yaptigi seylerde kendine ben iyi niyetli olarak bi yorum yaptim sen čok ičerlemišsin anladiim kadariyla,aracin guzel aracina bišey diyende yok ancak videoda sonuk kalmish dememin bi diger sebebide bugranin cektigi diger videolari goz onunde bulundurmam..neyse kazasiz belasiz kullan"bu arada moralini bozcak hičbišey soylemedi burda kimse belirtiyim dedim."

Onur`
20-02-2008, 13:07
içerlemediim için o yazıyı yazdım aslında onur sen tam tersini anlamışın
neyse ya
yinede saol

HASANNN
20-02-2008, 13:30
videodaki parçanın ismi nedir ? :):)

Onur`
20-02-2008, 13:38
clipsse - mr me too

HASANNN
20-02-2008, 13:49
teşekkür ederim bilgi için

video harika corsada baya tatlı :)

Buğra A.
20-02-2008, 17:41
Teşekkürler yorumlar için tekrar.İnşallah kendimi geliştirdikçe daha güzel videolar çekicem.

paliojet
20-02-2008, 22:03
vıdeo harıka ama sarkınnın adı ne ya hos bse

Buğra A.
20-02-2008, 23:34
Clipse - Mr. Me Too

visione
26-02-2008, 09:38
video süper olmuş teprik ederim allah aracına kaza bela vermesin.......

-ER-
26-02-2008, 11:24
Güzel olmuş bu videonda diyer video çekimlerinide biliyorum zaten kurgu olsun yönetim şekli ve bazı yerlerde dışarıdaki malzemeleri (migros sepeti) iyi değerlendiriyorsun. :) Bence atıyorsun artık eski videolarında biraz titremeler falan ekranda boş bölgeler kalırdı artık bence daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
Merak ettim okuduğun bölümle falan bir alaksı yada yaptığın işle bir alakası varmı bu videoların ? :)
Amatörlük atmaktan bahsetmişsin kobay olabilirm bu arada :D