PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9 haziran Paşam Garaj & Media Market Car Hifi Show Adana

enginetune
16-06-2012, 11:49
s0PUjGN2PT8

güzel bir gündü :)

İug
16-06-2012, 12:10
En nefret ettiğim otomobil ve organizasyon tipi. :S

MeRtCaN
16-06-2012, 12:12
corvette ve sahin yokmuydu organızasyonda ? :)

bLackModeL
16-06-2012, 12:25
corvette ve sahin yokmuydu organızasyonda ? :)

yok mus abi :hahaha: ordakı bukelamun toledoda aksaraydan satıldı galıba :D

enginetune
16-06-2012, 12:36
bu forumdaki insanları anlayamaz oldum video yetkili kişiler tarafından kaldırılabilir ...

uluckaban
16-06-2012, 12:43
bu forumdaki insanları anlayamaz oldum video yetkili kişiler tarafından kaldırılabilir ...

Olumsuz eleştiri hayranlıktır :) Bazı arkadaşlar sadece otomobil dışındaki konularda geyik yapmak için varlar sıkıntı yapma :icon_tup: Güzel buluşma olmuş.

YAVUZ
16-06-2012, 13:54

neden kaldırılsın olumsuz eleştiri olabilir milletin klavye torba değil ki bağla...
güzel bir org olmuş düzenliyen ve katılanların emeğine sağlık...:icon_tup:

63owen63
16-06-2012, 14:05
Bende şunu anlamıyorum, 'illaki olumlu mu yorum gelecek ' ? adam begenmeyebilir, çıtası yüksektir basit bulabilir, teşekkür eder geçersin,kişisel fikirdir. 1-2 yoruma video kaldıralacaksa, hic koymayın ozaman, yorum yapan olur mazallah...

enginetune
16-06-2012, 14:45
Bende şunu anlamıyorum, 'illaki olumlu mu yorum gelecek ' ? adam begenmeyebilir, çıtası yüksektir basit bulabilir, teşekkür eder geçersin,kişisel fikirdir. 1-2 yoruma video kaldıralacaksa, hic koymayın ozaman, yorum yapan olur mazallah...

olumsuz eleştri gelebilir tabi ki ama maksat dalga geçmek olmamalıdır!

bLackModeL
16-06-2012, 14:47
olumsuz eleştri gelebilir tabi ki ama maksat dalga geçmek olmamalıdır!

kardeşim kimse dalga geçmedi adananın nere ve nasıl işler yaptıgını biliyoruz kı benım arabamda orda hazırlandı sıkıntı yok yanıı

AL Tdi
16-06-2012, 15:09
Emeğe saygı beyler
Bence emek edilmiş yapılmış bizede tebrik etmek düşer

İug
16-06-2012, 15:20
Dalma geçmek bana düşmez, ben sadece kendi fikrimi belirttim. Açıkçası o arabaları altıma verseler utancımdan binemem. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Buraya bir paylaşım yapıyor iseniz, kötü yorumları da göz önünde bulundurmanız gerekir. Gizli hayranlık olayını da anlamadım. Kimsenin malını kıskanacak halimiz yok, bana göre güzelse güzel derim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

AL Tdi
16-06-2012, 15:30
beğenmemek ayrı şeydir dalga geçmek ayrı şeydir burada beğenmediğini paylaşırsın o ayrı Ama seninde dediğin gibi dalga geçmeye hiç hakkın yok ( :S) buda nedemekse artık ? Tabiki
Sonuçta burada bir emek var ama iyidir ama kötüdür !!!

Emir_b16a
16-06-2012, 15:38
aa hızlı ve öfkeli 1 ddim vidyoyu açtığımda :)

AvcI
16-06-2012, 15:42
gayet güzel olmuş, şahin doğana laf edenler geçmişlerinde hangi çakma arabalar biniyorlardı acaba ?

YUSUF
16-06-2012, 15:51
emeğe saygıda

çok özenti haraket içerikli olmuş video

japonyada yada amerikadaki buluşmalara benzetilmeye çalışılmış ama , benzetilmeye çalışıldığı için kötü yorumlarda alıyor

açıkcası bende beğenmedim özenti olmuş

Tarık V.
16-06-2012, 15:53
2.06'yı kes :) :)
Katılım vs güzel ama organizasyonu ve araçları sevemedim.

turbo&quattro
16-06-2012, 15:58
emeğe saygıda

japonyada yada amerikadaki buluşmalara benzetilmeye çalışılmış ama , benzetilmeye çalışıldığı için kötü yorumlarda alıyor

Bu tarz organizasyonlara Amerika;da cesitli sehirlerde surekli katiliyorum. Bu videodakilerden pekte farkli seyler yok ( imkanlardan araclardan bahsetmiyorum ) . Yani bunun Japonyasi, Avrupasi yok isleyis bu sekilde.

onur200sx
16-06-2012, 16:53
Adanalılardan gene güzel ve kaliteli bir video olmuş.Kendilerini tebrik ediyor ve özeniyorum yaptıkları buluşmalara.Çektikleri videolarla da gönüllerince eğlendikleri ve keyif aldıkları belli oluyor.İstanbul da icraat yok.Boyuna boşa konuşma var.Biraz daha organize olsalar uygunsuz hareketleride sıfırlayacaklar.

Sr20jet:Onur 'Az laf çok icraat.İçimdeki apaçi ruhu hala yaşıyor' :)

Saygılarımla.

Tuncay
16-06-2012, 17:07
Link ekleyebilirmisin yaa çok merak ediyorum fakat izleyemiyorun

turbo&quattro
16-06-2012, 17:12
Link ekleyebilirmisin yaa çok merak ediyorum fakat izleyemiyorun

Paşam Garage & Media Markt - Car Hi-Fi Show [2012] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s0PUjGN2PT8)

mody
16-06-2012, 17:15
ilk şarkının çalıdığı kısımdaki çekim ve müzik harika olmuş bence :) buluşmanın içeriği ve videonun geri kalanını beğenmedim bende

Tuncay
16-06-2012, 17:15
Paşam Garage & Media Markt - Car Hi-Fi Show [2012] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s0PUjGN2PT8)

İphonede video yuklenenedi diyor acilmiyor silindimi ne acep

Krank
16-06-2012, 18:09
Kimse kusura bakmasında hepiniz annenizin karnından motor swaplayarak çıkmadınız. İllaki bu işin dış görünüşüde var.

teskocuu
16-06-2012, 18:15
Kimse kusura bakmasında hepiniz annenizin karnından motor swaplayarak çıkmadınız. İllaki bu işin dış görünüşüde var.

Hastamisin sen
Begenmek zorundami herkes

uluckaban
16-06-2012, 18:23
Dalma geçmek bana düşmez, ben sadece kendi fikrimi belirttim. Açıkçası o arabaları altıma verseler utancımdan binemem. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Buraya bir paylaşım yapıyor iseniz, kötü yorumları da göz önünde bulundurmanız gerekir. Gizli hayranlık olayını da anlamadım. Kimsenin malını kıskanacak halimiz yok, bana göre güzelse güzel derim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Altında bugatti yada daha farklı bir araçmı var :confused: Utanırmış...

ondertopcu
16-06-2012, 18:28
renkli vti hala duruyormuş vay be

Emre İlbi
16-06-2012, 19:16
Organizasyonda, videoda çok güzel olmuş,
emeği geçenlerin ellerine sağlık,
video ile ilgili tek olumsuz yorumum güneş yansımaları :)

alfonso4474
16-06-2012, 22:05
adamlar hiç olmazsa geliştirmek için caba gösteryo değişik fikirler üretyo bunu yapamayanlarda var sonuçta adana baya gelişyo modifiye konusunda biyerden başlamak lazım yani yoksa ağzımız açık dış ülkedeki toplantılara bakmaya devam ederiz

mechanic
16-06-2012, 22:08
adamlar hiç olmazsa geliştirmek için caba gösteryo değişik fikirler üretyo bunu yapamayanlarda var sonuçta adana baya gelişyo modifiye konusunda biyerden başlamak lazım yani yoksa ağzımız açık dış ülkedeki toplantılara bakmaya devam ederiz

yakamızı bir kurtarabilsek amca'lardan.. TR ın tokyosu olacaz da işte .. ha bi de yol yok burda :D

onur200sx
16-06-2012, 22:13
Ya milleti anlamıyorum arkadaş.Body kitlerin müzik sistemlerinin moda olduğu dönemde kaç kişi aracını turboluyordu?Kaç kişi mekanik ustası ilan etmişti kendisini? Çoğumuz bu araçlara hayranlıkla bakmıyomuş gibi konuşuyoruz.

Edit:Şu an bana göre Adana'nın kendine özgü bi stili var.İllaki bunu da geliştircekler zamanla.Ama adamların hevesine hayranım.Önemli olan nokta bu!

İug
17-06-2012, 01:46
Altında bugatti yada daha farklı bir araçmı var :confused: Utanırmış...

Israrla anlamamak için çaba sarf ediyorsunuz sanırım. Tekrar yazıyorum. Benim bahsetmek istediğim çok fakirsiniz şahine biniyorlar olayı değil. Kimseyi maddi durumuna göre karşılaştırmam. Heee gelelim ben neye biniyorum, tabiki bugatti değil. Bursaya gelince babamın l300 minibüsünü, komşunun şahinini. Ama hepsi stock arabalar. Kimse Şahin'e Kartal'a laf söylemiyor. Utanırım dediğim olay dış görünüşünden dolayı. Ekleme: (videodaki modifiyeli bazı araçlara diyorum, stock araçlara değil.) Altını çiziyorum anlaşılsın diye. Kimisi ''Eskiden motor swap mı vardı? Herkes böyle gezerdi.'' demişler... Hayır yoktu, haklılar. Ama ben o zaman dahi bu tarz arabaları sevmiyordum, sevmek zorunda da değilim.

douu
17-06-2012, 02:15
birşeyler yapılması ve bu konuda ugraşılmaya ısrarla devam edilmesi hoş bir durum. ne olursa olsun insanları teşvik edecek bir organizasyon. bu konuda tebrik ederim.

ama car hi-fi show denilen bir organizasyonda lastik yakmak sıfır çizmek falan cok gereksiz hareketler. bu organizasyonun yapıldıgı yer adananın en büyük alışveriş merkezi ve yüzlerce çoluklu cocuklu aile oralarda dolanıyor. kazası belası allah korusun olmamasını garanti etmek amaçlı araçları kapalı alana almışsınız ama insanların gözündeki " MODİFİYE İLE UGRAŞANLAR SERSERİDİR. " düşüncesini yok etmek için ugraşmak lazım biraz da. müzik sistemleri ile alakalı bir organizasyonda lastik yakmak cok mantıksız bir olay. bunları aşmak lazım artık.

emekleriniz için ayrıca tebrik ederim.

TigeR
17-06-2012, 12:41
emeğe saygıda

özenti olmuş? bu video yurt dışındaki ülkelerden birinde olsa bizim ülkede niye böyle çekilmiyor diye hayranlıkla ağzınızı açıp bakardınız Türk işi ya kötülemeyi severiz milletçe şu tarz videolar Türkiye'De ben başka yerde görmedim varsada sayılıdır adamlar para verip emek harcayıp çektiriyorlar özenti olmuş diyorsun da bunun özgün hali nasıl olacak onu anlamadım ? modifiye komple özentilik o zaman modifiyeyi Türkler mi çıkardı? örneğin hollywood filmlerine hayranlıkla bakıyoruz ama Fetih 1453'e çamur atmak peşindeler siz bunları desteklemezseniz anca laf atar durursunuz

not: organizasyonla alakam yoktur tamamen izleyici olarak yorum yapıyorum ve arabaları veya organizasyonu beğenirsiniz beğenmezsiniz herkesin kendi görüşü ben video olarak yorum yaptım emeklerine sağlık çok güzel olmuş :)

Ya milleti anlamıyorum arkadaş.Body kitlerin müzik sistemlerinin moda olduğu dönemde kaç kişi aracını turboluyordu?Kaç kişi mekanik ustası ilan etmişti kendisini? Çoğumuz bu araçlara hayranlıkla bakmıyomuş gibi konuşuyoruz.

Edit:Şu an bana göre Adana'nın kendine özgü bi stili var.İllaki bunu da geliştircekler zamanla.Ama adamların hevesine hayranım.Önemli olan nokta bu!:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

RottingChrist
17-06-2012, 16:19
Guzel bir video. Beyenmeyen arkadaslar daha iyisini yapsin hep beraber eylenelim. Yapmak yerine yapilani karalayanlar yuzunden daha cok ozenti oluruz biz.

oKsEAt
17-06-2012, 16:46
İzlerken gerçekten keyif aldım. Yapanların, katılanların eline sağlık.

Özellikle marketin içindeki bisiklet gösterileri etkileyici olmuş :)

kanashibari
17-06-2012, 17:08
Güzel eğlenmişiniz. Sıfır çizme yarışması yapıldı sanırım.

umut01
17-06-2012, 17:35
daha iyiye doğru gidecek inşallah. bir yerlerden başlamak lazım tabiki.

devilboy
17-06-2012, 17:37
beyler isteyen beğenir isteyen beğenmez bu herkesin tercihidir kimseyide bağlamaz ama gereksiz ve lüzumsuz yorum yapılmaması lazım yok binmem yok çakma olmuş yok şöyle biraz EMEĞE SAYGI olumsuz yorummu yapacaksın yap kardeşim kimsenin bişe dediği yok ama 2 kelime bütün ayıbı örter EMEĞİNİZE SAĞLIK :icon_tup::icon_tup::icon_tup: 20 yaşındaki genç arkadaşım öyle arabaya binmem diyorsa yaa bu yaşta görmüş geçirmiş binmediği araba kalmamış olması lazım yada hakkaten yaşının verdiği bi anlık cehaletle bu cümleyi kurmuş diye düşünüyorum

drift olayına gelince kapalı yerde yapılmış ve kupalara bakarsanız türk drift yazan kupayı görürsünüz kimse rasgele yapmamış yani amaca uygun olsun diye yapılmış diye düşünüyorum

esmerserseriler
19-06-2012, 22:57
organizasyon kötü olmuş diyenler desteklemek için sormuyorum..fikir edinmek için soruyorum..
NASIL BİR ORGANİZASYON YAPILMALI TR ŞARTLARINDA AÇIKLAYINDA FİKİR SAHİBİ OLALIM..YADA GÖRSEL OLARAK SEYREDELİM........merakla bekliyorum..

skaratas2
20-06-2012, 18:08
ben beğendim faaliyeti, müzik ve paylaşım güzel olmuş.

agresive
26-06-2012, 01:16
şunu içtenlikle söylemek istiyorum izmir media markt'a yapılan organizasyona göre büyük ölçüde başarılı bir organizasyon olmuş tebrik ederim araçların sadece sound sistemleri dışındaki gösterileri organizasyona renk katmış şahsen izmirde sadece sound üzerine olan bir organizasyondu tekrar tebrik ederim