PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zs typer st typer

'K20A2'
18-06-2012, 19:26
teke tek denemeler.zsye masallah gayet iyi yuruyor arabamın subab ayarı vve mapını ayarını bitirince tekrar denıcez.Denemeler dosthane sekılde olmustur düzgün sekılde yorum yapılsın lutfen 2side aynı garajın aracları sonucta..

zs typer

mugen beyın
kilit
portpolis
jdm egzantrik
kidd header
eksoz
filtre
skunk2 emme
arka koltuk sokuk

st typer

kpro
filtre
header eksoz
rbc
blueprint stg2 egzantrik
portpolis
ince conta
depo dolu

map ayarı sadece afr duzenlendı tam ayar yapılmadı
subab ayarı yok

HkznKPyiq9U
IMG_0915.3gp - YouTube (http://youtu.be/HkznKPyiq9U)

TR8ak96XXlw
IMG_0914.3gp - YouTube (http://youtu.be/TR8ak96XXlw)

Bendeki videolar bunlar buluttada var onlarıda youtube atınca buraya yuklerım.

Alper_
18-06-2012, 19:30
maşallah iki araca da :)

Bulut Y.
18-06-2012, 19:37
QonvMRe-CwE

ZS Type-R vs ST Type-R - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QonvMRe-CwE)

videoların tamamı elime gecince konuyu ben acarım demiştim fakat onur sabredememiş sanırım neyse. iyi seyirler

benım arka koltugun sırtı sökük st yarım depo.

XDXmGyg9P_8

ZS Type-R vs ST Type-R R2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=XDXmGyg9P_8)

burda goruldugu uzere 4 te st uzamaya baslıyor 5 e attıgımız zaman ben geriden geliyorum sorası fren pedalı.

nakayama
18-06-2012, 19:47
Maşallah araclara 2 arabadada problem var bulutun bazen arıza ısıgı yandı basamadı.Onurunda subab ayarı ve ayarla ılgılı sıkıntısı var.Ama herseye ragmen dostluk kazandı :icon_tup:

dragon07
18-06-2012, 19:48
2 arabada bizim sıkıntı yok maşallahhh :)

civelek
18-06-2012, 19:52
typer olsun bırakında ayarsız olsun maaşallah ikisinede

devilboy
18-06-2012, 19:53
maşallahh araçlara allah kaza bela vermesin bidahaki denemeleri sorunsuz ve mümkünse güzel çekim görmek istiyorum

Subi-Emre
18-06-2012, 20:23
Maşallah sesleri yakından dinlemek isterdim

Trance-R
18-06-2012, 20:36
maşallah , kazasız belasız :)

mermi gibi 2side ;)

yasin_R
18-06-2012, 21:27
onur maaşşallah kardeş bulut sanada.

arada 230 lara cıkıldıysa kaç boy oluyor.

200 den sonra mı arayı acıyo st

Faruk_Vtec
18-06-2012, 21:30
kpro'lu olan ıyı yuruo :) ıkı aracada maşallah, tebrıkler onur'um..

JDM CIVIC R
18-06-2012, 21:37
2 arac ta gercekten cok guzel :))

'K20A2'
18-06-2012, 21:38
onur maaşşallah kardeş bulut sanada.

arada 230 lara cıkıldıysa kaç boy oluyor.

200 den sonra mı arayı acıyo st

eywallah yasin 5 e attıkdan sonra ara acılmaya baslıyor.
tolga abi ayarı bıtırdıkden sonra tekrar deneyıp aradaki farkı gorebılırız.

yasin_R
18-06-2012, 21:41
eywallah yasin 5 e attıkdan sonra ara acılmaya baslıyor.
tolga abi ayarı bıtırdıkden sonra tekrar deneyıp aradaki farkı gorebılırız.

bende diyorum birinin eli deymiş ama... :)

'K20A2'
18-06-2012, 21:41
kpro'lu olan ıyı yuruo :) ıkı aracada maşallah, tebrıkler onur'um..

Saol kardeşim sanada bir swap yakısır artık :D

'K20A2'
18-06-2012, 21:43
bende diyorum birinin eli deymiş ama... :)

uzaktan ayarla bu kadar oluyor ama tolga abi yakında gelicek inş guzel bir ayarla dahada iyi olcak.

Faruk_Vtec
18-06-2012, 22:11
Saol kardeşim sanada bir swap yakısır artık :D

aynn :D benm arabayı type-R senın arabayı sport yapmanın vaktı geldı.. :D

Bulut Y.
18-06-2012, 22:23
onur son denemede 5 e attıgım zaman kafa cıkarttıgımıda soylesene niye ara acılıyor diyorsun sadece

bayır yukarı bastıgımız zaman dogru ara acılıyor ama ters istikamette basıldıgında olanları sende biliyon kardeşim.

hatta actım camı su arabayı ya duzgun sur yada duzgun suren birine ver bu nasıl iş dedim hatırlarsan.

uzaktan ayarla olmuyor aracının eksikleri var hepsini gider ondan sonra kepezde deneyelim.

'K20A2'
18-06-2012, 22:25
sen le polemıge gırmıcem bulut abii ole tamam

CocoRe
18-06-2012, 22:29
polemige yüz yüze girseniz iyi olur

gelirsem oraya ikinizide delerim

'K20A2'
18-06-2012, 22:30
aynn :D benm arabayı type-R senın arabayı sport yapmanın vaktı geldı.. :D

st bole atarlı bole kalcak ;)

chiefkadir
18-06-2012, 22:31
Sesler çok iyi yaw :) İkisinede maşallah ,kırmayın birbirinizi cigerleR :)

Bulut Y.
18-06-2012, 22:32
eksik gedik neyin varsa hallettir. kepezde de deneyelim.

benım herhangi bir iddaam yok st nin bana 10 boy atması gerekir 10 atamazsa 8 atması lazım,

okadar para harcadın 2 boya mı seviniyon ? güldüm vallahi. üzülmen lazım olm hüngür hüngür aglaman lazım.

'K20A2'
18-06-2012, 22:39
sana cevap dahii vermıcem senın kadar kucuk deılım ben oke ;)

Bulut Y.
18-06-2012, 22:41
:) valla onurcum bu hareketlerin hiç hoş değil yüzyüze bakan insanlarız, burda bole konusuyorsun yüzüme karsı hiçbirşey diyemeyeceksin sende biliyorsun.

kardeşim dediğimize utandırmayın bizi ayıp be.

nakayama
18-06-2012, 22:41
ortalık karısmasın stnın eksıklerını bılıon az cok denemedn oncede dedik niye b t polemık ayrıcam kpro ve egzantrık farkı var sadece 10 boy abartı olmus

'K20A2'
18-06-2012, 22:50
sıkıntı yok yuz yuzede aynını derım sen rahat ol ;)

Bulut Y.
18-06-2012, 22:54
bu işin böyle olcagı o günden belliydi zaten ben rahatım koçum sen gönlünü ferah tut ;)

'K20A2'
18-06-2012, 22:55
senın tarafından ole olacağı belli bulut yapmadıgın sey deil yanee ;)

gökh@n_gr
mugen power yürümüş maşallah araçlara:)

JDM CIVIC R
mugen beyinle araba bir yere kadar giderli. içindeki ayar belli.. ama st tayyarda kpro ve eksantirik farkı war. oda baya buyuk bir fark zaten. ama zs tayyarda baya zorlamıs bence. 4 e kadar onde gıdıor. sonra camsaft ve kpro nun farkı ortaya cıkıyor. cunku vtc'nın derecesi 5.6. vıtezde daha farklı mugene gore. ST'nin gecmesi dogal yani.

AEAlmas
18-06-2012, 22:56
:) sesler güzelde görüntü kötü biraz ama iyi gidiyorlar maşallah

Tolga-R
18-06-2012, 22:57
Maşallah araçlara .. Gerginliğe lüzüm yok. Yüzyüze bakıyorsunuz . Bide aynı garajın arabalarısınız olmasanız demek neler olacak :) St nin eksikleri var giderilsin tekrar denersiniz .... Birbirinizi geçeceksinizki arabalarınızı geliştiresiniz ...

KCANN_220
18-06-2012, 23:00
uzatmaya gerek varmı beyler 10kere aradım söyledim dahada uzatan olursa egzozlar g.te :)

efe

CocoRe
18-06-2012, 23:08
bulut msky la denesin konu kapansın.

efe

dragon07
18-06-2012, 23:10
rauf yarın işe gelmicen mi abisi ?

sawas

Bulut Y.
18-06-2012, 23:12
ben hiçbir zaman st yi geçerim demedim. (drag haricinde)

ilk deneme yapılsın diye cıktık gazın üstüne cıktım arıza yandı bıraktım kopru altına durdum kontak ac kapa yaptım söndü aşagı kadar indim. sonra denedik basar basmaz st 2 boy geride kalıyor 5 e atıldıgı zaman geriden gelmeye baslıyor. bunu petrolde bizi bekleyen ve bana 10 larca kez soran herkese güzel ve uygun bir dille anlattım fakat onur kardeşimiz sadece onu nasıl geçtiğimi anlattıgımı sanmış ve kafasında kurdugu kelimelerle özdeşleştirmiş.

trafik yogunlugunun azalmasını beklerken turgayla birlikte st ye atlayıp gittiler map i değiştirdiler. birdaha cıktık yola bayır yukarı bastıgımızda ben yine st yi arkama aldım 4. viteste beni geçti 1.5-2 araba fark oldu bıraktık ki videolarda görünüyor.

son denemede yukarda yazdıgım ters istikamette basar basmaz ben yine arkama alıyorum ( st de kilit olmadıgı ve dandik lastik oldugu için sarıyor) 4 te yine beni gecti fakat 5 e atınca bu sefer ben geriden gelip kafa cıkarttım sonrasında st frene bastı o video da piyasada yok ;)

onur seni bugun sabah aradım videoları ersoydan alacagımı konuyuda uygun bir dille düzgüncene bu yazdıklarım gibi anlatıcagımı insanların kafasını bulandırmadan olayları muallakta bırakmadan noktası virgülüne yazıcagımı soyledim. bana tamam kardeş dedin telefonu kapadın

aksam oldu mesaj atıyosun kardeş konuyu actım sendeki videoları eklersin. bende video zaten yok bunu sende biliyosun turgay atmıştı sabah bende youtube a eklemişim allah tarafından. niye actın onur diyorum sebebi yok diye cevap alıyorum. üstüne üstlük dünkü konusmamızdan sonra bana hala atar gider yapıyorsun yok benım kaybediceğim bişey yok bilmemne

ben bugun birdaha gördüm ki insanlar nankör ve yüzsüz helal olsun onur bu hareketleri kendine yakıştırdın ve yaptın ben sana kardeşim dedim sen bana gider yaptın. bundan sonra merhabamız olur benden başka birşey göremezsin.

iyi geceler herkese.

dragon07
18-06-2012, 23:23
bence aranızda çözün bu mevzuları. onur sanada bişiy diyim turgayada dedim laftan sözden anlamıyosun bildigini okuyosun burnunun dikine gidiyosun ama bu videoları kafana göre yarım yamalak birde artisçe koydugun için kendi hukumuzu dostlugumuzu bozdun.turgayda delikanlı olsun kim haklı kim haksız söylesin telefonda yarın çözelim...

2 metal parçası için aralar bozulurmu ? bozulurmuş ama bunun böyle olmasını basından beri istiyordunuz saglık olsun dostlar :)

Bulut Y.
18-06-2012, 23:25
ben hısım dedim onlar hasım, gerisi beni ilgilendirmez.

'K20A2'
18-06-2012, 23:26
uzun uzun yazmıcam konu kapansın artık orda herkez vardı zaten. herkezde gordu yorum yapmıcam her konunda ayrı bir tartışma kımın ne oldugunu herkes bılıyor. bu da son ....

ibrahim
18-06-2012, 23:32
sabredin kprosuz gelicem alıcam aklınızı :)

Bulut Y.
18-06-2012, 23:33
canın sagolsunn ibrahimm abii bizi hep sen gibi delikanlı adamlar geçsin :) :)

ibrahim
18-06-2012, 23:36
canın sagolsunn ibrahimm abii bizi hep sen gibi delikanlı adamlar geçsin :) :)

adamsın :) seviyorum sizi

Alperen-B
18-06-2012, 23:39
Maşallah araçlara. Kanka mugen chiple helal olsun çok güzel yürütüyorsun arabanı zs ye bu
yüzden kocaman maşallah. Bu arada aynı garajın aynı ortamın arabaları ve aynı ortamın insanlarısınız
gereksiz polemiğe girmenin anlamı yok. Tayparı adanaya getirde rollenelim kanka :D

Bulut Y.
18-06-2012, 23:41
adana cok hızlı olm orda kimle yarışıcık kanki :D :P :P

işten güçten fırsat bulsak atlasak gelsek cok iyi olur aslında seviyorum adanayı herkese selamlar.

Alperen-B
18-06-2012, 23:47
adana cok hızlı olm orda kimle yarışıcık kanki :D :P :P

işten güçten fırsat bulsak atlasak gelsek cok iyi olur aslında seviyorum adanayı herkese selamlar.

siz gelin araba çok olm bizde sizi seviorz :D aleyküm selam kanka :)

KCANN_220
18-06-2012, 23:51
canımı sıkmayın elnino yu cıkartır bagajınızdan gırer kaputunuzdan cıkarım guldurmeyın ınsanlara kendımıze.
Araclarımızın masAllah ı war 2sıde atarlı araclar kımın ne eksıgı warsa gıderılır sonra KENDI aramızda denenır buralara bu olaylara maal wermeden sıkıntı cozulur ıyı geceler kardeslerım..

ocean0636
18-06-2012, 23:57
Masallah 2 sınede tartısmayın gozunuzu seveyım 2 sı de aynı garajın arabaları.. onur st nın subab ayarını yaptırsın ve tolga abımızı burda mısafır edelım map ısı halolsun, bulut da eksıklerı varsa eger onları halletsın tekrar denersınız.. Sonuc olarak aydoğdu garaj kazanmıstır . ;)

canozcan
19-06-2012, 00:28
ben hiçbir zaman st yi geçerim demedim. (drag haricinde)

ilk deneme yapılsın diye cıktık gazın üstüne cıktım arıza yandı bıraktım kopru altına durdum kontak ac kapa yaptım söndü aşagı kadar indim. sonra denedik basar basmaz st 2 boy geride kalıyor 5 e atıldıgı zaman geriden gelmeye baslıyor. bunu petrolde bizi bekleyen ve bana 10 larca kez soran herkese güzel ve uygun bir dille anlattım fakat onur kardeşimiz sadece onu nasıl geçtiğimi anlattıgımı sanmış ve kafasında kurdugu kelimelerle özdeşleştirmiş.

trafik yogunlugunun azalmasını beklerken turgayla birlikte st ye atlayıp gittiler map i değiştirdiler. birdaha cıktık yola bayır yukarı bastıgımızda ben yine st yi arkama aldım 4. viteste beni geçti 1.5-2 araba fark oldu bıraktık ki videolarda görünüyor.

son denemede yukarda yazdıgım ters istikamette basar basmaz ben yine arkama alıyorum ( st de kilit olmadıgı ve dandik lastik oldugu için sarıyor) 4 te yine beni gecti fakat 5 e atınca bu sefer ben geriden gelip kafa cıkarttım sonrasında st frene bastı o video da piyasada yok ;)

onur seni bugun sabah aradım videoları ersoydan alacagımı konuyuda uygun bir dille düzgüncene bu yazdıklarım gibi anlatıcagımı insanların kafasını bulandırmadan olayları muallakta bırakmadan noktası virgülüne yazıcagımı soyledim. bana tamam kardeş dedin telefonu kapadın

aksam oldu mesaj atıyosun kardeş konuyu actım sendeki videoları eklersin. bende video zaten yok bunu sende biliyosun turgay atmıştı sabah bende youtube a eklemişim allah tarafından. niye actın onur diyorum sebebi yok diye cevap alıyorum. üstüne üstlük dünkü konusmamızdan sonra bana hala atar gider yapıyorsun yok benım kaybediceğim bişey yok bilmemne

ben bugun birdaha gördüm ki insanlar nankör ve yüzsüz helal olsun onur bu hareketleri kendine yakıştırdın ve yaptın ben sana kardeşim dedim sen bana gider yaptın. bundan sonra merhabamız olur benden başka birşey göremezsin.

iyi geceler herkese.

sizleri tanımam etmem. zs bunca malzemeye karşılık neden mugen beyin kullanıyor merak ettim. yinede mugene göre çok iyi gitmiş kpro olsa en kötü ihtamalle başta açtığı 2 boyu korur diye düşünüyorum.
ayrıca bu tip tartışmalar hep oluyor. senin yerinde olsam butür polemiklere girmemek için, tayyarla kprosuz rampa yukarı babamla bile kalkmazdım...

AEAlmas
19-06-2012, 01:14
Bulutum in car cam i sana takariz yok 2 boy yok 3 boy polemigi olmaz ak koyun kara koyun ortaya çıkar yok 210 da şuydu yok 230da buydu herşey net açık olur ha şu da var. Setup bulutun kötü olmasına rağmen keyfi bir deneme olsun diye yaptılar diye bilmekteyim ben kendimi bulutun yerine koyup düşününce vay aarkadaş altı üstü araba geçti saplandi topladı zıplayıp o akşam keyfine yapıldı ciddiyeti yoktuki ama işler ciddiye binmiş

firat_07
19-06-2012, 07:34
2 araba için birbirinize düşmeyin hergün yüz yüze bakıyoruz aynı ortamda bulunuyoruz ne gerek var bu tarz tartışmalara sadece sizi çekemeyenleri sevindiriyorsunuz

KMR2-GT
19-06-2012, 08:27
su araba ıcın dostlugunuzu bozmayın allah askına ya.ne fark eder ha sen gecmısın ha o gecmıs.

ERDINC-VTI07
19-06-2012, 08:48
onur maşallah kardeşim ayarsız halı böyleyse ayarlı hali ( ibrahım tatlısesden gelsin ....... geçer ).. dün ümitlede konuştukta daha iyi gider abi ilerleyen zamanlarda diyor harcadığın paranın hakkını alırsın kardeş.... :D

vtecburhan
19-06-2012, 08:55
her iki aracada maaşşlah ıkısıde bırbırınden gıderlı
üzmeyin birbirinizi aynı garajdansınız

hangi topıcın başlıgı type-R ile başlıyorsa o konu pert abi ben bunu anladım :)

dragon07
19-06-2012, 08:56
dostlarımızı azalttık birde baktık düşmanlarımızda azalmış :))

ersoy sende elindeki videoları eksiksiz koy bakalim ;)

juds2k
19-06-2012, 08:59
O aksam icin oraya gelen gelmeyen herkese teaekkur edwrim
Cook guzel bi gece oldu 2 type R ada masallah bulutn makinada cok iyi ok gibi onurunda..ilk bulut cikartiyo kafayi sonra onur geliyo arkadan..

+ sunuda soliyim o aksam beni kirmayip yanina alan Ümit CALISKAN abimede ayri ayri tesekkur ediyorum... Umit abim cozmus bu isi...

juds2k
19-06-2012, 09:01
dostlarımızı azalttık birde baktık düşmanlarımızda azalmış :))

ersoy sende elindeki videoları eksiksiz koy bakalim ;)

Efe ustat telden giriyorum aksam bi turlu koyarim...

Bulut Y.
19-06-2012, 10:03
giderimiz daha bitmedi. ;)

http://b1206.hizliresim.com/y/m/875j2.jpg

VA_VTİ
19-06-2012, 10:07
Masallah iki aracada..

KCANN_220
19-06-2012, 11:04
Cook guzel bi gece oldu 2 type R ada masallah bulutn makinada cok iyi ok gibi onurunda..ilk bulut cikartiyo kafayi sonra onur geliyo arkadan..

+ sunuda soliyim o aksam beni kirmayip yanina alan Ümit CALISKAN abimede ayri ayri tesekkur ediyorum... Umit abim cozmus bu isi...

nası bı ıs cozmus ersoy umıt merak ettım kankam..? :D

juds2k
19-06-2012, 11:25

Kullaniyo abi adamm type r'i... gordugumu soluyorm haci abi ;) yanlis anlasilmasn.. :)

src106
19-06-2012, 11:35
maşallah araclara .......

iki a -R acın da daha çok gideri var kazasız belasız .....

ÇALIŞKAN07
19-06-2012, 11:38

Ersoy kardesim sana sözüm vardı bendeyken binememistik. O aksam gazlarken seni gerdiysem kusura bakma. :) adamsın

ÇALIŞKAN07
19-06-2012, 11:41

Çözdüğüm bisey yok kemal can Arabayla Serkan gazlamiyordu ya ipini çözdüm ayakları actim azicik paslanmasin diye :))

ÇALIŞKAN07
19-06-2012, 11:47
Kullaniyo abi adamm type r'i... gordugumu soluyorm haci abi ;) yanlis anlasilmasn.. :)

Kardesim TSK ederim. Az biraz kullanmaya çalışıyorum Ersoy kasaplik yOk ama demi sakin ve temiz :) bu arada daha iyileri senin olsun

D.CaN
19-06-2012, 11:52
Maşallah iki aracada birbirinizi kırma gerek yok teneke parçası için eksikler giderilir tekrar denenir. araç içi video yaparsınız =)

KCANN_220
19-06-2012, 11:53
Çözdüğüm bisey yok kemal can Arabayla Serkan gazlamiyordu ya ipini çözdüm ayakları actim azicik paslanmasin diye :))

oldugunu sanmıstım ama degılmıssın..:)

juds2k
19-06-2012, 12:08
Ersoy kardesim sana sözüm vardı bendeyken binememistik. O aksam gazlarken seni gerdiysem kusura bakma. :) adamsın

Adamsin abi dedim ya teskkurederim guzel bi dygu abi yaa :) ayagina saglik..

juds2k
19-06-2012, 12:11
Kardesim TSK ederim. Az biraz kullanmaya çalışıyorum Ersoy kasaplik yOk ama demi sakin ve temiz :) bu arada daha iyileri senin olsun

Daha iyileri daha iyi olanlarin olsun haci abi dusunmn yeter allah razi olsun..

EmrahERKAN
19-06-2012, 12:12
Maşallah iki araca da o gün pek deneme olmadı ya aslında bi sürü araba vardı ersoy kardeşimle barlas abi denedi typerlar sıktı bide ben sıkıldım :D kam a karşı

ÇALIŞKAN07
19-06-2012, 12:14
adamsın ayagına saglık..:)

tşk ederim kemalim

juds2k
19-06-2012, 12:17
Maşallah iki araca da o gün pek deneme olmadı ya aslında bi sürü araba vardı ersoy kardeşimle barlas abi denedi typerlar sıktı bide ben sıkıldım :D kam a karşı

Abi o aksam yanlis anlasildi 2 yok sikmicakmis falan dediler senjn icn oyuzden bende bisiy demedim sana bidahaki sefere deneriz abi biliyosn sikinti yok..

Bulut Y.
19-06-2012, 13:23
ben isi cozdum yine o g.t agizli 3. Kisiler piyasaya cikmis adami fisekleyip salmış. Biz onurla konusur arayi buluruz. kavga dovus yaptigimizda sevinenlere selam olsun ;)

juds2k
19-06-2012, 14:08
Bendeki videolar buluta gonderilmistir..

AEAlmas
19-06-2012, 14:25
bekliyoruz bakalım

tursurayn
19-06-2012, 14:39
buluttt onur siz manyak mısınız aranızda kavga dövüş olayı nedir ya sen geçmişsin o geçmiş ne olacak yaaa
BULUT ONUR ikinizide kardeşim olarak severim aranıza 2 teneke parçası olayını sokup birbirinizi üzmeyin ayarlarınız bitsin tekrar denersiniZ birbirimizi üzmeye gerek yok
EFE hafta sonu organizasyon ayarla kardeşim ortalıgı yatıştır sonuçta yüz yüze bakan insanlarız ...

Bulut Y.
19-06-2012, 15:28
ersoy bana 2 video gonderdi biri zaten onurun eklediği 2. video diğerini ilk sayfada ki mesajıma ekledim.

cheers
19-06-2012, 16:52
Maşallah güzel denemeler olmuş ama araçlarda sıkıntı var gibi.

'K20A2'
19-06-2012, 18:26
onur maşallah kardeşim ayarsız halı böyleyse ayarlı hali ( ibrahım tatlısesden gelsin ....... geçer ).. dün ümitlede konuştukta daha iyi gider abi ilerleyen zamanlarda diyor harcadığın paranın hakkını alırsın kardeş.... :D

eywallah abi saolasın inş dahada iyi olucak ...

aVDANLı
19-06-2012, 19:59
antalyalı olun biraz kavga ediceksenızde oturun konusun edin buralara dökmeyin ben her seferınde bunları söylemekden bıktım allah aşkına yapmayın artık sizde olum hepiniz benden buyuksunuz :D ama ben size abilik yapıom ne ayaksınız sız :D
bu arada maşallah ZS ye gaz pedalını iyi depiklemiş dananın biri :D

src106
19-06-2012, 20:01
antalyalı olun biraz kavga ediceksenızde oturun konusun edin buralara dökmeyin ben her seferınde bunları söylemekden bıktım allah aşkına yapmayın artık sizde olum hepiniz benden buyuksunuz :D ama ben size abilik yapıom ne ayaksınız sız :D
bu arada maşallah ZS ye gaz pedalını iyi depiklemiş dananın biri :D

lem avidanli olm sen baya sakinleşmişsin fl 911 :)

aVDANLı
19-06-2012, 20:03
lem avdanli olm sen baya sakinleşmişsin fl 911 :)

abi :D aynen öyle oldu :D

src106
19-06-2012, 20:06
abi :D aynen öyle oldu :D

seviyom lem seni özledim valla tavuk şiş dürüm yapalım bi ara :) grşrz

aVDANLı
19-06-2012, 20:10
seviyom lem seni özledim valla tavuk şiş dürüm yapalım bi ara :) grşrz

valla bi mangal şart abi :D

-HAKTAN-
19-06-2012, 20:42
Bulut sana diyecek soz yok! O setupa mugenle devam edip boyle polemiklerin olusmasina sebep oluyosunya nediyim. Kpronu tak egzozunu gerekli capa getir su videolar cok farkli hale gelir ;)

Bulut Y.
19-06-2012, 21:02
abi gereken yapılacaktır sadece biraz vakit lazım. ZS ile daha yolum uzun.

Vlkn
19-06-2012, 21:13
Maşallah araçlara.

canozcan
20-06-2012, 13:45
giderimiz daha bitmedi. ;)

http://b1206.hizliresim.com/y/m/875j2.jpg

:icon_tup: +5500 bitanede bana lazım bundan :)

alp07vti
28-06-2012, 11:38
yollar boş kalmasın kavga dövüş olmasın herkes gazlasın.çıkın yolaaaaa 0532 540 68 43 tlf den ulaşabilirsiniz.bulut seni bekliyorummmm özellik le :::))))))

ocean0636
28-06-2012, 11:43
Bence cikmayin abi dun aksam sucsuz yere beni bagladilar denetimler cok siki..

Bulut Y.
28-06-2012, 11:46
yollar boş kalmasın kavga dövüş olmasın herkes gazlasın.çıkın yolaaaaa 0532 540 68 43 tlf den ulaşabilirsiniz.bulut seni bekliyorummmm özellik le :::))))))

bana giderrr haaaa arıyorumm hemenn !!!

serdar055
28-06-2012, 12:44
güzel paylaşımlar

aVDANLı
28-06-2012, 18:54
eeee ne zaman sıkıosunuz bir daha :)

irf@n07
28-06-2012, 20:00
MaşşaLLah st ye tebrikler onurum...

RsErdi
28-06-2012, 20:13
maşallah typer lara

ümitech
29-06-2012, 00:25
maşallah araclara...

gökhan-R
30-06-2012, 14:40
maşallah iki aracada...

gokcell13
30-06-2012, 15:00
Maşşallah Tayyarlara.İkiside birbirinden guzel.GUzel denemeler oldu.

Edit : ZS type R bu malzemelerle mukemmel gidiyor.Gerisi yuklenirse katliyammm.

fthoskay
30-06-2012, 15:53
Maşallah. Güzel denemeler için teşekkürler.

ARICAN
30-06-2012, 20:13
maşallah... tayyarlara :D sonuçta iki araçta da emekler var.. ve bi şekilde kendini göstermek istemesi normal. ama birbirini kırmak çok saçma... :icon13: