PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir subaru yetkili servisinde calinan parcalarim.

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:06
Arkadaslar subaru kullananlar bilirler, ithalatci firma olan bayraktar sbarunun bu ulkede basina gelen en kotu olaydir. sti alanlara deli gosuyle bakip, garantisi bitmeyen araclar bozuldugunda sorumlulugu uzerlerine almamak icin her turlu alicengizi yaparlar.

basimiza glen olayi anlatayim kisaca. kaskolu subarumuz kaza yapti ve anlasmali servis olan baytura cekildi. aracin bana ulasmamasi gerken parca listesi tabi ki bana geldi :) aracta kullanilacak malzemelerin bazilari yan sanayi olarak belirlenmis. buna ek olarak musteri araci ile teste cikip araci otobanda parcaladiklarini bildigim icin araci alternatif servise cektirdim.
Iste olay burda patladi. arqcin saglam ve saglwm olmayan parcalarini sokup bize arqci boyle teslim ettiler. parcalar nerde dedigimde ise arac bize boyle geldi cevabini aldim. aracin alt bolumu kirik on tamponunu sisleri ve kucuk izgaralari ile konple sokmusler . hasarsiz on panjurumuz ortada yok. bunun uzerine kaza yerine gelip araci cken kaskonun cekicisinin cektigi fotograflarla aracin ne sekilde teslim edildigini ispatladim ve tr genel muduru Toros Kardas isimli beyfndiyi arayip yardim istedim. Minnet rica sis ve panjurlarim baska bi aractan cikma olarak geldi.

aracin yapimi biterkn farkettikki on davlumbazlar ve kornamiz yok. servisi arqyip sordugumda cevap veremediler. atlayip servis mudurunun yanina gittim. aynen wunu souledim. benim kirik veya sizce hasarli davlumbazlarm nerde dedim. cok buyuk bir yuzsuslukle once su assagidaki maddelri siraladi
1- onlar hasarliydi atmis olabiliriz
2- cekiciyi kullanan kusu almistir
3- siz almis olabilirsiniz

ve ben delirdim. tum baglanti noktalari saglam olan alt tarafi kirik tampon, hasarsiz panjur, davlumbazlar ve kornanin basina yukarda yer alan 3 madde ile aciklik getirdiklerini sandilar.
Ben adamlardan hasarli dahi olsa aracima kasko teyidi gelmeden sokulmus ve akibeti belli olmayan parcalarimi istiyor olmama ragmen, servis bu parcalsr yerine yenilerini veremeyiz diyip durdular.
qvukatimda subaru kullaniyor :) ve resimleri kendise iletmem ilr berwber dava acilabilecegini soyledi.
simdi subaru japonya veya subaru global'e yazicam bunlari.
japonlar baytur gibi sorumsuz degiller ve ilgileneceklerdir.

bunlari yaziyorum, aman sizde yasamayin bunlari.

mrtngn
20-06-2012, 00:15
Ohaa diyorum baskada bisey demiyorum...Benimde serviste bazı tatsız olaylarım oldu böle konuları gördükçe elim ayagım bosalıyo yemin ederim..

Asla peşini bırakmayın,avukat mahkeme gidebildiginiz yere kadar gidin derim..Cok geçmiş olsun..

Ayrıca sunu bikez daha anlayabiliyorum ki bazı insanlar bosuna katil olmuyo..

BaybuRtlu69
ne yüzsüzlük arkadaş yaa, çok geçmiş olsun..

cetinkaya55
Geçmiş olsun,umarım iyi sonuç elde edersin dostum.Subaru servis anlamında sahipsiz...

GC8 GT
20-06-2012, 00:16
gecmis olsun ugur abi. olaylara bizzat sahit olup, maduriyetini yakından biliyorum. gecmis olsun.. umarım hak yerini bulur.

Omak
20-06-2012, 00:19
geçmiş olsun. bilgilendirme için teşekkürler olur da subaru alırda servislik bir işim olursa araba nasıl teslim edililip nasıl teslim alınıyormuş anladıkları dilden öğretiriz artık. böyle insanlara müstahak aklımızda bulunsun.

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:20
Bulent abi benmi yqnlis duwunuyorum yoksa bu servis yonetimi komple subaruyu baltalamak icin kasitlimi yapiyorlar anlqmadim:(

GokhanE.
Seref yoksunu insanlar

LAST_ZZ
boşvermişliğin geldiği noktaya bak birde esnaf olucaklar ,kendi başlarına bu olay gelse ne olur ne yaparlar acaba,geçmiş olsun

Onurkk06
20-06-2012, 00:22
oha şerefsizliğe bak arkadaşım teste çıkıyor servisde çalışıyor ordan biliyorum teste çıkarken mutlaka yanında oturun sahip olamadığı araçların ebesini atlıyolar o yüzden dikkat edin herşey olur

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:23
Arkadaslar benim internet bilgim sanirim yetmedi. subaru japonyanin veya global sitesine ait bi mail adresi bulamadim. yardim ederseniz cok mutlu olurum.

erencim sen ve bizim tayfanin tumu sahit olaya dedigin gibi

Maxiboost
20-06-2012, 00:23
Araci teslim alirken neden kontrol etmesiniz?

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:27
Araci teslim alirken neden kontrol etmesiniz?

Arac bayturdan alternatif servise cekilirken yaninda degildim. Kimin aklina gelirki boyle bi sey olabilecegi ??

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:29
Ayrica aracin kasko tqrqfinda islemleri beklnirken araci bize sormadan izmir disinda kendilerine ait bi depoya cekmisler. araci orda buldu kaskonun altarnatif servisi . bu da bonusu olayin :)))

Maxiboost
20-06-2012, 00:29
Bayturu bildigim icin her turlu kontrol ederdim :) teslim aldigina dair evrak imzaladin mi araci? Mudurun siz almis olabilirsiniz demesi dogal bu durumda.. Ah su guven yok mu milletimizde ne geliyosa ondan geliyo insanlarin basina

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:33
Bayturu bildigim icin her turlu kontrol ederdim :) teslim aldigina dair evrak imzaladin mi araci? Mudurun siz almis olabilirsiniz demesi dogal bu durumda.. Ah su guven yok mu milletimizde ne geliyosa ondan geliyo insanlarin basina
hayir herhangi bi evrak yok imzaladigimiz. hani olsa ona istinaden guvenip yapiyorlar dicem ama....
bayturda hersey gelirdide aklima boyle bi seyi hic dusunemedim. once aracin bu skilde geldigini idda ettiler fakat ben resimleri kendilerine mail atinca isler lehime olarak degisip panjur ve sisleri aldiim. diger eksikler yapim asamasinda farkedilince camura yattidilar.

cetinkaya55
20-06-2012, 00:34
Bulent abi benmi yqnlis duwunuyorum yoksa bu servis yonetimi komple subaruyu baltalamak icin kasitlimi yapiyorlar anlqmadim:(

Biliyorsun bu konular uzun uzun tartışıldı bir marka yetkili servis tarafından ancak bu kadar yanlız bırakılabilir,yetkili servis açığını özel servisler kapatmasa cidden subaru markası ülkemizde biter diye düşünüyorum...

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:35
Arkadaslar daha once mail atan biriniz varsa fujinin veya globalin mailine cok ihtiyacim var!!!

CGR328
20-06-2012, 00:35
aynı şey banada denk geldi 206 aldık hasarlı araba ankarada abc pejoya çekilmiş kazayla alakası olmayan sinyal far koları , kornası aküsü paspasları ,silecekleri, anteni yok bazıları eskisiyle değişmiş bazıları yok o değil arabayla arkadaşım kaza yaptı önceki halini biliyorum alakasız yerler bide kazada neler oldugunu sordugumda oralarda bişi yok diyince ben anladımki abc pejo işi kılıfına uydurmuş Allah ından bulsun böyle adamlar böyle zengin oluyo işte imzamda da yazdıgı gibi ticarette geçiren biri elbet birgün kayaya çarpacak bunun sonu yokkk

GC8 GT
20-06-2012, 00:36
https://www.subaru.com/shopping-tools/contact-us.html
ya da nasiocta konu ac ugur abi, bu tarz bi sikayeti nereye bildirebilirim diye..

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:37
Biliyorsun bu konular uzun uzun tartışıldı bir marka yetkili servis tarafından ancak bu kadar yanlız bırakılabilir,yetkili servis açığını özel servisler kapatmasa cidden subaru markası ülkemizde biter diye düşünüyorum...

Abi yilda 660 tane satiyor subaru Tr de. iranin araci olan samand bile daha fazla adettlere sahip. bunun hic bir elle tutulur tarafi yok.

usk
20-06-2012, 00:38
müdür dahil bir şebeke var sanırım orda

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:39
https://www.subaru.com/shopping-tools/contact-us.html
ya da nasiocta konu ac ugur abi, bu tarz bi sikayeti nereye bildirebilirim diye..

Nasioc gibi butun dunyanin takip ettigi bi foruma baslik acmak cok mantikli erencim. ordakilerin tepkileri ne olacak qcaba. cepten yaziyorum su anda yarin ilk isim pc den yazmak olacak.

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:43
Ayrica erencim bu contact us bugun buldum ama state alani sadece amerika eyaletlerini icerdiginden buraya mail atmak dogru olurmu diye tereddutte kaldim. lakin nasioctan ciddi yardim alirim diye dusunuyorum :)

cetinkaya55
20-06-2012, 00:46
Nasioc gibi butun dunyanin takip ettigi bi foruma baslik acmak cok mantikli erencim. ordakilerin tepkileri ne olacak qcaba. cepten yaziyorum su anda yarin ilk isim pc den yazmak olacak.

Uğur dostum,şikayet edecek doğru adres bulunursa subaru kullanıcılarından imza toplayıp şikayet mektubu yazalım,derim...

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 00:48
Abi super fikir. yeter yillardir bu kotu yonetimden cektigimiz. bi de bayraktar subarun %10 ortagi. akil almiyor yaa.

Burak-Akın
20-06-2012, 01:59
Yüzsüzlük hatsafada :( Geçmiş olsun umarım en kısa sürede dava açıp gereken cezayı almalarını sağlarsınız

SifirinciMurat
20-06-2012, 08:34
Fuji Heavy Industries Ltd. > CSR / Environment > CSR | Everything We Do Is for Our Customers (http://www.fhi.co.jp/english/envi/csr/csr/consumers.html)

international numarayı arayabilirsin.

rahatsız
20-06-2012, 08:39
maslakta milletin pesinde sıra oldugu hırsız bir minici var. o aractan alır, ona takar falan. neyse..

adamların sana karsı tutumuna da ayrı uyuz oldum. dag basımı burası ya. giderken cuzdanı falan da kollamak lazım.

metinalan
20-06-2012, 08:40
okurken ben sinirlendim allah mufaza başıma gelse kontolü kayıp ederim geçmiş olsun

rahatsız
20-06-2012, 08:41
Abi yilda 660 tane satiyor subaru Tr de. iranin araci olan samand bile daha fazla adettlere sahip. bunun hic bir elle tutulur tarafi yok.

bu sekilde hizmet anlayısıyla cok normal az satması. bir de bu veriler dogruysa subarunun turkiye'den ckilmesi isine gelir.

SONE-R
20-06-2012, 08:44
geçmiş olsun nereye gidiyor bizim vatandaşımız böyle? Türk milleti çalışkandır, zekidir, merttir sözleri tarih oldu...

karsiyakaliozi
20-06-2012, 08:53
izmir satışda arkadaşım var ona yazdım haberınız olsun rezil oluyorsunuz diye belki sesleri cıkar biraz tekrar geçmiş olsun

63owen63
20-06-2012, 08:54
Şikayet , dava ne gerekiyorsa yapın, belalarını bulsunlar. Geçmiş olsun size de.

__FrK__
20-06-2012, 09:02
yerka da aynı boklarından gitti gitti de balık baştan kokar hepsi aynı bunların

multispace
20-06-2012, 09:13
bu nasıl iş ya... okurken sinir oldum :S

powERS
20-06-2012, 10:19
geçmiş olsun. ama peşini bırakmayın kesinlikle.

ve kaskosu olan kişilere bir önerim olacak aracların yetkili servislerini değilde buyuk özel servisleri tercih edin derim.

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 10:34
Fuji Heavy Industries Ltd. > CSR / Environment > CSR | Everything We Do Is for Our Customers (http://www.fhi.co.jp/english/envi/csr/csr/consumers.html)

international numarayı arayabilirsin.

Murat link icin tesekkur ederim.
arkadaslar fujiyi aradim uzun bir gorusmenin ardindan mr kokobawachi isimli sevgili japon kardesim saskinlik icinde kaldi ve benden bir yqzi istedi. Size konu ile ilgili olarak ben degil, subaru Turkiye donus yapacak dedi.adam inanilmaz ilgilendi.
ben bu isi cozeyim kokobawachi ye genel olarak katilmak isteyen her subaru kullanan veya kullanmis ilan herkesi organize ederek icinde bulundugumuz durumu anlatip sikayet edelim diyorum.

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 10:45
izmir satışda arkadaşım var ona yazdım haberınız olsun rezil oluyorsunuz diye belki sesleri cıkar biraz tekrar geçmiş olsun

Iyi yapmissin abi.

DetailEF
20-06-2012, 10:46
Marka olarak kalitesi ispatlı olmasına rağmen sırf Türkiye'de ki bu servis tutumu yüzünden soğuğum bu markaya, yazık günah vallahi..

RSBurak
20-06-2012, 10:57
geçmiş olsun abi.Subaru-global hazır konuya değinmişken parça ve işçilik fiyatlarından bahsetmek lazım.

Met
20-06-2012, 11:06
Geçmiş olsun. Yine iyi dayanmışsınız.

Kaan
20-06-2012, 11:27
tam bir gerizekalı bu bayraktar böyle reziillik olamaz çok komik duruma düşmüşler bence

böyle gerizekalılara dist.lük verirlerse olcağı bu subaru biraz daha yüklensin TR ye

aptal aptal kırılan arabalara egzos taktınız ondan kırıldı dimi diye araştırmaya gelceklerine böyle rezil konulara bi çözüm bulsunlar mallar

Mert83
20-06-2012, 11:43
Elinizdeki sağlam kaynakları (fotolar, olayı gören vs...) kullanıp dava açmakta fayda var. Adamlar göz göre göre hırsızlık ve sahtekarlık yapıyorlar anlattığınıza göre. Kesinlikle peşini bırakmayın zindan edin bu dünyayı onlara.
Geçmiş olsun tekrar...

legacy
20-06-2012, 12:19
Abi çok geçmiş olsun gerçekten sinir bozucu bir durum... Görüşmüşken Burak' ın dediği gibi bir çok konuya da değinilse iyi olur. Subaru böyle rezilliği hakedecek bir marka değil. Artık ben bıktım palio farlı legacy görmekten...

jay-b
20-06-2012, 14:00
bu yuzden subaru mu yetkılı servıse gondermıyorum..... baytur zaten ısını ıyı yapmayan bır kurulus.. parca desen yok pahalı getırtemıyorlar.... en guzelımı ıslerımı ben halledıyorum.. goturmeyın arkadaslar araclarınızı yetkılı servıse... guvendıgınız usalar ıle calısın

Arasts61
20-06-2012, 14:13
subaru gibi özel bir aracın bu adamların elinde olması gerçekten üzücü..
yazıkk..

jay-b
20-06-2012, 14:36
subaru gibi özel bir aracın bu adamların elinde olması gerçekten üzücü..
yazıkk..bak ıste en dogru soz. subaru dogus gurubunun elıne gecse varya bu ulke de cok satar.... pazarlamasını ayrı servısını ayrı yapıyorlar.. yaptıkları showlarda cabası... formula 1 pısttınde test edıyorsun aracları... baytur kılını kıpırdatmıyor.. satarken sorun yok ama aldıktan sonra delısın arkadas nasıl bır dusunce tarzı bu

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 14:47
Butun bunlara ek olarak bircok sehirde servis yok. olanlarda citroen serwisinin icinde subaruya bakiyor.

UĞUR YUMAK
20-06-2012, 14:56
Abi çok geçmiş olsun gerçekten sinir bozucu bir durum... Görüşmüşken Burak' ın dediği gibi bir çok konuya da değinilse iyi olur. Subaru böyle rezilliği hakedecek bir marka değil. Artık ben bıktım palio farlı legacy görmekten...

bir tane legacy fari 3500 TL ( uc bin besyuz ) olursa eger, palio farlisinida goruruz , corolla fari takilmisinida goruruz.

jay-b
20-06-2012, 15:06
bir tane legacy fari 3500 TL ( uc bin besyuz ) olursa eger, palio farlisinida goruruz , corolla fari takilmisinida goruruz.
ugur sana ulasmam lazım!!!!

RSBurak
20-06-2012, 15:33
burda benim gördüğüm yaklaşık 10 tane subaru var.10 tane için servis açılmaz derler tamam ama adam kalkıyor 50-60 km yol gidiyor yetkili servise yol masrafı ayrı,citroen ustaları ayrı,parça fiyatları ayrı.İyiki adam gibi özel servisler var yoksa halimiz duman.hadi yeni subarular bir nebze daha şanslı bizim gibi eski kullanıcılara resmen arabayı çöpe atın muamelesi yapılıyor. ön arka far takımı arabanın fiyatının yarısı :D

UĞUR YUMAK
21-06-2012, 09:12
Fuji ile bu sqbah tekrar konustum. benden bi yazi istedile. yaziyu gonderdiktn takribn 40 dak sonra ceptn bana geri donduler. subaru tr ye konuyu aktarmispar ve bana doneceklermis :)))
Yasasin japon disiplini.:)

XoR
21-06-2012, 09:14
Fuji ile bu sqbah tekrar konustum. benden bi yazi istedile. yaziyu gonderdiktn takribn 40 dak sonra ceptn bana geri donduler. subaru tr ye konuyu aktarmispar ve bana doneceklermis :)))
Yasasin japon disiplini.:)

Bedelsiz s204 gönderin yoksa kendimi bayinin önünde yakıcam deseydin :D

UĞUR YUMAK
21-06-2012, 09:23
Yok kanka, tek kapi GC RS25 isticem:)

__FrK__
21-06-2012, 09:28
subaru ee kaka ı love honda ahahahaa :D
bu arada GC RS 25 e 50 lira çalışır :D

KeremDOGAN
21-06-2012, 09:29
Büyük geçmiş olsun.

UĞUR YUMAK
21-06-2012, 09:31
subaru ee kaka ı love honda ahahahaa :D
bu arada GC RS 25 e 50 lira çalışır :D

satmam ki :):):)

UĞUR YUMAK
21-06-2012, 09:46
Bu da yan sanayi parcalarla is yapmadigini idda eden servise ispat olarak elimdeki evrak.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (http://imageshack.us/photo/photo/338/35eh368plakaliaracinmas.jpg/)
http://img338.imageshack.us/img338/290/35eh368plakaliaracinmas.jpg

CeM öZeR
21-06-2012, 10:02
Kıçıkırık panjura,kornaya mı kalmışlar vay anasını beya

UĞUR YUMAK
21-06-2012, 10:11
Kıçıkırık panjura,kornaya mı kalmışlar vay anasını beya

Tabiki bu parcalara ihtiyaclari yok. Asi olay bu parcalari kaybedip , olayi bizim ustumuze yikmak.

07jetta
21-06-2012, 10:37
Benimde başıma benzer bir olay gelmişti, 1999 Yılında Suzuki Samurai marka aracımı Antalya da bulunan Şampiyon Suzuki Servisine Şanzıman arızası yüzünden bırakmıştım, aracı yapamadılar ve bunun üzerine bende aracı teslim ettiğimden beter halde geri almıştım.

Kendi Ustama aracı götürdüğüm zaman Ustanın olaydan 2 Hafta önce taktığı Orjinal Baskı balata çalınmış yerine Murat 124 Baskı balatası takılmıştı, o zaman kendm 30 TL para vermiştim baskı balataya Murat 124 ise 5-10 TL gibi bir fiyata satılıyordu.

Allah Hırsız Servise düşürmesin.

highpower
21-06-2012, 12:40
malesef subaru dedinmi yetkili servisten uzak durcan istisnalar vadır tabide

arkadaşlar söylediklerimi sakın yanlış anlamayın ben subaru ve honda marka araçlara servis hizmeti veriyorum gelin iş yaptırın demiyorum illa ama her konuda yardımcı olurum fikir fiyat alabilirsiniz yetkili servislerle içli dışlıyım durumları içler acısı parçayı piyasadan topluyorlar sizin bilmediğiniz görmediğiniz çok şeyler var

UĞUR YUMAK
21-06-2012, 14:58
malesef subaru dedinmi yetkili servisten uzak durcan istisnalar vadır tabide

arkadaşlar söylediklerimi sakın yanlış anlamayın ben subaru ve honda marka araçlara servis hizmeti veriyorum gelin iş yaptırın demiyorum illa ama her konuda yardımcı olurum fikir fiyat alabilirsiniz yetkili servislerle içli dışlıyım durumları içler acısı parçayı piyasadan topluyorlar sizin bilmediğiniz görmediğiniz çok şeyler var

Az once ogrendigim bi konu var. izmir servistn legacy almislar ( 2. El ) sahibi araci alip ankaraya gitmis ve boyasiz denilen arac komple boyali cikmis. araci geri vermisler ve paralarini almislar.
konu hakkinda daha net bilgileri arastiriyorum su an da.

elpadre
21-06-2012, 15:10
maıl at sıkayet et benım aracımı bakıma almadılar dıye tatıl olayımı ıptal edıp almanyaya vw fabrıkasına sıkayette bulundum adamlar ordan tr dekı araca sahıp cıktılar ve o servıse cok yuklu bır meblada ceza kestıler yanı sen ugrasırsan adamlara goz dagı verırsen adamlar korkar ben yaptım sende yap oyle bedava kımsenın malına cokemezler

UĞUR YUMAK
21-06-2012, 15:13
maıl at sıkayet et benım aracımı bakıma almadılar dıye tatıl olayımı ıptal edıp almanyaya vw fabrıkasına sıkayette bulundum adamlar ordan tr dekı araca sahıp cıktılar ve o servıse cok yuklu bır meblada ceza kestıler yanı sen ugrasırsan adamlara goz dagı verırsen adamlar korkar ben yaptım sende yap oyle bedava kımsenın malına cokemezler

bayturun tecavuzlerine yillardir sesimiz cikmadi. ama buraya kadarmis. ben butuj kirli camisirlarini su japon abilere bi anlatayim bakalim neler olacak.

legacy
23-06-2012, 23:21
Uğur abi son durum nedir erhangi bir gelişme oldu mu ? Etim ne budum ne ama yapabileceğim bir şey olursa biliyorsun eski subaruculardanız :)

ygtrn
24-06-2012, 00:09
Bu da yan sanayi parcalarla is yapmadigini idda eden servise ispat olarak elimdeki evrak.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (http://imageshack.us/photo/photo/338/35eh368plakaliaracinmas.jpg/)
http://img338.imageshack.us/img338/290/35eh368plakaliaracinmas.jpg

hah işte işin içinde karamanlılar gibi lanet bir servis daha varmış.... adamlar yağ filtresini bile yan sanayi kullanıyor daha ne olsun!!!

bundan tam 4 yıl önce aracım kol çıkarıp blok patlatmıştı, eskişehirde aracı karamanlara çektirdik japonyadan içi dolu blok geldi vs vs araç yapıldı bitti... derken araç servisten çıktıktan tam 30bin km sonra traktör gibi çalışmaya başladı, meğer süpap ayarı bozulmuş... ulan arabayı yaptıralı 30bin km oldu o güne kadarda hiç lpg takılmadı bu ne iş? neyse servise gittim milyon çe.işt tarane okudular, yok aldığınız yakıttandır yok şundandır yok bundandır vs vs vs lanet olsun deyip 800yl ödeyeyer takrardan arabaya süpap ayarı yaptık, araba çıktı halen daha traktör gibi çalışıyor hiçbirşey değişmemiş!!! bu ne hal dedim... cevap: normal bu araç böyle çalışır... ya arkadar 9 yaşımdan beri tapasinde olduğum arabayı bana öğretme nedemek böyle çalışır!!!! yine milyon kez lanet ederek busefer soluğu istanbulda cadde motorda aldım. aracı kontrol ettridim ve evet süpaplar halen daha ayarsız.... tabi salaklık bende ilk seferinde baytur'u aramadım 2. seferde dank etti kafaya... bayturu aradım, sizin yetki verdiğiniz karamanlar isimli servis benim aracıma motor topladı 30bin km sonra süpaplar bozuldu, parasını verdim ve yaptırdım halen daha sorunum çözülmedi... neyse hatayı kabul edip motorumu ücretsiz olarak indirdiler ve kapakları açtılar, gördükki süpaplar eğikmiş... ulan okadar motor indirip kapak açıyorsunuz insan kapağı ssüpapları hiçmi kontrol etmez!!!! süpap ayarı için ilk başta verdiğim 800 tl yandı gitti, 2. sferde süpaplar hariç bütün masraflar baytur tarafından eskşehir karanamlara ödetildi.... buda benim başımdan geçen kötü bir subaru servis macerasıdır...

UĞUR YUMAK
26-06-2012, 08:08
Yigit bu karamanlilar yetkili servis mi? Ozel servis mi ?

highpower
26-06-2012, 08:30
subarunuzu yaptıracağınız yer için birkaç kişiden referans alın yoksa parayla bile düzeltemiyorlar sonra