PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fi tower Beylikduzu hakkinda bilgi

turbo&quattro
20-06-2012, 19:43
Arkadaslar Tr'ye gelip gittigimde, ben olmadigimda da Amerikali arkadaslarimin IST seyehatlerinde kullanabilecegi bir ev bakiyorum . Alacagim evin 2+1 olmasini istiyorum ancak herhangibir projede fiyatlar +120k dan basliyor bu yuzden uygun fiyatli 1+1 lere yoneldim . Birkac gundur arastiriyorum en uygun fiyatlar Fi tower projesinde. Bu projeyi inceleyen, bilgi sahibi olan arkadaslarin yardimlarini rica ediyorum. Ayrica 1 sene sonra fln teslim edilmek uzere bildiginiz herhangibir proje varsa ilgilenebilirim.

Tesekkurler.
Yusuf

mmustu
20-06-2012, 20:09
Emre yesil e bi sor kanka innovia dan ayarlarsiniz

turbo&quattro
20-06-2012, 20:10
Emre ile konusmustum bi ara.. Fiyatlari beni asiyor .

cnrsrn
21-06-2012, 14:23
beylikdüzü ukra citye bakmanızı tavsiye ederim biz 1+1 aldık aralıkta teslim, güzel bir proje öneririm

XoR
21-06-2012, 14:29
beylikdüzü ukra citye bakmanızı tavsiye ederim biz 1+1 aldık aralıkta teslim, güzel bir proje öneririm

Teslimat Mayıs ayına kaldı, proje güzel ama dediğiniz gibi.

Şuanda fiyatları nasıl bilmiyorum hiç takip etmedim ama yıldız blok 26.kat deniz manzaralı dairem var Amerikalılara satarım :D

Benimki bundan

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-ukra-city-yildiz-blokta-serefiyeli-gol-ve-deniz-manzarali-guney-72045464/detay

17. kattaymış bu 20. katın altı deniz görmüyor malesef.

orhansah
21-06-2012, 14:31
fiyapı nın b.düzündeki inşaatları durdu ilerlemiyor, sıkıntılı bir firma bildiğim kadarıyla.

XoR
21-06-2012, 14:37
fiyapı nın b.düzündeki inşaatları durdu ilerlemiyor, sıkıntılı bir firma bildiğim kadarıyla.

Fiyapıyı bilmiyorum ama inşaatların tümünde bina yüksekliği sebebiyle sıkıntı vardı.

Örnek veriyorum Ukra 40 kat istiyordu belediye 27-28 kat veriyodu 32-33 civarında komisyon kararı bağlandı ve inşaatlar tekrar başladı.

Ukra'da durmuştu birara

aslan
21-06-2012, 14:38
Beş kuruş fazla olsun Evin ınnovia dan Emre Yeşilden olsun

turbo&quattro
21-06-2012, 14:39
1+1 e 130k tl veremem panpisim heleki Amerikali tayfa hic vermez :)

Fiyapi ile ilgili hic iyi seyler okumadim dunden beri . Fiyatlari demekki ondan bu kadar uygun .

devil_berk22
21-06-2012, 14:47
ukra city veya kristal şehirden öneririm çok güzel ikiside

XoR
21-06-2012, 14:55
1+1 e 130k tl veremem panpisim heleki Amerikali tayfa hic vermez :)

Fiyapi ile ilgili hic iyi seyler okumadim dunden beri . Fiyatlari demekki ondan bu kadar uygun .

Panpiş Regnum diye bi yer vardı oldukça uygun fiyatlı 1+1'ler mevcuttu bi onlara bak istersen

Regnum (http://www.regnum.com.tr/projeler/astrumtowers.html)

turbo&quattro
21-06-2012, 16:14
Bi ara mustu yazmisti galiba gidip incelemislerdi Regnum u ondan sonra hic tavsiye etmiyoz gibi biseyler yazmisti. Bakacagim gece yine neymis ne degilmis .

XoR
21-06-2012, 16:15
Bi ara mustu yazmisti galiba gidip incelemislerdi Regnum u ondan sonra hic tavsiye etmiyoz gibi biseyler yazmisti. Bakacagim gece yine neymis ne degilmis .

Aile yaşamına uygun bulmadılar panpiş, sizin için daha faydalı olur hatta :hehe: :D

Day Walker
21-06-2012, 16:16

Evli adamın ne işi var regnumda :D bekar işi orası :D

XoR
21-06-2012, 16:17
Evli adamın ne işi var regnumda :D bekar işi orası :D

Asıl bekar işi bence Orhansah residence :D

Kapısından bile geçemiyoruz full yassak :D

turbo&quattro
21-06-2012, 16:20
hahahah yanlis aklimda kalmis o zaman :) guvenligi fln yeterliyse olabilir aslinda ***** amerikali kardeslerimiz cok korkuyorlar ulkeleri disina cikinca :)

gökan
21-06-2012, 16:20
bıaralar 50 60 vardı dunya kadar sımdı ucmus fıyatlar:)

Day Walker
21-06-2012, 16:21

Tabii canım :D

Acaba hafta sonu arasakda havuz mu yapsak :D napsak :D

SErhat.
21-06-2012, 17:43
Fi Yapı'yı unutun derim. Daha 1-1.5 ay öncesine kadar teslim edilmeyen, yapılmayan binalar olduğundan; milletin parasını da alamadığı konuşuluyordu medyada.

UmutRıza
21-06-2012, 17:51
esenyurttaki projelerden en azından 1 ay içinde daire almayın derim, o bölgede proje ve yapı denetim işi yapıyorum bu firmaların bazı şantiyelerini ben denetliyorum sıkıntı firma bazında değil esenyurt belediyesi ile büyükşehir belediyesi arasında problem var ve çözümü için 1 ay gibi bir süre öngörülüyor.

ali_utku
21-06-2012, 18:00
Regnum cok fena :D güvenliği idare eder

63owen63
21-06-2012, 19:22
Abim şimdiden hayırlı olsun, fiyapıyla ilgili daha yeni gündemden düşen haberlar var,denk gelmemişsindir belki.

Fikret nan'n F-Yap'daki hisselerine icra takibi balatld - Sakarya54.net (http://www.sakarya54.net/haber_detay.asp?haberID=4584)

cagri-35
21-06-2012, 20:40
Esenyurt ta imar ile alakalı problemler oldugunu biliyorum zaten fi yapının duran ınsaatları bır ara bunun ıcın durmuskı ona ragmen yıne hakkından fazla imar verilmiş duydugumuz kadarıyla. Ayrıca gercekten fıyatlar ucmuş, neydi ne olduü, ne kadar sürede oldu bide. Gerçi heryerde yukseldi inşaat fiyatları...

orhansah
21-06-2012, 21:17

Tabii canım :D

Acaba hafta sonu arasakda havuz mu yapsak :D napsak :D

ne diyonuz olm gayet mutaassıp bir ortam var burada asadhasjgjgdasds :D

emre yeşil
22-06-2012, 00:14
Ben bu konuya yazdım diye hatırlıyorum fakat yazmamışım öncelikle adımı anan herkese teşekkür ederim ALLAH razı olsun fiyapı ve ben aynı anda başladık ben 1. etap 1074 daire 2. etap 2840 daire teslim ettim insanlar oturuyorlar çok şükür fiyapı hala ince imalatı yapıyor giydirme cepheye parası yetmediği için sıradaki blokları aynı renge boyuyorlar sanırım başka bir şey yazmaya gerek yok ucuz etin yağnisi misali bu iş tavsiyem uzak durulması bizden daha uygun fiyatlı projeler var onları değerlendirebilirsin abi bizde sosyal imkanlardan kaynaklanan farklar var insanlar innovia sitesi değil innovia tatil köyü diyorlar :)

turbo&quattro
22-06-2012, 00:33
Fi tower kesinlikle tercih disi bu saatten sonra :)

Emre sagolasin daha once de cok basini agritmistim.
Verdigin no lardan ilgili kisilerle gorusmustum. Fiyatlariniz belki diger projelerle karsilastirildiginda normal belki ama benim butcemin uzerinde su an icin . Maddi durumumda yada yesil insaatin sundugu odeme tablolarinda degisiklik oldugu takdirde seninle alisveris yapmaktan zaten mutluluk duyarim .

cnrsrn
22-06-2012, 00:49

Fiyapıyı bilmiyorum ama inşaatların tümünde bina yüksekliği sebebiyle sıkıntı vardı.

Örnek veriyorum Ukra 40 kat istiyordu belediye 27-28 kat veriyodu 32-33 civarında komisyon kararı bağlandı ve inşaatlar tekrar başladı.

Ukra'da durmuştu birara

koray abi gerekli bilgiyi vermiş beylikdüzündeki tüm inşaatlar bir ara durmuştu ama sorunu hallettiler işçi alıyorlarda ukraya 3 vardiye 24 saat çalışacaklarmış, ukrada kredili fiyat 1+1 ler bu ara 140 bin tl den satılıyor bildigim kadarıyla

emre yeşil
22-06-2012, 01:09
Fi tower kesinlikle tercih disi bu saatten sonra :)

Emre sagolasin daha once de cok basini agritmistim.
Verdigin no lardan ilgili kisilerle gorusmustum. Fiyatlariniz belki diger projelerle karsilastirildiginda normal belki ama benim butcemin uzerinde su an icin . Maddi durumumda yada yesil insaatin sundugu odeme tablolarinda degisiklik oldugu takdirde seninle alisveris yapmaktan zaten mutluluk duyarim .

Teşekkür ederim abi estafurullağ dilediğin zaman arayabilirsin yardımcı olursam sevinirim.

Day Walker
22-06-2012, 07:19
ne diyonuz olm gayet mutaassıp bir ortam var burada asadhasjgjgdasds :D

geçen hanımlarla gece gelmiştik bu sefer gündüz gözüyle kendimiz görelim dedik :D

UmutRıza
22-06-2012, 10:16
koray abi gerekli bilgiyi vermiş beylikdüzündeki tüm inşaatlar bir ara durmuştu ama sorunu hallettiler işçi alıyorlarda ukraya 3 vardiye 24 saat çalışacaklarmış, ukrada kredili fiyat 1+1 ler bu ara 140 bin tl den satılıyor bildigim kadarıyla

Henüz çözülen bişey yok sıkıntılı olan tüm yapılar halen sıkıntılı :)

cnrsrn
22-06-2012, 11:16
Henüz çözülen bişey yok sıkıntılı olan tüm yapılar halen sıkıntılı :)

Ukra city nin inşaatı devam ediyor şuan, kat işini çözememeleri benim için daha iyi, 40 kat yapacaklarına 25 kat yapıcaklar alt yapıda 40 kat a göre yapıldığından 25 katta çok daha sağlam bir site olacak .

Oytun
15-07-2012, 13:53
Fi Yapı iflas etti, resmi olarak duyuruldumu duyurulmadı bilmiyorum ama durum bu o yüzden uzak durmak lazım

umut onatoglu
15-07-2012, 17:39
beylikduzunde birkac haftadır yaptıgım arastırma sonucunda emlakcılara ınnoviadan istedıgımı soyluyorum abı boswer orası ıyı degıl fılan tarzı konustular bnde beylıkduzune ilk defa gittim nedense herkes kotuledı bnde gıttım papatya2 resıdence den tuttum nasıldır bılen varmı?

ahmetbaha-drs
15-07-2012, 17:54
Beykent'te Gül İnşaat'ın KUBIST projesini gördüğüm kadarıyla beğeniyorum bende bakılabilir,inşaat bitti zaten.