PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseri TSI Rolling Gecesi...

zafa38
26-06-2012, 15:18
Beyler bu akşam ***** yerdeyiz suan 2 aracımız hazır Revo Cupra Revo Rocco...
Evotechli bi GTİ daha var cemin arabasıda hazır sanırım...
Bir Evotechli GTİ daha var beyaz fakat sıkıntısı hazırlıgı bir türlü bitmedi henüz haber beklemekteyiz.
Tüm TSI ları bekliyorum... Haberi olanlar olmayanlara haber etsin..

Gürkan
26-06-2012, 15:50
keske bende olsam bee :)

Semii
26-06-2012, 15:51
sizden ricam kaliteli çekimler yapın bol bol.
keyifle izliyelim :)

Arenimo
26-06-2012, 15:53
sizden ricam kaliteli çekimler yapın bol bol.
keyifle izliyelim :)

Aynen Semih panpama katılıyorum ütü ile çekim yapmayın :D

typer46
26-06-2012, 16:07
Hadi bakalım rastgele zafacim :)

Selcuk_RoL
26-06-2012, 16:08
Beyler bu akşam ***** yerdeyiz suan 2 aracımız hazır Revo Cupra Revo Rocco...
Evotechli bi GTİ daha var cemin arabasıda hazır sanırım...
Bir Evotechli GTİ daha var beyaz fakat sıkıntısı hazırlıgı bir türlü bitmedi henüz haber beklemekteyiz.
Tüm TSI ları bekliyorum... Haberi olanlar olmayanlara haber etsin..

***** yer derken kayserimi? istanbulmu?

Emre İlbi
26-06-2012, 16:18
***** yer derken kayserimi? istanbulmu?

Kayseri,

Sorunsuz, sıkıntısız gazlamalar :)

Mert G
26-06-2012, 16:30
Safa kayseride de ***** yer oluşturuyor:)
geçen sefer senle istanbul için konuşmuştuk kardeşim ama daha arabayı dün alabildim, inşallah bi dahaki sefere.

zafa38
26-06-2012, 17:53
Kaliteli cekimler olcak tabikide fakat gunduz cekimi olmayabilir..
***** yere gelince kayseride zaten sadece 1 adet ***** yer war orasi simdi yeri burdan yazmak istemedim sorun olmasin diye.
Herkese cok Tesekkurler...

zafa38
26-06-2012, 17:54
Bu arada editleyim evotechli gti lar deneme icin yarin istediler yarin gazlanicak duyurulur..

CeM öZeR
26-06-2012, 22:33
Biz ***** yerdeydik sizi göremedik. Evotech gti'lar gergin. ;) Yarın şu işi bitirelim..

Low-Rider
26-06-2012, 22:35
Biz ***** yerdeydik sizi göremedik. Evotech gti'lar gergin. ;) Yarın şu işi bitirelim..

Denicek misin yine?

zafa38
26-06-2012, 22:59

Olum sen hastamisin ismail bugun deneyelim diye 50 defa aradik aracin biiri hazir deil bende senle tek deneyelm dedim isim 3 saate biter dedin filtre agzi yaptiriorum bugun neden acele ediosun yarin hepbrlikte deneriz demdinmi kardesim sen ne yapmaya calisiosn bn anlamadm simdide sanki aradnzda glmedik madem araclariniz hazir hadi suan cikalim varmisin????

siR
26-06-2012, 23:06
saat erken videoları bekliyoruz :D

CeM öZeR
26-06-2012, 23:08
Olum sen hastamisin ismail bugun deneyelim diye 50 defa aradik aracin biiri hazir deil bende senle tek deneyelm dedim isim 3 saate biter dedin filtre agzi yaptiriorum bugun neden acele ediosun yarin hepbrlikte deneriz demdinmi kardesim sen ne yapmaya calisiosn bn anlamadm simdide sanki aradnzda glmedik madem araclariniz hazir hadi suan cikalim varmisin????

Sadece sizin ***** yerde olmadığınızı belirttim. Bana hastamısınlı olumlu konuşma benden 2 yaş küçüksün terbiyeni bozma. Yarını bekle. Yarın diye kararlaştırmadık mı neye atar gider yapıyorsun? Arabam fazla fazla gazlanmış ve hırpalanmış durumda senin için bu saatte evimden çıkıpta gelemem yarın işim gücüm var. Yarını bekle.

zafa38
26-06-2012, 23:08
Adam ole bi yazmiski sanki aradilar teli acmadik gelmedik camur yaptik gbi kendisi telde yarin deneyelm acele etmeyin diyodu

CeM öZeR
26-06-2012, 23:14
Adam ole bi yazmiski sanki aradilar teli acmadik gelmedik camur yaptik gbi kendisi telde yarin deneyelm acele etmeyin diyodu

Öyle dedim evet 3 araba beraber deneyelim dedim. Hadda Alp aradı bende deneyim olur mu kardeşim dedi hayhay dedim. Efendi ol canımı ye. Yarın güzel güzel deneriz. Sıkıntı yapma bu kadar. Bir direk muhabbetini açanlarda görsün. Sonradan sonraya bir direk koyacam diye atarlanan sende gör. Şu an kimliği değişmiş bu arabaya bir direk koy alkışlarım seni bravo diye. Neyse hadi iyi geceler. Yarın haberleşelim..

zafa38
26-06-2012, 23:18
Öyle dedim evet 3 araba beraber deneyelim dedim. Hadda Alp aradı bende deneyim olur mu kardeşim dedi hayhay dedim. Efendi ol canımı ye. Yarın güzel güzel deneriz. Sıkıntı yapma bu kadar. Bir direk muhabbetini açanlarda görsün. Sonradan sonraya bir direk koyacam diye atarlanan sende gör. Şu an kimliği değişmiş bu arabaya bir direk koy alkışlarım seni bravo diye. Neyse hadi iyi geceler. Yarın haberleşelim..

Ha gecilecegini kabullende o yter bana yine aksam yurekleri yemissin gecilcegni kabullende gecenki gibi downpipe vidasi isine donmesin...

yasin_38
26-06-2012, 23:26
:) maşallah sahipleri arablarından gergin tsilerin

Kayahan
26-06-2012, 23:27
bak kocum zafa sen bu sarı taksinin içine gömerim seni o ***** yerede götürür orda gerekeni yaparım kaşınma bak çok kaşınıosn kaşınma evotechli arabanın sıkıntısı arızası bitmedi die konusuyosun benım arabamın sıkıntısı senı mı gerdı olum senı burda yazamıyorum ama harbi ,,,,,,,, akıllı ol akıllı ol ki sneın için kötü olmasın götün basın ayrı oynamasın

Kayahan
26-06-2012, 23:32
keske bende olsam bee :)

gürkan kop gel kayseriye kanka ben burdayım gelde burdaki roccolar düşük rocco görsün =)

CeM öZeR
26-06-2012, 23:35
Bazen düşünüyorum da şu yaptığımızı büyüklerimiz ve yetişkinler duysa varya havamız civamız söner. Kayserinin en bilindik ailelerinin çocuklarından birisiniz-biriyiz. Şu konuyu yarın görüşelim. Kimse karalayacak mesaj da yazmasın araç-şahıs-marka hakkında.

yasin_38
26-06-2012, 23:38
fazla hırs yaptınız iş keyif almaktan çıktı her zaman yüzyüzeyiz kaç tane adam var günlük karşılaştığınız kişilersiniz bence gereksiz yaptıklarınız

Kayahan
26-06-2012, 23:45
Şimdiye kadar biri çıksın desin ki kayahan şimdiye kadar bindigi arabalarda geçti geçildi die hırs yaptı desın susucam agzımı acmıycam ama böyle zafa gibi çocuklar ilk defa arabaya binip saçma salak konusunca insanın canı sıkılıyor Ben Diyorum burdan da diyorum zafa ya tel acıpta da söyledım akıllı olmazsa böyle devam ederse aklımı takarsam takacagımı kendısıne söyledım ama klavyeye gecince adam herseyi unutuyor ama bir ders alırsa sanırım klavyede de unutmayacak

Kayahan
26-06-2012, 23:55
Ha gecilecegini kabullende o yter bana yine aksam yurekleri yemissin gecilcegni kabullende gecenki gibi downpipe vidasi isine donmesin...

sende klavye uzerınden masallah cok yurek yiyorsun zafacım, Senı eczanede gördüm bugun cesaret hapı'mı alıyordun yanımıza gelicegın zaman hos senın gıbı bır adamla benım arkadas cevremın ısı olmaz senı aramıza bile almayız da neyse kayserının adamısın die uzatmıyorum ama daha fazla uzatırsan bende ıyı uzatıcam=) ama uzatınca kapatamıycaksın =)

Kayahan
27-06-2012, 00:09
ZAFAAAA şunu soruyorum?
Yazılımı revo olmayıp sorun yaşamadıgınn kaç kişi var? REVO harici kişiler gavur mu?

shero
27-06-2012, 00:12
ecu fast kullanın hemserilerim sorunsuz sıkıntısız gazlamalar.

Jackie
27-06-2012, 00:23
Hic yakisiyor mu Kayseri'nin en bilindik ailelerinin cocuklarina boyle muhabbetler

zafa38
27-06-2012, 00:26
Ohaa nolmus burda durun konu kitlencek kayhan yarin gunduz bi goruselim bakalim kafayi allahaskina taksana bana bi neolcak alttan aliyorum seni takmiyorum revoyu fln salla sn neler yaziosn olm arkds cevresyle ne alaka 3 5 seferdir bole gerildn bakalim sonucu ne olcak bana kafayi tak kocum bakalim bklorm

63owen63
27-06-2012, 00:27
Forumlarda bile ahir zaman yaşanıyor. Kimse de çıkıp demiyor şu hırslar şu hubbu cahlar nedir diye.

Kayahan
27-06-2012, 00:29
ecu fast kullanın hemserilerim sorunsuz sıkıntısız gazlamalar.

Herkes'in İnandıgı bir firma vardır ben Evotech Tercih ettım isterse arabam hiç yürümesin Firma sahipleri ile aramdaki muahbet arabadan öte geliyor ben zafa gibi revo şöyle revo böyle demıyorum Bilen biliyor zaten STAGE olamayn bir firma isterse arabayı ucursun kanat taksın ben o firmayı ES geçerim ECU FAST'e gelince REVO'dan Emınım daha iyidir Kendilerini bilmem tanımam ama REVO'dan iyi bir firma olduguna emınım ZAFA REVO firma yetkilisi olarak Cvp vericektir tekrar sotuyorum ZAFA' Senın REVO firmasından baska firmalardan senın arkadasın yoktur die düşünüyorum firma yetkilisi olarakda sana bieşy Soruyorum KIRMIZI POLO GTİ Neden yürütemediniz Aracın arıza kayıtlarını silmekten zamanınızmı kalmadı EVOTECH yazılım yaptım şu an için skntım yok ZAFA o yuzden mı hortum patlıyor vs die patavatsız soru sorucaktır yazılım ile alakası yok bizim taktıgımız farklı bir hortumdan dolayı Skntı yasadık kayseri'de parça skntısı oldugundan istedıgmız ayarda hortumu bulamadık burdan klavyeden konusmakla olmuyor bazı Seyler ben yarın sanayının orda şantıyede olucam istersen gel ben sana yuz yuze arabamdakı sıkıntıları anlatım yok ben cekınırım gelemem dersen ben ıs yerıne gelirim musaıt oludugm bir zamanda o zaman anlatırım yeterki sen adam ol götün basın ayrı oynamasın telefonmda farklı konusup burdan farklı konusma Forumdan yuz yuze görüşmeyıp burdan yazılanlarda sankı kayserıde Modifiye gurubu var onların sen yönetıcısı gibi konusuyosun =) ama bizim ekip yanı kayserının tanınımıs kişileri bu işe gönül vermiş kişiler sen ve senın gibi kayserideki böyle ilk defa arabaya binip araba yuruttuk diyen kişilere gerçekten gülüyoruz Siz daha yenısınız gerçi sizde haklısınız öğreniceksınız sadece para verip işini hallettirip forumdan calıntı bilgilerle burda bilgi paylaşımı yapmak bu işi biliyor demek deildir yeter sanırım anlarsın demek istedıgımı REVOcum =)

zafa38
27-06-2012, 00:29
Birde 6 aydir seni gececem olum diyip sirf arabayi satmaktan vazgecip dolduran snmisin bnmi acabaaa bna onu sole

Kayahan
27-06-2012, 00:33
Ohaa nolmus burda durun konu kitlencek kayhan yarin gunduz bi goruselim bakalim kafayi allahaskina taksana bana bi neolcak alttan aliyorum seni takmiyorum revoyu fln salla sn neler yaziosn olm arkds cevresyle ne alaka 3 5 seferdir bole gerildn bakalim sonucu ne olcak bana kafayi tak kocum bakalim bklorm

Şimdi gelim diyorum nie yarın diyosun ben siteye girip hiç yazmazdım artık bokunu cıkarttınız akıllı olun olum akıllı olun tel actım şimdi sana madem o kadar delikanlısın nie şimdi çıkmıyosun konusalım evdekıler mı kızar adresını ver sımdı gelim sneın kapında konusalım

zafa38
27-06-2012, 00:37
Şimdi gelim diyorum nie yarın diyosun ben siteye girip hiç yazmazdım artık bokunu cıkarttınız akıllı olun olum akıllı olun tel actım şimdi sana madem o kadar delikanlısın nie şimdi çıkmıyosun konusalım evdekıler mı kızar adresını ver sımdı gelim sneın kapında konusalım

Sicak yatagmdan isim gucum yk pijamalari cekmisim senle revo e otech davasimi guducem olum yaa yarin goruscez diorz acele etmee

Kayahan
27-06-2012, 00:40
Sicak yatagmdan isim gucum yk pijamalari cekmisim senle revo e otech davasimi guducem olum yaa yarin goruscez diorz acele etmee

Oğlum Demek =) ZAFAA yarın ben orta sanayıdeyım Şantıyedeyım Senı Özellikle davet ediyorum çay içmeye Sen gelmem ben dersen işim var vs dersen ben yarın senın dukkanına gelirim işlerimi bitirince sen buyuk ihtimal çıkamazsın ben gelirim =)

63owen63
27-06-2012, 00:43
Beyler savaşlarınızda azıcık seçici olun yakışmıyor sizlere. Bozulduğu zaman insandan daha korkunç bir yaratık yoktur. sağlıcakla ve güzel kalın.

zafa38
27-06-2012, 00:44
Oğlum Demek =) ZAFAA yarın ben orta sanayıdeyım Şantıyedeyım Senı Özellikle davet ediyorum çay içmeye Sen gelmem ben dersen işim var vs dersen ben yarın senın dukkanına gelirim işlerimi bitirince sen buyuk ihtimal çıkamazsın ben gelirim =)
Saol davetn icn gelcem kesin knsrz ariyip soluosn bide buraya yaziosn banlancaz ak yazma artik :D

Kayahan
27-06-2012, 00:48
Saol davetn icn gelcem kesin knsrz ariyip soluosn bide buraya yaziosn banlancaz ak yazma artik :D

Banlanırsakta yapıcak bişey yok benım kendımı ispat derdım yok banlanırsam girmem =) ayrıca önce buraya yazdım baktım sen cvp gec verdın uyumadan söyleyım die aradım yarın görüşrüüz ZAFArEvo

zafa38
27-06-2012, 00:51
Banlanırsakta yapıcak bişey yok benım kendımı ispat derdım yok banlanırsam girmem =) ayrıca önce buraya yazdım baktım sen cvp gec verdın uyumadan söyleyım die aradım yarın görüşrüüz ZAFArEvo

Bnm kndimi kanitlamam lazim kanka ilk defa bir aracim oldu ilk defa modfiye yaptm :)
Yarin ararm gelmeden kayhantech

ERK_RS
27-06-2012, 00:56
kayseride yuksek gerilim

Kayahan
27-06-2012, 00:57
Bnm kndimi kanitlamam lazim kanka ilk defa bir aracim oldu ilk defa modfiye yaptm :)

heee aferım onu herkes bilsin laf olsun die yazdın ama bu bir gercek =) Senin bu tarz ilk ve son arabandır herhalde bundan önce Palio sport'mu vardı sende? he benım arabam senı geçemese bile senın araban m3'e 4 boy geçemez Sen Palio'dan sonra cupra'ya binince arabanı ucak sandın bir anda =) Neyse yattım ben ZAFA yarın görüşrüüz

zafa38
27-06-2012, 01:06
Herkes'in İnandıgı bir firma vardır ben Evotech Tercih ettım isterse arabam hiç yürümesin Firma sahipleri ile aramdaki muahbet arabadan öte geliyor ben zafa gibi revo şöyle revo böyle demıyorum Bilen biliyor zaten STAGE olamayn bir firma isterse arabayı ucursun kanat taksın ben o firmayı ES geçerim ECU FAST'e gelince REVO'dan Emınım daha iyidir Kendilerini bilmem tanımam ama REVO'dan iyi bir firma olduguna emınım ZAFA REVO firma yetkilisi olarak Cvp vericektir tekrar sotuyorum ZAFA' Senın REVO firmasından baska firmalardan senın arkadasın yoktur die düşünüyorum firma yetkilisi olarakda sana bieşy Soruyorum KIRMIZI POLO GTİ Neden yürütemediniz Aracın arıza kayıtlarını silmekten zamanınızmı kalmadı EVOTECH yazılım yaptım şu an için skntım yok ZAFA o yuzden mı hortum patlıyor vs die patavatsız soru sorucaktır yazılım ile alakası yok bizim taktıgımız farklı bir hortumdan dolayı Skntı yasadık kayseri'de parça skntısı oldugundan istedıgmız ayarda hortumu bulamadık burdan klavyeden konusmakla olmuyor bazı Seyler ben yarın sanayının orda şantıyede olucam istersen gel ben sana yuz yuze arabamdakı sıkıntıları anlatım yok ben cekınırım gelemem dersen ben ıs yerıne gelirim musaıt oludugm bir zamanda o zaman anlatırım yeterki sen adam ol götün basın ayrı oynamasın telefonmda farklı konusup burdan farklı konusma Forumdan yuz yuze görüşmeyıp burdan yazılanlarda sankı kayserıde Modifiye gurubu var onların sen yönetıcısı gibi konusuyosun =) ama bizim ekip yanı kayserının tanınımıs kişileri bu işe gönül vermiş kişiler sen ve senın gibi kayserideki böyle ilk defa arabaya binip araba yuruttuk diyen kişilere gerçekten gülüyoruz Siz daha yenısınız gerçi sizde haklısınız öğreniceksınız sadece para verip işini hallettirip forumdan calıntı bilgilerle burda bilgi paylaşımı yapmak bu işi biliyor demek deildir yeter sanırım anlarsın demek istedıgımı REVOcum =)
Firma yetkilisi olarak acikliyorum ben seni sevdimde oldum gulum:D

zafa38
27-06-2012, 01:09
heee aferım onu herkes bilsin laf olsun die yazdın ama bu bir gercek =) Senin bu tarz ilk ve son arabandır herhalde bundan önce Palio sport'mu vardı sende? he benım arabam senı geçemese bile senın araban m3'e 4 boy geçemez Sen Palio'dan sonra cupra'ya binince arabanı ucak sandın bir anda =) Neyse yattım ben ZAFA yarın görüşrüüz

Yeter olm yaaa:D tek rakibimi thy yaptn snle iddiaya girelim yarin ///M konusuna hic girme video konussun?

Kayahan
27-06-2012, 01:16
Yeter olm yaaa:D tek rakibimi thy yaptn snle iddiaya girelim yarin ///M konusuna hic girme video konussun?

tamam Duzgun m3 ayarlayacam ben Video cekerız m3 bakıcam ben tamam

63owen63
27-06-2012, 01:23
kayseride yuksek gerilim

Yapmayın. Allah aşkına. Yapmayın.

Jackie
27-06-2012, 01:28
Gazetelerde okuruz artik , kayserinin en taninmis isimleri superspor araclariyla yarisirken goruntulendi.

zafa38
27-06-2012, 01:33
Gazetelerde okuruz artik , kayserinin en taninmis isimleri superspor araclariyla yarisirken goruntulendi.
Komplekslimisin?

zafa38
27-06-2012, 01:35

Kac yil once htrlamiorm ama bak ehliyetm yoktu nelerle ugrasioduk;)
https://www.youtube.com/watch?v=1QDcERWj-60&feature=youtube_gdata_player

zafa38
27-06-2012, 01:48
Hic yakisiyor mu Kayseri'nin en bilindik ailelerinin cocuklarina boyle muhabbetler

Cokmu zoruna gitti bilindik olmamz kardesim istersn gel senide bilindik yapalim kayseride..
Sonra gazetelere cikarsin Kayseriye bilindik olmaya giden genc kayiplara karisti diye...

Kayahan
27-06-2012, 07:15
Kac yil once htrlamiorm ama bak ehliyetm yoktu nelerle ugrasioduk;)
https://www.youtube.com/watch?v=1QDcERWj-60&feature=youtube_gdata_player

ZAFA'cım O Dyno ben hergün araba çıkartıyordum hergün araç bağlıyordum ama arac ile ugrasmadan deil ozamanlar dyno'yu merak edip arabasını getiren çok insan vardı Sende onlardan biriydin ozamanlar =) çok eskiye gittin sanırım o videoda en fazla 2007 senesi =) + o zamanlar DYNO sahipleri MURAT TOSUN+Volkan TOSUN'a Sorabilirsin benım neler ile ugrastıgımı + sen o zaman araba dyno cıkartıp sevinerek video cekerken ben racing motor ile geziyordum yok çok merak ediyosan dükkan sahiplerine soraiblirsin =)
Yani kısaca ZAFACIM yanlıs yoldasın her kusun eti yenmez =) + aracı dyno ya cıkartmıssın eee peki ben nelerle ugrastıgını göremedım ne yapmıstın arabaya K&N Fİltreden baska =)
sene 2006 o firma ile dyno'ya cıkarttıgın firma sahipleri ile aracıma piston yatak gömlek yorgan haha=) kısa şanzuman vs şeylerle zevkine ugrasıyorduk Dyno'ya cıkartıp sevınerek Vıdeo cekmıorduk =) Şantıyedeyım ben gelirsin bugun yanıma gelmeden ararsın

Arenimo
27-06-2012, 07:37
Muhabbet çok gereksiz uzamış Cem ***** yerdeyiz kimse yok demiş sanki adamlar kaçmış gibi ama gel görki adamlar için 1 gün sonrasına randevulaşılmış

Stres yapmaya gerek yok araçların içine 1 kamera bağlayın (varsa go pro) daha sonra atın videoları izleyelim 1 direk 1 boy 1 tampon fark etmiyo bu 1 tampon geçildim laf meclisten dışarı züürt tesellisi :D geçildiysen bitmiştir ama 1 tampon ama 1 boy ama 1 direk

Daha önce hangi arabayla kimin neyle uğraştığı çokta önemli değil bu sitede hiç arabası olmamış ama teoride hepimizi x5 yapıcak çok adam var yada ilk defa 1 araba yapıp it gibi yürütende bunlar kıstas değil

Belli ki arkadaşsınız birbirinizi burada sizi hiç tanımayan insanlar önünde küçük düşürüyosunuz ve rencide ediyosunuz delikanlı adamlara yakışmaz yüz yüze konuşun şahsi problemlerinizi

Site olarak son günlerde otomobil forumundan çok fight club olduk hep atar gider :D

Safa yı istanbuldan tanıyorum geldi denedik geçildi tebrik etti konuştuk ne kadar geçildiğini net söyledi o konuda kendisinden şüphem yok

Akşam çıkın videoları koyun geçilen geçeni tebrik etsin dostuluğunuz bozulmasın

Low-Rider
27-06-2012, 07:52
sıktı artık muhabettiniz

her deneme öncesi sonrası kavga ediceksiniz konu monu açmayın