PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ev rc -- dp rc---hp rc---gfj 306 gti rolltimee

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 14:58
arkadaslar denemeler dün gece olmustur yorumlara dikkat edelim aracların hepsine maşallahhh EV RC King'lige devam.. :D
specler
EV RC;
emm gaz kelebeği kapak portpolsh
timing
yazılım
egsoz
costum filtre
arabada arka koltuklar sökük.

DP RC;
Emme gaz kelebeği kapak portpolish
yazılım
egsoz
filtre
büyük ppr subap
İnce conta
araç komple sökük ön koltuk dahil...

GFJ 306 GTİ;
Emme kelebek polish ppr
filtre
egsoz
yazılım

HP RC ;
yazılım
filtre egsoz
arac sökük dedğildir tam takım:D

DMYjGT2iqxc

EiL3p7WwKV0

gvDP6kyt6Vw

c5RnGWYEdOY

akif252
03-07-2012, 15:01
ibo ev ye maşallah allahım sıkıntısız hayat nasip etsin EV ye :))

JDM VTİ
03-07-2012, 15:02
ev rc'ye maşallah be. baya bi açmış beyaz rc'ye, bi bakılmalı sanırım beyaza tekrar

melih
03-07-2012, 15:03
ibo videolardan hiç bişe anlamadım desem kızmasın dimi :) ilk videoda ev önde ok ama diğerleri çarşı pazar karışmış gidiyolar

APO
03-07-2012, 15:04
araç içi çekim şart..:)

akif252
03-07-2012, 15:05
bide kızlar eğilin muhabbeti güzeldi :))

akif252
03-07-2012, 15:05
apo sende at bi iki video yaa :)

Alper_
03-07-2012, 15:06
maşallah hepsine ev rc güzel gidiyor :)

athem
03-07-2012, 15:08
Videolar cok uzun hala izliyorum :D

Saka bi yana daha iyi video cekilebilirdi araçlara masallah ..

D.CaN
03-07-2012, 15:09
Maşallah araçlara EV önde herzamanki gibi.. ama panpa videolar az uzun olsaymış iyimiş :D

BthnKrkt
03-07-2012, 15:10
Maşallah abi EV ye. Hafiflik ve subap farkına rağmen öndesin. EV RC depara devam:D

APO
03-07-2012, 15:19
apo sende at bi iki video yaa :)

araçlarda tek kişiydik kameramda yok zaten dolayısıyle bende video yok..zaten bi gaz atalım diye çıktım...asıl iddaalı olanlar ev dp rc jantlar 15 arabalar sökük...specler zaten yazıyor...ben amfi bass tam takım eksozum orj borular orta susturucu üstünde son susturucu iptal o kadar... onlara göre roll modunda değilim...ama yinede az fark oluyor aramızda ..ben çok memnunum aracımın yürüründen...yaparsamda iboyu geçerim filan ..oda çok ayıp olur ..:D yalan dolan yok EV rc king maşallah...:icon_tup:

Tuncer M.
03-07-2012, 15:20
Oğlum bas bas bas "dizel oğlum bu bu kadar gidiyo" :D

ALPE-R
03-07-2012, 15:55
atarlı pug yine döktürüyo :D maşallah abi kazasız belasız

MeRtCaN
03-07-2012, 15:58
Vıdeodan pek bısı anlamadım cok uzun olmus :)

askanzengin
03-07-2012, 15:59
Beyler EV rc nin DP rc den fazlası neler kilima komple sökük direksiyon pawerı sökük artı ayarlı kasnak ve bunlara rağmen artı ibo değil batu kullanmasına rağmen 1 boy önüme zor çıkıyo ve bu videoları baz almayın daha iyi çekimle var bu akşam eklerim hepiniz izlersiniz :)
Bide DP rc de ince conta var denilmiş araçta ince conta yok orjinal bukadar farka rağmen EV rc nin benim yarım boy bi boy önümde olmasına benmi üzülmeliyim yoksa omu ::)))))

__FrK__
03-07-2012, 15:59
maşallah denk araçların denemesi çok güzel olmuş

oğuz
03-07-2012, 16:05
ibo videolardan hiç bişe anlamadım desem kızmasın dimi :) ilk videoda ev önde ok ama diğerleri çarşı pazar karışmış gidiyolar

aynen öyle.video adı IMG-xxx olacagına araçlar belirtilseydi güzel olurdu

UM1196
03-07-2012, 16:09
Maşallah EV RC ii yürümüş ;)

Patisever
03-07-2012, 16:36
dün gce harika oldu rcler biraz ön plandaydı ama sağlam yürüyorlarlar arkadaslarda bir o kadar sağlamlar hepsine maşaALLAH ibo kardeş dün sen önlerde yürümüşsün hep biz kaçırmışız oraları kusurumuza bakma

cakaragol
03-07-2012, 16:42
Ben Harun iki Rc de arkadasimizz iste herkesin elimde 5 bankadann rehinli teller herkes cekim yapiyo tircilar bile cekiyo arkadaslar Sabah lari sizin borekcideeeee yurwk satiliyo galiba Ev Rc dp Rc yiruyo AMA Aralarinda yarim bi boy var artik dun gece orda 15 kisi osekil gordu buarada Gfj ve hp Rc masallh Apo Abiyle Ben denedim yamyana cekismeli gazimizi attik buarada trafik vardi cok AMA dp Rc ev Rc ikiside speclerine guzel AMA İbo gonlumzun kingisiiin AMA Boyle dunya olmadi aranizda 1 boy enfazla biyerdede dp ondeydi

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 16:54
öle bi dünya yok askan ve harun dp önde oldugu videoda fren yapıyoz orda afkan geldim askan geldim gectim diyo
askan sekerpınarda durduk ve döndün ne dedin denmeye gerek yok ev rc NET 1 boy geciyo demedinmi söle eger varsa yalanım söle bilim
bu arada askan ben üzelmem rahat olsun herkes sıkıntı yok tak kasnagını herseyini yap gine durum aynı olucak bunu unutma;)

Alicanrs
03-07-2012, 16:56
Maşallah tüm araçlara .. Ev rc formunda yine maşallah spec fazlası olmasına rağmen dp'den hızlı

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 16:59
Beyler EV rc nin DP rc den fazlası neler kilima komple sökük direksiyon pawerı sökük artı ayarlı kasnak ve bunlara rağmen artı ibo değil batu kullanmasına rağmen 1 boy önüme zor çıkıyo ve bu videoları baz almayın daha iyi çekimle var bu akşam eklerim hepiniz izlersiniz :)
Bide DP rc de ince conta var denilmiş araçta ince conta yok orjinal bukadar farka rağmen EV rc nin benim yarım boy bi boy önümde olmasına benmi üzülmeliyim yoksa omu ::)))))

bak askan ne diyom sana yanlış konusuyosun dalga gecer gbi karsında cocuk yok sen demedinmi sekerpınarda ev rc beni 1 boy net geciyo diye söle ;)

cakaragol
03-07-2012, 17:01
Kanka brakin Bu isleri Ben Bu yuzden sattim 106 yi simdi actim ustumu bmv le geziyom hizli arabalarada sensin Babos masallah diyorum İbo seni seviyorum ztn oyle diyoz bisey demiyoz pampiss dun iyiydi brakin gazimizi attik o gecti Bu gecti bosverin arabada sonucta yalniz ppr em Typer ve onerinn s 2000 cok iyiydi masallah

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 17:03
Kanka brakin Bu isleri Ben Bu yuzden sattim 106 yi simdi actim ustumu bmv le geziyom hizli arabalarada sensin Babos masallah diyorum İbo seni seviyorum ztn oyle diyoz bisey demiyoz pampiss dun iyiydi brakin gazimizi attik o gecti Bu gecti bosverin arabada sonucta yalniz ppr em Typer ve onerinn s 2000 cok iyiydi masallah

ya kanka ben bişey demiyom ban bitane dp rc nin önde oldugu video koyun yok kardeşim askan diyoki 5 attım gectim diyo bilmiyoki orda kamyon vcıktı diye fren yapıyozzz

D.CaN
03-07-2012, 17:08
Teneke parçası için tartışmanın manası yok görünen köy klavuz istemez şimdilik EV RC önde görünüyo ama bu demek değildir hiç bir zaman geçilmicek ne kadar ekmek o kadar köfte.
Heee harun pampişş zengin fakir belli olsun arabamın üstünü açar gezerim diyosun hahaha :D

askanzengin
03-07-2012, 17:24
sana cocuk muğamelesi yapanmı var kardeş biz oraya eğlenmeye çıkıyoruz sen geriliyosun gerilme arkadaşız hepimiz kısmetse deneriz gene ama bu sefer adaletli olur eşit olur herşey ozman çıkar sonuç ortaya sıkıntı yok güzelbi akşamdı uzun zamandır böyle eğlendiğimi hatırlamıyorum yanlız 5 de geçiyorum buda bi gerçek

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 17:25
sana cocuk muğamelesi yapanmı var kardeş biz oraya eğlenmeye çıkıyoruz sen geriliyosun gerilme arkadaşız hepimiz kısmetse deneriz gene ama bu sefer adaletli olur eşit olur herşey ozman çıkar sonuç ortaya sıkıntı yok güzelbi akşamdı uzun zamandır böyle eğlendiğimi hatırlamıyorum yanlız 5 de geçiyorum buda bi gerçek

ya askan hangi 5 ten bahsediyon allah askına söle bilelim hangi 5555 ben bunu cözemedim ne zman gectin

madem öle askan koy videonu herkes görsün 5 gectiğini nerde abi söle valla

sekerpınarda duruyoz diyosun ev rc beni net 1 BOY geciyo diyosun burda gelmişsin 5 te gectim diyosun anlam veremedim askan...

Bayrampaşalı
03-07-2012, 17:30
ibo masallah kanka gene saglam gıtmıssın :)

olum sende sorun var lan her rolıng konunda mevzu cıkıyo sakin ol biraz bellı gectıgın her turlu :D

wekoo
03-07-2012, 17:31
maşallah ibooo

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 17:31
ibo masallah kanka gene saglam gıtmıssın :)

olum sende sorun var lan her rolıng konunda mevzu cıkıyo sakin ol biraz bellı gectıgın her turlu :D

:D:D ya kanka bilmiyom harbiden bende anlamadım gitti :beuj::beuj:

JDM VTİ
03-07-2012, 17:32
ya askan hangi 5 ten bahsediyon allah askına söle bilelim hangi 5555 ben bunu cözemedim ne zman gectin

madem öle askan koy videonu herkes görsün 5 gectiğini nerde abi söle valla

sekerpınarda duruyoz diyosun ev rc beni net 1 BOY geciyo diyosun burda gelmişsin 5 te gectim diyosun anlam veremedim askan...

konuşmadan icraat yaparsınız olur biter.

iki tarafta söksün herşeyini sonra bahane olmasın o sökük bu sökük diye.

burdaki videolarda ev geçmiş ona maşallah diyoruz. benden su vbu fazlası eksiği vardı muhabbeti olmasın. olucaksada iki taraf en basta konusup olmalı yazılmalı bunlar bastan.

Bayrampaşalı
03-07-2012, 17:33
:D:D ya kanka bilmiyom harbiden bende anlamadım gitti :beuj::beuj:

sen sorunlusun kanka ya istanbulda guzel rolıng olmuyo hadi kalk antalyaya gıdelım :hahaha::hahaha:

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 17:33
konuşmadan icraat yaparsınız olur biter.

iki tarafta söksün herşeyini sonra bahane olmasın o sökük bu sökük diye.

burdaki videolarda ev geçmiş ona maşallah diyoruz. benden su vbu fazlası eksiği vardı muhabbeti olmasın. olucaksada iki taraf en basta konusup olmalı yazılmalı bunlar bastan.

ya kanka bnm bahanem yok bilyosun hayatta bahane yapmam eger askan beni gecseydin maşşalh derdim kesinlikle bahne uydurmam ama geciyosun böle seyler olunca insanın caxnı sıkılıyo emek veriyoz sonuctaa;)

Patisever
03-07-2012, 17:34
askan ve ibo akşam sağlam yürüdünüz arkadaşlar birde 2 arkadaşım war 106 206 full yapılı güneşliden geleceklermiş yürümek istiyorlar cuma akşamı uygunmu sizler için

BTU
03-07-2012, 17:37
karı gibi uzatıyosunuz mevzuyu hee, Askan sen de şekerpınarda durduğumuzda 1 boy oluyo dönerken denemeye gerek yok dedin, tutturmuşsun bir denemede 5 te öndeydik diye. Şekerpınara sıkarken de 5 in sonuna kadar bastım ben, 1 boydan daha aşşa yaklaşmadın hiç. Zaten şanzıman oranları da aynıyken top speedde nasıl bir fark bekliyosunuz ki ?

Arabayı ben kullanıyodum, ben de şahidim ne olup bittiğine, iki arabanın da 5. vites tüm nefesi bitene kadar basalım, DP önde olamaz. Arabana kimse kötü demiyor da, EV'de ülkemizdeki en hızlı RC.

Bir de bu arabaların oluru bu kadar, fitre, egzos, polish molish kasnak falan alınabilecek maximum güç 200-205 civarı, e zaten farkın ne olmasını bekliyorsunuz ki.

Kimse de DP'ye kötü demiyor zaten, ben o arabadan hiç ümitli değildim ama it gibi yürüyo, yalnız EV gibi gidebilmesi için de, EV'den eksik olanlarının yapılması lazım. Bu durumda da iki araba da eşit olacağından, aradaki 1 boyluk fark kapanacaktır. Zaten denk arabalarda nasıl bir fark bekleniyor ki, Apo abinin de arabasını gördük, adam 2 boy arkamızdan geliyordu bizimkilerden daha az ellenmiş olmasına rağmen. Boşuna gerginliğe gerek yok, bence DP EV'nin 1 boy gerisine gelebilecek kadar hızlanmışken, öpüp başa konmalı.

Ama gecenin kralı EV'dir, son sözüm budur :)

life is life
03-07-2012, 17:41
maşallah araçların hepsine..

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 17:42
karı gibi uzatıyosunuz mevzuyu hee, Askan sen de şekerpınarda durduğumuzda 1 boy oluyo dönerken denemeye gerek yok dedin, tutturmuşsun bir denemede 5 te öndeydik diye. Şekerpınara sıkarken de 5 in sonuna kadar bastım ben, 1 boydan daha aşşa yaklaşmadın hiç. Zaten şanzıman oranları da aynıyken top speedde nasıl bir fark bekliyosunuz ki ?

Arabayı ben kullanıyodum, ben de şahidim ne olup bittiğine, iki arabanın da 5. vites tüm nefesi bitene kadar basalım, DP önde olamaz. Arabana kimse kötü demiyor da, EV'de ülkemizdeki en hızlı RC.

Bir de bu arabaların oluru bu kadar, fitre, egzos, polish molish kasnak falan alınabilecek maximum güç 200-205 civarı, e zaten farkın ne olmasını bekliyorsunuz ki.

Kimse de DP'ye kötü demiyor zaten, ben o arabadan hiç ümitli değildim ama it gibi yürüyo, yalnız EV gibi gidebilmesi için de, EV'den eksik olanlarının yapılması lazım. Bu durumda da iki araba da eşit olacağından, aradaki 1 boyluk fark kapanacaktır. Zaten denk arabalarda nasıl bir fark bekleniyor ki, Apo abinin de arabasını gördük, adam 2 boy arkamızdan geliyordu bizimkilerden daha az ellenmiş olmasına rağmen. Boşuna gerginliğe gerek yok, bence DP EV'nin 1 boy gerisine gelebilecek kadar hızlanmışken, öpüp başa konmalı.

:bravo: adamın DİBİSİN;)

Patisever
03-07-2012, 17:45
herkese helal oslun diyorum konuşmuyorum

Gürkan
03-07-2012, 17:47
benle olan video yok mu iboo

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 17:50
herkese helal oslun diyorum konuşmuyorum

eyw konusmama sebebin nedir anlam veremedim gine sölüyom rc beni 5555 gecmedi
batu ben yanlışmı bilyom panpa öle bişey oldumu aq ben görmedim harbiden kafayı sıyırcam yaa

askan san sölüyom sök arabanı bu akşam çıkalım bidaha beni 5 te gec elini sıkıcam hadiii;)

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 17:51

yok kanka bende :)

Gürkan
03-07-2012, 17:53
yok kanka bende :)

kanka senle bi daha deneyelimmi

Alicanrs
03-07-2012, 17:54

o kadar denemen var typer rc rs vs vs videosuz çıkmada roccoyu görsün millet:) biz canlı gördükte video lazım oluyor Gardaş :)

Patisever
03-07-2012, 17:55
eyw kardeşim konusmama sebebin nedir anlam veremedim gine sölüyom rc beni 5555 gecmedi
batu ben yanlışmı bilyom panpa öle bişey oldumu aq ben görmedim harbiden kafayı sıyırcam yaa

askan san sölüyom sök arabanı bu akşam çıkalım bidaha beni 5 te gec elini sıkıcam hadiii;)

kardeşim konuşmamamın sebebi ikinizde değerli saygı duyulacak emek vermiş insanlarsınız istemeden birinize bir lafım geçilmişsiniz havası vermek istemememden dolayıdır söylenecek tek şey harika yürüdünüz ev ***** ortada diğer askanın rc de harika yürüdü güzel eğlendik birde özeline bak kardeşim askanada yazdım sayfa yenile tartışmayın arkadaşlar :icon_tup:

İBRAHİM_MEY_GTİ
03-07-2012, 17:55
kanka senle bi daha deneyelimmi

kanka deniyelim :Dsorun değil cumartesiye hazırlan o zaman cıkıp deniyelim senle ok

Gürkan
03-07-2012, 18:06
o kadar denemen var typer rc rs vs vs videosuz çıkmada roccoyu görsün millet:) biz canlı gördükte video lazım oluyor Gardaş :)

kanka çeken çekiyoda ya neyse bundan sonra ben çekerim görür herkes:)

Gürkan
03-07-2012, 18:07
kanka deniyelim :Dsorun değil cumartesiye hazırlan o zaman cıkıp deniyelim senle ok

kanka ben cumartesi gelmem polisin kucagına düşmem başka zaman haberlerşiriz

TC_VTEC
03-07-2012, 18:07
Maşallah araçlara kazasız belasız

MatraX_07
03-07-2012, 18:20
bence tech ıcın arac ıcı cekımı yapın :D
MAsallah guzel olmus

ahm_52
03-07-2012, 20:53
maşşallah araçlara ibo ev rc gene formunda:icon_tup: ayagınıza saglık beyler..

Vlkn
03-07-2012, 20:55
Maşallah araçlara "maşallah EV RC'ye" .

ykavcioglu
03-07-2012, 21:16
daha güzel çekimler bekliyoruz, hepsine maşallah..

gokhan_205
03-07-2012, 21:35
EV Rcye maşallah :)

Trance-R
03-07-2012, 22:03
beyler rica etsem , link alabilir miyim ?

allah tekerinize taş değdirmesin maşallah :) çekişmeli olduğu belli şimdiden , izlersem bide tam olucak ;)

APO
03-07-2012, 22:36

Batu olayı özetlemiş...zaten kendisinin yalan yanlış konuştuğunu ben hiç duymadım...ne diyorsa doğrudur...:icon_tup:

emirarslan34
03-07-2012, 23:09
bütün araclara maşallah ev rc , hp rc ye ayrıca maşallah o speclere göre iyi tutunmussun apo abi maşşallah. ama bu aralar gaz kokusu alıyorum senden apo abi :D bence bozma aslanı :D ibo sanada ayrıca maşallah gururumuz onurumuz EV rc miz :D benide cagırın abi ya iki sapta biz yiyelim :D

H10DA
03-07-2012, 23:44
ev rc ye maşallah ;)

İBRAHİM_MEY_GTİ
04-07-2012, 09:35
yorumlar için saolun arkadaslar :D

emre_
04-07-2012, 09:45
maşallah araçlara hbaer verme sen atarınoğlu ibo pampişim :D
ev rc ciddi anlamda hızlıdı zaten dp rcde onla yanyana çıkar son noktası bu ki ev gerçektn kapak yazılım yokkende baya iyi gidiyodu maşallah üzerini isteyen yay şapka egz girişmeli yada ben yerinizde olsam başka bişe yaparım :p
arabalar için gerek yok kırıcı konuşmaya söker takarız yada ne bilim işte tekrar çıkar denenir dert değil 206 kardeşliği lütfen :)
batu kankamında eline sağlık o artık dizelci :D

APO
04-07-2012, 10:11
bütün araclara maşallah ev rc , hp rc ye ayrıca maşallah o speclere göre iyi tutunmussun apo abi maşşallah. ama bu aralar gaz kokusu alıyorum senden apo abi :D bence bozma aslanı :D ibo sanada ayrıca maşallah gururumuz onurumuz EV rc miz :D benide cagırın abi ya iki sapta biz yiyelim :D

herkes gaz veriyor ama ben bozmayı düşünmüyorum...zaten bu speclerle yürürü gayet tatminkar...;)

BTU
04-07-2012, 11:33
oraya gelirsem hepinizi datmin ederinnnnnnnnnn :p

İBRAHİM_MEY_GTİ
04-07-2012, 12:27
oraya gelirsem hepinizi datmin ederinnnnnnnnnn :p

:D:D akşama hazırlan goçççç:D atar var dediler geldik :)

APO
04-07-2012, 12:35

vaay ekşın var diyosun yani ibooo...:)

İBRAHİM_MEY_GTİ
04-07-2012, 12:46
vaay ekşın var diyosun yani ibooo...:)

aynen abi BEYAZ RC ye hertürlü GİDER ASKAN duy sesimi 3 boy altı senin olsun sen gectin dicemm:D

3 boy eksiğmi buldum sevinçliyım:D

APO
04-07-2012, 12:55

ya sen beni aramıştın dimi unuttuk yine ...:D

BTU
04-07-2012, 13:19
ibo ateşlendi yine, zükü tuttuk =))

Galip
04-07-2012, 13:34
askan yapar öyle bazen ya 5 de geçiyorum der geçemez :):):):)

APO
04-07-2012, 13:35
ibo ateşlendi yine, zükü tuttuk =))

ibonun sana maaş bağlaması lazım...şu an için roll başımı alıyosun ..? ne kadara geliyor 2.0 lt bir araçla deneme ...:D:D:D

APO
04-07-2012, 13:39
askan yapar öyle bazen ya 5 de geçiyorum der geçemez :):):):)

kardeşim sen nerelerdesin..? bir iki denemelerde vardın sonra göremedim..hatta o gün de harunla askana haber yolladım 182 lik de gelsin diye :Dama ulaşamadılar sanırım..neyse bir dahaki sefere uyarsa sanada deneyelim...;)

Galip
04-07-2012, 13:41
kardeşim sen nerelerdesin..? bir iki denemelerde vardın sonra göremedim..hatta o gün de harunla askana haber yolladım 182 lik de gelsin diye :Dama ulaşamadılar sanırım..neyse bir dahaki sefere uyarsa sanada deneyelim...;)

deneyelim abi ayıpsın ya senle denemek ayrı bi zevk gerçekten artık videoları yuklemeye başlamıssınız :)

BTU
04-07-2012, 14:19
ibonun sana maaş bağlaması lazım...şu an için roll başımı alıyosun ..? ne kadara geliyor 2.0 lt bir araçla deneme ...:D:D:D

rollbaşı yevmiye usulü çalışıyoruz abi, bakiyesi de oldukça birikti, bigün alıcam elinden arabasını =))

H22Power
04-07-2012, 16:59
Şu RC leri sanayi de modifiye edip otobana çıkıyorsunuz ya aklıma hemen bu reklam gelio :D
Peugeot 206 commercial - India - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=50A9wjJ40Dk)

Ö.öztüRk
04-07-2012, 17:18
batu olayı özetlemiş EV Rc maşallah allah kaza bela vermesin , diğer araçlarda eksikleri tamamladımı daha iyi olacaktır.

İBRAHİM_MEY_GTİ
04-07-2012, 17:25
batuya laf yok:D

İBRAHİM_MEY_GTİ
04-07-2012, 17:30
Şu RC leri sanayi de modifiye edip otobana çıkıyorsunuz ya aklıma hemen bu reklam gelio :D
Peugeot 206 commercial - India - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=50A9wjJ40Dk)

nerde modifiye edicen varmı bildiğin biyer hmn söle gidim:D

cdc70
04-07-2012, 20:34
hepimiz arkadaşız ama gördüklerim ile yazılanlar başka olunca şaşırıyorum ;

askanda arkadaşımız halil de batuhanda harun da apo abimiz zaten ayrımcılık yapmam uzatmaya gerek yok
dp ile ev rc denediğinde dibine kadar da basıldı gidişte şekerpınar inişinde ev rc hiç geçilmedi ki zaten askan orada denemeye gerek yok ev rc bi boy hep önde oluyor dedi
daha sonra da harun da onayladı zaten
tüm araçlara maşallah ve arkadaslarıma da kocaman maşşallah sizi seviyorum
bu arada alayınıza mermi olucaktım da :) neyse aracım doluydu :) bide halilin çenesi beni 10 boy geri attı :))))))

ilk video da koptum zaten :) halil ya ayrıca sana o kadar kibar konusuyorum bende anlamadım nasıl öle olduğunu bana sabır gelmiş valla :)

İBRAHİM_MEY_GTİ
05-07-2012, 08:20
hepimiz arkadaşız ama gördüklerim ile yazılanlar başka olunca şaşırıyorum ;

askanda arkadaşımız halil de batuhanda harun da apo abimiz zaten ayrımcılık yapmam uzatmaya gerek yok
dp ile ev rc denediğinde dibine kadar da basıldı gidişte şekerpınar inişinde ev rc hiç geçilmedi ki zaten askan orada denemeye gerek yok ev rc bi boy hep önde oluyor dedi
daha sonra da harun da onayladı zaten
tüm araçlara maşallah ve arkadaslarıma da kocaman maşşallah sizi seviyorum
bu arada alayınıza mermi olucaktım da :) neyse aracım doluydu :) bide halilin çenesi beni 10 boy geri attı :))))))

ilk video da koptum zaten :) halil ya ayrıca sana o kadar kibar konusuyorum bende anlamadım nasıl öle olduğunu bana sabır gelmiş valla :)

büyüksün kaptan bas bas olum bu araba dizel bu kadar gidiyo :D

BAR22
06-07-2012, 15:40
araçlarda tek kişiydik kameramda yok zaten dolayısıyle bende video yok..zaten bi gaz atalım diye çıktım...asıl iddaalı olanlar ev dp rc jantlar 15 arabalar sökük...specler zaten yazıyor...ben amfi bass tam takım eksozum orj borular orta susturucu üstünde son susturucu iptal o kadar... onlara göre roll modunda değilim...ama yinede az fark oluyor aramızda ..ben çok memnunum aracımın yürüründen...yaparsamda iboyu geçerim filan ..oda çok ayıp olur ..:D yalan dolan yok EV rc king maşallah...:icon_tup:

abi senle rolling yapmayı özledim valla sorunsuz sıkıntısız batu sen ben ne güzel yürüyoduk...çıkalım yine bigün zevkine...

APO
06-07-2012, 19:16
abi senle rolling yapmayı özledim valla sorunsuz sıkıntısız batu sen ben ne güzel yürüyoduk...çıkalım yine bigün zevkine...

hazırım..:D
şaka bir yana dediğin gibi bende çok zevk alıyodum sizinle roll yapmaktan zaten cinlik yapan adamla pek işim olmaz...batuda sende araba deniyorsunuz...bir şekil geçmeye çalışmıyorsunuz...:D:icon_tup: o yüzden sorun çıkmıyor...;)
o zaman söz vermemekle birlikte hafta sonuna sen ben 182 lik rs filan denk getirebilirsek deneyelim...

BAR22
06-07-2012, 19:27
hazırım..:D
şaka bir yana dediğin gibi bende çok zevk alıyodum sizinle roll yapmaktan zaten cinlik yapan adamla pek işim olmaz...batuda sende araba deniyorsunuz...bir şekil geçmeye çalışmıyorsunuz...:D:icon_tup: o yüzden sorun çıkmıyor...;)
o zaman söz vermemekle birlikte hafta sonuna sen ben 182 lik rs filan denk getirebilirsek deneyelim...

deneyelim abi ama haftasonu misafirlerim var biraz zor pazartesiden itibaren bana uyar...

APO
06-07-2012, 19:34
deneyelim abi ama haftasonu misafirlerim var biraz zor pazartesiden itibaren bana uyar...

ok sıkıntı yok ..zaten hafta içi daha temiz oluyor...senin araba eski halinden 10 boy filan hızlıdır sanırım...:D

07VTS07
06-07-2012, 19:57
maşallah gizli bir hayranlığım var şu RC lere 206 olsun 207 olsun ikisinden biri mutlaka bende olsun :D bu arada en iyi usta ve işçilik sanayide olur hepte öyle olucaktır bir zamanlar bende 206 GTİ vardı bu kasa pejo firmasının 206 için cektiği o reklamdan sonra dunyada en cok satan kasa modeli olmuştur

ibratice
06-07-2012, 22:37
ok sıkıntı yok ..zaten hafta içi daha temiz oluyor...senin araba eski halinden 10 boy filan hızlıdır sanırım...:D

eskisiyle aynı bir doman atmıyo okadar.

Patisever
06-07-2012, 22:46
bugun warmı kımse ***** yerde 106 gti ile geleceğiz

BAR22
07-07-2012, 01:05

biraz hızlandım ama 10 boy değil :D

eskisiyle aynı bir doman atmıyo okadar.

başımın belası Sr vtec 2012 yi önde kapattım 2013'e kadar senle denemem :hahaha::hahaha:

Patisever
07-07-2012, 01:56
kimse yokdu arkadas ***** yerde ama fena süpriz video gelebilir fena iki isim yürümek için gelmişti

Vlkn
07-07-2012, 02:10
iboo ne zaman deniyoz kanki :d

İBRAHİM_MEY_GTİ
07-07-2012, 09:28
yorumlar için saolun arkadslar:D

İBRAHİM_MEY_GTİ
07-07-2012, 09:30
iboo ne zaman deniyoz kanki :d

:Dkanka ev RC e yapıcak bi kaç işlem var ondan sonra cıkıp deniyelim önümüzdeki hafta sonu hazır olurum inşallah ***** yerde EV RC & YC RS kapışması için seni bekliyo olucagım:D:D

İBRAHİM_MEY_GTİ
07-07-2012, 09:32
bugun warmı kımse ***** yerde 106 gti ile geleceğiz

kardeşim dün gece beni soran sendin galiba kusura bakmayın gelemedim o saatte uyuyodum aradılar beni ne rolüü ya diyorum ben yatıyom diyom:D:D

Patisever
07-07-2012, 12:44
kardeşim dün gece beni soran sendin galiba kusura bakmayın gelemedim o saatte uyuyodum aradılar beni ne rolüü ya diyorum ben yatıyom diyom:D:D

aynen kardeşim bendim kaan aradı yanımda cok sağlam bir gti gelmiştik cok iddialıydı aksihasara gitmeden sıkayım demişti yolda ayar yaptılar öyle bgir yürüyüp gittiler ahm performancenin aracıydı ama denemek istersen güneşliye davet ettiler bekleriz dediler

merak edip baktım hks egzos borular filtre v.s pt52 egz. chip piston alt üst emme kapat polish kasnak koltuklar sökülü teneke jantlı siyah bir gti araç... 174 hp lik minik bir fareydi :)

cdc70
09-07-2012, 11:56
ibo manisa akhisar 'a giderken yolda bi teyze hatırlatsam sana :))

buradan manisa 'ya drag izlemeye daha tövbe gitmem ibo :) sen uyudun ben dün gece kullan kullan arabayı pert oldum

İBRAHİM_MEY_GTİ
09-07-2012, 12:20
ibo manisa akhisar 'a giderken yolda bi teyze hatırlatsam sana :))

buradan manisa 'ya drag izlemeye daha tövbe gitmem ibo :) sen uyudun ben dün gece kullan kullan arabayı pert oldum

ya zaten o teyze beni benden aldı hacı kafa sallıyo bize gider yapıyo koptum yavv:D:D
batu gideri koyydu teyze direk kaçtı ...

RcK4MiL
30-07-2012, 14:42
Maşallah :)

percussionali
31-07-2012, 02:13
ohoo konu güncellenmiş gene :)