PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VS mantar typer & turbo 106gti

team_k20
25-02-2008, 16:06
http://www.mantartube.com/5b72b2e7d3527cfc84fd.video?zübi-typer-vs-turbo-106

:icon_tup:

miniks
25-02-2008, 16:26
bu arac 41 K mı ?

zübeyir
25-02-2008, 16:29
evet oymuş

Dragger
25-02-2008, 17:14
Masallah, 2 arac da cok güzel yürümüs :)

106 kendine asık ettirecek cinsten :D

imhotep
25-02-2008, 17:18
2 arabada oldukça guzel yurumuş..:) ayrıca 3. arabada guzel yurumus:D

Vts_Power
25-02-2008, 17:27
type r turbomu?

BMK TypeR
25-02-2008, 17:28
Maşallah kardeşıme

sulhi
25-02-2008, 17:29
bence gökhanın sıyah 106 atmosferık bundan daha iyi gidiyodu..

miniks
25-02-2008, 17:42
bu 106 benım bıldıgım kadarı ıle kendı cabasıyla aracını yapmıs. neler oldugunu bılmıorum ama el emegı goz nuruymus. bole gıtmesı bıle sahıbnı mutlu edıyodur bence.

ibrahim
25-02-2008, 18:50
106 git turbonun sahibini tanırım izmit sanai sitesinde dükkanıvar çok iddalı konuşuyordu hondata beyinli typer e rolingte 5boy atıyorum diodu ama bu videoda gördük fark nasıl fark atığını

miniks
25-02-2008, 19:17
ozaman boş konuşuyomuş :D

ibrahim
25-02-2008, 19:24
evet hatta ben bile arabaya talip oldum öle konuşunca iyiki vaz anlaşamamısız fiyatta

dR.selim
25-02-2008, 20:16
deli tayparrr yuru beee :)

Kaan
25-02-2008, 20:21
iyimiş masallah iki aracada

M3CSL
25-02-2008, 20:53
değişik bi video na yuklu olmasını tercıh ederım 106 nın:)

Göki,ZD
25-02-2008, 21:02
zubooooooo neler karıştırıyosun sen :D

zübeyir
25-02-2008, 22:50
ulan gokhan ne adamsın :) arac ızmıtte bı arkadasın o gun ızmırden ta bızım oraya rolll ızlemek ıcın geldıklerı ıcın rıca ettı gokmen abı bızde denedık. dedıgınız gıbı kendı yapmış arabasını.kendı el emegı yane.ama o gun geldıgınde beyınlıyı gecıyoz dıye solemıslerdı. ama denedık bende beyın olmamasına ragmen gecemedı.yınede tebrık ederım ıyı kendı cesaret edıp yapmış arabayı.

zübeyir
25-02-2008, 22:51
2 arabada oldukça guzel yurumuş..:) ayrıca 3. arabada guzel yurumus:D

sagolasın 3 arac gomen abının evosu. orda hem bırazz gec bastı hemde d5-6 kısıydı arabası yoksa gelır gecerdı bıle bızı :) :D

zübeyir
25-02-2008, 23:05
bence gökhanın sıyah 106 atmosferık bundan daha iyi gidiyodu..

yok o kadarda degıl. gokhanla en son denedıgımızde bu kadar gıtmıyodu arabam daha erken acmaya basladım bu kadar acmısken bıraktık.

VeNoM_35
25-02-2008, 23:12
2 arabaya da maşallah güzel video olmuş..

Vts_Power
25-02-2008, 23:13
N\A type r la 106 turbo böölemi yürüyo :D .cem. duy kardeşim sesimizi bizim çağların n\a saxo ile bi deneyelim ozman bu 106yla :D

ibrahim
25-02-2008, 23:22
o 106 turboyu biraz evvel gökmenle konuştuk aslında hondata beyinli typerleri geçiyormuş ve gökmen buna sahit oldum dedi demekki ogün bir problem yaşamış yürüyememiş dedi hatta ve hatta yasinle kaldıracaktık gebzede drag oluğugün izmitten gebzeye gelemedi otobanda sarj kesmiş öle kaldı bu pazar gelecek gebzeye yasinin typerle kalkacaklar ordanda bir video yapar koyarız siteye

Cem.B
25-02-2008, 23:25
bi deneyin bakalım nolcak :)

Schumi
25-02-2008, 23:26
N\A type r la 106 turbo böölemi yürüyo :D .cem. duy kardeşim sesimizi bizim çağların n\a saxo ile bi deneyelim ozman bu 106yla :D
cem duyar senide :) ben bu arabayı gördüm izmit körfeze gelmişti. izmitli arkadaşlar o kadarda iyi yürümediğini sölemişti ama kendi emeği ile yapılmış bir araba stock type-r kadar bile gitse yeterlidir sahibi için sanırım.

hantypR
25-02-2008, 23:52
zupzup eferin cnm hakkını ver typer eferin )))))

emreekin
26-02-2008, 00:29
ohaaaa bu typer zübeyirin mi....:D

bladerk
26-02-2008, 01:34
böyle yürüyosa çağlar yürür o 106yla muhtemelen sorun var

yasin306GTI
26-02-2008, 01:57
zubzub:) brawo cnmmm:) 106 hondatalı typerı geçiomuş ya:D:D

ibrahim
26-02-2008, 02:01
yasin senle kalkacak 106bu işte

yasin306GTI
26-02-2008, 11:20
yasin senle kalkacak 106bu işte

iyiki denememiş nyse:)

STP
26-02-2008, 11:24
bu arada zuıbeyırde Kpro yok dıyolardı sozde ama ses hıcte oyle degıl ?

dragon07
26-02-2008, 11:37
bu videodan anlaşsılan 106ların nasıl pert oldugudur:D

cem
26-02-2008, 11:53
Koyacagınız başka videolar için ayrı başlık açın lutfen konu başlıgının seyrini
değiştirmeyin..

Ayrıca her turbo takan herkesi gecicek diye bişey yok setuplarını bilmiyorum ama 106
da makul şeyler warsa bence güzel gidiyor .

Kaan
26-02-2008, 12:01
ıhı typerları kötülemeyelim lütfen güzel geçiyor işte... :p:p:p

gökan
26-02-2008, 12:27
guzl vıdeo 106nın onune otobus cıkmış sanırım

vayic
26-02-2008, 13:00
K-pro yok Zübeyir abide ben şahidim :) ama mşlh iyi yürüyor...

STP
26-02-2008, 13:04
bakalım bı deneme yaparız yakında zubeyır ıle ozaman anlasılır

SONE-R
26-02-2008, 13:11
K-pro yok Zübeyir abide ben şahidim :) ama mşlh iyi yürüyor...

hondata söküldükten sonra izleri mi kalıyor nedir :D :D

STP
26-02-2008, 13:16
ahauahahahahaha :D

Göki,ZD
26-02-2008, 14:18
zuboda beyin yok:D artık ama beyinin izlerini halen taşıyor :D bence 106 iyi gitti ona bişe demiyorum hatta beyinli typer ile denemişde diyebiliriz bi bakıma sonuçta zubonun 2 beyinli tayyarın(iyi gidiyor denen) arkasından nasıl gittiğini hatta utanmasa geçicenede şahit olduk.

zübeyir
26-02-2008, 15:15
bakalım bı deneme yaparız yakında zubeyır ıle ozaman anlasılır

ya sen yunusa deneyelım gelsın felan demıssin gelmedın.arabadamı sorun oldu ne galıba ole duymustum.ne zaman ıstersen denerız bende k pro felanda yok ayrıca.bılmeden atma ıstersen.ses k pro sesı dıye. mantartube gır orda beyınlı ıle yururken sesler cıkıyo beyınlıde nasıl cıkıyo bende nasıl bı dınle bence

ayıca 106 ne kadar kotu gıderse gıtsın o gun arkadasları arabamın nasıl gıttıgını gordu sorabılırsınız onlara.ayrıca tekrar helel olsun 1 senedır bu ısı yapan bırının bole bısı denemesı bile cok guzel bısı bence.zaten cok asırı dolu 106 turbo cok alakasız gıder bunla

zübeyir
26-02-2008, 15:21
zupzup eferin cnm hakkını ver typer eferin )))))

saol kankaaaaaaaa eyvallah cnmmm benımmmmmm :D:D. kanka OGS parası varmı lan bende kalmadıda ahahahahahahaha :D:D:D:D:D

BMK TypeR
26-02-2008, 17:34
saol kankaaaaaaaa eyvallah cnmmm benımmmmmm :D:D. kanka OGS parası varmı lan bende kalmadıda ahahahahahahaha :D:D:D:D:D

sız benden betersınız:) ahahaha evde yedek ogs var bende:)

zübeyir
26-02-2008, 17:42
sız benden betersınız:) ahahaha evde yedek ogs var bende:)

eeeeeeee para var huzur var sende yane :)

TünayK
26-02-2008, 19:32
106 kendı emegıyle yapılmıs ne demek yaw...bız kımın emegıyle yapıyoruz bu arabaları???

focus musty35
26-02-2008, 19:43
maşallah her ikisinede
camera car aracın markası ne ??

Tolga-R
26-02-2008, 19:52
106 kendı emegıyle yapılmıs ne demek yaw...bız kımın emegıyle yapıyoruz bu arabaları???

valla çok doğru söylemişssin...

**

bu arada zübeyir şimdi beyinsizmi :D

chiefkadir
26-02-2008, 19:55
106 kendı emegıyle yapılmıs ne demek yaw...bız kımın emegıyle yapıyoruz bu arabaları???Yani şu turboyu kullan,bunu yap,bu basınıcı bas,benzinin şu olsun,havan bu olsun denmemiş kendi başına yapmış manasında;)
Post altı imza bölümüne bizim gibi birileri yerine kendi adını yazabilecek tarzda;)

TünayK
26-02-2008, 20:00
ımza kısmına yazdıklarım benım bır nevı tesekkur ve reklam...eger araba ıle ugrasmak ılla elıne anahtar almaksa bılemeyecem...haa bu arada araba zaten yurumuyor yane ortada basarı falan yook bence...

chiefkadir
26-02-2008, 20:14
ımza kısmına yazdıklarım benım bır nevı tesekkur ve reklamReklam iyidir;)
106 turbocuda geçile geçile geçmeyi öğrenir:)

VeNoM_35
26-02-2008, 20:16
haa bu arada araba zaten yurumuyor yane ortada basarı falan yook bence...

Kendi imkanları dahilinde bukadar yapmıştır ki bu bile başarı bence. Her turbo yapan 400-500 hp almak zorundamı?

TünayK
26-02-2008, 20:19
hayıt ole bı zorunluluuk yok ama bence ve sanırım bu ısten anlayan herkezce 106 turbolayıp typr ıle yurumrk basarı deıl 50 lık nos bassan gecersın zaten...

miniks
26-02-2008, 20:19
kusura bakmayın ama ciddi bişi sölemek gerekirse

cok iyi yapılmış atmosferik 106 da böle gidiyor zaten

turboya kasmaya gerek yokmuş derim bende ozaman

iynn-RS
26-02-2008, 20:24
türkiyede böyle güzel işler yapılması gurur verici.
profesyonel araçlarımız kendini ispatladı yavas yavas amator olarakta boyle projeler olması cok yuzel.
eskıden ımrenerek yabancı vıdeolar ızlerdık.sımdı yabancılar bızı ızlıyor.
youtube da yaptıgım aramaların cogu turkıyeden vıdeolar.

bu vıdeodakı arac yürümüş yada yürümemiş o kadar da önemli değil.
cesaret gosterıp arabasını yapmıs-denemıs eminim çokda zevk almıstır;)

insallah dahada iyi olur.emeğine saglık arac kımınse.

TünayK
26-02-2008, 20:33
ibrahım profesyonel demek yaptıgı ısten para kazanan adam demek yane bu sıtedekı yada bu ıslerle ugrasan herkez amator...ha kımı harcar 100 k dolar kımı harcar 2k ytl...sonuc olarak bu ılserın artması guzel ama herkezı alkıslarsak kımse ılerleyemez...bu arac su ıcın gereklı performasnı gostermıyo...ılerde olur ısallah.

iynn-RS
26-02-2008, 20:43
ibrahım profesyonel demek yaptıgı ısten para kazanan adam demek yane bu sıtedekı yada bu ıslerle ugrasan herkez amator...ha kımı harcar 100 k dolar kımı harcar 2k ytl...sonuc olarak bu ılserın artması guzel ama herkezı alkıslarsak kımse ılerleyemez...bu arac su ıcın gereklı performasnı gostermıyo...ılerde olur ısallah.

bende bu ısten para kazananların cok basarılı ısler cıkardıgını soledım zaten.
biz amator olarak bu ıslerle ılgılenıyoruz ama profesyonelerden yardım alarak.
ben sahsen kendı basıma ne turbo takabılrıım-ne sanzumanı ındırebılrım-vs.vs.
sen bunları yapabılırsın baska.

bu arkadas kndı yapmıs aracını.ben bunu desteklıyorum.
sımdı profesyonel kısıler baslarda hıc hata yapmadımı.herkes bırden cok ıyı ıslermı yapmaya basladı. kı sımdı bıle hatalar yapılabılıyo.

bı kısı cıkıp en ıyı turbo 106 bende demıyodur sanırım. kendı yapmıs yurutebıldıgı kadar yurutmus. ustalara mılyarlar dokup bu kadarda yurutemeyenler var.

TünayK
26-02-2008, 20:46
bu ısten para kazanıp basarılı ıs yapan kım war?

iynn-RS
26-02-2008, 20:54
bu ısten para kazanıp basarılı ıs yapan kım war?

:confused:

sıteden örnek veriyim

Miniks bu işi profesyonel yapmıyorumu?

para işi beni ilgilendirmez ne kadar kazanıyolarsa ama yaptıkları işler bana gör başarılı

TünayK
26-02-2008, 21:06
mınıks araba modofıyeledıgı ıcın mı para kazanıyor??? olay burda zaten adamlar ekmegının modofıye ısınden yapıyor ama parca satıyor...dolayısıyla profesyonellık dıye bırsey modofıye olayında olamaz...ya sacma sapan kavram tartısıyoruz bosver...konunun ıcıne ettık zaten.

Bestsi
26-02-2008, 21:42
gercekten guzel video cekenlerin eline saglık

_cAgdAsH_
26-02-2008, 22:14
Emek var en nihayetinde ne kadar gittiği de aracın sahibinin problemi. Bu araç ona tecrübe olur bunu da geliştirebilir zmanla daha basarılı araclar da yapabilir.Şahsi görüşümde yürüyemediği doğrultusunda.

STP
26-02-2008, 23:21
ya sen yunusa deneyelım gelsın felan demıssin gelmedın.arabadamı sorun oldu ne galıba ole duymustum.ne zaman ıstersen denerız bende k pro felanda yok ayrıca.bılmeden atma ıstersen.ses k pro sesı dıye. mantartube gır orda beyınlı ıle yururken sesler cıkıyo beyınlıde nasıl cıkıyo bende nasıl bı dınle bence

ben gelın deneyelım demedım uygun zamanda ayarlarız denenır dedım. cumartesı gecesı deneme ıcın arabayı hazırladık derken baska sorunlar cıktı olmadı. sen bı tabırını duzelt ılkonce en atmasından bahsedıyosun duzgun konus ılkın.. ben atıyorsam sende kpro cıktıktan sonra ayarlar orjınal beyıne gecer dıyen bı tıpsın aılecek ızlıyoruz... ben ne hadsızlık sevıyesızlık yapmısımda bana bu tarz konusuyorsunkı yunusla adam akıllı konustuk denerız bakalım ne olcak sonuc dedık. hatta deneme yapaagımız araba ıcın herkes hasat o yururmez boy boy olur felan dıyor bakalım deneyınce sonucu hepberaber gorucez...

edo typer
26-02-2008, 23:40
yeni video geliyo galiba hayırlısı kazasız belasız...
stp kardes senin arabanda neler var?

STP
26-02-2008, 23:43
110bın km var ılkonce :) DC race, AEM cai,60 lık ara borlar ve magnex son susturucu var sadece...

edo typer
26-02-2008, 23:45
110bın km var ılkonce :) DC race, AEM cai,60 lık ara borlar ve magnex son susturucu var sadece...

parcalar aynı...cıgere ve en onemlısı bılege bakar:D

60mm var bendede 70mm daha ıı dıyolar kullanan goren var mı typer sahipleri?bosuna para harcamayalım:D bendeki hks catback orta susturucuyuda cıkarcam

STP
26-02-2008, 23:48
ecu olmadan 70 lık boru takmak mantıksız ama sende ecu var bılıyorum keısnlıkle 70 lık ara boruya don sonada 76 lık hks yada DC tarzı bırsey tak..

bu arada bılege bakarsa sansı yok :D

edo typer
26-02-2008, 23:51
ecu olmadan 70 lık boru takmak mantıksız ama sende ecu var bılıyorum keısnlıkle 70 lık ara boruya don sonada 76 lık hks yada DC tarzı bırsey tak..

:D :D
niyetim var ztn miniklerin basının etnı yedım bu muhabbete:D

satılık hks catback ılanı mı versem:D

STP
26-02-2008, 23:52
dusunme bıle bence kesın yaptır

edo typer
26-02-2008, 23:54
eywallah saolun

Serkan.S
27-02-2008, 01:18
hayıt ole bı zorunluluuk yok ama bence ve sanırım bu ısten anlayan herkezce 106 turbolayıp typr ıle yurumrk basarı deıl 50 lık nos bassan gecersın zaten...

Tunay adamın ne durumda oldunu bilmiyosun,ekonomik durmunun ne oldunu bilmiyosun,taktığı turboyu işlemleri bilmiyorsun,arabanın ne durumda oldunu bilmiyosun eksiği gediği varmı bilmiyosun,o yüzden böle kestirip atmak ayıp.Şurda herkes biliyodur güzel hazırlanmış na bir 106 nın bu kadar yürüyeceğini ama böyle söylenmemeli.Daha iyi olmalı dersin.Bu işten anlamıyo nos bassam geçerim ağır kaçıyo biraz.

Kaan
27-02-2008, 10:09
Emeğe saygı denen şey görüyoruz ki hala yok...

Kaan
27-02-2008, 10:10
en onemlısı bılege bakar:D

bilek güreşimi yapıyonuz HAAHAHAHAHHA :D
siz ikiniz biraraya gelirseniz ben yarılırım :D

zübeyir
27-02-2008, 15:55
ben gelın deneyelım demedım uygun zamanda ayarlarız denenır dedım. cumartesı gecesı deneme ıcın arabayı hazırladık derken baska sorunlar cıktı olmadı. sen bı tabırını duzelt ılkonce en atmasından bahsedıyosun duzgun konus ılkın.. ben atıyorsam sende kpro cıktıktan sonra ayarlar orjınal beyıne gecer dıyen bı tıpsın aılecek ızlıyoruz... ben ne hadsızlık sevıyesızlık yapmısımda bana bu tarz konusuyorsunkı yunusla adam akıllı konustuk denerız bakalım ne olcak sonuc dedık. hatta deneme yapaagımız araba ıcın herkes hasat o yururmez boy boy olur felan dıyor bakalım deneyınce sonucu hepberaber gorucez...

birincisi benım uslubum gayte normal. çünkü ben beyın yok dedıkce sen bu ses e gore beyın var dıyosun.bana acıkca yalancı dıyosun. 3 kurusluk olaylar ıcın yalan solıcek degılım hayatımdada o kadar serefsız olmadım.baskaları gıbı bıseyı soleyıp sonra ben demedım o yalan soluyolar yok öle bısıdee demedım (burada sana bısey demıyorum anlayan anladı)ayar kalma olayına gelıncede .gokmen abı dahıl mantaradakı bırcok kısı ıle beraber yaptıgımız bı sakayı bazı sazanlar sayesındee bole ıdda edıyomusuz gıbı gosterılmesı cok cnmı sıkmaya basladı.bu olayın sakadan ıbaret oldguunu gokmen abı dahıl ogun orada olan yane sakanın ılk solendıgı aksam dahıl orada kı herkese sorabılırsınız..ayrıca bu sozu kımın yaydıgınıda bılıyorum onlar once kendı arabalarını yurutsunler. baskasının seyıyle gerdege gırmesınler.marş basamıyolar aylardır arabalarına.çok bılıyolar yaaa.ben hayatımda kımse ıle yururken bısı ıdda etmedım hep karsımdakı kısı tarafından bana talep gelmiştir. senın arabanın yuruyup yurumemesı benım umurumda degıl yurursede babane yurumezsede.he cıkarırsın arabanı varsa ıstegın denemeye denerız.kım gecer bılınmez.belkı sen belkı ben. denedıgımızdde goruruz.tekrar soluyorum benım hıc kımse ıle ıddam yok.söle gecerım bole gecerım. dıye.ama yarası olan cok.her vıdeomda yurudugumde *** atan cok oluyo.kendılerı bı halt edebılıyomuş gıbı sanki.bastada soledıgım gıbı benım uslubum senın bana ben kpro yok dedıkce var gıbı bunda ses on u gosterıyo felan demenden dolayıdır.bole boktan bıseye yalan solıcek degılım.bazen nos basıyosun dıyende cıkıyo. bulsunlar arabam da bısı onlara hedıye edıcem arabamı.

Göki,ZD
27-02-2008, 17:54
birincisi benım uslubum gayte normal. çünkü ben beyın yok dedıkce sen bu ses e gore beyın var dıyosun.bana acıkca yalancı dıyosun. 3 kurusluk olaylar ıcın yalan solıcek degılım hayatımdada o kadar serefsız olmadım.baskaları gıbı bıseyı soleyıp sonra ben demedım o yalan soluyolar yok öle bısıdee demedım (burada sana bısey demıyorum anlayan anladı)ayar kalma olayına gelıncede .gokmen abı dahıl mantaradakı bırcok kısı ıle beraber yaptıgımız bı sakayı bazı sazanlar sayesındee bole ıdda edıyomusuz gıbı gosterılmesı cok cnmı sıkmaya basladı.bu olayın sakadan ıbaret oldguunu gokmen abı dahıl ogun orada olan yane sakanın ılk solendıgı aksam dahıl orada kı herkese sorabılırsınız..ayrıca bu sozu kımın yaydıgınıda bılıyorum onlar once kendı arabalarını yurutsunler. baskasının seyıyle gerdege gırmesınler.marş basamıyolar aylardır arabalarına.çok bılıyolar yaaa.ben hayatımda kımse ıle yururken bısı ıdda etmedım hep karsımdakı kısı tarafından bana talep gelmiştir. senın arabanın yuruyup yurumemesı benım umurumda degıl yurursede babane yurumezsede.he cıkarırsın arabanı varsa ıstegın denemeye denerız.kım gecer bılınmez.belkı sen belkı ben. denedıgımızdde goruruz.tekrar soluyorum benım hıc kımse ıle ıddam yok.söle gecerım bole gecerım. dıye.ama yarası olan cok.her vıdeomda yurudugumde *** atan cok oluyo.kendılerı bı halt edebılıyomuş gıbı sanki.bastada soledıgım gıbı benım uslubum senın bana ben kpro yok dedıkce var gıbı bunda ses on u gosterıyo felan demenden dolayıdır.bole boktan bıseye yalan solıcek degılım.bazen nos basıyosun dıyende cıkıyo. bulsunlar arabam da bısı onlara hedıye edıcem arabamı.

cartel 1 numara en büyük cehennemden çıkan çılgın türk :D

salla zubi

TünayK
27-02-2008, 18:26
Tunay adamın ne durumda oldunu bilmiyosun,ekonomik durmunun ne oldunu bilmiyosun,taktığı turboyu işlemleri bilmiyorsun,arabanın ne durumda oldunu bilmiyosun eksiği gediği varmı bilmiyosun,o yüzden böle kestirip atmak ayıp.Şurda herkes biliyodur güzel hazırlanmış na bir 106 nın bu kadar yürüyeceğini ama böyle söylenmemeli.Daha iyi olmalı dersin.Bu işten anlamıyo nos bassam geçerim ağır kaçıyo biraz.

serkan ıı dıyosun gusel dıyosunda...kımse yanlıs anlamasın para yoksa gırmeyeceksın bu ıslere...o zaman vıdeonun amacı nedır yada bu arabayı yapmanın???

vtec41
27-02-2008, 18:43
106 nın sahibi izmit sanayiden bi arkadaş kendisini tanıyorum aracı komple kendisi yaptı kendi dükkanında,araç aslında güzel yürüyo fakat devamlı sorun çıkıyo bazen yağ hortumu patlıo bazen başka bişey çıkıo.. sonuçta daha önce hiç bi araca turbo yapma tecrübesi olmayan bi arkadaşımız.. onuda aracında deneyerek gördü..
araç sorun çıkarmadığı zaman gerçekten güzel yürüyo..
hondata beyinli type r da arkadaşımın aracı, bu araç zaten yürüdüğünde yerinde durmuyo ama lastikler devamlı sarıyo 3. viteste anca tutunmaya başlıo ve o zamanda ii uzuyo

zübeyir
27-02-2008, 19:14
106 nın sahibi izmit sanayiden bi arkadaş kendisini tanıyorum aracı komple kendisi yaptı kendi dükkanında,araç aslında güzel yürüyo fakat devamlı sorun çıkıyo bazen yağ hortumu patlıo bazen başka bişey çıkıo.. sonuçta daha önce hiç bi araca turbo yapma tecrübesi olmayan bi arkadaşımız.. onuda aracında deneyerek gördü..
araç sorun çıkarmadığı zaman gerçekten güzel yürüyo..
hondata beyinli type r da arkadaşımın aracı, bu araç zaten yürüdüğünde yerinde durmuyo ama lastikler devamlı sarıyo 3. viteste anca tutunmaya başlıo ve o zamanda ii uzuyo

bence yurusedde yurumesede tebrık edıyorum ben yıne. en azından kendısı yapmış adamın zararı karı kendıne. baskaları gıbı ufak bısıler satıp yada yapıp ovunnmuyo cocuk hıc olmazsa. kı o gece gecıldıgındede 1 tane bıle bahane duymadım adamdan.burda arabanın ustunde daha neler oldugunu bilmeden yorum yapanlar nıyeyse avukatlıgını yapıyolar.

vtec41
27-02-2008, 19:27
doğru söylüyosun, ama 106 birazda kendisi için deneme tahtası oldu izmit istanbul gibi değil bu işlerden anlayan pek yok,genelde burdada geceleri yarışlar oluyo ve sorun çıksada kendisi aracını kurcalayarak doğru ayarı bulmaya çalışıyo.. izmit sanayiye gelirseniz hergün aracı dükkanında ya liftte ya takozda görürsünüz dewamlı bişeylerini tamamlamaya çalışıo,

senna
27-02-2008, 19:50
doğru söylüyosun, ama 106 birazda kendisi için deneme tahtası oldu izmit istanbul gibi değil bu işlerden anlayan pek yok,genelde burdada geceleri yarışlar oluyo ve sorun çıksada kendisi aracını kurcalayarak doğru ayarı bulmaya çalışıyo.. izmit sanayiye gelirseniz hergün aracı dükkanında ya liftte ya takozda görürsünüz dewamlı bişeylerini tamamlamaya çalışıo,

sanayi sitesinde köşede duran(lastikçi yanında sanırım) lacivert 106mı acaba?

Utku
27-02-2008, 19:53
Helal oLsun herkes ii hazırlanmış bi turbo 106 nın bundan çok daha ii gidebilceiğini bilir ama emeğe saygı :) ben kendi aracımı açıkıçası bu arkadş gibi kendim yapmak isterdim :) tebrikLer.

Kaan
27-02-2008, 20:16
serkan ıı dıyosun gusel dıyosunda...kımse yanlıs anlamasın para yoksa gırmeyeceksın bu ıslere...o zaman vıdeonun amacı nedır yada bu arabayı yapmanın???

Arkadaşım kimse yanlış anlamasın diyosun sen ama çok yanlış şeyler yazıyosun.Herkezin gönlünden bişeyler yapmak,emek harcamak,parasının yettiği kadar uğraşmak gelir.Senin bu cümlen insanların hevesini kırar.
Bu sitede parası olupta uğraşanda var senin gibi,Parası olmayıp uğraşanda var.Ben senin bu lafının bütün siteye söylenmiş bir laf olarak algılıyorum ve cümlenin yanlış olduğunu söylüyorum.Yanlış anlama sana kızmak gibi bi amaçta falan değilim.
Ancak paran yoksa girmeyeceksin gibi cümle çok yanlış bi cümle.Ozmn turbo yapacak parası olmayan adam arabada almasın,parası olmayan adam yapmak istediği şeyin hayalinide kurmasın!Herşey para ile ya....

Göki,ZD
27-02-2008, 20:28
Arkadaşım kimse yanlış anlamasın diyosun sen ama çok yanlış şeyler yazıyosun.Herkezin gönlünden bişeyler yapmak,emek harcamak,parasının yettiği kadar uğraşmak gelir.Senin bu cümlen insanların hevesini kırar.
Bu sitede parası olupta uğraşanda var senin gibi,Parası olmayıp uğraşanda var.Ben senin bu lafının bütün siteye söylenmiş bir laf olarak algılıyorum ve cümlenin yanlış olduğunu söylüyorum.Yanlış anlama sana kızmak gibi bi amaçta falan değilim.
Ancak paran yoksa girmeyeceksin gibi cümle çok yanlış bi cümle.Ozmn turbo yapacak parası olmayan adam arabada almasın,parası olmayan adam yapmak istediği şeyin hayalinide kurmasın!Herşey para ile ya....

1500 katılıyorum

_cAgdAsH_
27-02-2008, 20:34
doğru söze ne denir.

iynn-RS
27-02-2008, 20:36
benzer sistem 560 ytl
bu resımdekını bugun kendım yaptım.

560 ytl verıp tunıngcıden almak ne kadar zevklı olurdu bılmem ama ben kendı aracımla kendım ugrasırken baya zevk alıyorum.
bu ufacık ıslem bıle bu kadar zevk verırken kendım turbo takabılsem ne kadar zevk alırım dusemıyorum bıle.

http://img255.imageshack.us/img255/9379/dscf2098dy8.jpg

Kaan
27-02-2008, 20:39
Böyle şeyler ztn insanı hırslandırır zevk verir ne güzel olmuş maşallah:icon_tup:

M3CSL
27-02-2008, 20:42
helal ibo:)
bu tarz seylerın zevkı çok ayrıdır bılırım.. bende kendı ımkanlarımla kıt yapmıstım zamanında;)
ayrıca kaan + 1111111;)

Göki,ZD
27-02-2008, 20:44
O Zaman Iboyada Turbo 106 Nin Sahibinede Bi Alkiş

Kaan
27-02-2008, 20:44
bi dakka bi dakka imzaya gel :D:D:D:D :icon_tup:

iynn-RS
27-02-2008, 20:57
:D:D:D:D:D:D saolun arkadaslar

eyvallah göki;)

TT_BOY
27-02-2008, 21:01
işte budur :D:D

vtec41
27-02-2008, 21:11
sanayi sitesinde köşede duran(lastikçi yanında sanırım) lacivert 106mı acaba?

ewet mavi 106 tsw venom jantlı köşede kaldırımda durur yada köşede 1. değil 2. dükkan kendisinin motorcu onun önünde durur genelde

sülüman
27-02-2008, 21:25
[QUOTE=iynn-RS;230008]benzer sistem 560 ytl
bu resımdekını bugun kendım yaptım.

560 ytl verıp tunıngcıden almak ne kadar zevklı olurdu bılmem ama ben kendı aracımla kendım ugrasırken baya zevk alıyorum.
bu ufacık ıslem bıle bu kadar zevk verırken kendım turbo takabılsem ne kadar zevk alırım dusemıyorum bıle.

işte olay budur ben kendim oto elektrikçiyim ama motor sökmeye yardım fln edrim cart curt kendim 3-5 araba toplamışlıgım var tosba fln şimdi bi 131 aldım onu topluyorum ama acayip zevli oluyor anlatamam elimded de geliyo iş te malzemem yapamadıgım yerde arkadaslrım var keşke herkesin benim gibi garajı olsa :p

TünayK
27-02-2008, 21:56

yazdıgım sey kulaga cok zubbe bı laf olarak gelebılır ama yanlıs bı laf oldugunu dusunmuyorum...ayrıca bende arabama bıseyler yaparken maddı olarak zorlanıyorum...ben sadece sunu soluyorum yeterı kadar para harcamadan bu ıslere gırersen sonu hıcbırzaman basarı olmaz....tabıkı bu senın basarı anlayısına gore degısır...eger aracı yapan yada ızleyen sızler arabanın su anakı halınden memnunsanız ne mutlu sıze ama bence olmamıs..."turbo yapacak adam arab almasın "dıyosun alsın ama turbo yapmasın bence....ayrıca hayal kurmak ıle hayata gecırmek arasında cok fark var...hepımızın hayalı var bende 600 hp lık bı s2k ıstıyorum...ama varmı 100k ytl yok...e ozaman kendı arabamı fıberle s2k e mı cevırıyım ????

Serkan.S
27-02-2008, 22:39
Tunay hala devam ettiriyosun ben öle demek istemedim diyeceğine ,adam yapmış işte kendi cabalarıyla illa geçmesimi lazım beyinsiz :) typer'ı.Biraz daha uğraşır ayarlarını tamamlar geçer veya gene geçişir gene tamamlamaya çalışır eksiklerini turbo yapan adam görmicekmi arabasını.Sende ayarsız basıyodun arabana.Ayarsızken dolu typer ile deneseydin geçilseydin bizde sana olmamış nos bas daha iyi git sök onu paran yoksa yapma deseydik hoşmuydu.

Vts_Power
27-02-2008, 22:47
herkes çapına göre bişeyler yapabilir,turbo bu arkadaşın çapına göre değil demekki.. bunda kötü olan bişey yok.olmamış bencede.. standart atmosferik 106 kadar yürüyor.emek sarfetmiş onada yazık.hiç bişe yapmasa zaten böyle gitcek arabası.yanlış ve eksik olan bişeler var demekki.turbo için olmazsa olmaz parçaları alamıyorsan bırak yapabildiğin yerde kal tünayda bunu demiş.. ustanızı seviyosunuz ve onu savunuyosunuz ama gerçek olan bişe var bu araba yürümüyor. sorup öğrenebilir bilmediği şeyleri parası yoksada gereken parçaları toparlar ondan sonra yaapr yürütr çeker vidyosunu.böyle yürütürse zaten daha çok masraf etmesi gerekir çünkü çok sürmeden arabası avans vurup kırılacaktır.herneyse benim elimden gelen bişey varsa ustanıza yardımcı olabilirm.. tartışmaya gerek yok

TünayK
27-02-2008, 22:51
Tunay hala devam ettiriyosun ben öle demek istemedim diyeceğine ,adam yapmış işte kendi cabalarıyla illa geçmesimi lazım beyinsiz :) typer'ı.Biraz daha uğraşır ayarlarını tamamlar geçer veya gene geçişir gene tamamlamaya çalışır eksiklerini turbo yapan adam görmicekmi arabasını.Sende ayarsız basıyodun arabana.Ayarsızken dolu typer ile deneseydin geçilseydin bizde sana olmamış nos bas daha iyi git sök onu paran yoksa yapma deseydik hoşmuydu.

benım ayarsız bastıgım vıdeoda bıle kırma rıskım sıfırdı...sadece keyfı bastım o da bır gun...onun dısındaayarsız hıc basmadım...ayrıca bu kadar buyutecek bısey yok bence ben sadece garıban edebıyatı yaptınız onu dogru bulmadım...o kadar yoksa olmayacak bısey degıl ugrasılır duzeltılır...onemlı olandogru ıs yapmak...

TünayK
27-02-2008, 22:52
herkes çapına göre bişeyler yapabilir,turbo bu arkadaşın çapına göre değil demekki.. bunda kötü olan bişey yok.olmamış bencede.. standart atmosferik 106 kadar yürüyor.emek sarfetmiş onada yazık.hiç bişe yapmasa zaten böyle gitcek arabası.yanlış ve eksik olan bişeler var demekki.turbo için olmazsa olmaz parçaları alamıyorsan bırak yapabildiğin yerde kal tünayda bunu demiş.. ustanızı seviyosunuz ve onu savunuyosunuz ama gerçek olan bişe var bu araba yürümüyor. sorup öğrenebilir bilmediği şeyleri parası yoksada gereken parçaları toparlar ondan sonra yaapr yürütr çeker vidyosunu.böyle yürütürse zaten daha çok masraf etmesi gerekir çünkü çok sürmeden arabası avans vurup kırılacaktır.herneyse benim elimden gelen bişey varsa ustanıza yardımcı olabilirm.. tartışmaya gerek yok

ıste bu artı bı mılyon...

iynn-RS
27-02-2008, 23:33

................................

STP
27-02-2008, 23:38
standart atmosferık 106 kadar keısnlıkle degıl yanı cok aza ındırgenmıs o soylenılen. zubeyırın aracının nasıl ıyı gıttıgını bılıyoruz. caı race headers ara borulu bı typer neren baksanız 225 hp gıbı bı rakama ulasabılır. ole bı typerlada ancak ZD gıbı bı 106 yuruyodu. ZD dede yok yoktu hersey vardı 106 ıcın olan 160 hp lerın ustundeydı

ALM
27-02-2008, 23:45
yazdıgım sey kulaga cok zubbe bı laf olarak gelebılır ama yanlıs bı laf oldugunu dusunmuyorum...ayrıca bende arabama bıseyler yaparken maddı olarak zorlanıyorum...ben sadece sunu soluyorum yeterı kadar para harcamadan bu ıslere gırersen sonu hıcbırzaman basarı olmaz....tabıkı bu senın basarı anlayısına gore degısır...eger aracı yapan yada ızleyen sızler arabanın su anakı halınden memnunsanız ne mutlu sıze ama bence olmamıs..."turbo yapacak adam arab almasın "dıyosun alsın ama turbo yapmasın bence....ayrıca hayal kurmak ıle hayata gecırmek arasında cok fark var...hepımızın hayalı var bende 600 hp lık bı s2k ıstıyorum...ama varmı 100k ytl yok...e ozaman kendı arabamı fıberle s2k e mı cevırıyım ????

+ 1 :icon_tup:

Vts_Power
27-02-2008, 23:53
standart atmosferık 106 kadar keısnlıkle degıl yanı cok aza ındırgenmıs o soylenılen. zubeyırın aracının nasıl ıyı gıttıgını bılıyoruz. caı race headers ara borulu bı typer neren baksanız 225 hp gıbı bı rakama ulasabılır. ole bı typerlada ancak ZD gıbı bı 106 yuruyodu. ZD dede yok yoktu hersey vardı 106 ıcın olan 160 hp lerın ustundeydı

o zaman bu 106 150 hp ve turbo. 120hp arabadan turbo yaparak 30 hp alınmış..

STP
27-02-2008, 23:54
alınabılır her turbo arac +200 250 300 alıcak dıye bırsey yokkı... cıtır turbo uygulanmıstır stock ustune 0.3 bar 0.4 basr basıyodur okadar az alınır safe olur vs

facia
27-02-2008, 23:57
konu amacı dışına cıkıyor. Ancak ben ilk izlediğimde videoyu typeR ıda turbo sanmıştım... neyse..

Serkan.S
28-02-2008, 00:17
o zaman bu 106 150 hp ve turbo. 120hp arabadan turbo yaparak 30 hp alınmış..

Adam şu an bunu istiyodur belki nerden biliyosun ;şu an çıtırdan bi turbo istiyodur durumu musait değildir ilerde geliştirir.Kendin biliyosun turbonun önü açık ama yok gariban edebiyatı ustanızı koruyosunuz filan yanlış şeyler daha önceden izmit sanayiye bile girmişlim yok arabanın rengini bile bilmiyorum kimi korucam.

bladerk
28-02-2008, 00:42
normal biri olsa derimki emeklerine sağlık ama bu adam ustaysa bunu söyleyemem ben de aracımla uğraşırım kendim şanzumanını indiririm motoru indiği zaman zevkle toplarım bunları karıştırmamak lazım 30 hp için uğraşmam kendi görüşüm

ef186
28-02-2008, 01:11
1 Emek var kotu yada ıyı saygı sart !
2 Yorumlarınızın tamamını okudum beyfendilikle mesaj yazmıssınız tebrik ederim ....
3 Bakın arkadaşlar kiminin imkanı olur 10k$lık arabaya 50k$ yukler kımıde yapmak ıster el emegını koyar bakar ....
olmazsa kendini gelistirir bakar okur arastırır ancak bu soledıgım etrafındakı ınsanların destegı ıle olur ....
ole bir yazmıssınız kı yapmam etmem vs....
Ozaman dielim arkadasa 106 yı bırak sen git urasma becerıksızsın olucak ısmı ???
olmıycak ıs bu ....
beyler yapıcı olun sızler barı bu ulkede bızım sektorun yedıgı darbeler ***** ken sizler yenılerı engellemeyın lutfen bugun o usta deneme yanılma ıle gecılırken 1 ay sonra gecen olabilir zor deıl maddı guce bakar . Emek ise maddiyatla olculemez benim ve sizlerin guvendiği ustalar akıttıgımız paraların karsılıgında aldıgımız emektır sadece ve bu kısı emegını harcamıs kendi icin bir maddi kazanc beklemeden .....
lütfen bunu birde bu yonden dusunelim
ben kendi bakıs acımla kimin gectiginden ote 106 yı turbolayan kısının emegı ıle ılgılendım acıkcası .... Kendisini tebrik ederim emeginden dolayı
AYRICA:
106 için derimki Arastırsın okusun tabı bu ısı yapmak ıstıyorsa bu sekılde yaptıgı sıstem dogru deıl ...
106 yı turbolamak baslı basına cıddı bır ıs en zor arabadan baslamıs bence amac turbolamaksa yanlıs araba amac 106 sevmekse maddi acıdan cok zorlanır kısıtlı butce varsam ama her ne olursa olsun AMAC 1 Dahada Iyı olmak ......
Ben aracların sahiplerini kutluyorum cıkmıs denemısler.....

Ayrıca bir dipnot :
Burası kimsenin babasının forumu deıl herkezin yeri yurdu telefonu arabası evinin adresi belli Ozel mesajlarınızı burdan forumu kullanarak aktarmayın bu forumda gereksiz boş laf uretıp kavga sıkıntı acmayın Dost olan ınsanların arasını yazdıgınız mesajlarla bosu bosuna Acmayın .....
Ha eyer amac ortalıgı SIKISTIRMEK ıse onuda yemek ıcın salak yok bu forumda edeplı durun ınsanları darlamayın ...
(birkac konu okuduktan sonra artık anladımkı ınsanların gerdege gırdıklerı sey kendilerine aıt degıl kimse ustune alınmasın .... )

MmM
28-02-2008, 01:25
1 Emek var kotu yada ıyı saygı sart !
2 Yorumlarınızın tamamını okudum beyfendilikle mesaj yazmıssınız tebrik ederim ....
3 Bakın arkadaşlar kiminin imkanı olur 10k$lık arabaya 50k$ yukler kımıde yapmak ıster el emegını koyar bakar ....
olmazsa kendini gelistirir bakar okur arastırır ancak bu soledıgım etrafındakı ınsanların destegı ıle olur ....
ole bir yazmıssınız kı yapmam etmem vs....
Ozaman dielim arkadasa 106 yı bırak sen git urasma becerıksızsın olucak ısmı ???
olmıycak ıs bu ....
beyler yapıcı olun sızler barı bu ulkede bızım sektorun yedıgı darbeler ***** ken sizler yenılerı engellemeyın lutfen bugun o usta deneme yanılma ıle gecılırken 1 ay sonra gecen olabilir zor deıl maddı guce bakar . Emek ise maddiyatla olculemez benim ve sizlerin guvendiği ustalar akıttıgımız paraların karsılıgında aldıgımız emektır sadece ve bu kısı emegını harcamıs kendi icin bir maddi kazanc beklemeden .....
lütfen bunu birde bu yonden dusunelim
ben kendi bakıs acımla kimin gectiginden ote 106 yı turbolayan kısının emegı ıle ılgılendım acıkcası .... Kendisini tebrik ederim emeginden dolayı
AYRICA:
106 için derimki Arastırsın okusun tabı bu ısı yapmak ıstıyorsa bu sekılde yaptıgı sıstem dogru deıl ...
106 yı turbolamak baslı basına cıddı bır ıs en zor arabadan baslamıs bence amac turbolamaksa yanlıs araba amac 106 sevmekse maddi acıdan cok zorlanır kısıtlı butce varsam ama her ne olursa olsun AMAC 1 Dahada Iyı olmak ......
Ben aracların sahiplerini kutluyorum cıkmıs denemısler.....

Ayrıca bir dipnot :
Burası kimsenin babasının forumu deıl herkezin yeri yurdu telefonu arabası evinin adresi belli Ozel mesajlarınızı burdan forumu kullanarak aktarmayın bu forumda gereksiz boş laf uretıp kavga sıkıntı acmayın Dost olan ınsanların arasını yazdıgınız mesajlarla bosu bosuna Acmayın .....
Ha eyer amac ortalıgı SIKISTIRMEK ıse onuda yemek ıcın salak yok bu forumda edeplı durun ınsanları darlamayın ...
(birkac konu okuduktan sonra artık anladımkı ınsanların gerdege gırdıklerı sey kendilerine aıt degıl kimse ustune alınmasın .... )
thnx valla tam içimden geçenleri yazmışsınız herkes bu videolar yüzünden kalp kırıyo gereksiz yere

MUGENPOWE®
28-02-2008, 01:26
nedemısler NE BUYUKTUR EMEGE SAYGI DUYAN İNSAN :)

facia
28-02-2008, 11:02
Burda emeğine laf eden kimse yok ama harcadığı emeğin karşılığını alamamış deniyor... Niye yanlış anlaşılıyo bu ?

ef186
28-02-2008, 11:05
Koyacagınız başka videolar için ayrı başlık açın lutfen konu başlıgının seyrini
değiştirmeyin..

Ayrıca her turbo takan herkesi gecicek diye bişey yok setuplarını bilmiyorum ama 106
da makul şeyler warsa bence güzel gidiyor .

+186 .....

dragon07
28-02-2008, 11:49
+186 .....

dogru söze ne hacet:icon_tup:

egeturbo
28-02-2008, 12:04
güzel video

Göki,ZD
28-02-2008, 14:12

vayyy anammmm vayyyy selçukum benim :) teşekkür ederim beni andığın için arabayı unutmuştum:)

focus musty35
28-02-2008, 22:48
o zaman M3 ile de CTR yürüyemez asıl sen boş konuşmuşsun benlede denedin o kadar ahım ahım ara açamadın 1bucuk boy anca vardı hdf ile denemem daha da iyiydi o hiç değilse 5 de 3 boy attı sen onun kadar performans sağlayamadın TAYYARCIĞINLA..
v2 varkende geçtim
v2 egsoz varkende geçtim
v2 egsoz headers varkende geçtim

bu sadece zubeyr ile denemedim başka tayyarda listemde

ha bide NOT : TAYYARDAN 106 GEÇMEK NASIL BİLMİYORUM AMA 106 DAN TAYYAR GEÇMEK ÇOK ZEVKİ OLUYOR...

valla şaşkınlıkla okudum aracın cok iyi galıba kazasız belasız gercektem maşallah hdf yi izmirde arkadasımız almıstı baya iyi gidiyordu 5 de 3 boy attıysa senın 106 cok ıyıdır herhalde allah nazardan saklasın

Cem.B
28-02-2008, 22:49
valla şaşkınlıkla okudum aracın cok iyi galıba kazasız belasız gercektem maşallah hdf yi izmirde arkadasımız almıstı baya iyi gidiyordu 5 de 3 boy attıysa senın 106 cok ıyıdır herhalde allah nazardan saklasın

musty kardeşim egzantirikli 106 öle oluo işte hani cooper konusunda anlatmıştım ya :D

focus musty35
28-02-2008, 22:53
musty kardeşim egzantirikli 106 öle oluo işte hani cooper konusunda anlatmıştım ya :D

valla egzantrik chıp komple egzozlu ve cok ıyı hazırlanmıs 106 tamam coper s ı gecer dıye konsuyoruz sımdı o deılde..
ctr rıye gecıyorsa yanı hdf yı bılıyorum ben 5 vıtesde 3 boy attı yazmıs arkadasımız sasırdım valla maşallah gercekten :)

iynn-RS
28-02-2008, 22:56

her egzantrıke ole olmuyo ama;)

egzantrıkle gıdende var gıdemeyende,turboyla gıdende var gidemeyende

egzantrıklı 106 gecılmez dıye bısey yok bence.

ama normal olanı iyi gitmesi...

focus musty35
28-02-2008, 22:59
her egzantrıke ole olmuyo ama;)

egzantrıkle gıdende var gıdemeyende,turboyla gıdende var gidemeyende

egzantrıklı 106 gecılmez dıye bısey yok bence.

ama normal olanı iyi gitmesi...

haklısın kardesım sımdı ben dusunuyorum hakkatten bızım burdakılermı kotu arkadasınkımı cok ıyı :D ama ctr le gecmek deıl yürüyor olsa bile cok iyi bana göre ctr cok ıyı gıden bır arac cunku maşallah gercekten

G_TT_I
28-02-2008, 23:13
typerla 106 yuruyemez boş konusmalar bunlar, ozaman zubeyırde v2 vardı cold aır le alakası yok,sımdı cold aır taktı farkını gordu , bu arada bende denemıstım 106 la:)

kucuk bi hesap, typer lar 30 ytl den baslıyo, hadi kazalı 25den baslasın.

106 kazalı 8 den baslıo temiz 21, arası bi arac 13 diyelim, ustune 17 harcanır ki bukadar tutmaz, pug sport sanjıman, dereceli egzantirk sonuç????

typeri da yuklemek için harcanan parayı bu 17ytl nin ustune eklesen 106 cumle alem ile yurur, GRUPA araba yapılır o paraya.

tabi bu yuruyemez dedigin 106 belli bi palakalı 106 ise bilemem yada stock olucak ise, gende stock ustu bi 106 3de 6000devirde rolling yapamasa bile sıfırdan 300mt kalkar.

STP
28-02-2008, 23:25

106 kazalı 8 den baslıo temiz 21, arası bi arac 13 diyelim, ustune 17 harcanır ki bukadar tutmaz, pug sport sanjıman, dereceli egzantirk sonuç????

typeri da yuklemek için harcanan parayı bu 17ytl nin ustune eklesen 106 cumle alem ile yurur, GRUPA araba yapılır o paraya.

tabi bu yuruyemez dedigin 106 belli bi palakalı 106 ise bilemem yada stock olucak ise, gende stock ustu bi 106 3de 6000devirde rolling yapamasa bile sıfırdan 300mt kalkar.

typerı yuklemek ahım sahım bı paramı?

550 usd headers
300 usd caı
1600usd kpro
250 usd ınce conta pek bırsey tutmuyor...

grkm
28-02-2008, 23:48
arkadaşlar sakin olmayı denesek..
Özel konularınızı lütfen forum dışında paylaşın.

Eray Yümsel
29-02-2008, 00:36
typerı yuklemek ahım sahım bı paramı?

550 usd headers
300 usd caı
1600usd kpro
250 usd ınce conta pek bırsey tutmuyor...

işçilikleride yaz :)

STP
29-02-2008, 00:42
neyın ıscılıgı? headers takmaya caı takmaya kac para vercen? ınce conta takmaya ben 200 lıra vermem sahsen 500 usd dede ıscılık yaz

KMR2-GT
01-03-2008, 13:44

olay sadece gitmekse suzukı marutıye hayabusa motoru tak bıtsın en ucuza:)
106la type rı bu sekılde kıyaslamamak lazım bence