PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mantar jl 159 kadran :) :)

timmaah
25-02-2008, 19:52
http://www.youtube.com/watch?v=C8aKhDSQH0E
yorum yok :heyoo: :heyoo: :eek: :hahaha:

TünayK
25-02-2008, 19:59
walla bızdende yorum yok!

Tholl-ga
25-02-2008, 20:05
bende bi yorum bulamadım

Maxiboost
25-02-2008, 20:17
maşallah maşallah :) sti ile denediği 1.3 le bu 1.3 arasında dağlar kadar fark var :) böyle gitmesi gerekiodu o videoda

Kaan
25-02-2008, 20:17
walal bende bişey diemicem

sword
25-02-2008, 20:21
güzel video başka videolarda bekliyoruz.

imhotep
25-02-2008, 20:27
en iyisi maşallah diyelim:D

Göki,ZD
25-02-2008, 20:27
adem pabucu yarım çık dışarıya gazlayalım madem kimse yorum yapmıyo ben yapim maşallah ademe BAK HELE

Hector
25-02-2008, 20:29
saol adamımmm. :D

Serkan.S
25-02-2008, 20:37
maşallah maşallah :) sti ile denediği 1.3 le bu 1.3 arasında dağlar kadar fark var :) böyle gitmesi gerekiodu o videoda

Nerden anladın acaba gözleriniz ne kadar kuvvetli herşeyi videodan anlıyosunuz.Allahım bana böyle 2 göz nasip et.

miniks
25-02-2008, 20:37
güsel maşallah adem hayırlı ugurlu olsun Allah utandırmasın

Jem89
25-02-2008, 20:47
Hakkaten yürüyo ya.. :) Yapanların ellerine sağlık..kazasız belasız..

Aps
25-02-2008, 20:47
Bursadayım şu aracı gazlarken görmek istiyorum bakalım nasıl gidiyor bi türlü kısmet olmadı kazasız belasız inş.

Maxiboost
25-02-2008, 20:55
Nerden anladın acaba gözleriniz ne kadar kuvvetli herşeyi videodan anlıyosunuz.Allahım bana böyle 2 göz nasip et.

ekranı görmen ve arabanın sesini duyman bile en azından aradaki farkı anlamana yeter yetmiosa matematik lazım

videoda 4. vites 140 civarından başlıolar oradan birazdan atacğım videoda ki hıza gelmeleri 15sn fln sürüyo (tahminen o hız yoksa tam 16. saniyenn sonunda kesiciye girio atacağımda girmeden bırakmış adem)

http://www.youtube.com/watch?v=SqwLLGwLb4w&feature=related

bu videoda ise tam 8. saniyede 140 civarındalar 23. saniyede gazdan çekmiş ayağını 23 - 8 = 15 yapar ki devam etse kesiciye girmesi tahminen 1-2 saniye daha sürer aa olur mu aynı diceksin ama birisinde 3. vitesten geliyor hızlanmış bir araç var öbür türlü sabit hızdan alt devirden basıp turbonun dolmasını beklicekler vs yani cidden bu videoda daha iyi gidiyor :) böyle bir saat hesap yapmanada gerek yok bakınca belli ediyor ztn. eğer yanlış bi cümlem varsa adem düzeltir :)

Mrt
25-02-2008, 22:00
masallah arkadaslar videolarını cekti :) (deniz) allah utandırmasın

Serkan.S
25-02-2008, 22:26
ekranı görmen ve arabanın sesini duyman bile en azından aradaki farkı anlamana yeter yetmiosa matematik lazım

videoda 4. vites 140 civarından başlıolar oradan birazdan atacğım videoda ki hıza gelmeleri 15sn fln sürüyo (tahminen o hız yoksa tam 16. saniyenn sonunda kesiciye girio atacağımda girmeden bırakmış adem)

http://www.youtube.com/watch?v=SqwLLGwLb4w&feature=related

bu videoda ise tam 8. saniyede 140 civarındalar 23. saniyede gazdan çekmiş ayağını 23 - 8 = 15 yapar ki devam etse kesiciye girmesi tahminen 1-2 saniye daha sürer aa olur mu aynı diceksin ama birisinde 3. vitesten geliyor hızlanmış bir araç var öbür türlü sabit hızdan alt devirden basıp turbonun dolmasını beklicekler vs yani cidden bu videoda daha iyi gidiyor :) böyle bir saat hesap yapmanada gerek yok bakınca belli ediyor ztn. eğer yanlış bi cümlem varsa adem düzeltir :)

Böle bi hesap yapamazsın ilk video da 4. viteste 140 ta basmış yanı 3 te de basabilirdi.Diğer video da asılsa asıla gidiyo alakası yok.Diğeri sadece kadran videosu.

Ayrıca gözler gene muhteşem maxi nerden nası görüyosun vay be hele sti ile olan rolling videosunda muhteşem seçtin hızları :icon_tup:

Maxiboost
25-02-2008, 22:30
Böle bi hesap yapamazsın ilk video da 4. viteste 140 ta basmış yanı 3 te de basabilirdi.Diğer video da asılsa asıla gidiyo alakası yok.Diğeri sadece kadran videosu.

Ayrıca gözler gene muhteşem maxi nerden nası görüyosun vay be hele sti ile olan rolling videosunda muhteşem seçtin hızları :icon_tup:

tamam 3 te basmamış ayrıca 3 sonları 140 galba? diğer video ya iyi bakarsan hatta sonlara doğru kadranı yakından çekio illa KM yi görmene gerek yok orda Kocaman MİL cinsinden sürat yazıo çok rahat anlaşılabiliyo illa screenshot çekip işaretmi koymak lazım? ki 2. videoda hızlanarak geldiği için avantajı olmasına rağmen süreler aynı. kendinde yazmışsın asıla asıla gidiyo asıla asıla gitmesine rağmen 2. videodaki hazlanmayla aynı teorik olarak daha yavaş hızlanması gerekmez mi ilk videoda?

eğer kadranı net bi şekilde görürsen ibreden nerede olduğunu durdurup çok rahat anlarsın :)

Serkan.S
25-02-2008, 22:34
tamam 3 te basmamış ayrıca 3 sonları 140 galba? diğer video ya iyi bakarsan hatta sonlara doğru kadranı yakından çekio illa KM yi görmene gerek yok orda Kocaman MİL cinsinden sürat yazıo çok rahat anlaşılabiliyo illa screenshot çekip işaretmi koymak lazım? ki 2. videoda hızlanarak geldiği için avantajı olmasına rağmen süreler aynı. kendinde yazmışsın asıla asıla gidiyo asıla asıla gitmesine rağmen 2. videodaki hazlanmayla aynı teorik olarak daha yavaş hızlanması gerekmez mi ilk videoda?

eğer kadranı net bi şekilde görürsen ibreden nerede olduğunu durdurup çok rahat anlarsın :)

Hayır benim anlamadım nası bu kadar emin konuşuyosun aracın sahibi arkadaşımız bir değişiklikmi yapmış boşu boşuna zan altında bırakıyosun insanları ondan dedim yoksa ne arabanın sahibini tanırım ne denediği sti ı :)

aliyo
25-02-2008, 22:36
tebrikler çok güzel ivmeleniyo

DeNNis
25-02-2008, 22:43
masallah arkadaslar videolarını cekti :) (deniz) allah utandırmasın

yok bu benim çektiğim video değil

Maxiboost
25-02-2008, 22:43
Hayır benim anlamadım nası bu kadar emin konuşuyosun aracın sahibi arkadaşımız bir değişiklikmi yapmış boşu boşuna zan altında bırakıyosun insanları ondan dedim yoksa ne arabanın sahibini tanırım ne denediği sti ı :)

zan altında bırakmadım ki? daha iyi yürüyor dedim belki o an araçta başka birşey vardı o yüzden şuan daha iyi gidiyor? denedikleri sti ı standart motorlu bir wrx ile 1.5 boy geriden gelip 1.5 boy geçtik o sti ın bizzat içinde bulundum nasıl gittiğini biliyorum sence bu araçla denese sonuç ne olur? şu kadran videosu ile alakası yok o sti ın yok eder yani sti ı veya denemede ki 2. ve 3. viteslere bak birde son gelen videoda ki 3. vitese bak komple sarıo :D en basit örnekler neyse uzatmanın alemi yok :)

ibrahim
25-02-2008, 23:18
masallah çok güzel ensonunda bendebi vtech alacağım

Oytun
25-02-2008, 23:30
masallah, adem memnunmusun adrenalinlerden?

VeNoM_35
25-02-2008, 23:33
masallah çok güzel ensonunda bendebi vtech alacağım

Bütceye bağlı astra da gider böyle niye gitmesin. ha tr'de vti çok daha kolay tabiki deneyim üst düzeyde..

ibrahim
25-02-2008, 23:36
benim araba gidiyor zatende nebilim bu sezon vtech moda yoksa ben arabamı seviyorum

ARDA_E
25-02-2008, 23:40
çok başarılı maşallah :)

BarBo
25-02-2008, 23:49
valla Allah nazardan saklasın ne dielim süper :)

Hector
26-02-2008, 15:18
Iyi Veya Kötü Eleştirmişsiniz. Problem Değil Hepinize Teşekkür Ederim Arkadaşlar. Adrenalin Isininca çok Iyi Tutuyor. Kullanmanizi Tavsiye Ederim.
Hasan Sti Denerken Egzozu Sürtmüştük, Yürümeden önce Vitesleri Değiştirirken çok Zor Geçiyordu. Bu Kadrandada Vitesler Ayni Olduğu Için 3. Vites Yerine 4. Vitesle Başladik. O Yüzden Daha Iyi Yürüyor Gibi Duruyor.

Hector
26-02-2008, 16:14
saol minik yaptıgınız arabalar da sizi utandırmaz inşallah

|STI|
26-02-2008, 16:52
Iyi Veya Kötü Eleştirmişsiniz. Problem Değil Hepinize Teşekkür Ederim Arkadaşlar. Adrenalin Isininca çok Iyi Tutuyor. Kullanmanizi Tavsiye Ederim.
Hasan Sti Denerken Egzozu Sürtmüştük, Yürümeden önce Vitesleri Değiştirirken çok Zor Geçiyordu. Bu Kadrandada Vitesler Ayni Olduğu Için 3. Vites Yerine 4. Vitesle Başladik. O Yüzden Daha Iyi Yürüyor Gibi Duruyor.

Bi karışıklık var galiba...Hasan benım , maxiboost'la karıştırıyosun sanırım beni...isimler karıştı sanırım birbirine :)

Hector
26-02-2008, 16:57
valla hasan ben seni bayadır karıstırıyom ozaman.dddddd

|STI|
26-02-2008, 17:06
ben uzun zamandır nete de giremedigim den hiç bi konuyu bile takip edemiyorum :) baya bi yabancı kaldım...geçte olsa karışıklık düzeldi o zaman :)