PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ppr motorsport kaan

uluctatarhan
06-07-2012, 01:51
bugun öğle saatlerınde parcalarımızı hızlı oto mustafa abıye goturduk kaan abı de geldı. forumda konustugumuz gıbı parcaları verıp bos olanları alıcak vede paramızı alıcaktık..paramızıda getırmıstı gördük.

hiç bir sekılde terbıseyızlık sevıyesızlık olmadan konustuk bızım bılgımız dahılınde olan seylerı soyledık itina ile ilgilendiler..

Bize Uzun uzun anlattılar..neyin ne sekılde olucagını nerde hata olursa neler dogurabılcegını ve hatta rs kapagı ile laguna kapagındakı farkıda ogrenmıs olduk (sapla samanı ayırt eden ıkısını cok ıyı ayırt edermıs)

sorunun yapılan polıshte veya rektefıyede olmadıgını net bı sekılde anlamıs olduk.suc tamamen bende yani rektefıyecımdedır.onlarda bana hak verdıler cogu konuda yasadıgım sıkıntılardan dolayı..tekrardan herkezın onunde özürdiliyorum hem mustafa hemde kaan abıden böyle olablcegıne ıhtımal vermıyordum cok agır yuklendım bana aksedılen seyler cok cok farklıydı halbukı durum öyle degılmıs..

dahada magdur olmamam ıcın kapagımı bır daha kontrol edıcek herhangı bırsey varsa ise duzeltıcek. kelebek kutusunuda yenısıyle polıslı bır sekılde degıstırıcek.
bunları yapmak zorunda degıldı ben buna kesın emınım cunku hıc bır sucları yokmus ben yargısız infaz yapmısım. Yapıyorlarsa onların büyüklüğündendir.

ben verdıgım parayı kurusu kurusuna helal edıyorum Allah önlerını acık Etsin.
arabamın yurumesınden zaten cok memnundum yınede cok memnunum.
ben hem kaan abı ye hemde mustafa abıye kendımı affettırcem bır rakı sofrası ısmarlıycam sözüm söz :)

okudugunuz için tessekurederım..

mrtngn
06-07-2012, 02:12
Keske bastan oturulup konuşulsaydı o tatsız durumlar yaşanmasaydı...

Tanımasamda başta ppr motorsports kaan abi olmak üzere iki tarafada helal olsun..

Eli öpülesi esnaflardan bitanesi bence !

YsnErhn
06-07-2012, 02:15
Senin adına talihsiz bir olay ama ppr motorsports gerçek esnaf oldugunu bir kez daha kanıtlamış tebrikler :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

ramo35
06-07-2012, 02:19
kaan abi ilk sorun yaşadığını duyunca(blokta sıkıntı yaşandığını duymuştuk) üzülmüştü çok o kadar uğraşıdan sonra araban çok güzel gidiyordu çünkü iyi gittğini hep beraber görmüştük zaten o gece. yaptığı her işte ufak bir sorun yaşansa bile hallolması için elinden geleni yapıyor problem yaşamasın mağdur olmasın karşıdaki en nihayetinde yaptığı araçların yürümesi onada zevk veriyor sıkıntı yaşadığında onunda başı ağrıyor daha önce yazdıklarını eminim emek verdiğin arttırdığın paralarla birşey yapmaya çalıştıgın arabanda karşılığını görmek en büyük hakkın sıkıntı olunca insan ister istemez geriliyor hallolduğuna sevindim inşallah aracın çok daha iyi olur..

Mr.K
06-07-2012, 02:22
Tebrik ederim gayet içten hatayı anlamıs sekılde yazdıgın ıcın.

emre_
06-07-2012, 02:24
Cozulmicek birsey degildi sevindim :)
Kaan pampimin konular gene hit oluyo :D

PPR engineering
06-07-2012, 07:55
Kardeşim ilk önce teşekkür ederim anlayaşınız için.Mustafa abide bende en başından beri parçaları bu olay ilk olduğunda getirmeniz taraftarıydık hata olacağına imkan zaten vermemiştik ama eğer olsaydıda hata en başından telafi edecektik.Öte yandan rektifiyecinizin böle bir şey yapmasına üzülerek şaşırmadık bazı kişiler hariç(bir elin parmağını geçmez) en başından beride mustafa abide bende senin doldurulduğunu boş yere biliyorduk. yuva cöktü dediği yuvalar değişmemiş gaydlar değişmemiş kötü dediği ppr motorsport valfler araç üzerinde yuvalar revizyon dahil görmemiş ve hala daha kaçırmıyordu yuvalar sizin yanınınzda vakum testine soktuk gördünüz :).Son zaman larda laguna kapakları meşur oldu onuda sana gösterdim'ki anla atılan boklama durumlarını arkadaşlar laguna kapağı ile rs kapağı arasında farklar buyuk öle laguna kapağı alınıp rs e tamammen cevrilecek bir kapak değil fiziksel farklılıklar mevcut Uluc'ta bunu gördü anladı köylü kurnazı diye tabir edicem bir kaç kişi iş bilmeden sürekli arkalardan bir yerlerden konuşuyor kimler olduğunuda gayet iyi biliyorum seviyesine inmeyeceğim.Dün gelen uluç ve mert'e cok tesekkur ediyorum dinlediler anladılar hak verdiler elimizi sıkıp özür dilediler erdemliklerini gösterdiler ve son olarak'ta insanların bilmesini isterim para her zaman ikinci planda olmuştur benim içim yaptığımız araba istediklerimizi verdiğinde aldığım haz paradan cok daha önemli.

Patisever
06-07-2012, 07:58
kaan kardeşle geçen akşam ilkdefa tanıştık rolling gecesinde düzgün insanlar 3'e 5'e bakacak adam olmadığı durusundan belli şaşırmadım helal olsun ALLAH herkezin yolunu acık etsin

bLackModeL
06-07-2012, 08:00
kaan abim cok zevkli bi kişilik o insanın asla yanlıs yaptıgı düşünülemez sorun hal oldugu ıcın sevındım .. senide tebrik edrim ayrıca

Arenimo
06-07-2012, 08:02
Dün konusmustuk Kaan olay neticelenmemisti simdi ogrendim sevindim

Uluc arkadasida tebrik ederim yerinde bir hareket yapmis iki tarafada buyuk gecmis olsun

PPR engineering
06-07-2012, 08:09
Dün konusmustuk Kaan olay neticelenmemisti simdi ogrendim sevindim

Uluc arkadasida tebrik ederim yerinde bir hareket yapmis iki tarafada buyuk gecmis olsun

eyvallah aren sağol aynen konuştuğumuzda sonuçlanmamıştı.sen sonra hayabusaya binip gittin hehehe :D

SLH
06-07-2012, 08:22
Kaan abi her zaman ki gibi kendi özü gibi davranmış yine esnaflığını göstermiş her zaman diyorum sayılı kişilerdendir kendisi :)

sanada helal olsun özürünü burda dile getirmişsin :)

3rk4n
06-07-2012, 08:44
Çözülmesi sevindirici. Kaan adam gibi adamdır öyle yamuk yapacak adam deil.

MeRtCaN
06-07-2012, 09:47
Prolemın cozuldugune sevındım

Kaan ıyı esnaftır her zaman yaptıgı ısın arkasında durur

her seyın hayırlısı olsun..

stlegal
06-07-2012, 09:47
halledilmesine sevindim kaanla ilgili kötü bir şey duymuyorduk çok iyi oldu haletmeniz bu şekilde..

VTEC®
06-07-2012, 09:52
Herşeyin hayırlısı olmuş 2 taraf içinde, Kaan çok iyi esnaftır, ticarette yanlış anlaşılmalar her zaman var araba desen zaten civata kutusu, tatlıya bağlanmasına sevindim.

Arenimo
06-07-2012, 09:56
eyvallah aren sağol aynen konuştuğumuzda sonuçlanmamıştı.sen sonra hayabusaya binip gittin hehehe :D

Kanka tatmin etmiyo 4 teker artık :D heryerde kadran kırıyorum :D tekrar geçmiş olsun Kaan başarılarının devamını dilerim

orhan_guney
06-07-2012, 10:00
hatanın telafi olması ve fark edilip özürdilenmesi ve kabullenmesi gerçekten çok güzel bir davranış.

ibooo
06-07-2012, 10:04
Geçen konudada yazdık hata yapıyorsun diye neyse sevindim iki taraf adına

ondertopcu
06-07-2012, 10:13
Bu şekilde bir konu açılması güzel bir olay olmuş sorunun çözülmesi 2 taraf adına da sevindirici

cery
06-07-2012, 10:33
sorunun anlayışla çözülmesine sevindim. iki tarafa da ileriki hayatında başarılar

mesutt1
06-07-2012, 11:09
Bu şekilde bir konu açılması güzel bir olay olmuş sorunun çözülmesi 2 taraf adına da sevindirici

+41 anlaşmak ne güzel :D

Ahmet_28
06-07-2012, 11:25
tanıyanların tabiki kaan ile ilgili en ufak şüphesi yoktu ama bilmeyen tanımayan insanlar belki yanlış düşünmüş olabilirler.bu konu o insanların kafasındaki soru işaretinide gidermiş oldu.işini iyi yapan hiç bir esnaf ticari itibarının zedelenmesini istemez kaan işini düzgün yapan sayılı esnaflar arasında.sorunun çözülmesine sevindim.

Met
06-07-2012, 11:26
Problemin halledilmesine sevindim. 2 tarafa da geçmiş olsun :)

PPR engineering
06-07-2012, 12:18
arkadaşlar görüşlerini yazan iyi dileklerdebulunan her keze cok cok teşekkür ederim.

Vlkn
06-07-2012, 12:23
PPR Motorsport "Kaan" , Esnaflığı yaptığı iş anlattığı teknik bilgiler + Misafir perverliği ile 10 numara bir insandır. " zamanında yapılmış yanlış diyaloglar'ın düzeldiğine bende sevindim " .

-Ata-
06-07-2012, 12:51
sorunun çözülmesi iyi olmuş her iki taraf için de. Kaan başkan bir numara adamdır :)

BAR22
06-07-2012, 16:33
Pırpır motorsipor kaan:D iyi adamdır...esnaflığıda iyidir...
Hızlı rektifiye Mustafa zaten bu işin ehli süper bir esnaftır.
Konunun çözülmesine sevindim :D

EEE
06-07-2012, 17:04
Sanayide boyle esnaf yok kadar az sevindim

otto985
06-07-2012, 17:19
Güzel esnaf güzel insan kaan abi :)

Ferhat
06-07-2012, 17:44
Bi anlik sinir, ofkeyle gelip suraya konu acilmasa daha iyi olucak. Bakin cozulmus iste zaten cozulecegnden emindim kendi adima. Kaanda tanidgm kadari ile iyi bi esnaf basarilida yaptgi iste.

Olayin DIBI gorulmeden tech gibi bi foruma konu acilmasa daha iyi olucagi kanaatindeyim sadece bu olayda degil her oolay, konu, durumlar icin..

APO
06-07-2012, 18:57
Kaanı zaten tanıyorum..ondan yana bir sıkıntı yok...
konuyu açan arkadaşı, bu kadar açık bir dille olayı anlatması ve özür dileme erdemini gösterdiği için ayrıca tebrik ediyorum...

Can's
06-07-2012, 19:16
beklenende buydu kaan esnaflıgını yapmış

SEÇKİN172
06-07-2012, 19:49
PPR :)....şş:icon_tup:

F.Dogan
06-07-2012, 22:03
Tebrikler iki tarafa da.

PPR engineering
07-07-2012, 09:00
Arkadaşlar tekrardan teşekkür ediyorum güzel yorumlarınız için tek tek ve eklemek istiyorum aslında iyi esnaf kötü esnaf ayrımı benim için şudur yaptığın işin arkasında olmak ve ne yaparsan yap en iyisini yapmak temelde prensipim bu şekilde ama türkiyede bu otomotiv sektörü olsun ve diğer sektörler olsun herkez birbirinin kuyusunu kazmak için kulisler yapıyor haksız yönde o kadar cok kulağıma laf geliyorki umursamıyoruım çünkü konuşan insanlar zaten arkadan iş cevirerek kalitelerini belli ediyorlar suratıma zaten söleyemezler.:).Ama benim aklıma hep dedemin bir lafı gelir 10 tane dostun olucağına 10 tane fesatcın olsun derdi.:) neyseki fesatcım az değil:)

mami_makinen
07-07-2012, 09:09
Arkadaşlar tekrardan teşekkür ediyorum güzel yorumlarınız için tek tek ve eklemek istiyorum aslında iyi esnaf kötü esnaf ayrımı benim için şudur yaptığın işin arkasında olmak ve ne yaparsan yap en iyisini yapmak temelde prensipim bu şekilde ama türkiyede bu otomotiv sektörü olsun ve diğer sektörler olsun herkez birbirinin kuyusunu kazmak için kulisler yapıyor haksız yönde o kadar cok kulağıma laf geliyorki umursamıyoruım çünkü konuşan insanlar zaten arkadan iş cevirerek kalitelerini belli ediyorlar suratıma zaten söleyemezler.:).Ama benim aklıma hep dedemin bir lafı gelir 10 tane dostun olucağına 10 tane fesatcın olsun derdi.:) neyseki fesatcım az değil:)

Aksam araba deniyosun benim haberim yok .. Sana bilet kesiyorum haberin olsun ..

PPR engineering
07-07-2012, 09:15
Aksam araba deniyosun benim haberim yok .. Sana bilet kesiyorum haberin olsun ..

abi aslında ilk denemeyecektik ama evden izini biraz zor aldım metinde biliyo çiğ köftecinin orda otururken hayal ettim seni tam arıyodum aklımda birden ikinci hayal belirdi çizgili pijamalarınla uyuduğun dedim adamı uyandırmıyım teknolojik olduğun için wats up a baktım hızlı muammer en son 19.20 görüldü yazıyodu heheheh

mami_makinen
07-07-2012, 09:17
abi aslında ilk denemeyecektik ama evden izini biraz zor aldım metinde biliyo çiğ köftecinin orda otururken hayal ettim seni tam arıyodum aklımda birden ikinci hayal belirdi çizgili pijamalarınla uyuduğun dedim adamı uyandırmıyım teknolojik olduğun için wats up a baktım hızlı muammer en son 19.20 görüldü yazıyodu heheheh

Hahahhaha eyvallah kardesim dusunmen yeterli .. Çizgili pijamalarima camasir suyu dokulmus :)

PPR engineering
07-07-2012, 09:21
Hahahhaha eyvallah kardesim dusunmen yeterli .. Çizgili pijamalarima camasir suyu dokulmus :)

hehehehehheheh:D

Schumi
07-07-2012, 11:36
Kaan ÖM lere bakmıyorsun sanırım ?