PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ep3 CTR için hangi coilover ve fren kiti

cenk
06-07-2012, 11:15
Yaz geldi bende bizim hayvanı garajdan çıkartıyorum artık:)

Bir yıla yakın sadece hafta sonları kullanıyorum. Evli barklı olduğumuz içinde gittiğimiz mesafeler belli. CTR bildiğiniz gibi zır stock hava filitresi bile yok.

Dün işe CTR ile gidip geldim. Lastikler yeni taktırdım bridgestone adrenalin var.
Ani frene bastım, hızımda o kadar yüksek değildi . ABS devreye girdi. Bende artık frenlerimi değiştirmek istiyorum bunun yanında birde coil. almak istiyorum. (biraz arabayla uğraşmak istiyorum yoksa satacağım :) )

Bunun için şimdilik bir bütce ayırmadım. Fiyatlara göre bütçemi ayarlayacağım. Biraz araştırdım, sizlerede sormak istedim.

EP3 CTR de fren ve coil. için ne tavsiye dersiniz?

nakayama
06-07-2012, 11:21
Buddyclub coiloverlar güzel biz kullanmıştık ön tarafı cok basamıyorsun fakat yol tutuş vs açısından memnundk.

KMR2-GT
06-07-2012, 11:25
bende teın superstreet vardı cok memnundum cok sert yada orjınal gıbı cok yumusak yapabılıordum.coıllerden hıcbırı ole yerle bır yapmıyor ama teınde guzel dusuruyordu.
fren kiti hakkında fıkrım yok orjınalı yetıordu bana :D ama wılwoodluya bınme sansım olmustu gayet ıyı :)

!KO
06-07-2012, 12:34
en uygunu xyz olması lazım sknde filan vardı

-Ata-
06-07-2012, 12:48
kw variant 2 kullanıyorum aşırı memnunum tavsiye edilir :)

shumi
06-07-2012, 12:48
d2 rs veya ksport öneririm,her ikisinide kullandım gayet tatminkar ve fiyatları uygun...sonuçta hemen hemen her coilover satandart veya spor yaya göre iyidir işini görür,çok abartı bir ürün almanada pek taraftar değilim...

fren kiti işi biraz maliyetli araç dursun istiyorsan iyi bir kit almalısın oda külfetli olabilir,hakkında hayırlısı :)

Bulut Y.
06-07-2012, 12:50
aftermarket güzel bir disk balata kombinasyonu işinizi görür diye düşünüyorum.