PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ContiSportContact 5 kullanan arkadaşlar

yusufaltintepe
06-07-2012, 16:43
arkadaşlar leon 2.0 fr aracım için ContiSportContact 5 almayı düşünüyorum şimdiye kadar contınental kullanmadım ama kullanan yorumları hep olumlu yönde sizce nasıl bir lastiktir bilgisi olan yada kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim

Zero
08-07-2012, 23:15
Karsilastirmalar bolumunde benim bir konum var ordan az cok fikir sahibi olabilirsin ankette yokohama a048 semi slick le conti sport 5 kiyaslamasinda tavsiyelerde conti sport 5 agir basti hatta kullanici yorumu geldi pistte cok memnun kalan S2000 li bir arkadasimiz var.Ama konuyu okursan contiden vazgecebilirsin :) ben arastirirken baska bir lastik buldum iyice arastirdim yurtdisi forumlarda cok iyiydi yorumlar aldim cok memnunum bir incele istersen :)

cheers
09-07-2012, 13:36
Ben csc3 kullanıyorum çok memnunum.Tavsiye ederim.

yusufaltintepe
09-07-2012, 14:19
arkadaşlar sağolun cumartesi csc5 taktırdım ilk izlenim biraz sert geldi viraj fren ıslak kuru vs vs denemeleri henüz yapamadım :)

Zero
10-07-2012, 11:51
Hayirli olsun cok iyi bir tercih bende alacaktim son anda degisiklige gittim.Yalniz sert geldi demissin biraz sasirdim cunku aslinda cokta sert hamurlu bir lastik degil daha once michelin mi kullaniyordun?Sport 5 bircok disiplinde sport 3 e gore gelistirilmis versiyon gibi continentalin iddiasina gore tabi yeni sayilacak bir lastik ilk birkac gun icinde izlenimlerinizi paylasirsaniz seviniriz..

yusufaltintepe
10-07-2012, 16:15
tabikide paylaşırım önceki lastikler aracın eski sahibinin taktırdığı kumho lardı sanki kumho ya göre biraz sert geldi

Antalyalogy
11-07-2012, 00:07
Potenzaya göre yumuşak bir lastik ve yere çok iyi tutunuyor bence..

emreozer
14-07-2012, 15:28
Hayirli olsun. Ben de 1 seneyi askindir CSC 5p kullaniyorum ve her tur hava kosulunda (kar-buz haric tabi ki) cok memnunum. dusunene siddetle tavsiye ederim. Bu arada bana dunlop sport maxx GT lerden sonra bile daha yumusak geldi-ki dunloplar oldukca yumusaktir..