PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DBS-R ve EM-TYPE-R

Metin Bilen
07-07-2012, 15:23
DBS-R specler bılınıyo dıe bılıyorm ıstenırse eklerım..

EM Type-R
stage 1 egzantrık
protpolısh
customemme monıfoldu
js racıng beyin
costum headrs
flıtre egzos
al taban komple f1 tarzı kapatılmıs
farklı sanzuman

bıldıklerım kaan arkadsımızn bana soyledıklerı bunlar eksıgı fazlası varsa duzeltelım..

2.vites ve 3. vites denemeleri..

U6-q9bTw_dE

6rIJ-xXRAbc&feature

Link 1 http://www.youtube.com/watch?v=U6-q9bTw_dE&feature=player_embedded

Link 2 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6rIJ-xXRAbc

mami_makinen
07-07-2012, 15:26
Link yokmu

EmrahERKAN
07-07-2012, 15:28
DBS-R EM TYPR - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=U6-q9bTw_dE&feature=player_embedded)
DBS-R ve EM-TYPE-R - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6rIJ-xXRAbc)

linkler bunlar

Metin Bilen
07-07-2012, 15:30
Link yokmu

ekledim abi..

TaGo
07-07-2012, 15:30
sabki ilk videoda kaan 2 kornada basmis ama 2. videodada siz 2. kornayi es gecmemissiniz :)

Patisever
07-07-2012, 15:35
metin kardeş videoyu eklemeyecektin patlatmışsın yine :) iyi oldu gözümün pası silinsin dünki shelden cıkış nefisti o sesler şiir şiirr arkadaşlar bu arada link isteyenler için yazıyorum gerek bu videoda gerekse baska tag lenen videolarda videonun sol üstündeki ekran üzeri yazıya tıklayın link acılıyor herkeze keyifli forumlar

mami_makinen
07-07-2012, 15:39
Masallah araclara .. Dbs yine formda ..

PPR engineering
07-07-2012, 15:41

masALLAH araclara aynen bendede 5 6 videosu var cekmişim arada buldum metinden rica ediyim onuda eklesin konu basına.mami abi bizimki formda değilmi bu speclerle:D

Metin birde buyuk talihsizlik kamera 5 6 sonlarına kadar denememizi cekmesi değilmi ne zevkliydi insanlar izliyemedi senin kamera cekiyodu yazık oldu.

emirarslan34
07-07-2012, 15:42
maşallah araclara.

SDR_07
07-07-2012, 15:42
şimdi bu video lar koyulduktan sonra digeri ne oluyor acaba iste burda araçlar nasıl gidiyor belli her iki aracada maşşallah ama taraf tutmak gerekirsede yenilmez DBS tabi

emre_
07-07-2012, 15:43
Araclara masallah ...

PPR engineering
07-07-2012, 15:44
buda dısardan video aksama içerden olanları da ekliyecem.

Yahyaaa
07-07-2012, 15:46
Maşallah kanka dbs yine formda hala hızlı be 
Em de speclere göre gercekten cok iyi yanlız..

BAR22
07-07-2012, 15:47

olum benim kapağın resimlerinin linki bu :D

dragon07
07-07-2012, 15:48
maşallah metinbilen çok iyi vites atmıs maşallah dbsye.

kaan reyiz şanzıman nası kısa pek bilmiyorum ama araba gitmek istiyorda sanzımandan ötürü gidememiş gibi geldi speclere göre gayet güzel :)

mami_makinen
07-07-2012, 15:48
masALLAH araclara aynen bendede 5 6 videosu var cekmişim arada buldum metinden rica ediyim onuda eklesin konu basına.mami abi bizimki formda değilmi bu speclerle:D

Metin birde buyuk talihsizlik kamera 5 6 sonlarına kadar denememizi cekmesi değilmi ne zevkliydi insanlar izliyemedi senin kamera cekiyodu yazık oldu.

Olurmu oyle sey senin arabanada masallah dedim .. Senin ve arabanin formuda yerinde ..

Metin Bilen
07-07-2012, 16:13

kank yenı konu acıcagın lınk ı atsaydın bana bunlara eklerdım onları..

ümitech
07-07-2012, 17:27
maşallah araclara...

Metin Bilen
07-07-2012, 18:56

maşallah araclara.

şimdi bu video lar koyulduktan sonra digeri ne oluyor acaba iste burda araçlar nasıl gidiyor belli her iki aracada maşşallah ama taraf tutmak gerekirsede yenilmez DBS tabi

Araclara masallah ...

Maşallah kanka dbs yine formda hala hızlı be 
Em de speclere göre gercekten cok iyi yanlız..

maşallah metinbilen çok iyi vites atmıs maşallah dbsye.

kaan reyiz şanzıman nası kısa pek bilmiyorum ama araba gitmek istiyorda sanzımandan ötürü gidememiş gibi geldi speclere göre gayet güzel :)

maşallah araclara...

saolun arkadaşlar...

Shadow_Dancer
07-07-2012, 19:01
Atmosferikte en iyi Type_R DBS sanırım, maşallah emegi geçenlere.

Cem.B
07-07-2012, 19:14
araçlara maşallah

ben birşey sorucam 2 araç sahibinide tanımam ama bir araçta egzantirik(dbs de stage 1 deil heralde)+piston işte sıkıştırma vs herşey var dierinde bunlar yok nasıl bunlar böyle yakın gidiyorlar

hadi bundan 7-8 sene önce arabalara ne bulunsa takılırdı allaha emanet gider veya gitmez kısmet işi olurduda artık öylede deil herşey araştırılıyor ona göre alınıyor şöförlüktede bir sıkıntı yok gibi duruyor videodan o yüzden ben çok birşey anlamadım bu durumdan

Metin Bilen
07-07-2012, 19:39
araçlara maşallah

ben birşey sorucam 2 araç sahibinide tanımam ama bir araçta egzantirik(dbs de stage 1 deil heralde)+piston işte sıkıştırma vs herşey var dierinde bunlar yok nasıl bunlar böyle yakın gidiyorlar

hadi bundan 7-8 sene önce arabalara ne bulunsa takılırdı allaha emanet gider veya gitmez kısmet işi olurduda artık öylede deil herşey araştırılıyor ona göre alınıyor şöförlüktede bir sıkıntı yok gibi duruyor videodan o yüzden ben çok birşey anlamadım bu durumdan

Her arabaya egzantrk piston koydun mermi olucak die bsey yok.. Kaan da bu islerde ii ve iside bu zaten arabanin yuruyecegini bilen arkadaslardan.. EM nin tavandaki su kanalindan kaput bagaj camlar vs heryer bantli zaten alti komple kapali ruzgar tutmamasi amacli bilincli yapilmis isler ve buna benzer islerle guzel sonuclar alinabiliniyo.. Ama yine soyluyorm EM de hafife alinacak bir arac deil..

Serhat Y.
07-07-2012, 19:41
araçlara maşallah

kanka mekanik iş sonuçta birde atmosferik olunca motorlar öyle ucurumlar olmuyor maalesef iki farklı setup arasında, kg./hp oranıda önemli, araçların her anlamda bakımlarıda önemli motor yürüyen vs. herkes sürekli aracını kontrol edemiyorki. senin dediğin şekildeki farkların tespitini anca bu işi profosyonel olarak yapan çoğunluğu mühendislerden oluşan ekiplerin araçlarından anlayabilirsin. çünkü o tip platformlarda(yarışlarda) araçlar belli kontrollerden geçiyor kimse kimseyi kandıramıyor belli standartlar(formuller) dahilinde.
bizimki amatör işi olduğu için bu tip farklılıklar oluyor herzaman. sen seversin zaten bööle işleri az parçayla dolu araçları geçme fantazisini:D

Metin Bilen
07-07-2012, 19:41
Atmosferikte en iyi Type_R DBS sanırım, maşallah emegi geçenlere.

Eyw saolasin ama.. En iyiside die bsey yok illaki daha iileri vardi vede yapilir die dusunuyorm..

Cem.B
07-07-2012, 19:45
kanka mekanik iş sonuçta birde atmosferik olunca motorlar öyle ucurumlar olmuyor maalesef iki farklı setup arasında, kg./hp oranıda önemli, araçların her anlamda bakımlarıda önemli motor yürüyen vs. herkes sürekli aracını kontrol edemiyorki. senin dediğin şekildeki farkların tespitini anca bu işi profosyonel olarak yapan çoğunluğu mühendislerden oluşan ekiplerin araçlarından anlayabilirsin. çünkü o tip platformlarda(yarışlarda) araçlar belli kontrollerden geçiyor kimse kimseyi kandıramıyor belli standartlar(formuller) dahilinde.
bizimki amatör işi olduğu için bu tip farklılıklar oluyor herzaman. sen seversin zaten bööle işleri az parçayla dolu araçları geçme fantazisini:D

yaa kanka ben severimde bilirim az çok diğer aracın sıkınıtısını ondan geçerim diye düşünürüm

şimdi düşün senle göksel deneyin göksel senle aynı gitsin yada göksel sadece stage 1 egzantirik takıp aynı gitsin (bende fn2 yok 2 arkadaşım oludğunuz için verdim örneği) ne düşünürsün o zmn ?

orcuns
07-07-2012, 19:46
gerçek güç görmek isteyen aynı kıloda cıkar sahneye kım kımı gecerse onun arabası hızlıdır ama yok benı kımse gecmemeli dıyorsan senın cesaretıne kalmıs ozaman arabada sökersin arabayıda kesersın cadde için araba yapıyorsan koltukları kapısı bacası ıvırı zıvırı olucak yarişa koşturuyorsan fantazine sağlık :)

PPR engineering
07-07-2012, 19:47
araçlara maşallah

Cem merhaba.

bende cok araştırdım headerstan tutalım emme manifolduna kadar kendim yaptım seçtiğim egzantirik kelford a diye bir egzantirik belki incelemişsindir benim egzantiriğim orta ve 9300 bandına kadar güzel güç üretmekte oem pistonlarla kullanıla bilecek bence en iyi egzantirik ve kafamdaki en iyi setup sonuçlandırmak için kendi tasarımım emme ile sonuçlandırdım setup ımı amacım atmosferik bir araba ile 100 kpa üstü görmekti.amacıma ulaştığımı düşünüyorum bundan sonraki hedefim eg swapımı 300 hp na yapabilmek tabiki pompa benzini ile değil.

Cem.B
07-07-2012, 19:47
Her arabaya egzantrk piston koydun mermi olucak die bsey yok.. Kaan da bu islerde ii ve iside bu zaten arabanin yuruyecegini bilen arkadaslardan.. EM nin tavandaki su kanalindan kaput bagaj camlar vs heryer bantli zaten alti komple kapali ruzgar tutmamasi amacli bilincli yapilmis isler ve buna benzer islerle guzel sonuclar alinabiliniyo.. Ama yine soyluyorm EM de hafife alinacak bir arac deil..

bende biliyorum he arabaya onu bunu koyunca mermi vs olmayacağını dikkat ederseniz mantıklı bir açıklama bekledim yani öyle o uçar bu kaçar yada bu araba okunmuş abi hep hızlıydı vs gibi deil

he bu arada heryeri bantlama aracı rollinglerde bir üst segmente taşıyorsa ciddi anlamda düşünülmeli ne kadar zaman alırki :)

Cem.B
07-07-2012, 19:50
Cem merhaba.

bende cok araştırdım headerstan tutalım emme manifolduna kadar kendim yaptım seçtiğim egzantirik kelford a diye bir egzantirik belki incelemişsindir benim egzantiriğim orta ve 9300 bandına kadar güzel güç üretmekte oem pistonlarla kullanıla bilecek bence en iyi egzantirik ve kafamdaki en iyi setup sonuçlandırmak için kendi tasarımım emme ile sonuçlandırdım setup ımı amacım atmosferik bir araba ile 100 kpa üstü görmekti.amacıma ulaştığımı düşünüyorum bundan sonraki hedefim eg swapımı 300 hp na yapabilmek tabiki pompa benzini ile değil.

tebrikler ben zaten olayın altında birşey aramadım yani merakmı gidermek istedim stage 1 egzantirik yazınca cadde tipi egzantirik orj den az bişi farkldır diye düşündüm yani 9300 e kadar güç varsa serhatın söktüğü toda spec c lerden çok fark yok heralde

orcuns
Cem merhaba.

bende cok araştırdım headerstan tutalım emme manifolduna kadar kendim yaptım seçtiğim egzantirik kelford a diye bir egzantirik belki incelemişsindir benim egzantiriğim alt ve 9300 bandına kadar güzel güç üretmekte oem pistonlarla kullanıla bilecek bence en iyi egzantirik ve kafamdaki en iyi setup sonuçlandırmak için kendi tasarımım emme ile sonuçlandırdım setup ımı amacım atmosferik bir araba ile 100 kpa üstü görmekti.amacıma ulaştığımı düşünüyorum bundan sonraki hedefim eg swapımı 300 hp na yapabilmek tabiki pompa benzini ile değil.

kaan $ 12.000 ver yapalım sana 350 + k20de 2lt strokersiz o gucu alamazsın.

PPR engineering
:soru:
bende biliyorum he arabaya onu bunu koyunca mermi vs olmayacağını dikkat ederseniz mantıklı bir açıklama bekledim yani öyle o uçar bu kaçar yada bu araba okunmuş abi hep hızlıydı vs gibi deil

he bu arada heryeri bantlama aracı rollinglerde bir üst segmente taşıyorsa ciddi anlamda düşünülmeli ne kadar zaman alırki :)

altını kaplamak boydan boya kolay bir iş değil ama size kaplamanızı ve özellikle bantlamanızı öneririm.

Cem.B
07-07-2012, 19:51
:soru:

altını kaplamak boydan boya kolay bir iş değil ama size kaplamanızı ve özellikle bantlamanızı öneririm.

alt tabiki olmazda ben üst için çok zor deil gibi

PPR engineering
07-07-2012, 19:52
kaan $ 12.000 ver yapalım sana 350 + k20de 2lt strokersiz o gucu alamazsın.

ben kendim yababiliyorum şekil a daki gibi 12.000 dolar veya baska bir fiyat belkide de stroker yapacağım o beni ilgilendiyor :) ben yapamıyorumda siz bana yapıcaksınız.???

her şeyi hacim zannediyorsun ama malesef değil.

Serhat Y.
07-07-2012, 19:53
yaa kanka ben severimde bilirim az çok diğer aracın sıkınıtısını ondan geçerim diye düşünürüm

şimdi düşün senle göksel deneyin göksel senle aynı gitsin yada göksel sadece stage 1 egzantirik takıp aynı gitsin (bende fn2 yok 2 arkadaşım oludğunuz için verdim örneği) ne düşünürsün o zmn ?

Gökselle benim araç arasında çok fazla fark var ama kanka parça anlamında arada uçurum vardır, öyle bi durumda benim aracımda sıkıntı olduğu bariz bellidir. fakat bu iki araç arasında durum öyle değil bence iksininde birbirine karşı üstün olduğu parçalar var üzerinde, birinin sıkıştırma yüksek diğerinin aerosu iyidir yada aktarması baskısı falan iyidir nebiliyim ben öyle düşünüyorum yani:soru:

Metin Bilen
07-07-2012, 19:53

Ben bantlama isinin cok mantikli veya cok ii oldugunu soyliyemem kaan sonucta bu isin okulunu okumus ve illaki vardir bildigiki yapmistir yariyosa okadr ise yapilir yaparlarda zaten bugun yarin artik .. Ama sadece bant deil arabanin alti komple kaplanmis ustude bantli olunca ruzgarin takilacgi yer kalmio.. Top misali :)

src106
07-07-2012, 20:07
gercekten ygz typer videosundan sonra en iyi rool videosu olabilir trafikte tam musait degilmis ama gercekten guzel bir deneme olmus ....

dbs tr deki tek favorim Metinin aracini uzun zamandir dusunuyorum ama su da bi gercek em gercekten iyi tutunmus Metinin dedigi gibi hafife alinmamisi gerek ...

emeginize saglik ..... kazasiz belasizzz

orcuns
07-07-2012, 20:16
ben kendim yababiliyorum şekil a daki gibi 12.000 dolar veya baska bir fiyat belkide de stroker yapacağım o beni ilgilendiyor :) ben yapamıyorumda siz bana yapıcaksınız.???

her şeyi hacim zannediyorsun ama malesef değil.

Saol kaan usta bilgilendirme için.

KMR2-GT
07-07-2012, 20:40
Kaan Maşallah cok guzel yuruyor makine.guzel ayrıntılar var araçta.eg yide yaparsn kafana gore inşallah

PPR engineering
07-07-2012, 20:43
Saol kaan usta bilgilendirme için.

Yok orcun ben usta değilim..bilgilendirme için rica ederim her zaman kendi bilgim çercevesinde.

tuncayakyz
07-07-2012, 20:49
bir türlü denk kalkış olamamış devirler bir türlü eşitlenememiş sanırım yolda biraz yoğunmuş belli oluyo yinede iki araca maşallah diyelim...

sadikbeyazit
07-07-2012, 20:51
Maşallah 2 araçta guzel yürüyor.....

orcuns
07-07-2012, 21:29
Yok orcun ben usta değilim..bilgilendirme için rica ederim her zaman kendi bilgim çercevesinde.

Allah razı olsun.

yasin_R
08-07-2012, 00:37
şu ygz ye de bi el atın be ustalar puhahahaa:):)

ellerinize emeğinize sağlık tekrardan... her iki tarafada.

japan tuner kanka elektrik bandııyla mı koli bandıyla mı bantladın güzelim makinayı:):):):):)

Cliosportve
08-07-2012, 00:40
Araçlara maşallah

EM-RE
08-07-2012, 00:46
Kaan arabayi nasi bantladin lan anlamadim resmi varmi?
Cocukkende normal degildin zaten is adami oluncada degismedin :D
Masallah pmp

APO
08-07-2012, 10:21
her iki aracada maşallah...

Metin Bilen
08-07-2012, 14:39
şu ygz ye de bi el atın be ustalar puhahahaa:):)

ellerinize emeğinize sağlık tekrardan... her iki tarafada.

japan tuner kanka elektrik bandııyla mı koli bandıyla mı bantladın güzelim makinayı:):):):):)

bundan sonra yenı kankam koli bant ı.:)

aLperTunga
08-07-2012, 14:45
kanka şu arabayı nasıl bantladın bi kaç resim koy da merakımız gitsin bende merak etmeye başladım :d

maşallah araclarınıza..

Utku
08-07-2012, 14:56

Her arabaya egzantrik piston koyunca mermi olucak biye bişey yok derken ? DBS nin önde olmasının pistonla falan bi alakası yok mu demeliyiz

evolutions
08-07-2012, 15:18
masaallah 10 krktr

Patisever
08-07-2012, 15:20
kapı yanlarından üst tarafdan kalın elektrik bandı gibi bişey ama iyi akıl hava girisini engellemiş bravo

Alicanrs
08-07-2012, 15:22
Maşallah Dbs ile Em'ye Dbs ztn bilindik araç ciddi yürürlü Em de speclerine göre çok çok iyi yürüyen typer eşit şartlar olsa belki önde bile olur .. Kaanın kafa kırık bant vs araştırır herşeyi :D

Mado'ya uğradın mı şoklanmış almışsındır bide uzun yola gitcem misali :D

PPR engineering
08-07-2012, 15:24
sagol alican heheh diger bi konu daha var orayada bak bitde icerden cekim ekliyecegim birazdan.

Metin Bilen
08-07-2012, 19:28
sagol alican heheh diger bi konu daha var orayada bak bitde icerden cekim ekliyecegim birazdan.

aynen panpa eklemıssın ıkıncı kornada.. izledim..:) keske aynı anda bastıgımızı ekleseydın..:) okadar vıdeo cekmıstın halbukı.:)
muzıgı kaldırsaydında korna sesını duysaydık.. nıe bı vıtesde bırakmısız acaba orda.:)

yınede duyuluyo korna seslerı muzıge ragmen..

Selcuk_RoL
08-07-2012, 21:45
Massallah iki tarafada Massallah kaana soylemistim dbs hizli diye

Metin Bilen
09-07-2012, 13:10
Massallah iki tarafada Massallah kaana soylemistim dbs hizli diye

eyw saolasın..

orcunnn
09-07-2012, 15:23
eyw saolasın..

selçuk hızlı diyorsa bi araba hızlıdır valla :D dbs zaten belli yaa yapacak bişey yok
bu konuda sonuçlar çok mantıklı bi şekilde belli maşallah metin

Metin Bilen
09-07-2012, 15:51
selçuk hızlı diyorsa bi araba hızlıdır valla :D dbs zaten belli yaa yapacak bişey yok
bu konuda sonuçlar çok mantıklı bi şekilde belli maşallah metin

saol cnm..:))

SLH
09-07-2012, 16:22
EM gözümde hep farklı giden araç kaan abinin emeğine sağlık ama DBS yide bu kadar yormayın daha çok rakipler görür bence gerçekten Maşallah :)

Kadir EMİSTEKİN
09-07-2012, 17:17
ıkı aracada masallah DBS herzamankı gıbı formunda

Metin Bilen
09-07-2012, 19:29
EM gözümde hep farklı giden araç kaan abinin emeğine sağlık ama DBS yide bu kadar yormayın daha çok rakipler görür bence gerçekten Maşallah :)

polemık olmasın yalan dolan olmasın her zaman rakip olsun..

ıkı aracada masallah DBS herzamankı gıbı formunda

eyw saolasın..

osman 1.8t
12-07-2012, 23:00
metin aracım hazır beni kırmaz bir deneme yaparsın artık :)

yasin_R
12-07-2012, 23:25

ve tosun paşam sahalara döner:)

Metin Bilen
12-07-2012, 23:27
ve tosun paşam sahalara döner:)

Yasin bana vekaleten sen denermisin osmanla..:)

yasin_R
12-07-2012, 23:36
Yasin bana vekaleten sen denermisin osmanla..:)

biz osmanla her zaman denieriz ama ilk denemem sana vekaleten olsun bakalım

osman 1.8t
13-07-2012, 00:54
metin yasinle herzaman denerizde ben önce senle denemek istiyorum :)

Metin Bilen
13-07-2012, 09:32

deneme tahtası metin..:)

orhan_guney
13-07-2012, 09:39
iki aracada maşallah .

ahmetuzun
13-07-2012, 09:41

bende senle denemek ıstıorum abi :)

B.Aktepe
13-07-2012, 09:44
deneme tahtası metin..:)

Herzaman en güçlü ile denenmek istenir gayet normal :)

dbox ile 100-200 ünü merak ediyorum son halinin. sökük ve yeni yazılım ile. 10 lu rakamlar gelicektir eminim.

MatraX_07
13-07-2012, 09:50
Masallah araclara
Allah kaza bela vermesın
Trafık baya yogunken tam kıvamında olmamıs sanırım
YInede Masallahları var
DBS'ye de ayrı alkıs

Patisever
13-07-2012, 09:51
DBS'de piston conts v.s varmı

Metin Bilen
13-07-2012, 10:03
Herzaman en güçlü ile denenmek istenir gayet normal :)

dbox ile 100-200 ünü merak ediyorum son halinin. sökük ve yeni yazılım ile. 10 lu rakamlar gelicektir eminim.

yakın zamanda yapıcam ama bendekı cam kadranı gostermıyo bır ıkı deneme yapmaya calıstım ama olmadı.. musaıt bı ara bı cozum bulucam bende merak edıyorm.. EM typr n kaan ın soylemesıne göre 10.50 miş

B.Aktepe
13-07-2012, 10:07
yakın zamanda yapıcam ama bendekı cam kadranı gostermıyo bır ıkı deneme yapmaya calıstım ama olmadı.. musaıt bı ara bı cozum bulucam bende merak edıyorm.. EM typr n kaan ın soylemesıne göre 10.50 miş

Güzel değer, kadrandan değil de dbox ile ölçüm var ise yayınlasın kaan foruma koyalım.

Dbox özgünde var şuan bende duruyor. Özgün ile konuşurum istersen bu akşam ölçüm yapabiliriz.

Metin Bilen
13-07-2012, 10:09
Güzel değer, kadrandan değil de dbox ile ölçüm var ise yayınlasın kaan foruma koyalım.

Dbox özgünde var şuan bende duruyor. Özgün ile konuşurum istersen bu akşam ölçüm yapabiliriz.

tmm olur ama ben anadolu yakasındayım..

Selcuk_RoL
13-07-2012, 10:09

kaan dbox ölçüm yapmış abi 10 lu değer çıkarmış banada söyledi?? hatta ben seni kimse geçemez o zaman demiştim görürse yazar zaten 10.60 dı sanırım

B.Aktepe
13-07-2012, 10:10
tmm olur ama ben anadolu yakasındayım..

bende anadolu yakasındayım. Pm atarım telefonumu birazdan.

B.Aktepe
13-07-2012, 10:11
kaan dbox ölçüm yapmış abi 10 lu değer çıkarmış banada söyledi?? hatta ben seni kimse geçemez o zaman demiştim görürse yazar zaten 10.60 dı sanırım

Maşallah güzel değer hakikaten. olmayacak birşey değil zaten. Kaan ölçümünü bizim ile de paylaşsın foruma koyalım.

Metin Bilen
13-07-2012, 10:49
Maşallah güzel değer hakikaten. olmayacak birşey değil zaten. Kaan ölçümünü bizim ile de paylaşsın foruma koyalım.

kaan konuyu görürse paylaşır video büyük ihtimal

H10DA
14-07-2012, 03:06
her iki aracada maşşalah

evolutions
14-07-2012, 08:49
e46 m3 sahibi olan biri olarak izlediğim en iyi ep3'lerden beyaz ep3 cok rahat tutunuyor 2 den sonra ayrılıyor diğer ep3 den speclerine diğer konularda baktığım kadarıyla bazı eksikleride war terman conta yay şapka piston bu eksikleride giderilirse görüldük üzere rakibi cıkmayacaktır her ne kadar specleri bulunsada gerektiğinden fazla iyi yürüyor ciğerli bir ep3 herkeze iyi forumlar...

PPR engineering
14-07-2012, 10:05

dbox ölçümü yakıtla 10,52 10, 60 civarı cıktı ama egım fılan bilmıyorum tabıkı biz dbox ekranında gorduk kayıta aldıkmı almadıkmı onuda bılmıyorum zaten kullanmayıda tam cozemedım.eg swapı bıtırmek uzereyız ona yoğunlaştım su anda.

PPR engineering
14-07-2012, 10:07

aynen solemıtım

B.Aktepe
14-07-2012, 10:57
dbox ölçümü yakıtla 10,52 10, 60 civarı cıktı ama egım fılan bilmıyorum tabıkı biz dbox ekranında gorduk kayıta aldıkmı almadıkmı onuda bılmıyorum zaten kullanmayıda tam cozemedım.eg swapı bıtırmek uzereyız ona yoğunlaştım su anda.

ekranda çıktığına göre, hafıza kartı takılı ise, kayıt altına almıştır kaan. Yolla özgüne direkt koyalım foruma eğim de belli olsun yaptığın gerçek süre de.
Maşallah 10.5 ler güzel süreler.

Oz`
14-07-2012, 11:51

kankacım itham etmiorum tmmda dbn i alim pls kimden aldındbox u murat abidenmi ona sorayım gerekirse gördüm demekle olmaz :) eğimin4 tür 3.1 dir iptal olur belkide değildir kimsenin günahnı almayalım DBN pls :D

328ia
14-07-2012, 12:10
sesi ve gidişi cok güzel bir araba

PPR engineering
14-07-2012, 16:56
kankacım itham etmiorum tmmda dbn i alim pls kimden aldındbox u murat abidenmi ona sorayım gerekirse gördüm demekle olmaz :) eğimin4 tür 3.1 dir iptal olur belkide değildir kimsenin günahnı almayalım DBN pls :D

günah nerde satılıyo :D ben almıyorum dbn bizim kendimize ait 3 arakadaş aldık kullanıyoruz bakıp sorucam o sırada varmıydı yokmuydu hafıza kartı açıkcası makınadan anlamıyorum

Oz`
14-07-2012, 17:24
kardesşim kaydet yoksa gel buyur kendi dboxımı vereyim dbn göster yafrum bana aksam getirim ölç sd kartımda var benim

PPR engineering
14-07-2012, 17:36
kardesşim kaydet yoksa gel buyur kendi dboxımı vereyim dbn göster yafrum bana aksam getirim ölç sd kartımda var benim

kardeşim onlar kayıtlı ise zaten yollayacağım kayıt etme konusuna gelince eg swapla uğraşıyorum şu anda zaten onla süre devamlı ölceceğiz ve bu egzleri bu kapağı swap a koyucam şimdilik daha sonra biraz daha hızlanıcaz egz değişicek stage 2 tadında bir şey olucak dbn ölçümünde en hızlı atmo su anda bilaldir bizde 10.63 kıstas alıcaz.

Oz`
14-07-2012, 17:49
kardeşim onlar kayıtlı ise zaten yollayacağım kayıt etme konusuna gelince eg swapla uğraşıyorum şu anda zaten onla süre devamlı ölceceğiz ve bu egzleri bu kapağı swap a koyucam şimdilik daha sonra biraz daha hızlanıcaz egz değişicek stage 2 tadında bir şey olucak dbn ölçümünde en hızlı atmo su anda bilaldir bizde 10.63 kıstas alıcaz.

10.32 dicektin sanıırım :D DBN verrrlaaaaa

PPR engineering
14-07-2012, 17:55
10.32 dicektin sanıırım :D DBN verrrlaaaaa

Tamam tel accınca söliyeceğim açıkcası hiç bilmiyorum ne yaptı etti kayıt altındamı idi değilmiydi sadece benzin farkını ölçüyoduk işe yaramışmmı yaramamışmı diye.bu arada eg ALLAH ın izniyle bittiği zaman hızlı olucak diye düşünüyorum o zaman gelir hem dbn hep beraber ölçeriz.

Onur typer
15-07-2012, 00:18
kanka salı gunu burda ne var ne yok oldcucez sonra da bızım swapa baslıcaz :)

Metin Bilen
15-07-2012, 18:54

osmanım hazırmı..??