PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul da büyük go kart pisti?

coder
08-07-2012, 21:04
Selamlar,
2 gün sonra İstanbul'a taşınacağım.
Normal de Mersin de Tarsus'a gidiyordum düzenli olarak go kart için İstanbul da nereye gidebilirim? Pist büyük olması lazım tabi araçların güzel olması gerekiyor var mı böyle bir yer? Yada çevre illerde?

Skyhawk34
08-07-2012, 21:06
anadolu yakası avrupa yakası ? ?

coder
08-07-2012, 21:09
anadolu yakası avrupa yakası ? ?

3 ay kadar Anadolu yakasında kalacağım sonra Avrupa yakasına taşınacağım. 2 taraf içinde bilgi alabilirim :D

MOzen
08-07-2012, 21:10
Avrupa yakası Bağcılar semtinde Olimpik mi ne vardı, bayağı büyük. Bakmanızda yarar var.

Kadyr
08-07-2012, 21:17
Kartal cevizlide vardi guzel yer.yenibosnadaki kartingde fena degil ama cevizlideki guzeldi

Zero
08-07-2012, 21:17
Avrupa yakası Bağcılar semtinde Olimpik mi ne vardı, bayağı büyük. Bakmanızda yarar var.

Su 1700metre olan garajdaki kapali pistten bahsediyorsunuz sanirim,pist guzel denebilir beton zemin gerci.Ben gaziosmanpasada bir yere gidiyorum surekli adi tunel go kart internetten bakin ilk basta baktiginizda boyle kohne bir yer gibi durur istanbulun bir cok yerinde go kart yaptim bu kadar eglenceli zor ve hizli araclarin oldugu birgo kart bulamadim.İndiginizde ne kolunuz kalkiyor ne omzunuz hamsaniz cok fena.Araclar 9 hp sanirsam ama bazi araclarda fren pek yok :) gerci pistte frenede gerek yok hep tam gaz gidebiliyorsunuz yeteri dipdibe gidip kaza yapmayin :) birde zincirlikuyuda var acik alan ama cokda hizli degil araclar.Tuneli kesinlikle tavsiye ederim ama sakatlanirsaniz sorumluluk kabul etmem :D hatta 2 numarali araci alin frensiz ama muthis gider :D

Selcuk_RoL
08-07-2012, 21:30
Pendikte var 10 numara temden ido feribot tabelasini takip et kartala inerken sagda kaliyo hem buyuk hemde guzel

coder
08-07-2012, 21:31
Eyvallah :icon_tup:

Kartal cevizlide vardi guzel yer.yenibosnadaki kartingde fena degil ama cevizlideki guzeldi
Not alıyorum hepinizi :D

Su 1700metre olan garajdaki kapali pistten bahsediyorsunuz sanirim,pist guzel denebilir beton zemin gerci.Ben gaziosmanpasada bir yere gidiyorum surekli adi tunel go kart internetten bakin ilk basta baktiginizda boyle kohne bir yer gibi durur istanbulun bir cok yerinde go kart yaptim bu kadar eglenceli zor ve hizli araclarin oldugu birgo kart bulamadim.İndiginizde ne kolunuz kalkiyor ne omzunuz hamsaniz cok fena.Araclar 9 hp sanirsam ama bazi araclarda fren pek yok :) gerci pistte frenede gerek yok hep tam gaz gidebiliyorsunuz yeteri dipdibe gidip kaza yapmayin :) birde zincirlikuyuda var acik alan ama cokda hizli degil araclar.Tuneli kesinlikle tavsiye ederim ama sakatlanirsaniz sorumluluk kabul etmem :D hatta 2 numarali araci alin frensiz ama muthis gider :D

Beton olması daha iyi benim için.Gaziosmanpaşa ya beraber de gidebiliriz :D gayet iyi görünüyor :D

Motor : 9 PS Honda GX270

iyidir iyi :D

edit: Tünelde halı saha da varmış çok iyi yav.

coder
08-07-2012, 21:44
Pendikte var 10 numara temden ido feribot tabelasini takip et kartala inerken sagda kaliyo hem buyuk hemde guzel

Sitesi var mı abi?

XoR
08-07-2012, 21:56
Çok büyük değil ama çok çok keyiflidir burası :) ben sürekli gidiyorum fazlasıyla adrenalin yaşatıyor.

Go pist zeytinburnu karting pisti gece cekimi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=8XvW3aXRxmM)

8XvW3aXRxmM

Pistler

İstanbul Go Kart Pistleri (http://www.gokartistanbul.com/pistler.html)

Selcuk_RoL
08-07-2012, 22:04
Sitesi var mı abi?

0 (216) 387 00 04 telefon numarasi var ara gorus istersen bence istanbulun en iyisi gibi??

coder
08-07-2012, 22:07
Çok büyük değil ama çok çok keyiflidir burası :) ben sürekli gidiyorum fazlasıyla adrenalin yaşatıyor.

Go pist zeytinburnu karting pisti gece cekimi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=8XvW3aXRxmM)

8XvW3aXRxmM

Pistler

İstanbul Go Kart Pistleri (http://www.gokartistanbul.com/pistler.html)
Makineleri nasıl acaba?

0 (216) 387 00 04 telefon numarasi var ara gorus istersen bence istanbulun en iyisi gibi??
eyvallah abi :icon_tup:

XoR
08-07-2012, 22:08
85 kiloyum bana bile hızlı geliyo :) inip Imprezaya biniyorum gitmiyo lan bu araba diyorum :D

coder
08-07-2012, 22:09
85 kiloyum bana bile hızlı geliyo :) inip Imprezaya biniyorum gitmiyo lan bu araba diyorum :D

100 e nasıl gelir acaba :D götürürsün herhalde abi bir tecrübe ederiz :beuj:

ahmet3425
08-07-2012, 22:11
zeytinburnu iyidir asfalt guzel arabalar iyi yol tutuyor yanlaman istiyorsanız iyi değil tabi...

araclarda mukemmel olmasada idare eder...

XoR
08-07-2012, 22:11
100 e nasıl gelir acaba :D götürürsün herhalde abi bir tecrübe ederiz :beuj:

Abim 100 kg oda gayet keyifli biniyo :) gel gideriz :)

coder
08-07-2012, 22:12
zeytinburnu iyidir asfalt guzel arabalar iyi yol tutuyor yanlaman istiyorsanız iyi değil tabi...

Yok yahu time attack zevki yaşamak istiyorum, zaman olayı var mı bunlarda?

Abim 100 kg oda gayet keyifli biniyo :) gel gideriz :)

Eyvallah abi Allah razı olsun :)

peace
08-07-2012, 22:12
gaziosmanpaşa tünelin pisti güzel ama arabaları iyi değildi en son bindiğimde. tünelden çıkışdaki virajı çok iyi yalnız en içten alıp çıkmak çok eğlenceli

XoR
08-07-2012, 22:13

Aynen asfaltı çok iyi, hızlı virajlarından acayip keyif alıyorum ben :)

coder
08-07-2012, 22:14
gaziosmanpaşa tünelin pisti güzel ama arabaları iyi değildi en son bindiğimde. tünelden çıkışdaki virajı çok iyi yalnız en içten alıp çıkmak çok eğlenceli
Tüneli tecrübe edeceğim sitede gördüğüm kadarı ile iyi gibi.

Aynen asfaltı çok iyi, hızlı virajlarından acayip keyif alıyorum ben :)

Araçlar yıpranmamışsa lastikler ölmemişse sıkıntı yok gibi be abi..

XoR
08-07-2012, 22:15
Alkol almasam şimdi bile giderdim canım çekti valla :D

Ome_RS
08-07-2012, 22:18

orası neresi ya pendikte oturuyorum haberim yok en kısa zamanda bi ziyaret gerceklestireyim :)

Frid
08-07-2012, 22:19
gop tünel bir ara harabe gibiydi

valkea
08-07-2012, 22:24
orası neresi ya pendikte oturuyorum haberim yok en kısa zamanda bi ziyaret gerceklestireyim :)

Yunus dakini diyor sanırım karma karting .

rapstar
08-07-2012, 22:30
Karma Karting iyidir köprüsü tüneliyle zevklidir. Araçlarda 9 hp idi yanlş hatırlamıyorsam.

onursumer
09-07-2012, 00:35
zeytinburnu hipodrom yolundaki pist iyidir arabalarıda iş gorur :)

Dodoo
09-07-2012, 00:39
Karma karting güzeldi en son gittiğimde. Aman maltepe sahildekine gideyim deme de, rezalet.

!KO
09-07-2012, 01:03

o 2 numarayı ben bozdum :D zayıfsanız 2 ye bınmeyın sapıtıyo o fren filan yok zaten kumandadan kontrol edemiyorlar 2yi 4 de iyi gider orda 1den uzak durum güzel pist ama 1 2 kere sureklıde bayar oarası rakip arıyosanız oralardayım ben pm atmanız yeterli :)

ama suana kadar o pistte benı gecen olmadı :)

ilker AKTAŞ
09-07-2012, 01:10
tuzla orhanlıda da autodrom var

coder
09-07-2012, 01:19
o 2 numarayı ben bozdum :D zayıfsanız 2 ye bınmeyın sapıtıyo o fren filan yok zaten kumandadan kontrol edemiyorlar 2yi 4 de iyi gider orda 1den uzak durum güzel pist ama 1 2 kere sureklıde bayar oarası rakip arıyosanız oralardayım ben pm atmanız yeterli :)

bir kaç tur atalım abi ben gelince pm atarım :)

eser
09-07-2012, 08:03
ablanın orayı tek geçerim :) sonrasıda gopis,keşke zemini ablanın orası gibi pürüzsüz olsa da agız tadıyla sekmeden zıplamadan gazlasak yoksa pisti çok başarılı

dorukky
09-07-2012, 09:59
benım su ana kadar gıttıgım en buyuk ve en guzel pıst alıbeykoyde kopru gecıtler felan var kapalı bıde

Yiğit Ş.
09-07-2012, 10:01
ya ben kilo dezavatajı yüzünden hiç zevk almıyorum şu kartingden :/

Zero
09-07-2012, 11:25

Butun kart pistlerine gidip boz o zaman sen harika gidiyor 2 numara kilomda 95 falan ama 2 numara yanlasan bile sara sara gidecek neredeyse :D freni yok ama o pistte frene gerek yok.Bende normalde iddialiyimdir ama kilo cok onemli karsindaki adamin pilotaji iyiyse ve kilosuda azsa basetmen mumkun degil.Biz haftada 1 falan gidiyoruz ortalama daha baymadi cunku gokart yapipta dayak yemis gibi ciktigim tek pist spor niyetine yapiyoruz :) yalniz gop tunelde yapacak arkadaslar suna dikkat etsin tek gitmeyin arkadas grubunuzla binin yabanciyla yarisilmaz orda cunku ne kask ne kemer hepsi hak getire birde arabalar 9 hp olunca bayagi iyi hizlaniyor rampa asagi tunele girerken yabancinin biri gelir cakarsa kalici hasar yaratir ciddi yaralanabilirsiniz..

Spontane gidiyoruz ama gidersek bir dahakine pm atacagim ;)

kado
09-07-2012, 11:33
ya ben kilo dezavatajı yüzünden hiç zevk almıyorum şu kartingden :/

gazı açtırınca pek sıkıntı olmuyor o konuda :D

!KO
09-07-2012, 11:55
@coder 0531 308 88 67 aksam 6-12 arası musait olursan 3 kişi akarız biz tünele :)

Butun kart pistlerine gidip boz o zaman sen harika gidiyor 2 numara kilomda 95 falan ama 2 numara yanlasan bile sara sara gidecek neredeyse :D freni yok ama o pistte frene gerek yok.Bende normalde iddialiyimdir ama kilo cok onemli karsindaki adamin pilotaji iyiyse ve kilosuda azsa basetmen mumkun degil.Biz haftada 1 falan gidiyoruz ortalama daha baymadi cunku gokart yapipta dayak yemis gibi ciktigim tek pist spor niyetine yapiyoruz :) yalniz gop tunelde yapacak arkadaslar suna dikkat etsin tek gitmeyin arkadas grubunuzla binin yabanciyla yarisilmaz orda cunku ne kask ne kemer hepsi hak getire birde arabalar 9 hp olunca bayagi iyi hizlaniyor rampa asagi tunele girerken yabancinin biri gelir cakarsa kalici hasar yaratir ciddi yaralanabilirsiniz..

Spontane gidiyoruz ama gidersek bir dahakine pm atacagim ;)

biz 2 yle kaza yapmıstık tünel cıkısı iki araba cıktık duz yolda spin atana vurduk yandan 2 nın vericisi bozuldu kısamıyorlar arabayı cok kayar arkası onun bide ben 60 kiloyum 2 3 senedirde kullanıyorum kendi arkadas grubumda 10 dk ıcınde en arkadan baslayıp 4 5 tur bindiririm :D

misafirle filan girmeyın piste ben 3 araba kaza yapmıstı 3nu makaslayıp cıktım zor bela adamlar uzerımıze yurudu masakmı gecıyosun bizimle dıye ki o pist 2 kişi bile çok zevkli :)

coder
09-07-2012, 11:58
Yarın 23:00 yola çıkıyorum Allah kısmet ederse Pazar gideriz herhalde :D

@!KO: abi coder diye mesaj attım tel nomu :D