PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Crx Vtec hakkında

3rk4n
26-02-2008, 22:03
Bu araçlar hakkında bilgisi olan varmı kronik sorunları nedir ne deildir almaya değecek bi arabamı genel bilgi babında civic vtec lerle de kıyaslayabiliriz.

emre yeşil
27-02-2008, 08:38
orjinal CRX VTEC zaten bir tane var oda hala bizde bu araçlar derken başka bu araçtan varmıki acaba yada sonradan yapılan falan kaç tane var bizdeki orjinal CRX VTEC KGN 09 ve 1 senedir hiç bir problem çıkartmadı kronik rahatsızlığı falan yok ve standart typer 2 boy önünde yürüyor inanılmazda keyifli benim iki sevmediğim yanı var klima yok hidrolik direksiyon yok malesef

Jan™
27-02-2008, 10:00
orjinal CRX VTEC zaten bir tane var oda hala bizde bu araçlar derken başka bu araçtan varmıki acaba yada sonradan yapılan falan kaç tane var bizdeki orjinal CRX VTEC KGN 09 ve 1 senedir hiç bir problem çıkartmadı kronik rahatsızlığı falan yok ve standart typer 2 boy önünde yürüyor inanılmazda keyifli benim iki sevmediğim yanı var klima yok hidrolik direksiyon yok malesef

Del sollerden bahsediyor olabilir mi acaba arkadaş :beuj:

tunch
27-02-2008, 14:21
Del sollerden bahsediyor olabilir mi acaba arkadaş :beuj:

del sollar bildigim kadarıyla vti larla aynı motora sahip ama performans olarak vtilar cok daha ustun diye bikac yerden duydum bunun gerceklik payı warmı?

ef186
27-02-2008, 14:39

Sanırım konuyu acan arkadaşın biraz daha inceleme yapması lazım yada ufak bi karıştırma durumu soz konusu :D

BarBo
27-02-2008, 22:04
eğer delsol ise hepsinde olan problem tavandan yağmurda su alıyormuş öyle duymuştum.

Yiğit G.
27-02-2008, 22:24
orjinal CRX VTEC zaten bir tane var oda hala bizde

baska orj crx vteclerde var.2-3 sene once vardı su an bilemicem.bir kırmızı ist de vardı bide konyada.

bladerk
27-02-2008, 22:30
ankarada yeşil bi tane var tertemiz

egdeniz
28-02-2008, 02:14
şase daha ağır diye çok kişiden duymuşluğum var ama ne kadar doğru bilemiyorumm..iyi araştırmak lazım..ama tavandan su aldığı kesin o da söylenti çok kişi söylüyyosa gerçeklik payı vardır.. :D

BarBo
28-02-2008, 02:17
şase daha ağır diye çok kişiden duymuşluğum var ama ne kadar doğru bilemiyorumm..iyi araştırmak lazım..ama tavandan su aldığı kesin o da söylenti çok kişi söylüyyosa gerçeklik payı vardır.. :D

evet civic hb daha hafif onuda duymuştum :D neer duymuşum hea :D

Tugral
28-02-2008, 07:35
Delsolların kronik sorunu tavandan su alması. Birazda ağır olduklarından ve sanzumanlarındaki ufak farklılıklarından (uzun olması gibi) civic vti lara göre daha az performanslılar.
2.Gen CRX lerin ise vteclisini bulmak zor. Kronik problemleri olmadık bir performans vermeleri. Kendisine oranla daha güclü makinaları gecmeleri gibi garip kronik sorunları var. Senin için sorun olmazsa karsı taraf için olabiliyor bu durum :D

delsolemrah
28-02-2008, 18:30
al bin süper araç delsoldan bahsediyosan :)

3rk4n
28-02-2008, 23:44
Cok teşekkürler cevaplar için orj vtec bulması zor delsollar biraz parformans fakiri konusu ortaya cıktı iyi akşamlar.