PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'ye gelen son M3 ve şu anki durumu

mbulur
09-07-2012, 19:41
BMW M Serisi M3 2006 Model 155.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Sarı renk - 82901342 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-tr-de-tek-82901342/detay)

Arabayı gördüm ve gerçekten üzüldüm. Bu M3 Türkiye'de satılan son E46 M3. Orjinalinde rengi interlagos mavi ve competition pack'lidir. Yabancı forumlarda M3 CS diye de geçiyor. Bu arabanın normal M3'ten farkı standart olarak SMG II vites kutusuna sahip olması, alkantara kaplı fonksiyonel olmayan direksiyonu, jantları, orta kol dayaması olmayan konsol, alkantara - deri döşemelerdir.
Arabayı sıfır km. olarak alan DA motorsport'ta palavra twin turbo işlemi yaptırdı ve araba ilk tecavüzünü orada yaşadı. O muhteşem twin turbo kitiyle yürüyemedi motor kırdı. Sonra sahibi sattı, araba ikinci tecavüzün alan tarafından yüksek bir refüjden uçarak yaşadı ve araba bütün yürüyen aksamından yani altından büyük hasar aldı. Arabayı gördüğümde taban sacının üzerinde yere sıfır vaziyette duruyordu, altta mekanik tek parça kalmamıştı. Alan o kadar çabuk kaza yapmıştı ki kestiği kurbanın plakaya ve jantlara sürülen kanı kazalı olarak Borusan parkında beklerken burdayım diyordu. Adam aldığı gün patlamıştı arabayla.
Bu noktadan sonra araba satıldı ve araba üçüncü tacavüzünü alanın yarı antrazit renk alkantara yarı siyah deri olan iç döşemesini soydurup M3'ün orjinalinde olan tarçın rengi deriyle kaplatmasıyla yaşadı.
Araba dördüncü tacavüzünü kafadan patlatılarak yaşadı. Nedendir bilinmez orjinalinde SMG II vites sistemine sahipken şu anda manuel vites kutusuna sahip demek ki bir tecavüzde öyle yaşamış. Şimdide karşıma berbat bir sarı renge kaplanmış yada boyanmış olarak saçma sapan siyahi motor kaputuyla çıktı vay be! O arabayı yeniyken competition pack'li interlagos mavi rengi ve alkantara - deri döşemeleriyle showroom'da görenin nefesi kesiliyordu şu geldiği hale bak... Arabanın üzerinde kendine özel orjinal donanımından kalan tek şey competition pack jantları ve alkantara kaplı direksiyonu. Gerçekten yazık...

Nires
09-07-2012, 19:43
yazık çok yazık bu insanlar çokmu uğraşıyor bu arabaları bu hale getirmeye

Kadyr
09-07-2012, 19:46
yazık valla cok yazık kroyum amma para bende misali

ProdriveSTI
09-07-2012, 19:46
abi keşke açmasaydın böyle bir konu,tmm araç sana bana kötü ama para adamın istediğini yapar karışamayız.

yıllar önce bi tüplü sti diye konu açmıştım aynı bu tarz,sitenin beni bi fuckmadığı kalmıştı. :D

EM-RE
09-07-2012, 19:48
Yazik olmus ama parasini vermis isterse konsolun tam ortasina sicar biz hic bir sey diyemeyiz...

ahmet3425
09-07-2012, 19:49
bu tr de tekse turkiyede duzgun araba kalmamıs demektir :) vay be secereye bak! gercekten yazık olmus.

d16y4
09-07-2012, 19:51
en haşat araba olarak trde tektir

dorukky
09-07-2012, 19:52
arac kımınse ıstedıgını yapar kımsede bıse dıyemez bınende satanda yapanda sahıbıdır

Day Walker
09-07-2012, 19:54
abi keşke açmasaydın böyle bir konu,tmm araç sana bana kötü ama para adamın istediğini yapar karışamayız.

yıllar önce bi tüplü sti diye konu açmıştım aynı bu tarz,sitenin beni bi fuckmadığı kalmıştı. :D

Ahuhahuhaha :D

Halada gulerim :D

turbo&quattro
09-07-2012, 19:56
Kimseyi ilgilendirmez.

ProdriveSTI
09-07-2012, 19:58
Bu fake profil gibi sanki,konuyu açıp çıkmış siteden :D

Şimdi kendi profiliyle takip ediyor konuyu :D

Eyüp
09-07-2012, 19:58
Yazik olmus ama parasini vermis isterse konsolun tam ortasina sicar biz hic bir sey diyemeyiz...

Aynı fikirdeyim , mal benim..para benim..

Hayatta o kadar kupon ve iyi bir arabayı o hale getirmem ama getirende karışmam :)

mbulur
09-07-2012, 20:03
Anlatmak istediğim arabanın gerçek anlamda şanssız oluşudur, bir iki neyse de her alan mı arabaya saldırır. Araba 2007 yılı başında sıfır km olarak satıldı ve geçmişteki beş yıl içinde en azından 6 sahibi oldu ve her alan kırdı döktü ne yazık ki.

Mivec_4G63
09-07-2012, 20:05
Tabi adamın kendi zevki istediğini yapar arabaya, ama konuyu açan kişi aracın evveliyatını da yazmış, bu arabayı düşenenler için yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum.

mbulur
09-07-2012, 20:09
Arabanın özellikle meraklısı değilim, gördüklerimde arabayla tesadüfen karşılaştığımda yada satılıkta gördüklerimden ibaret. Zaten benim yazdığımdan da epeyce fazlası vardır. Nede olsa araba her harap olduğunda benim karşıma çıkmadı. Ancak sadece yukarıda yazdıklarım bile arabanın ne derece enkaz bir kondüsyonu olduğunu göstermeye yeter de artar.

gürkan18
09-07-2012, 20:09
gerçekten bi m3 ün bu hale gelmesi m3 kullanıcısı olarak benide çok üzüyor fakat smg den manuele dönmesinde nerede tecavüz var ona takıldım benim m3 ümde smg den manuele dönme benimkidemi tecavüze uğramış? ayrıca bu kazadır olur altındaki +300 hp lik bir araba herkesin kolay kolay yolda tutamıyacağı bir araç bence biraz garip olmuş yazdığınız tecavüz ettiler yazıları kaç tane kazasız m3 kaldıki tr de?

Quantum
09-07-2012, 20:14
Niye fiyatı böyle bunun?
emsallerinden 40 bin lira daha fazla, üstelik bir üst kasası (Borusan) hemen hemen aynı fiyat

BMW M Serisi M3 2008 Model 72.500 EUR Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 91858245 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2008-bmw-m3-coupe-beyaz-siyah-borusan-smg-ii-91858245/detay)

Özelliği ne ki bu kadar fiyat bu

miniks
09-07-2012, 20:14
sen kım oluyorsun da DA MOTORSPORTTA PALAVRA TURBO YAPILDI YAZABILIOSUN. arac cem ın eskı arabası. ıyı arkadasımdır. arac turbo deıl supercharged dı bı kere. arac DA MOTORSPORT ta deıl ASKAR servıs te yapıldı. parcaların tedarıkı ve remap Mert Dastan tarafından yapıldı. Mert bu arac ve sahıbı yuzunden DA motorsport u kapattı. bır daha kımseye de araba yapmadı.

ve bu arac cok guzel kondısyonla 1.5 sene pıstlerde boy gosterdı. dıkkat et bu yazdıkların araca tecavuz eden 6 sahıbın kulagına gıtmesın. sana da tecavuz ederler. yazdıklarına dıkkat et.

AHMET

FATİH
09-07-2012, 20:15
kişiler sahip oldukları mallar üzerinde istedikleri gibi tasarruf sahibidirler.

By_HaNNibaLL
09-07-2012, 20:18
nie salak saçma body kit yapmaktansa sevdiği renkleri birleştirip kullanmiş aracin motor durumunu bilemem ama görünen yüzü ile gayet güzel ve sağlikli duruyo

kaanpoyrazoglu
09-07-2012, 20:19
sen kım oluyorsun da DA MOTORSPORTTA PALAVRA TURBO YAPILDI YAZABILIOSUN. arac cem ın eskı arabası. ıyı arkadasımdır. arac turbo deıl supercharged dı bı kere. arac DA MOTORSPORT ta deıl ASKAR servıs te yapıldı. parcaların tedarıkı ve remap Mert Dastan tarafından yapıldı. Mert bu arac ve sahıbı yuzunden DA motorsport u kapattı. bır daha kımseye de araba yapmadı.

ve bu arac cok guzel kondısyonla 1.5 sene pıstlerde boy gosterdı. dıkkat et bu yazdıkların araca tecavuz eden 6 sahıbın kulagına gıtmesın. sana da tecavuz ederler. yazdıklarına dıkkat et.

AHMET

ahahah :D :D sanırım herşey belli oldu ...

Burak
09-07-2012, 20:25
İşte bu yüzden seviyorum burayı :)

Batw0han
09-07-2012, 20:29
Kimin ne yaptigi kimseyi ilgilendirmez...

Isterse tecavuz eder isterse irzina gecer arabanin fakat.. her ne sekilde olursa olsun boyle bir konu acildiginda bu araci satmak isteyen kisiler icin sorun teskil eder...Sonucta bu arabayi sorgulatan biri yok... Olmus yada olmamis seyleri bu sekilde aktarmak bana gore yanlis..

Bu aracin sahibi yada eski sahipleri forumda aramizda olabilir..Bence hos degil..

PROMINENT
09-07-2012, 20:32
cemin eski arabası gayet iyi kondisyonda gayet de iyi bakılmış bir arabaydı..sahibi düze çevirmiş sarıya boyamış.. isterse mora boyar.. pembeye boyayan bile var..herkesin kendi kişisel keyfi...

driftboy
09-07-2012, 20:42
Eski halinin resimleri varmı?

ecz_murat
09-07-2012, 20:43
malesef kazalar istemeden oluveriyor..kimse istemez tabikide. değişikliklerde keyfidir,tartışılmaz.arkadaşımızın m3 sever olarak duygularını biraz abartılı belirttini düşünüyorum.

PROMINENT
09-07-2012, 20:46
eski pist günlerinde var.. cas plaka.

mbulur
09-07-2012, 20:52

AHMET

O arabanın youtube'da videoları vardı Mert dediğniz kişinin "now... I'll dyno... the twin törrbooo M3 cs... fen pliiizzz" dediği iste sana yollasın videoyu.
Da motorsport'un mekanik işçilikleri zaten Askar tarafından yapılıyordu.
Hiçbir şekilde emir kipinde ve tehditvari biçimde tarafıma karşı konuşma hakkınada sahip değilsiniz. Bunu bilin.

TurboM3
09-07-2012, 20:56
Hatalı bilgiler var.

Bahsi geçen interlagos E46 M3 e twin turbo kiti uyguladık. Test aşamasında kiti söktük.

Twin Turbo kiti ile 300 km yol yaptı. Twin turbo yüzünden motor kırmadı.

Twin Turbo kiti söktükten sonra active auto supercharger kiti taktılar. Ne kadar kullandı, ne oldu takip etmedim.

Aradan geçen dört sene boyunca E46 M3 Twin Turbo kiti üzerinde çalışmalar devam etti. 2011 eylülde Twin Turbo kitimiz 60-130 mph 4,23 s ile dünya rekoru kırdı.

6speedonline's official 1/4 Mile, 60-130, 100-150 and Standing Mile thread - 6speedonline.com Forums (http://www.6speedonline.com/forums/996-turbo-gt2/259006-6speedonlines-official-1-4-mile-60-130-100-150-standing-mile-thread.html)

Göki,ZD
DA dan bi kuyruk acın var gibi..

Berent.t
Emin olmamakla beraber, acaba bumuydu araç?..

http://s13.postimage.org/81meiy71z/page01012nc1.jpg

AHMET1907
09-07-2012, 20:57
Bende cok almak istiyorum e46 ama almak istedigim 2 m3 te 66bin euro:(

batucan
09-07-2012, 20:58
Hersey iyi hoşta durduk yere arabayı karalamak için niye konu açılır?

Sahibi ister takla atar ister arabanın üstünde zıplar bu kimseyi ilgilendirmez... İster m3 sever olsun ister araba sever...

Arabayı ne benim ne de sizin istediğiniz doğrultuda yapmak zorunda değil... Adam isterse m3 alır 1.6 motor takar bundan bize ne?

Sanki konu sahibinin araç sahibiyle bir sıkıntısı var ve aracı lekeliyor gibi geldi...

Biri arabayı almak isterse sorgularsa bildiğinizi yazarsınız ama boyle cok ayıp...

Göki,ZD
araç buysa okeye dönmüş bi m3 :D

trgy
yav bu mert abinin ne çok çekemeyeni varmış.onun yaptıklarının yarısını yapında sonra *** atmaya kalkın.

driftboy
09-07-2012, 21:00
araç buysa okeye dönmüş bi m3 :D

Aynen :D eğer buysa yazık olmuş..

Caesar
Bence adamın üstüne gitmeyin. Bu kadar kazalı bir araca tutupta 155.000 tl yazarsan biri çıkar seceresini döküverir. Herkes özgür 155.000 tl isteyende özgür seceresini dökende bence. Ama yukarıdaki paylaşılan m3 resmine bakıyorum bide bu sahibinden.com daki m3 resmine bakıyorum.

Üzüldüm yani özgürlükte bi yere kadar:) ttnet bence bu adamı mahkeme kararıyla engellesin.

PROMINENT

evet bu cemin evi..

ugur_EN_
konu banada saçma geldi araç hakkında bilgi almak isteyen yok ama konu açılmış garip...

tdipower
09-07-2012, 21:01
zenginin malı zıvırtın çenesini yorarmış hesabı olmuş biraz kimseyi ilgilendirmez isterse pembe yapar ister tavan keser üstünü açar sanane kardeşim

mbulur
09-07-2012, 21:03

Renk olarak ön tampon olarak bu araç. Bildiğim kadarıyla başka bir interlagos mavi M3 yok. Yani araba %99 bu araç.

Daha öncede yazdım, konuyu açma amacım bazen bir otomobilinde şanssız olabileceğini anlatmaktı. Hepsi bu. Yoksa tabii ki otomobilin sahibi arabayı üçüncü şahıslara ve onlara ait olanlara zarar vermediği sürece istediği gibi kullanma yada istediği gibi değiştirme hakkına sahiptir. Sonuçta şu araca yapılanların büyük kısmı birçok kişinin otomobilinin başına gelmesini istemediği şeylerden ibaret.

Berent.t
09-07-2012, 21:05
Daha bir çok araba var rezil olmuş vaziyette. Napalım hep beraber oturup ağlicazmı şimdi?..

berkay_aydin
09-07-2012, 21:07
Rezil, perişan olmuş olabilir bizi ilgilendirmez sadece şu konuyu ilan açıklamasında kazasız şeklinde yazı görseydim haklı bulurdum.. Çok saçma olmuş..

131mirafiori
09-07-2012, 21:07
neler var be abi bu yine bir şey değil ki :) Orjınal rengi cidden fenaymış :)

berkayGLRN
09-07-2012, 21:09
Gereksiz olmus ..
Katliam oldugunu dusunuyosaniz keske turkiyedeki katliam araclar diye bi konu vardi orda paylassaydiniz..

dragstar
09-07-2012, 21:10

AHMET

kapak olmuş :D

mbulur
09-07-2012, 21:14
O araba Türkiye'ye ithal edilmiş tek competition pack M3'tü. En büyük özelliği M3 CSL'in yürüyen aksamına sahip olmasıydı ve BMW tarafından sınırlı olarak üretilmiş bir araba olmasıydı. Yani sıradan bir M3 ezilmiş diye konu açmadım. TR'de tek competition pack bir M3 vardı ama artık yok.

Göki,ZD
09-07-2012, 21:16
O araba Türkiye'ye ithal edilmiş tek competition pack M3'tü. En büyük özelliği M3 CSL'in yürüyen aksamına sahip olmasıydı ve BMW tarafından sınırlı olarak üretilmiş bir araba olmasıydı. Yani sıradan bir M3 ezilmiş diye konu açmadım. TR'de tek competition pack bir M3 vardı ama artık yok.

ne dememizi bekliyosun açık konusurmusun ? oturup ağıt mı yakalım, sayfalarca aracı bu hale getirenlere sövüp sayalım mı ? yaşının adamı ol biraz. Mert Daştan a laf mı demek istiyosun yoksa aracı bu hale getirenlere mi ?

tdipower
09-07-2012, 21:17

tamam anladık be arkadaş daha anlatıyor :D:D :hahaha::hahaha:

Berent.t
09-07-2012, 21:18
Aracı alıp eski haline çevirmeye ne dersiniz?..

batucan

Eee artık yoksa noldu?

iynn-RS
Bu araca twin turbo denemek herkesin harci degil.
Tebrik etmek lazim. Keske saglikli bir sekilde yapilsaymis.
Keske bizde o imkana ve cesarete sahip olsaksa tecavuz edebilsek.

2. Sahibinin plakasindaki kurban kani bile dururken kaza yapmasini tecavuz olarak goruyosan Allah seni o duruma dusurmez insallah!

jap-10
09-07-2012, 21:19
Ya bu kadar saçma bi konuyu sonuna kadar okuttun ya helal olsun TR'de tek competition pack bir M3 artık yokmuş başimız saolsun çok büyük bi kayıp olmuş senin açından

driftboy
Aracı alıp eski haline çevirmeye ne dersiniz?..

ahahahaha :D güzel bi çözüm yöntemi :D

HondatugraL
antalyadan taşınıyorum :D:D:D

Low-Rider
Aynı araç mı bu?

http://i36.tinypic.com/2ptndvk.jpg

FATİH
09-07-2012, 21:20
peki hocam bu memlekette beyaz bi pontiac'ın başına neler geldiğini biliyo musunuz? siz bu araca tecavüz edildi diyosanız, onu geneleve koyarsınız heralde.

Berent.t
09-07-2012, 21:22
ahahahaha :D güzel bi çözüm yöntemi :D

Türkiye'de ki tek comp. pack m3 gitmiş. Borumu? Yaşatmamız lazım, yemin ediyorum 5. biradayım. Çok kötü kurulup ağlarım buna şimdi.

Serencebey
09-07-2012, 21:24
Aynı araç mı bu?

aklım gitti be birader bu ne böyle yaaaaa

Berent.t
09-07-2012, 21:27
O araba artık böyle değil işte serencebey... vurdular kırbacı, vurdular kırbacı

Kekuti*
09-07-2012, 21:29

Aynı araç mı bu?

arkadaş bu araçsa eğer bu halemi geldi ? :) üzüldüm..

Bu Cem Bey dediğimiz zad CAS20'nin eski sahibi Cem Bey' midir ?

edit : yinede yargılamak geçmiş anlatmak neden ? birisi bu araba nedir diye sorgulattı da mı bunlar yazıldı ? :)

bu kadar üzülmeyin yaa.. Belki 1 2 tane daha vardır ;)

driftboy
09-07-2012, 21:29
Türkiye'de ki tek comp. pack m3 gitmiş. Borumu? Yaşatmamız lazım, yemin ediyorum 5. biradayım. Çok kötü kurulup ağlarım buna şimdi.

hhahahaa :D abi ben daha 3 deyim birazdan bende o moda geçerim :D alalım bunu beraber toplayalım :( :(

dorukky
09-07-2012, 21:36
herkes kafasına gore bosbos konular acıyo

Berent.t
09-07-2012, 21:45
hhahahaa :D abi ben daha 3 deyim birazdan bende o moda geçerim :D alalım bunu beraber toplayalım :( :(

Bak şimdi maziye gittim. İzmir'de bitane 575M Maranello pert olmuştu. Açtım fotoğraflarını şimdi.. Tüh tühh..

.::EmrE::.
09-07-2012, 21:50
Bence adamın üstüne gitmeyin. Bu kadar kazalı bir araca tutupta 155.000 tl yazarsan biri çıkar seceresini döküverir. Herkes özgür 155.000 tl isteyende özgür seceresini dökende bence. Ama yukarıdaki paylaşılan m3 resmine bakıyorum bide bu sahibinden.com daki m3 resmine bakıyorum.

Üzüldüm yani özgürlükte bi yere kadar:) ttnet bence bu adamı mahkeme kararıyla engellesin.

+1
....

Yazık olmuş gerçekten arabaya.. Anlatılanları okumaya gerek yok,eski hali ile şu anki hali arasındaki farkı görmemek için kör olmak lazım.. Limited edition araçlara bunların yapılması benimde çok canımı sıkan bir durum fakat para onların,araç onların yapacak birşey yok...

darkmoon
09-07-2012, 21:53
tecavüz kelimesi ağır kaçmış para insanların herkez istediğini yapar.. arkadaşda konuyu yanlış açmış arkadaşlar bu aracı almayı düşünüyorum ama geçmişi bildiğim kadar şu bu almışdı şunu yapmışdı falan filan bilmediğim bir şey varmı desen belki aracın başka şeyleride yazılırdı ama bu üslupla konu açarsan bu araca çok emeği geçmiş insanlarada haksızlık etmiş olursun..
olaya iyi yanından bakmak lazım aracı almak isteyen biri en azından seceresini bilir.. belki satan son sahibi bile bu kadar detaylı aracın geçmişini bilmiyordu..

Ome_RS
09-07-2012, 21:56
konu sanki araca yapılanlar değilde biyerleri iğneleme amaclı yapılmıs gibi
araca yapılanlarsa kimse keyfi kaza yapmıyo refujede cıkar taklada atar kafadan da patlar umarım siz aracınızla kaza yapmassınız kaza yaptıktan sonra arkanızdan gitti güzelim araba diye konusulması hiç hoş birsey değil

akif252
09-07-2012, 21:58
tecavüz kelimesi ağır kaçmış ama bence eski haline bakarak afedersiniz ama b.k edip brakmışlar aracı

bu konudan şunu ders çıkarmak lazım her işi bilen iş çıkaramıyor her parası olanda iş çıkaramıyor kimisi para harcar arabam olsun diye parayı alan kiişi de tecrübe kazanır bu çark böle döner gider..

tuningcan
09-07-2012, 22:16
Allahım yarabbim yorumlara bak yaa :) arkadaslar begenmediyseniz konuyu yorum yapmazsınız bence cok guzel bir konuya değinmiş arkadas. Evet ağır ifadeler kullanmıs olabilir yanlıs yere konu acmıs olabilir ama bukadarda sacma sapan aglayalımmı ,antalyadan tasınacam ,eee napalım yani simdi gibi bos bos yorumları ben sadece mesaj sayısını yukseltmek icin yazıldıgını düsünüyorum. Bazen Öyle sacma sapan konular begeniliyor öyle övgüler yapılıyorki 100 sayfa muhabbet dönüyor o konuda. gidip bu araca 155.oooTL verip almayı dusununen birisine bence yardımcı olacak nitelikte bir konu olmus.Gercekten bu aracın son haline ee nevar gayet guzel olmus diyen insanlarda cıktı. Bari m3'ün Phoenix Sarı sına boyatsaymıs. Special Edition bir aracın Yok olusunu anlatmıs arkadasımız. BEN konuyu gereksiz bulmuyorum. Eger burası bir otomobil &tuning paylasım portalıysa butür şeyler paylasılıp insanlar aydınlatılmalı.Os...ruktan B...ktan seyleri paylasıp gulup kahkaha ya alısılmıs malesef yapacak bisey yok evet konu TR katliamda bir numara başlıgı altında paylasılabilirdi bu konu . bu yönde uyarı yapılabilirdi arkadasa.Bence 155.ooo Tl yi çöpe attırmıcak bir konu.Anca isim Yapmıs Garaj Sahiplerine Guzel Övgülü cevaplar yazılır. Birgün işimizdüşerse gibisinden ister ceza alayım banlanayım ama durum böyle kimse alınmasın kırılmasın.Sonuc olarak Guzelim M3 ü Rengiyle bile B..k ettiklerini kanıtlamıslar.İsteyen istedigini yaparsa araca İsteyende istedigi yorumu yapabilir.

timucintt
09-07-2012, 22:20
muhteşem olmuş... çok beğendim....

MK8800
09-07-2012, 22:21
Abi tamam paradır , sonradan görmeliktir tamam anlarım . Ama Allah rızası için bütün dünyada saygı duyulan bi kasa olan e46 nın m3 kasasının bir de limited edition olan bir modelini böyle harcamak ayıptır ayıp . Bu kişisel zevk değil resmen adam param var ayağına BMW'ye rest çekmiş :D :D

ahmet3425
09-07-2012, 22:23
Allahım yarabbim yorumlara bak yaa :) arkadaslar begenmediyseniz konuyu yorum yapmazsınız bence cok guzel bir konuya değinmiş arkadas. Evet ağır ifadeler kullanmıs olabilir yanlıs yere konu acmıs olabilir ama bukadarda sacma sapan aglayalımmı ,antalyadan tasınacam ,eee napalım yani simdi gibi bos bos yorumları ben sadece mesaj sayısını yukseltmek icin yazıldıgını düsünüyorum. Bazen Öyle sacma sapan konular begeniliyor öyle övgüler yapılıyorki 100 sayfa muhabbet dönüyor o konuda. gidip bu araca 115.oooTL verip almayı dusununen birisine bence yardımcı olacak nitelikte bir konu olmus.Gercekten bu aracın son haline ee nevar gayet guzel olmus diyen insanlarda cıktı. Bari m3'ün Phoenix Sarı sına boyatsaymıs. Special Edition bir aracın Yok olusunu anlatmıs arkadasımız. BEN konuyu gereksiz bulmuyorum. Eger burası bir otomobil &tuning paylasım portalıysa butür şeyler paylasılıp insanlar aydınlatılmalı.Os...ruktan B...ktan seyleri paylasıp gulup kahkaha ya alısılmıs malesef yapacak bisey yok evet konu TR katliamda bir numara başlıgı altında paylasılabilirdi bu konu . bu yönde uyarı yapılabilirdi arkadasa.Bence 115.ooo Tl yi çöpe attırmıcak bir konu.Anca isim Yapmıs Garaj Sahiplerine Guzel Övgülü cevaplar yazılır. Birgün işimizdüşerse gibisinden ister ceza alayım banlanayım ama durum böyle kimse alınmasın kırılmasın.Sonuc olarak Guzelim M3 ü Rengiyle bile B..k ettiklerini kanıtlamıslar.İsteyen istedigini yaparsa araca İsteyende istedigi yorumu yapabilir.

bu kısım cok yerinde olmuş :D

bu arada arac 115 değil 155 bin tl :D neredeyse duzgun ''2'' m3 parası.