PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : et typer & m /m3 iyi seyirler

bLackModeL
13-07-2012, 16:43
edittttttttt

Alp'R
13-07-2012, 16:56
Kamerayı keşke typer'a ya da m3'e koysaydınız.Arkadan kaç boy olduğu belli olmuyor.İlk denemede m3 öne çıkmış ikinci denemede type r öne çıkmış galiba.:)

Typer'a, m3'e cam car'a maşallah:)

bLackModeL
13-07-2012, 17:10
Kamerayı keşke typer'a ya da m3'e koysaydınız.Arkadan kaç boy olduğu belli olmuyor.İlk denemede m3 öne çıkmış ikinci denemede type r öne çıkmış galiba.:)

tskler kardesım oylesıne yolda bı cekımdı buu :D tskler

gürkan18
13-07-2012, 17:32
öncelikle sarı m3 benimki değildir 1 2 telefon aldım aksarayamı sattın arabayı diye :D
iki aracada maşallah güzel denemeler olmuş ama cam car ın geride kalması kötü net görülemiyo kaç boy olduğu ayrıca ilk videoda öne çıkan m3 2. videoda geride oda garip :D

orhan_guney
13-07-2012, 17:38
ilkde m3 fark atıyor 2 nci denemede ise geriye düşüyor duman atıyor. maşallah 2 aracada özelikle m3.
öncelikle sarı m3 benimki değildir 1 2 telefon aldım aksarayamı sattın arabayı diye :D
iki aracada maşallah güzel denemeler olmuş ama cam car ın geride kalması kötü net görülemiyo kaç boy olduğu ayrıca ilk videoda öne çıkan m3 2. videoda geride oda garip :D

fthoskay
13-07-2012, 17:44
Arkadaşlar araç çok sevdiğim kardeşim dediğim siteden Ayberk isimli arkadaşımın, dostça bir deneme yaptık kaç boyun, şunun bunun bizim için önemi yok araçlarımızı görmek istedik hepsi bu kaç boy olduğuna bukadar takılan arkadaşlar boy boy açılmadı aramız ben M3 ün arka tamponundayım 1 boy değil isterse 10 boy olsun amaç deneme atar gider olmaz bizde.

fthoskay
13-07-2012, 17:46
Teşekkürler.

fthoskay
13-07-2012, 17:51

ilkde m3 fark atıyor 2 nci denemede ise geriye düşüyor duman atıyor. maşallah 2 aracada özelikle m3.

Teşekkürler Maşallah herkesin araçlarına.