PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : özel istek sohc kadranı

bLackModeL
14-07-2012, 00:01
TVMkzGn9pu4&feature=plcp
adamımın dedıgıne gore daha avas bile vermemiş benım ayar gıttıgımde hem arkadasım vardı yanımda hem bas kutum hemde parcaların oldugu kutu ayrıca 2 adet egzoz ayrıca mkt vardı arabada .. ayar o sartlara gore yapılmıstır ve hala kısıktır iyi seyirler ve yol dümdüz :D

tdipower
14-07-2012, 00:03
final drive yok sanırım kesinlikle şart :) maşallah

bLackModeL
14-07-2012, 00:04
final drive yok sanırım kesinlikle şart :) maşallah

olacak lalh ızın verırıse en kısa zamanda .. gorustuk erkut abıyle fıyatta bı oyna olmus ama mecburen alınacak :D tsk ederm :)

MKT
14-07-2012, 00:06
çok yavaş bu araba hiç güç çıkmamış stock 1,4 geçer bunu

bLackModeL
14-07-2012, 00:09
çok yavaş bu araba hiç güç çıkmamış stock 1,4 geçer bunu

abartısız soyluyorum stock sadece f/e olana tır hesabı
aksam dendıgım 1.6ies e yaklasık 3 boy ve uzerı oldu bu halde ıkenn
gerısı fınal drıve egzantırık ve metanole bakar sonra ver elını 2.0 honda prelude var ona kaldırcamm

juds2k
14-07-2012, 00:12
abartısız soyluyorum stock sadece f/e olana tır hesabı
aksam dendıgım 1.6ies e yaklasık 3 boy ve uzerı oldu bu halde ıkenn
gerısı fınal drıve egzantırık ve metanole bakar sonra ver elını 2.0 honda prelude var ona kaldırcamm

hacı abı yolun duserse bu taraflara veya benım yolum duserse o taraflara denemek ısterım senınle ezik hondamla... :icon_tup:

bLackModeL
14-07-2012, 00:14
hacı abı yolun duserse bu taraflara veya benım yolum duserse o taraflara denemek ısterım senınle ezik hondamla... :icon_tup:
ben dolu gelırım o taraflara crx 3.4 bişey olmuyo soyleyım :D cok yapman lazım bi kadranda sen paylas herkez paylasıyo nasıl olsa ama rampa hafıfı egım felan olmasın

MKT
14-07-2012, 00:25

antalyada emrahla denedinizmi hiç. ikinizde sohc vtec aslında sonuç ordan belli olur sohc vtec ile sonradan sohc yapılanın ve egzantrik ve final olmasının

golfcu0101
ohhhhhhh sert tırstım doğrusu:D
maşallah kardeşim bana 8 tır olur artıkın:D:D

douu
devir saati düzgün çalışıyor mu Hasan ? 8200 falan dönüyorsun sanırım. Bu da araba gitmiyor diyen kesimlere güzel bir açıklama olmuştur sanırım :) Kısa fd ile çok gider bu araba maşallah :)

MKT
14-07-2012, 00:27
devir saati düzgün çalışıyor mu Hasan ? 8200 falan dönüyorsun sanırım. Bu da araba gitmiyor diyen kesimlere güzel bir açıklama olmuştur sanırım :) Kısa fd ile çok gider bu araba maşallah :)

lan bende ona baktım. videoyu izleyince hemen yazdım olm nasıl okadar devir döndün kurcaladınmı lan ayarı dedim yok dedi sonradan anladım ki kadranda yanılma var:D takmış o garip göstergeyi:D

bLackModeL
14-07-2012, 00:31
evet kanka sıkıntı var ne zamandır ıstıyodum ındıglıyoyu ucuz etın suyu kara olur
hahaahahhh

lan bende ona baktım. videoyu izleyince hemen yazdım olm nasıl okadar devir döndün kurcaladınmı lan ayarı dedim yok dedi sonradan anladım ki kadranda yanılma var:D takmış o garip göstergeyi:D
soz vermıstın ies tekını vercektınn sonra garip dıyosunn ..

ohhhhhhh sert tırstım doğrusu:D
maşallah kardeşim bana 8 tır olur artıkın:D:D
kacıs yok pazar benımsınn :D

Jeandan-R
14-07-2012, 00:33
Masallah guzel yurumus kadran videosundan sonra kafamdaki soru isaretleri kayboldu. Artik aracimi bitirdikten sonra buralara beklerim hasan, istersen misafir ederim seni hem araclari denemis oluruz hemde muhabbet ederiz :)

bLackModeL
14-07-2012, 00:34
Masallah guzel yurumus kadran videosundan sonra kafamdaki soru isaretleri kayboldu. Artik aracimi bitirdikten sonra buralara beklerim hasan, istersen misafir ederim seni hem araclari denemis oluruz hemde muhabbet ederiz :)

valla gelmeyı dusunuyorum acıkcası omer ve emre ıcın cok destek verdıler bana sana ugrarım ınsallah allah nasip ederse

golfcu0101
14-07-2012, 00:35
bir aksilik olmazsa sabahtan uğramaya çalışıcam.MKT bi yazılım yapalım benim teneke ile geçeyim şu hasanımı:D:D

bLackModeL
14-07-2012, 00:38
bir aksilik olmazsa sabahtan uğramaya çalışıcam.MKT bi yazılım yapalım benim teneke ile geçeyim şu hasanımı:D:D

yavrunun malzemeler gelmıss havasından gecılmıyoo :D kardesım benımm senle guzel seyler yapıcaz :D

golfcu0101
14-07-2012, 00:40
yavrunun malzemeler gelmıss havasından gecılmıyoo :D kardesım benımm senle guzel seyler yapıcaz :D

la sende az ayarcı değilsin arabamız tüplü biz değil:D:D
inşallahhhhhhhh:icon_tup:ha bu arada günayım gönderdi malı;)

MKT
14-07-2012, 00:41
abi yolun düşmüyormu adanaya gel yapalım yazılımı.olmazsa ordan bikaç arkadaş daha bulun topluca yazarım :D

golfcu0101
14-07-2012, 00:42
abi yolun düşmüyormu adanaya gel yapalım yazılımı.olmazsa ordan bikaç arkadaş daha bulun topluca yazarım :D

ramazandan sonra bi aksilik çıkmazsa gelme niyetim var bakalım kısmetse.
ayrıca ben toplu hoşlanmıyom aga:D:D

emre_
14-07-2012, 00:42
Bi link olaydida kankamin videoyu izlebileydim :)

bLackModeL
14-07-2012, 00:43
Bi link olaydida kankamin videoyu izlebileydim :)

sohc 20mph - 100mhp - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=TVMkzGn9pu4&feature=player_embedded)

juds2k
14-07-2012, 01:03
ben dolu gelırım o taraflara crx 3.4 bişey olmuyo soyleyım :D cok yapman lazım bi kadranda sen paylas herkez paylasıyo nasıl olsa ama rampa hafıfı egım felan olmasın

hacı abı crx 3-4 le olcak ıs degıl.. sadece soledım gecersın veya gecerım dıye bısıy yok.. olurda bır gun bulusur denk gelırsek denerız be abı.. :icon_tup:

bLackModeL
14-07-2012, 01:07
hacı abı crx 3-4 le olcak ıs degıl.. sadece soledım gecersın veya gecerım dıye bısıy yok.. olurda bır gun bulusur denk gelırsek denerız be abı.. :icon_tup:

bende gecerım yada gecılırım dıye bısey demedımm farkındaysan insallah ..

juds2k
14-07-2012, 01:12
antalyada emrahla denedinizmi hiç. ikinizde sohc vtec aslında sonuç ordan belli olur sohc vtec ile sonradan sohc yapılanın ve egzantrik ve final olmasının

denedık hacı abi speclerım bellı kompressor ayarlarım 4 u bırbırınden farklı motor ıcı ne halde bılınmıyo.. hıdır + fıltre + duz boru + eksoz + yazılım ( 3-4um gırmıyo cırtlama hatsafada motorum d15 saten + bbs rs jantlarla sıkıyorum... aynı standartlarda bı iese 5 araba saplıyorum.. benım ıcın buyuk bısy.. emrahla denedık emrah acıp arıyı gıdıyo 5-6 araba saplıyo bana ama sımdı bı dusundukten sonra speclerde emrahın +sı fazla denedıgımızde full bostu aracı.. hadı bunları gectım saten bılıyodum bole olacagını emrahla ama sıkıntı yok arkadasca dostca bı denemeydı... hasan abımıde sever sayarım.. olurda bı gun denk gelırsek denerız.. benım ıcın hıc bı yonden sıkıntı yok.. :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

juds2k
14-07-2012, 01:13
bende gecerım yada gecılırım dıye bısey demedımm farkındaysan insallah ..

demedın abı farkındayım.. dolu gel abı Basım ustunde yerın var.. sıkıntı yok yanı..;):icon_tup:

bLackModeL
14-07-2012, 01:15
denedık hacı abi speclerım bellı kompressor ayarlarım 4 u bırbırınden farklı motor ıcı ne halde bılınmıyo.. hıdır + fıltre + duz boru + eksoz + yazılım ( 3-4um gırmıyo cırtlama hatsafada motorum d15 saten + bbs rs jantlarla sıkıyorum... aynı standartlarda bı iese 5 araba saplıyorum.. benım ıcın buyuk bısy.. emrahla denedık emrah acıp arıyı gıdıyo 5-6 araba saplıyo bana ama sımdı bı dusundukten sonra speclerde emrahın +sı fazla denedıgımızde full bostu aracı.. hadı bunları gectım saten bılıyodum bole olacagını emrahla ama sıkıntı yok arkadasca dostca bı denemeydı... hasan abımıde sever sayarım.. olurda bı gun denk gelırsek denerız.. benım ıcın hıc bı yonden sıkıntı yok.. :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

bundan sonra kacıs yok yapacagımız işler belli denk gelırız dunya kucuk bende senı az cok tanıdım sevdım herseyın hayırlııs dıyorumm

juds2k
14-07-2012, 01:17
bundan sonra kacıs yok yapacagımız işler belli denk gelırız dunya kucuk bende senı az cok tanıdım sevdım herseyın hayırlııs dıyorumm

bitti abi son nokta.. herseyın hayırlısı aracada kocaman MASAALAH abi kazasız belasız cezasız gunler...:icon_tup:

bLackModeL
14-07-2012, 07:25
bitti abi son nokta.. herseyın hayırlısı aracada kocaman MASAALAH abi kazasız belasız cezasız gunler...:icon_tup:

tskler ersoyummallah razı olsun kardesımm :icon_tup:

EmrahERKAN
14-07-2012, 07:40
maşaLLah kanka bende bi kadran çekmek isterdim ama işte imkanlar el vermiyor :D Km sensörüm bozuk çalışmıyor :D hep 0 la gidiyorum kanka ben. :) varsa denemek isteyen fitek F/H/E li deneriz her daim kanki :) sen bi gel bu taraflara gelmion ki

bLackModeL
14-07-2012, 08:05
maşaLLah kanka bende bi kadran çekmek isterdim ama işte imkanlar el vermiyor :D Km sensörüm bozuk çalışmıyor :D hep 0 la gidiyorum kanka ben. :) varsa denemek isteyen fitek F/H/E li deneriz her daim kanki :) sen bi gel bu taraflara gelmion ki

gelecem kankaa eksıklerı gıderıyımm ınsallah gelıcemm fınal olsa daha farklı olurdu senı cok ıyı anlıyorum artık normal bı is le arasında 3.5 sanıye felan oynuyo 3 un bıtımı bu buyuk bı basarıdır takım basarısıdır 3,5 sanıyenın ne oldugu herkez az cok bılıyor burda

EmrahERKAN
14-07-2012, 08:11
Kanka açık açık söylüyorum bak benim arabamı yürüten kısadır ben bunu bilir bunu söylerim Senin finaL drive + crx dişlilerinle çok daha güzel olucak inşallah araban. Bugun akşama inşallah bende video çekicem yarış vs tarzı bişiler olcak sanırım.

fthoskay
14-07-2012, 08:28
MAşallah...

ümitech
14-07-2012, 08:40
maşallah kardeş bu hali bile iyi

bLackModeL
14-07-2012, 08:47
maşallah kardeş bu hali bile iyi

abi ınsallah finalı takıcam yaa .. :D allah razı olsun

MAşallah...

abim allah razı olsunn senin emeginde cok bendende sana maşşallah

Kanka açık açık söylüyorum bak benim arabamı yürüten kısadır ben bunu bilir bunu söylerim Senin finaL drive + crx dişlilerinle çok daha güzel olucak inşallah araban. Bugun akşama inşallah bende video çekicem yarış vs tarzı bişiler olcak sanırım.
çek kankam yakısır sana ınsallah fınalı istıyorum bende bu sekılde eglncelı oldu o sekılde cok cok eglencelı olurr