PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piano black yardım

GökhanK
15-07-2012, 11:35
Arkadaşlar aracımın orta konsolu piano black yapmak istiyorum ama renk kodu nedir yada nasıl temin edebilirim yardımınızdan dolayı şimdiden teşekürler

m. ali öz
15-07-2012, 15:14
takipteyim konuyu

GökhanK
15-07-2012, 15:18
bi fikri olan yok galiba :soru:

Chatin
15-07-2012, 15:41
siyaha boyayıp 5 kat vernik at. al sana piano black.

Alper_
15-07-2012, 15:43
tahminen en parlağından siyah boya verniğini de fazlaca koydurursun al sana piyano black :) aydoğdunun sokağında şimşek oto boya var oraya git kardır 50 gr yeterli olur..

ruudvan
15-07-2012, 16:03
saf siyah boya.bmw siyahı var bn onu kullanmıstım ne metal tozu ne baska bısey var ıcınde .once bu tarz bı sıyah atıyorsun ardından tercıhe gore kat kat vernık atıyorsun oluyor sana pıano black.

boyacıdan katkısız tam anlamıyla sıyah ıstıyorum dersen verırler.vernıgınde kalıtelı olsun.

GökhanK
15-07-2012, 19:52
siyaha boyayıp 5 kat vernik at. al sana piano black.
çok açık oldu :D

tahminen en parlağından siyah boya verniğini de fazlaca koydurursun al sana piyano black :) aydoğdunun sokağında şimşek oto boya var oraya git kardır 50 gr yeterli olur..
ewet abi boya cenneti ora yaaa :D

saf siyah boya.bmw siyahı var bn onu kullanmıstım ne metal tozu ne baska bısey var ıcınde .once bu tarz bı sıyah atıyorsun ardından tercıhe gore kat kat vernık atıyorsun oluyor sana pıano black.

boyacıdan katkısız tam anlamıyla sıyah ıstıyorum dersen verırler.vernıgınde kalıtelı olsun.

eywallah teşekür ederim yardımlarınız için :icon_tup:

TarikS
15-07-2012, 20:01
ben bi oto boyacisina gittim tarif ettim olayi, istedigim gibi boyadi verdi :)

hatta ilk basta asil usta yoktu bana normal siyah olacak sekilde fiyat vermisler, usta daha sonra yanlis soylemisler dedi aslinda daha zahmetli oldugu icin daha yuksek fiyat oluyormus piano siyahi istedigimizde ama soz agizdan cikti diye fiyati degistirmemisti de sagolsun

kod mod yok yani :)

fatihcakin
15-07-2012, 20:10
Ya arkadaşlar 5 kat vernik veya :D kat kat vernik nedir ya bu bilmiyosanız adamı rezil ediceksiniz gidip bi boyacıya benım konsolu boya üstüne 5 kat vernik at veya verniği doldur kalın at gibi bi kelime kullanırsanız afedersiniz mötüyle güler, vernik cok kalın atınca daha cok parlıyacak diye birşey yok ki vernik şeffaftır boyanın üstüne tabaka oluşturur hatta aksine vernik cok kalın olursa yüzeyi portakal kabuğu gibi olur, neyse yani :D kurcalamayın fazla

Size önerim Honda B92P içinde hafif mavi sedef var biraz metalik gibi...

ruudvan
15-07-2012, 21:11
Ya arkadaşlar 5 kat vernik veya :D kat kat vernik nedir ya bu bilmiyosanız adamı rezil ediceksiniz gidip bi boyacıya benım konsolu boya üstüne 5 kat vernik at veya verniği doldur kalın at gibi bi kelime kullanırsanız afedersiniz mötüyle güler, vernik cok kalın atınca daha cok parlıyacak diye birşey yok ki vernik şeffaftır boyanın üstüne tabaka oluşturur hatta aksine vernik cok kalın olursa yüzeyi portakal kabuğu gibi olur, neyse yani :D kurcalamayın fazla

Size önerim Honda B92P içinde hafif mavi sedef var biraz metalik gibi...

fatih olayi normal metalik boya gibi dusunme opak boyaya vernik uyguluyosun zaten bastan sacma gorunuyor ama vernik ince ve bi kac kat oldugunda boyaya derinlik veriyor

Runo
05-06-2015, 15:38
Yeni konu açmak istemedim.

Çok acil yardımınıza ihtiyacım var bir aracın tavanını piano black kaplatacağım. Maslak atatürk oto sanayide veya bu işi en iyi yapan yer neresidir acaba ? Yardım eder misiniz ?

volkan_gs
05-06-2015, 15:53

Çok acil yardımınıza ihtiyacım var bir aracın tavanını piano black kaplatacağım. Maslak atatürk oto sanayide veya bu işi en iyi yapan yer neresidir acaba ? Yardım eder misiniz ?

Carbon Dizayn Sinan abi, bir numara :)

MBuğra
05-06-2015, 16:02
bu konunun güncellendiği iyi oldu, bende aracımın orta konsolunu piano black boyatmak istiyorum ancak ileride tekrar orjinal rengine dönme şansımız var mı?

ruudvan
05-06-2015, 16:12

maxxcar ilker usta altunizade .fiyat danışmadan hiçbir yere gitme.

Runo
05-06-2015, 16:25
Carbon Dizayn Sinan abi, bir numara :)

Teşekkür ederim bakacağım çok sağ ol.

maxxcar ilker usta altunizade .fiyat danışmadan hiçbir yere gitme.

Teşekkürler rıdvan abi, arayıp danışacağım çok sağ ol.

ruudvan
05-06-2015, 16:35
Teşekkür ederim bakacağım çok sağ ol.

Teşekkürler rıdvan abi, arayıp danışacağım çok sağ ol.
ismimide ver zaten çok fiyat vermezde belki bir faydası olur.

Runo
05-06-2015, 16:40
ismimide ver zaten çok fiyat vermezde belki bir faydası olur.

Elbette veririm, sadece tavan kaplatmak için ruhsata işletmek gerekiyor mu bir bilgin var mı abi ? Ne gibi işlemler yapmam gerekecek ?

ruudvan
05-06-2015, 16:58
Elbette veririm, sadece tavan kaplatmak için ruhsata işletmek gerekiyor mu bir bilgin var mı abi ? Ne gibi işlemler yapmam gerekecek ?
normalde işletmek gerekiyor renkleri fakat işleten sayısı az.
genelde o tarz kullanılıyor.

Runo
05-06-2015, 17:01
normalde işletmek gerekiyor renkleri fakat işleten sayısı az.
genelde o tarz kullanılıyor.

Tamamdır abi teşekkür ettim.

EMRE KAAN
06-06-2015, 10:14
glasurit 1250 böcek siyahı.boya zaten vernikli boya.uygulama yapıldıktan sonra vernik uygulanıcak.bundan daha koyu siyah yoktur.
her markada ayrı ayrı kodlar vardır.
istiyene her konuda yardımcı olurum.