PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istinye renault mais

eyup58
15-07-2012, 18:30
Abilerim kardeşlerim İstinyede Mais Renault servisinde çalışan bir abimiz varmıdır aramızda yada orda çalışan birini tanıyan.Yarın bi arac bakıcazda 2011 19binde bir arac expertize sokucaz ancak serviste herhangi bir tanıdık yok gerçi tanıdıksızda olurda içim rahat etsin istiyorum ustayla yada ordaki biriyle bi tanıdık olursa ustune daha iyi düşerler diye düşünüyorum.Yardım edebilicek birisi varmıdır aramızda şimdiden teşekkürler yardımlarınızı esirgemeyin pleaseeee :beuj::beuj::D:D

Bu arada araç RENAULT CLİO 1.5DCİ EXECUTİVE & HB 2011 DEĞİŞEN BOYANAN YOK İLK SAHİBİ 19.000DE 32BİN ANLASTIK.Bu konuda yorumda alabilirim

Yardım edeni ağarlarım dükkanBebek'te alkol + yemek :D:D

Zero
16-07-2012, 00:56
Foruma hizli bir giris yaptin valla :) ne kadar yardimi olur benim adimi verince bilemiyorum ama hemen giriste sagdaki ilk masada duran cotech var Yasin abi kendisi cok efendi ve iyi bir insandir ona Sariyer den siyah megane rs li arkadasim size yonlendirdi deyip plakami soylersen (SA) hatirlayacaktir belki bir faydasi olur en azindan samimiyet kurarsan yarin bir gun gittiginde elinden geldigince yardimci olur kendisi isini severek yapiyor cunku.

eyup58
16-07-2012, 10:18
Foruma hizli bir giris yaptin valla :) ne kadar yardimi olur benim adimi verince bilemiyorum ama hemen giriste sagdaki ilk masada duran cotech var Yasin abi kendisi cok efendi ve iyi bir insandir ona Sariyer den siyah megane rs li arkadasim size yonlendirdi deyip plakami soylersen (SA) hatirlayacaktir belki bir faydasi olur en azindan samimiyet kurarsan yarin bir gun gittiginde elinden geldigince yardimci olur kendisi isini severek yapiyor cunku.

abi biraz hızlı yaşıyorum biliyomusun :hahaha: saol abicim teşekkürler bi kanal çözdük gibi bakalım öğleden sonra gidicem arac sahibi tatilden geliyomuş yetişirse bugun halledicem