PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : audi s3 mü civic type r mı ?

czfr
28-02-2008, 18:32
arkadaşlar şimdi karasız kaldım fromdada var karşılaştırmalar ama pek bir şey anlamadım bende ya audi yada honda geciş yapıcam ama kararsızım şimdi s3 süper bir arac 4x4 hız turbo nebileyim fena bir arac hep aklımda olan bir arac benim için gercekten fena bir arac ama yakıt konuşu parca bilmiyorum nedir maliyetli bir araca benziyorbende a3 2001 model 1.6 var s3 geciş yapmak istiyorum dediğim gibi yakıt konusu ve parca beni tedirgin ediyor kenidi aracım bile 1.6 olmasına ramen cok fazla benzin tüketiyor aynı zamanda bende c200 var otomatik o bile az yakıyor a3 den s3 nedir fazlamıdır yoksa yakarmı ŞİMDİ buraya kadar anlaşıldı umarım ee birde honda typer bu ne böyle hafta sonu merterdeydik araclar fena hiç aklımda olmazken şimdi formlarda typer inceliyorum cok fena bir arac kıyaslandığında 35 000 ytl 2001 s3 alınıyor aynı şekilde 35 000 ytl typer 2002 veya 2003 typer alınıyormaliyet yakıt hız konfor devreye girince sizce hangisi tercihedilir

czfr
28-02-2008, 18:35
ama kararsızım şimdi s3 süper bir arac 4x4 hız turbo nebileyim fena bir arac hep aklımda olan bir arac benim için gercekten fena bir arac ama yakıt konuşu parca bilmiyorum nedir maliyetli bir araca benziyorbende a3 2001 model 1.6 var s3 geciş yapmak istiyorum dediğim gibi yakıt konusu ve parca beni tedirgin ediyor kenidi aracım bile 1.6 olmasına ramen cok fazla benzin tüketiyor aynı zamanda bende c200 var otomatik o bile az yakıyor a3 den s3 nedir fazlamıdır yoksa yakarmı ŞİMDİ buraya kadar anlaşıldı umarım ee birde honda typer bu ne böyle hafta sonu merterdeydik araclar fena hiç aklımda olmazken şimdi formlarda typer inceliyorum cok fena bir arac kıyaslandığında 35 000 ytl 2001 s3 alınıyor aynı şekilde 35 000 ytl typer 2002 veya 2003 typer alınıyormaliyet yakıt hız konfor devreye girince sizce hangisi tercihedilir

sulhi
28-02-2008, 18:38
denedık dostum k prolu bi tayyar gecıo..

Grs91
28-02-2008, 18:43
konfor + makul performans = S3
Pure performans = Type R :D en özetiii

Ramcho®
28-02-2008, 18:52
2001 s3 e sakın 35 k para verme 25 30 arası sebil ;)

Ferhat_V
28-02-2008, 18:53
audiler çok yakıyor bencede 1,8 T ile 350 400 km civarı gidiliyor..gerçi typerindde pek farkı yok oda gitsin 450 km kullanıma bağlı tabiki...audinin parçası daha pahalıdır servisi yedeği vs..typerin biraz daha ucuzdur..typer n/a modlanır bi yere kadar ama s3 de sınır yok gibi bişey zten araç turbo chip filtre egzoz vs vs.
tabi sıkılırsan typeride turbolar s3 den daha hızlısını yaprsın..

kobeanil11
28-02-2008, 19:15
abi sen bana 25-30 arası s3 bul 2001 hemen alıcam...:D
tabi adam gibi bişe, 50000000 km yapmamış olanından..:)

Oytun
28-02-2008, 19:15
2001 s3 e sakın 35 k para verme 25 30 arası sebil ;)

alala, nerde o fiyata 2001 s3??? bul alcam hemen

Ramcho®
28-02-2008, 19:33
2001 model hiç hatasız 60 000 km de bende vardı 32 33 istiyordum arayan yoktu en sonunda 29500 e verdim...

http://www.sahibinden.com/142000_km_2000_model_audis3_285_bgWQQaXQQ4943089WQ QpXQQdisplayitem

geçen hafta 30 000 ytl ye bıraktılar burda buyrun..

bu arada bul hemen alcam triplerine girmeyin ben esnafım galericiyim yarın bir gün araba gelir almam derseniz işler değişir...burda kimsenin kimseye yalan sölemesine gerek yok..herkes piyasayı biliyor..boşuna böyle bul hemen alcam bilmem ne ayaklarına girmeyin forum kalitesini düşürmeyin....

Oytun
28-02-2008, 19:47
kalite düşürme ayaklarına girme, savunmaya gecme kimin ne dediğini anlamadan bilmeden, ben yapmayacağım şeyi söylemem. bul alıcam. eğer bulurum diyorsan özelden mesajını bekliyorum, madem işinde buymuş...

linkteki 2000 model bu arada, 2001 den bahsediyoruz biz.

Ramcho®
28-02-2008, 19:49
hemen kalite düşürme ayaklarına girme o zaman kimin ne dediğini anlamadan bilmeden, ben tükürdüğümü yalamam yapmayacağım şeyide söylemem, bul alcam. eğer bulurum diyorsan özelden mesajını bekliyorum, madem işinde buymuş...

tmm konuşmalarına dikkat ara linkte attığım araç al koy resmini hadi...buldum işte...sana tükürdüğü yalarsın dien olmadı nie celalleniyosun? linki koydum 30 000 ytl cash a bıraktılar buyur al...2000 2001 fark ı olmaz ama 2001 de bulurum mrk etme ;)

Oytun
28-02-2008, 19:51
2000 modeli isteseydim bende bulurdum cevremde bir sürü 2000 s3 var satılık, ben makyajlı s3 istiyorum 2001 model, bulursan alırım dediğim gibi, haber bekliyorum.. sen 25-30 arasına 2001 bulurum dedin... keske o kadar basit olsa

Ramcho®
28-02-2008, 19:53
2001 s3 için sana pm atıcam ilk fırsatta....

Oytun
28-02-2008, 19:54
teşekkür ederim beklemedeyim

kobeanil11
28-02-2008, 20:03
abi walla bende kötü niyetle söylemedim, işin içinde olduğunu düşünerek söyledim, bende o fiyata s3 bulamıyom diye 1.8t sport a yöneldim, bende alırım walla 25-30 arası bi 2001 bulursan, haber bekliyorum yani...bu arada 200 sx de çok fena kafama girrdi...

kobeanil11
28-02-2008, 20:05
ben bi tane s3 buldum 80000 demi ne 2001 siyah 23.000 euro istiyodu... dediğin gibi, cash olayına girersen ne kadar deişir bilmem ama baya para ediyo yani...

Ramcho®
28-02-2008, 20:09
biras önce internette gri 2001 ile konuştum 19000 euro gibi bi rakamdan bahsetti yüklüymüş makine..std a döndürdüğü zaman 16000 euro civarı tahminim düşüyor tabi şahsiyetin kendisi std a çevirmiyor...yeni a3 ler çiktiğindan beri s3lerin fiyatlarında gerileme oldu benim kendi bindiğim 2001 s3 60 000 kmde ki aracı ben antalyadan 28000 ytl ye aldım geçen ocak ayının 18 inde ankaraya 29500 e sattım..internette ilanım vardı 32500 die...yani bulamaz edilemez die bir fiyat yok illaki bulunur ama aramak lasım....bullet arkadaşta bunu art niyetle sölemedi illaki ama piyasanın içinde olduğum için hangi araçın ne kadar süpriz fiyatlarla el değiştirdiğini iyi biliyorum...

kobeanil11
28-02-2008, 20:15
abi bende ciddiyim walla, sanırım ilk söz bullet e verildi :D ama direk sıradayım haberin olsun.. öyle 29 a falan 60 binde s3.. aman diyim..:) direk müşteriyim yani..

G_TT_I
28-02-2008, 22:11
S3 fiyatları ve senesindeki ustun ozellekileri dolayasıyla, ve suanki sıfır s3 gibi ulasılması zor bi arac oldugu için suan zevkle alınır.

Yakıt tuketimi sehir içi gazlamadan 10.3-10.4, gazlarsan 12.
Parcası sebil tr de ultra ucuz, abd de herseyi var.

Cok net soyluorum 1.6 206 ve 1.4 corsa araclarım vardı aynı yakıoruz yaklasık

BMK TypeR
28-02-2008, 23:10
denedık dostum k prolu bi tayyar gecıo..

hangı arabayı denedın?

focus musty35
28-02-2008, 23:10
2001 model hiç hatasız 60 000 km de bende vardı 32 33 istiyordum arayan yoktu en sonunda 29500 e verdim...

http://www.sahibinden.com/142000_km_2000_model_audis3_285_bgWQQaXQQ4943089WQ QpXQQdisplayitem

geçen hafta 30 000 ytl ye bıraktılar burda buyrun..

bu arada bul hemen alcam triplerine girmeyin ben esnafım galericiyim yarın bir gün araba gelir almam derseniz işler değişir...burda kimsenin kimseye yalan sölemesine gerek yok..herkes piyasayı biliyor..boşuna böyle bul hemen alcam bilmem ne ayaklarına girmeyin forum kalitesini düşürmeyin....

arkadasım lınkte vermıssın ya s 3 bız onu alıcaktık ızmırdeyız bızde arabayı aldık hersey hazır dedık bı denıyelım bızdede coper s vardı rolıng yaptık 4 vıtes 5 vıtes sonuna kdr s3 le coper s kafa kafaya gıttı yanı anlycaın arac sorunlu bıraz :) bızde sok olduk ama boyle bır sonuc oldu bızde bekledık bızı en az 10 boy gecer dıe sasırsık kaldık sanırım derecleı chıp ayarları falan sorunluymus aracın

Oytun
28-02-2008, 23:15
chip ayarları sorunlu olmaz superchips var onda, chip 1 kez yapılır bozulcak birsey degil, maf sıkıntısı yada baska birsey vardır onda kolayca hallolur ama... neyse gecmis olsun artık

iynn-RS
28-02-2008, 23:17
arkadasım lınkte vermıssın ya s 3 bız onu alıcaktık ızmırdeyız bızde arabayı aldık hersey hazır dedık bı denıyelım bızdede coper s vardı rolıng yaptık 4 vıtes 5 vıtes sonuna kdr s3 le coper s kafa kafaya gıttı yanı anlycaın arac sorunlu bıraz :) bızde sok olduk ama boyle bır sonuc oldu bızde bekledık bızı en az 10 boy gecer dıe sasırsık kaldık sanırım derecleı chıp ayarları falan sorunluymus aracın

ne kupırmıs bee:D:D;)

focus musty35
28-02-2008, 23:31
ne kupırmıs bee:D:D;)

valla coper deıl s3 sorunlu hemde baya sorunlu :D:D:D yanı coper ıyı gıttıınden falan deıl aracta 3 4 sene oncenın yazılımı var ve arac cok macera atlatmıs cok sey soyledıler tabıkı eskımez bozulmaz kokmaz :D ama eskı anlamında soyledım sızler daha iyi bilirsiniz yanı dmek ıstedıım s3 sorunlu anlamında

Serkan.S
29-02-2008, 00:10
yok yok cooper çok iyi s3 de geçiyo

M3CSL
29-02-2008, 00:16
s3 çok mantıklı bence.. biraz daha kalıte konfora yol tutusa önem verılıyosa..
s3 varken typera pek yanasmam ztn bundan sorakı dusunduğum arac:)

Dragger
29-02-2008, 00:22
S3 kalite, konfor vs acısından cok üstün, bir de chiplersin tadından yenmez.

Hondadan cok iyi performans ve ses alırsın, bunun dısında pek artısı yok.

chiefkadir
29-02-2008, 01:02
yok yok cooper çok iyi s3 de geçiyoYavaş geçsin radar var artık uyarı tabelasıda yok ;)

Serkan.S
29-02-2008, 01:19
Yavaş geçsin radar var artık uyarı tabelasıda yok ;)

Ben ciddi değildim farkındasınızdır umarım.

focus musty35
29-02-2008, 09:10
Ben ciddi değildim farkındasınızdır umarım.

espirı yapmış zaten espiriden öteyede gidemez bu cümle :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

s3 dış görünüş ve iç dizayn olarak cok guzel zaten s3 un ıcıne bındınmı farklı anlarsın koltuklar kadran falan cok ıyı eger s3 alır bırkaz sey yaparsan chıp cai egzoz gıbı guzel olur ve s3 suruculerı enderdır ama gıdıp ctr alırsan bırcok kısıde olab arabayı alırsın yapılcak işlrmler aynı sokakta aynın senın arabandan sadece plaka deısık guzel gelmıyor benım gozume bu sekılde :) he bırde su var sen gıder alırsın ctr cai headers falan takarsın sonra stock bı ctr gelır senı gecer cigerlı olanlardan sonra morelım bozolur en ıyısı s3 bence ama karar senın ne alırsan sımdıden hayırlısı olsun

gurcell
29-02-2008, 09:19
S3
Yakıt tuketimi sehir içi gazlamadan 10.3-10.4, gazlarsan 12.

Rakam çok iyimser olmamış mı?

Ramcho®
29-02-2008, 09:20

cooper geçince piyasası düşük mü oluyor anlamadım?

focus musty35
29-02-2008, 09:26
cooper geçince piyasası düşük mü oluyor anlamadım?

arkadasım sımdı coper ı falan karıstırmaya gerek yok dedıımde cok acık arabada sorun var dıorum o yüzden ucuz arac ve o araba 1.5 senedır satılık ızmırde arac sorunlu yani hemen coper ı sokmayalım ısın ıcıne

Serkan.S
29-02-2008, 11:45
arkadasım sımdı coper ı falan karıstırmaya gerek yok dedıımde cok acık arabada sorun var dıorum o yüzden ucuz arac ve o araba 1.5 senedır satılık ızmırde arac sorunlu yani hemen coper ı sokmayalım ısın ıcıne

Sen kendini çok zeki sanıyosun ya.Konuşuyosun konuşuyosun sonra haklısın evet öyle tarzı konuşmalarla sinirlendiriyosun insanları; yok gereksiz gereksiz iconlar :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:;);););)

Hemen cooper ı sokmayalımmış işin içine daha 1 sayfa önce sen yazdın mcs ile ilgili bişi de insanlar cevap veriyo.Ortalığı bulandırıp kenara çekiliyosun ama millet salak değil anlıyo ne yaptını.Hangi konuda yorum yapsan tartışma çıkıyor.Öyle bir havayla konuşuyosunki sanki altında bilmem kaç beygir araba var herkesi geçiyosun, ama tam tersi başkasının arabasıyla muhabbet anca...

chiefkadir
29-02-2008, 12:25
Ben ciddi değildim farkındasınızdır umarım.Farkındayım aynı paralelde atıfta bulundum ;)

ALM
29-02-2008, 12:49
Sen kendini çok zeki sanıyosun ya.Konuşuyosun konuşuyosun sonra haklısın evet öyle tarzı konuşmalarla sinirlendiriyosun insanları; yok gereksiz gereksiz iconlar :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:;);););)

Hemen cooper ı sokmayalımmış işin içine daha 1 sayfa önce sen yazdın mcs ile ilgili bişi de insanlar cevap veriyo.Ortalığı bulandırıp kenara çekiliyosun ama millet salak değil anlıyo ne yaptını.Hangi konuda yorum yapsan tartışma çıkıyor.Öyle bir havayla konuşuyosunki sanki altında bilmem kaç beygir araba var herkesi geçiyosun, ama tam tersi başkasının arabasıyla muhabbet anca...

kardesım coper s ın sahıbı benım bizde sen ben yok benım aracım onun aracı zaten sen ılk basta kendın konusmussun yok yok coper herkezı gecer dıe sen oyle yazarsan oda cvbını verır tartısmayı yazan deıl baslatan sucludur..

o olan bır seyı yazmıs sen atlamıssın coper gecıoyor zaten kendı gorunce sana gerekn cvb ı verır:icon_tup:

focus musty35
29-02-2008, 17:29
yok yok cooper çok iyi s3 de geçiyo

bana satasan olmassa bende kımseye satasmam satasanada gereken cvb ı verırım her konuda satasan olmuskı cvb ını almıs ıstedım karakterı ıstedıım coklukta kullanırım bı sınırlama yok sende haklısın dıyorsamka konu uzamasın ıstedıım ıcındır :icon_tup:
neyse bosver benım ne demek ıstedımı anlamıstır arkadas ben coper s cok ıı anlamında deıl kızmızı s3 un sorunlu olduu belırtmek ıstedım ben zekılıım onemlı deıl aslım onemlı olan bunu anlamayanın zekası galıba :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Serkan.S
29-02-2008, 17:41
kardesım coper s ın sahıbı benım bizde sen ben yok benım aracım onun aracı zaten sen ılk basta kendın konusmussun yok yok coper herkezı gecer dıe sen oyle yazarsan oda cvbını verır tartısmayı yazan deıl baslatan sucludur..

o olan bır seyı yazmıs sen atlamıssın coper gecıoyor zaten kendı gorunce sana gerekn cvb ı verır:icon_tup:

Ya bana geyik yapma onun arabası benim arabam benimki onunki diye 2 sayfa önce kendisi yorum yaptı mcs ile yürüyo die.Tanımadın insanlara da atladı filan deme seviyeni bozma.Mcs çıkalı kaç sene oldu biz siz biliyosunuz zaten nası gittini burdaki herkes bi haber.

Serkan.S
29-02-2008, 17:44
bana satasan olmassa bende kımseye satasmam satasanada gereken cvb ı verırım her konuda satasan olmuskı cvb ını almıs ıstedım karakterı ıstedıım coklukta kullanırım bı sınırlama yok sende haklısın dıyorsamka konu uzamasın ıstedıım ıcındır :icon_tup:
neyse bosver benım ne demek ıstedımı anlamıstır arkadas ben coper s cok ıı anlamında deıl kızmızı s3 un sorunlu olduu belırtmek ıstedım ben zekılıım onemlı deıl aslım onemlı olan bunu anlamayanın zekası galıba :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Arkadaşım düzgün konuş başlatma şimdi anlamayının zekasından filan coluk cocuk muhabbetı yapma burda.Herkes şikayetçi burda yorumlarınızdan; m3 geçen mcs nizden abarttıkça abarttınız.Haklısın diyip sonra laf söylemeyi çok iyi biliyosun.Sonra uzamasın die haklısın dedim ;kimler kendini zeki sanıyo belli.

focus musty35
29-02-2008, 17:46
kardesım sen anlamıonmu bız araba sorunlu o yüzden bızde sasırdık ben dedımkı bız arabanın bıze 10 boy atmasını beklıyorduk nerdeyse kafa kafaya gıttık 3. ve 4 vıtes vıteslerde yanındaydık s3 sorduk arastırdık arabanın derecleı chıp falan sorunluymus bızım olaydan sonra aracın sahıbı arabasını 10 gun boyunca servıse bıraktı. yanıu burda olay cok basıt ben dedımkı arkadasa o arac sorunlu motor olarak uzun zamandır satılmıo anlamında sen kalktın yok yok coper s3 de gecıoyr dıyorun akıl varrr mantık var sımdı burda sataşan kım bızmıyız sen mi ???

focus musty35
29-02-2008, 17:47
Arkadaşım düzgün konuş başlatma şimdi anlamayının zekasından filan coluk cocuk muhabbetı yapma burda.Herkes şikayetçi burda yorumlarınızdan; m3 geçen mcs nizden abarttıkça abarttınız.Haklısın diyip sonra laf söylemeyi çok iyi biliyosun.Sonra uzamasın die haklısın dedim ;kimler kendini zeki sanıyo belli.

m3 gecen mcs nerde cıktı nerde yazmısız biz m3 gectık dıye soylesene ??????

M_PROJECT
29-02-2008, 17:51
Her konuda bi tartisma cikiyor neredeyse , ya duzgun yorumlar yap bence yada yapma . insanlari bosu bosuna geriyorsun .

focus musty35
29-02-2008, 17:55
Her konuda bi tartisma cikiyor neredeyse , ya duzgun yorumlar yap bence yada yapma . insanlari bosu bosuna geriyorsun .

arkadasım bak soyluyorsun ıns ları bosuna gerıyorsun dıye ben buraya yorum yaptım muhattap aldıım arkadas farklıydı bende ona s3 un sorunlu oldunu anlatmak ıstedım ama bu arkadas geldı yok yokk coper s3 de gecıyor dedı sımdı burda suclu benmıyım yanı burdakı kımsenın sorunu kavga cıkarmak deıl benımde oyle ama satasan oluyor bende cvb verıyorum

ALM
29-02-2008, 18:47

kimsenin kimseyi germek gibi bi amacı yok...
herkes ne yazdığına dikkat ederse hiç sorun çıkmaz...
ama klawye başına geçen kendini kaybedio...
biraz daa birbirimizi kırmamaya özen gösterelim,emir kipiyle konuşmayalımmm!!!

tool
29-02-2008, 18:54
kimsenin kimseyi germek gibi bi amacı yok...
herkes ne yazdığına dikkat ederse hiç sorun çıkmaz...
ama klawye başına geçen kendini kaybedio...
biraz daa birbirimizi kırmamaya özen gösterelim,emir kipiyle konuşmayalımmm!!!

arkadasim;
uyariyi yapan kisi moderator, emir kipiyle konusuyorsa bir sebebi var demektir. focus musty35 nickli arkadas girdigi konuda bir sekilde ortalik karisiyor, sonra ben kendimi savunuyorum diyerek isin icinden siyrilmaya bakiyor. focus musty35 bu tavrini devam ettirirse eger malesef kurallarin gerektirdigi uygulanir...

focus musty35
29-02-2008, 19:09
arkadasim;
uyariyi yapan kisi moderator, emir kipiyle konusuyorsa bir sebebi var demektir. focus musty35 nickli arkadas girdigi konuda bir sekilde ortalik karisiyor, sonra ben kendimi savunuyorum diyerek isin icinden siyrilmaya bakiyor. focus musty35 bu tavrini devam ettirirse eger malesef kurallarin gerektirdigi uygulanir...

eğer ben olması gereken şekılde davranırsam kuralları uygulayın ama banada ters konusanada uygulayın her konuda ortalıı karıstırıyor demıssınız ben dırek konuya arkadasların yoruma aracına yada herhangı bırseyıne ters bır sekılde konusarak gırmıyorum tekrar dıyorum bana ters konusana ters konusuyorum yok kere kımseye laf etmıyorum bneım yapttım ılk yorumlara bakın sonrada gelen cvb sekıl ve hitaplarına bakın ondan sonra bana gereken sekılde konusun ben özür dilemesınıde bılırım o zaman bunları göze alın lütfen

M_PROJECT
29-02-2008, 19:14
eğer ben olması gereken şekılde davranırsam kuralları uygulayın ama banada ters konusanada uygulayın her konuda ortalıı karıstırıyor demıssınız ben dırek konuya arkadasların yoruma aracına yada herhangı bırseyıne ters bır sekılde konusarak gırmıyorum tekrar dıyorum bana ters konusana ters konusuyorum yok kere kımseye laf etmıyorum bneım yapttım ılk yorumlara bakın sonrada gelen cvb sekıl ve hitaplarına bakın ondan sonra bana gereken sekılde konusun ben özür dilemesınıde bılırım o zaman bunları göze alın lütfen

bak bu assagidaki postlar san ait ve direk konuya ilk postu sen atmissin , kiskirtici postlar bunlar . seni orda da uyardim ben . bu tutumla hic bisi kazanamazsin , tartisamazsin , paylasamazsin anlatabiliyorum sanirim .

heeyyyy maşallah be dedim camera car en az 230 yaptı bı gosterdı ctr mıs hemde kadranı bıtırmıs ama ortada kımse yok seat aldı gıttı valla tdi power :D:D:D efsane m3 yalan oluyor artık hahahahah :D

böyle trene can kurban hahaha :D zaten m3 gözumden cok dustu artık gecmeyen araba kalmadı valla baskana :D

tool
29-02-2008, 19:19
arkadasim;

isterseniz yukarda kalin harfle belirtileni tekrar okuyun;
genelleme var mi yok mu?

forumdaki tavriniz rahatsizlik veriyor bilmem anlatabildim mi??

focus musty35
29-02-2008, 19:20
bak bu assagidaki postlar san ait ve direk konuya ilk postu sen atmissin , kiskirtici postlar bunlar . seni orda da uyardim ben . bu tutumla hic bisi kazanamazsin , tartisamazsin , paylasamazsin anlatabiliyorum sanirim .

sanırım sorun şu ben bunları tamamiyle kotu bır nıyet olmadan kendı görusum sekılde yazdım ama sen yda baska arkadaslar ters anlamıs neyse k.bakma o zaman bende konusmlarımı ona göre daha dııkkat ederım

iynn-RS
29-02-2008, 19:30
mustafa bencede herseye cevap vermek ıcın ugrasma.

ne bır baskasını dusuncesınden vazgecırebılırsın nede kendı dusundugunden vazgecersın.

herkesın dusuncesı bırbırınden farklıdır.

bazı seylerı gormezden gel bence.

m3 hakkındakı yorumların gercekten ıyı deıldı.

ama s3-mcs konusunda haklısın.deneyımını bızımle paylastın.

gozum bozulacak senın mesajlarını takıp edecem dıye:D:D:D

focus musty35
29-02-2008, 19:32
mustafa bencede herseye cevap vermek ıcın ugrasma.

ne bır baskasını dusuncesınden vazgecırebılırsın nede kendı dusundugunden vazgecersın.

herkesın dusuncesı bırbırınden farklıdır.

bazı seylerı gormezden gel bence.

m3 hakkındakı yorumların gercekten ıyı deıldı.

ama s3-mcs konusunda haklısın.deneyımını bızımle paylastın.

gozum bozulacak senın mesajlarını takıp edecem dıye:D:D:D

haklısın kardesım bende baktım herseye cvb vermısım :D
daha dikkat ederim bundan sonra :icon_tup:

Tugral
01-03-2008, 14:33
tyyar derım ben sahsı bıssat kendı gorusum :D

HondatugraL
01-03-2008, 14:34
typer bencee

G_TT_I
01-03-2008, 16:38
Rakam çok iyimser olmamış mı?

yol bilg.' in resmini mi cekiyim:)

kullandıgımı soyledimki bende cip yok, cipli olanlar daha az yaktıgını soyluyo
Quatro olması ve turbo cok iyi secim olunca boyle oluyo belki 5V teknolijiside cok etkilidir.
A3 1.6 ile aynı yakıorum

Dragger
01-03-2008, 16:44
S3 demekki fiat stilo ile aynı yakıyor sehirici :D

AhmetG
01-03-2008, 17:21
s3 bir adım önde sanki...

üntar
05-03-2008, 01:36
kesinlikle s3:) izmirli arkadasın mesajlarını okuyacam diye sası oldum walla:)

Can_DCK
05-03-2008, 08:25
fiyatına göre typer...

Oytun
05-03-2008, 12:41
s3 ve typerın fıyatı arasında ne fark var?

Absinthé
05-03-2008, 14:38
s3 ve typerın fıyatı arasında ne fark var?

35.ooo YTL falan sanırım en ucuz 2.el type-r...

TT_BOY
05-03-2008, 17:38
S3 derim ;)

Oytun
06-03-2008, 00:06
35.ooo YTL falan sanırım en ucuz 2.el type-r...

s3 de o civarda ama typer sene olarak avantajlı

Can_DCK
06-03-2008, 08:59
2008 modellere baktıgımızdada typer 68 bın ytl s3 100 bın ytl ...

Emir_b16a
06-03-2008, 09:31
type r lar yakında stock kalmıcak bi çoğu turbolanıcak

farklı olsun diosan s3 ama çok oynıcam herkezi ezicem diosan type r ;)

Oytun
06-03-2008, 09:55
2008 modellere baktıgımızdada typer 68 bın ytl s3 100 bın ytl ...

arkadas eski modelleri karsılastırıyor yenileri degil.

Can_DCK
06-03-2008, 10:46
arkadas eski modelleri karsılastırıyor yenileri degil.

örnekleme anlamında vermıstım ztn ..