PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : garanti sorunu hakkında bilgisi olan arkadaşlar

highpower
20-07-2012, 09:07
arkadaşlar yardımlarınıza şimdiden teşekkürler
geçen sene işyerimizin girişini komple cam balkon tarzı yaptırdık fakat sürekli sorun yaşıyoruz her hafta ya ayarı bozuluyor ya tekerleği kırılıyor kolaylık olsun diye yaptırdığımız sistem çile oldu yapan firmayı 50 kere aradıktan sonra canı isterse geliyor tamire 5 yıl garantili bu arada sistem en son firma sahibi işimiz gücümüz yok sizin oradamı bekliycez dedi ve noktayı koydu şimdi ben bunlara nasıl bir yasal yaptırım uygulayabilirim o lafı söylediğine köpek gibi pişman olsun istiyorum sonuna kadar giderim... ilginize teşekkürler

DOHC
20-07-2012, 09:50
MArkalı bir ürün ise ana merkezi arayın..........

Low-Rider
20-07-2012, 09:54
Ön cephen açıksa , gelen giden geçen çok oluyorsa direk firmayı afişe et valla orada alışveriş etmeyin diye.

bLackModeL
20-07-2012, 09:55
direk tüketici hakem heyetınee .. o lafı soyledıgıne dahır 2 adet sahıtle guzel bı dılekce tam acıklayın sorununuzu dırek ıflahlarını soksunler yaptırımları cok cıddı anlamda sıkılastı hekm hyetının ınsallah sorun cozulurr

highpower
20-07-2012, 10:29
öyle büyük kurumsal bir firma değil 3 tane usta camı dışarıda kestirip toplayıp takıyorlar birisi referans oldu da verdim bunlara işi sözleşmemiz var elimde

aslan
20-07-2012, 10:37
Valla topla eşi dostu akrabayı çök üstlerine nede olsa boşa dememişler dayak cennetten çıkma diye bak bakalım o cam yenisi ile değişmiyormu 1 günde

highpower
20-07-2012, 16:49
Valla topla eşi dostu akrabayı çök üstlerine nede olsa boşa dememişler dayak cennetten çıkma diye bak bakalım o cam yenisi ile değişmiyormu 1 günde

iş oralara varırsa o kolay ama dayağın acısı ertesi gün geçer ben öyle bir çorap örmek istiyorumki başına bidaha kimseye yapmasın

oğuzk
20-07-2012, 17:17
Hangi firma ? bizde pvc cam balkon yapıyoruz 2 sene garanti veriyoruz.

Bazı cam balkonlar en iyisi bile olsa çok kullanılan mekanlarda sıkıntı yaratıyor.

emre_
20-07-2012, 17:23
Fatura varsa fatura ve odeme makbuzu ile ayipli mal tutanagiyla dava acabilirsin hakli cikmanda avukata bagli dunya para tazminat alabilirsiniz yada cesitli yaptirimlar

highpower
21-07-2012, 16:50
ayes cam balkon firmanın adı fazla kullanmıyoruz sabah aç akşam kapat