PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ufak hasarli tampon tamiri yapırabiliceğim yer?

ERTAN
20-07-2012, 13:30
Gecen gunlerde aracin basina ufak bir hasar geldi tamponun sol kismi 15 cm civarinda cizildi ve 3-4 cm civarindada delindi . Bu hasari ucuz yollu bostanci civarinda yaptirabilecegim, tavsiye ediceginiz bir yer varmidir?http://img62.imageshack.us/img62/4297/imag0149rz.jpg

ERTAN
20-07-2012, 13:32
Resim boyutunu ayarliyamadim kusura bakmayin telefondan attim. En kisa zamanda duzelticem:)

XSi
20-07-2012, 13:43
auto king ler de yapılıyor, kasko varsa mini onarım dan ücretsiz yapılabiliyor.

ERTAN
20-07-2012, 13:49
Auto king de yasadiklarimi buraya yazsam roman olur. Boyle iscilik gormedim,arabanin boyasindan farkli boya surup kakalamaya calistilar sonra tekrar boyandi .Araba onlarin yuzunden15 gün yatti. Yaptiklari ise, ön arka tampon arti tek marspiyel. Mini onarim dediler o surede araba uretirler valla.

XSi
20-07-2012, 13:51
Auto king de yasadiklarimi buraya yazsam roman olur. Boyle iscilik gormedim,arabanin boyasindan farkli boya surup kakalamaya calistilar sonra tekrar boyandi .Araba onlarin yuzunden15 gün yatti. Yaptiklari ise, ön arka tampon arti tek marspiyel. Mini onarim dediler o surede araba uretirler valla.

benim birader çorlu da yaptırdı, tamponda delik ve 2-3 yerde sürtme vardı, cillop gibi yapmışlar tamponu, delik olduğunu bilmesem ben anlayamam valla.

Bayiden bayiye değişiyor anlaşılan..

EMRE KAAN
20-07-2012, 13:58
Auto king le ben mahkemelik oldum benim aracımın sadece sağ arka çamurluğundaki hafif göçük için komple sağ tarafı boyamışlardı kazandım istediğimi de aldım zamanında ama insanın canı sıkılıyo ne olursa olsun ben uzak dururum bidahada asla gitmem

ERTAN
20-07-2012, 14:00
benim birader çorlu da yaptırdı, tamponda delik ve 2-3 yerde sürtme vardı, cillop gibi yapmışlar tamponu, delik olduğunu bilmesem ben anlayamam valla.

Bayiden bayiye değişiyor anlaşılan..

Belkide dediginiz gibi bayiden bayiye değisiyordur. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim. Bu arada memnun kalmadigim yer Cevizli auto king.

ERTAN
20-07-2012, 14:04
Auto king le ben mahkemelik oldum benim aracımın sadece sağ arka çamurluğundaki hafif göçük için komple sağ tarafı boyamışlardı kazandım istediğimi de aldım zamanında ama insanın canı sıkılıyo ne olursa olsun ben uzak dururum bidahada asla gitmem

Bundan 2-3 sene once komsumuz arka sag taraftan sürtmüstü .Çok ufak bir hasar boyayi tutturamamislar, komple arka tamponu boyamislar adamlarin lokalden boyadan anladigi yok herhalde.

EMRE KAAN
20-07-2012, 14:14
aynen benimde ilk verdim sadece arka çamurluğu boyamışlar ama ne boya sonra geri boyattım bu sefer arka kapıya arka tampona kaymışlar anladık istemedim renk ona rağmen bariz duruyodu sonra geri boyadılar komple yanı renk neden tutmuyomuş biliyomuuu-sun koduna yanlış bakıyolarmış sonra arabayı tabiki ordan aldım dava açtım kazandım ama bi iki tanesini öldürücektim sanırım :D

ERTAN
20-07-2012, 14:19
aynen benimde ilk verdim sadece arka çamurluğu boyamışlar ama ne boya sonra geri boyattım bu sefer arka kapıya arka tampona kaymışlar anladık istemedim renk ona rağmen bariz duruyodu sonra geri boyadılar komple yanı renk neden tutmuyomuş biliyomuuu-sun koduna yanlış bakıyolarmış sonra arabayı tabiki ordan aldım dava açtım kazandım ama bi iki tanesini öldürücektim sanırım :D

Gecmis olsun tipik auto king duyarsizligi . Cok merak ediyorum ordaki kaporta- boya elemanlarinin burdaki islerinden once ne isle ugrastiklarini:D

S.Özcan
20-07-2012, 14:59
maslağa geçebilirseniz magic touch'u öneririm.

Jackie
20-07-2012, 15:05
Maslak MTC ;)

ERTAN
20-07-2012, 15:17
Herhalde maslakta cok bilindik bir yer fiyatlari nasil cok el yakarmi?

Jackie
20-07-2012, 15:28
İşçilikleri de esnaflıkları da çok düzgün, fiyatlar da makul bence

S.Özcan
20-07-2012, 15:37
fiyatları abartı değildir, işçilikleri çok iyidir.

ERTAN
20-07-2012, 15:39
Anlasildi anadolu yakasinda bulamassam dogru maslak mtc :) tesekkurler beyler tavsiyeniz icin.

Fatih Kavak
20-07-2012, 16:48
Kartal oto sanayi Başkent tampon hastanesi.

ERTAN
20-07-2012, 17:46
Kartal oto sanayi Başkent tampon hastanesi.

Bilgi icin tesekkur ederim bu yakada olmasi ilac gibi oldu:)