PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ev İlaçlama

PPR engineering
20-07-2012, 20:17
4 gün önce yeni evime taşındım özellikle mutfak bölgesi yoğun olmak üzere evde hamam böcekleri var.4 günden beri kendi imkanlarımla ilaçladım fakat bir yararı olmadı ufaklık olduğu için korkuyorum bu işle uraşan arkadaşlar var mı bana yardımcı olabilecek veya tanıdık bilindik iyi bir şirket ismi verebilecek olan varsa çok makbule geçer teşekkürler şimdiden.

YavuzNaz
21-07-2012, 09:20
aldığın ilaç çok önemli kaanım, yakın zamanda bende ilaçlama yaptım, karaköy al geçitten aldım tarım ilacı bağ bahçe malzemeleri satan yerden, kökünü kuruttu diyebilirim.

Blackbird
21-07-2012, 09:43
Şırınga benzeri plastik kap içersinde jel böcek ilaçları var hem kokusuz hemde sağa sola bulaşmıyor nokta kadar sağ sola basıp kullanıyorsan hiç bir şey kalmıyor.

Karaköyde bulunur diye tahmin ediyorum, ben ilaçlama firmasında bir arkadaştan almıştım.

orhan_guney
21-07-2012, 09:45
en etkili ilaçlar karaköyde bende almışdım zamanında.çok faydalı.
aldığın ilaç çok önemli kaanım, yakın zamanda bende ilaçlama yaptım, karaköy al geçitten aldım tarım ilacı bağ bahçe malzemeleri satan yerden, kökünü kuruttu diyebilirim.

ceco
21-07-2012, 09:49
kaan evın hayırlı olsun kardesım gule gule otur ınsallah.

PPR engineering
21-07-2012, 10:15

yavuzcum sağol kardeşim postanenin ordaki alt geçit dimi perşembe pazarının başında ya bak buharlı temizliyici aldım karcher iyisinden hayvan gibi sıcak basınc domestos basıyorum domestos eğer böceğe geldimi yetişkin bir böceği tam 30saniyede hallediyor yavrular 10 15 saniye arası böcek ilacıda kullandım o nafile 5.gece hala cıkıyorlar karakoye gidiyim ben şimdi çok yardımcı oldun.

PPR engineering
21-07-2012, 10:16
kaan evın hayırlı olsun kardesım gule gule otur ınsallah.

eyvallah panpa:D ama böcekler 2ye almış bekliyorlar.:D

PPR engineering
21-07-2012, 10:17
en etkili ilaçlar karaköyde bende almışdım zamanında.çok faydalı.

sağol orhan gidiyorum birazdan.

PPR engineering
21-07-2012, 10:18
Şırınga benzeri plastik kap içersinde jel böcek ilaçları var hem kokusuz hemde sağa sola bulaşmıyor nokta kadar sağ sola basıp kullanıyorsan hiç bir şey kalmıyor.

Karaköyde bulunur diye tahmin ediyorum, ben ilaçlama firmasında bir arkadaştan almıştım.

çok sağol kardeşim.

orhan_guney
21-07-2012, 10:22
Kaan yada bir tanesini yakala odanın ortasında as kellesinden aleme ibret diye belki kacarlar :D

YavuzNaz
21-07-2012, 10:24
yavuzcum sağol kardeşim postanenin ordaki alt geçit dimi perşembe pazarının başında ya bak buharlı temizliyici aldım karcher iyisinden hayvan gibi sıcak basınc domestos basıyorum domestos eğer böceğe geldimi yetişkin bir böceği tam 30saniyede hallediyor yavrular 10 15 saniye arası böcek ilacıda kullandım o nafile 5.gece hala cıkıyorlar karakoye gidiyim ben şimdi çok yardımcı oldun.

Aynen tarif ettiğin yer kardeşim perşembe pazarının başında, ben ilaçlama yaparken değil böcek ben ölüyodum biraz daha kalsam :D spray hazır satılanlardan felan alma direk zirai ilaç şurup şişesi gibi litrelik felan oluyor onlar etkili, bide ilacı çabuk sıkıp hemen evden çıkman lazım kardeşim nefesi kesiliyor insanın maske yada eşarp ı ıslatıp ağzını burnunu kapatacak şekilde bağla oldu bitti :D

Skyhawk34
21-07-2012, 10:25
evde çocuk varsa tarım ilaçları tehlikeli çünkü tarım ilacının döküldüğü yerde ciddi anlamda zehirli gaz birikiyor bunun yanında evde bocek mocek kalmıyor fakat bizim zarar gormemız fazla onemlı değil çoçuğun zarar gormemesı lazım ıyı bır havalandırılması lazım zirai ilaç kullanımında

PPR engineering
21-07-2012, 10:27
Kaan yada bir tanesini yakala odanın ortasında as kellesinden aleme ibret diye belki kacarlar :D

hahahahaha cok güldüm :D:D hepsinin gözü önünde en irilerine buhar bastım davalarına inanmışlar:D

orhansah
07-07-2013, 20:22
hort :)

arkadaşlar ev ilaçlarken nerelere sıkıcaz bu ilaçları? hangi noktalar önemli? Arkadaşımın evi bahçe katı, ufak tefek haşere, karınca falan giriyorda. Bir de tatile çıkılacak, ilaçlama yapıp 3-4 gün ev kapalı olsa daha mı iyi olur?

matthardy
07-07-2013, 20:35
herhangi bir ilaçlama firması ile görüşün hiç gerek yok git ilaç al sık uğraş.
ben evi ilaçlattım 70 tlye.
internetten bulabilirsiniz.
artık ilaçlar kokusuz insana zararsız ilaçadıktan sonra aynı hayatınıza devam ediyorsunuz.
ama 2 3 gün boş bekletmek daha yararlı olur tabiki.

ben buraya yaptırmıştım

Teknik Türk (http://www.teknikturk.com.tr/)

rebelh
14-06-2017, 09:04
hort olacak arkadaşlar

ankara için soruyorum;
bir kaç gündür evde büyük hızlı koşan karafatma cinsi görmeye başladık kullanılmayan küçük tuvaletten geliyorlar sanıyorum orayı kostikledim ardından üzerini kapattım büyük böcek görmüyorum fakat galiba yumurta bırakmışlar ki dün 2 tane aynı boylara yakın küçük böcek gördüm aynı cinse benzer
evde 6 aylık bebek var ev müstakil 2 hafta sonra 1 haftalığına tatile çıkacağım ilaçlama konusunda ne önerirsiniz?