PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otomotiv Staj Dosyası ACİL

dragon07
21-07-2012, 09:25
beyler staj bitti ama bide defteri doldurma kısmı var yardımcı olabilicek link verebilcek olan arkadasımız varmıdır.googledaki linkler hep patlak yardımları bekliyorum :)

1lker
21-07-2012, 10:22
Ben 4 sene önce yapmıştım genel olarak yapılan işlerden bahsetmiştim xx.xx.xxxx tarihinde kaynak ağzı açma makinasının kullanım detayları hakkında bilgi sahibi olduk daha sonra 8mm'lik saçlara nasıl kaynak ağazı açılacağı konusunda görsel ve işlevsel deneyimler edindik altınada varsa teknik resim bu şekilde doldurabilirsin gün gün ne yaptıysan ( naylon staj değilse :D )

Burak K.
21-07-2012, 10:24
Sıkıntı ya staj dosyası doldurmak. Lisedeyken baya uğraşmıştım. :D

TOLGACANSAHIN
21-07-2012, 10:49
ben geçen sene yaptım ilk günleri tanışma faslı olarak doldur aletleri tanıttılar iş yeri düzen ve disiplini anlatırsın abi. Ben her yaptığım işi fotoğraflamışrım isterseniz duruyor gönderebilirim en kola sıyrılma şekli conta yakmış bir araba tamiri rektefiye falan işleri 1 günde yapmış gibi anlatma abicim 1 2 haftaya serpiştir :D yazmak çok sıkıyor insanı

dragon07
21-07-2012, 12:03
sabahtan beri basındayım 2 satır yazdım sadece bitane örnek olsa ona göre doldurup geçicemde örnekte bulamıyorum yırtıp atcam dosyayı :D

fastchild
21-07-2012, 12:10
valla bende daha stajdayım 1 haftam daha var tabi bizimki Lise öyle çok bi zorluğu yok
bi bölümde sadece başlık yazıyoruz "15.000 km bakım" gibi diğer bir bölüme'de yazdığımız başlığın detayını yazıyoruz 15.000 bakımda araab lifte alındı yağı filtreleri değişti cam suyu eklendi vs. vs.

TOLGACANSAHIN
21-07-2012, 13:25
sabahtan beri basındayım 2 satır yazdım sadece bitane örnek olsa ona göre doldurup geçicemde örnekte bulamıyorum yırtıp atcam dosyayı :D

abicim yaz :D servis müdürü şudur usta şudur serviste bulunan malzemeler şunlardr departmanlar bnlardır. ilk gün aletleri öğrettler lokma takımları yıldız anahtarlar yarım tam anahtarlar vs. ilk günü böyle doldur ertesi güne takımların yerleri hakkında bilgi ver 3. gün lastik sök tak 3. gün yağ değiştir 4.gün buji :D salla gitsin. ama kesinlikle yırtma pişman olursun. zaten okumuyorlar :D

Jön Türk
21-07-2012, 14:40
30 günlük staj dosyası örneği, myo staj dosyası, meslek yüksek okulları muhasebe stajı, staj dosyası nasıl hazırlanır (http://www.muhasebeogretmeni.com/30-gunluk-staj-dosyasi-ornegi.html)

Efe bunun gibiydi işte birer cümle :D Burdur a beraber gideriz :hehe:

gabxer
21-07-2012, 14:42
Makina mühendisliği staj örneği yollayabilirim.İşinizi görürse pmden mail adresini atın yollayayım.

ugur_EN_
21-07-2012, 16:16
30 günlük staj dosyası örneği, myo staj dosyası, meslek yüksek okulları muhasebe stajı, staj dosyası nasıl hazırlanır (http://www.muhasebeogretmeni.com/30-gunluk-staj-dosyasi-ornegi.html)

Efe bunun gibiydi işte birer cümle :D Burdur a beraber gideriz :hehe:

apo nerde cön? oda otomotiv okuduya bi bilgisi vardır söylede bi baksın konuya :)

Abdullah Çınar
21-07-2012, 19:43
apo nerde cön? oda otomotiv okuduya bi bilgisi vardır söylede bi baksın konuya :)

baktım :D ben ıvırık zıvırık şeyler yazdım genelde yağ-hava-polen filtreleri yağ değişimi yapılıyodu işlem sırası kullanılan anahtarlar değişen parçalar falan yazdım 73 gibi bişeyle geçtim

ufuksaracci
21-07-2012, 23:44
Hocayla konuş her gün aynı işlerin yapıldığında bahset. Gün gün doldurmak yerine rapor gibi bir yazı yaz kabul ederse. Ben bu şekilde yapmıştım. Kısaca yapılan işi amacını varsa ince noktaları kullanılan ekipmanları vb. aklına ne geliyorsa 15 20 sayfa kadar yaz