PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul iftar mekanlari tavsiye ?

34tb9544
22-07-2012, 14:46
Beyler istanbulda gittiğiniz iftarinizi açtığınız. Beğendiğiniz memnun kaldığınız mekanlari yazarsanız sewinirim temizlik hizmet ve fiyat olarak siralayabiliriz
Ben basliyim öncelikle
Hatay has kral Aksaray ve Florya
Fiyat fix menü 55 tl her şey bana gore güzeldi. Hizmet fiyat ve temizlik

Mekan isimlerini söylerseniz herkes birbirine yardımcı olur

63owen63
22-07-2012, 14:47
Ataşehir muhtarlıgının oradan, mozaik e doğru gidilen yol üzerinde , Vali muammer güler yurdunun 100 metre ilerisinde 'Kale kebab ' var. Genelde yurtta kalan kız ögrenciler falan gider. Halep işi, Seram işi ve Beyti leri on numaradır. 5 senem orada geçti

Giden olursa : Urfalı Memo'nun arkadaşıyız ve dedigine göre bize sınırsız acılı ezme verecekmişsin desin, şimdiden afiyet olsun:)

umtvti
22-07-2012, 17:50
iftar çadırları on numara...:)

erhanarici18
22-07-2012, 20:00
green park a rezervaston yaptık bakalım nasıl olacak
39 TL açık büfeymiş
kartal E-5 te ovalıyı da tavsiye ederim

Kadyr
22-07-2012, 20:02
Ataşehir muhtarlıgının oradan, mozaik e doğru gidilen yol üzerinde , Vali muammer güler yurdunun 100 metre ilerisinde 'Kale kebab ' var. Genelde yurtta kalan kız ögrenciler falan gider. Halep işi, Seram işi ve Beyti leri on numaradır. 5 senem orada geçti

Giden olursa : Urfalı Memo'nun arkadaşıyız ve dedigine göre bize sınırsız acılı ezme verecekmişsin desin, şimdiden afiyet olsun:)

çok yanlış bi bilgi verdin ama sen :)

CagkaN
22-07-2012, 20:04
sirkeci ottoman legacy hotel

çatı katında restoranı var boğaz haliç ve galata manzaralı fiyatı hatırlamıyorum ama tavsiye ederim :)

Ufuk
22-07-2012, 20:09
green park a rezervaston yaptık bakalım nasıl olacak
39 TL açık büfeymiş
kartal E-5 te ovalıyı da tavsiye ederim
Ciddi kalabalık oluyor geçen sene gittik bizim diğer ev bayramoğlunda yakın diye tercih ettik içerisi çok dolu garsonlar yetişemiyor cidden adamları görüyorum karıncalar gibi bi o yana bi bu yana birde bizim gittiğimiz gün arkadaki büyük yeri şirket yemeğine kapatmışlardı yer yoktu.Ama yemekleri vs iyi.İzdiham vardı ciddi ciddi.
ama sündürme tavsiye ederim güzel yapıyorlar.Tercihen bamya çorbası.Zaten benim oraya gitme sebebim bu 2'si.

mcanx
22-07-2012, 20:33
Ciddi kalabalık oluyor geçen sene gittik bizim diğer ev bayramoğlunda yakın diye tercih ettik içerisi çok dolu garsonlar yetişemiyor cidden adamları görüyorum karıncalar gibi bi o yana bi bu yana birde bizim gittiğimiz gün arkadaki büyük yeri şirket yemeğine kapatmışlardı yer yoktu.Ama yemekleri vs iyi.İzdiham vardı ciddi ciddi.
ama sündürme tavsiye ederim güzel yapıyorlar.Tercihen bamya çorbası.Zaten benim oraya gitme sebebim bu 2'si.

bu yer Konya yemekleriydi hep dimi yanlış hatırlamıyosam? :soru:

Ramiz
22-07-2012, 20:46
bu yer Konya yemekleriydi hep dimi yanlış hatırlamıyosam? :soru:

o yolun kenarında ovalı kartal köprüsünün altında

Runo
22-07-2012, 20:51
balat sahıl yolunda kadırhas unıversıtesının hemen yanında sur balık var. Cıkın teras katına afıyetle esınızle dostunuzla karnınızı doyurun hem orta duzey hesaplı hem guvenılır bı balık lokantası. Zaten sur'u bılenler ne demek ıstedıgımı cok ıyı anlamıstır :):)

TarikS
22-07-2012, 22:35
Iftarda pek birsey yiyemiyorum ben, fix menu olmayan yerleri tercih ediyorum, yazik gunah verilen paralara :)

34tb9544
23-07-2012, 00:46
Bu aksam Florya has krala girtim 55 lira fix zorla yemek getiriyorlar doydum dedikce masaya yeni yeni kebap geliyo parayı fazlasıyla hak ediyo hizmet 10 numara