PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beykent Üniversitesi

Runo
22-07-2012, 20:24
evet arkadaşlar bu sene beykent üni. iç mimarlık bölümüne başlıyacağım aynı bölümde olduğumuz veya aynı okulda olduğumuz arkadaşlar varsa tanışmak isterim :)

m.kaan46
22-07-2012, 20:55
unı hakkında ayrıntılı bılgı versen?hangı puan turunde,ne kadara alıyor?

yasin_R
22-07-2012, 21:02
yıllar önce mezun oldum ordan:)

Runo
22-07-2012, 21:07
unı hakkında ayrıntılı bılgı versen?hangı puan turunde,ne kadara alıyor?

eger ygs sınavında barajı gectıysen ıc mımarlık bolumu yetenek sınavıyla alıyor. Bu yetenek sınavında karsında bı masanın ustunde kutunun ıcınde bı top ve yanındada tors adı verılen bel ustu kafası olmayan bı kadın vucudu var bunları cızıp basarılı olursan kaydını alıyorlar senelık 18 bın lıra. Eger 3 eyluldekı hazırlık sınavını verırsen 4 sene okursun yoksa 5 :) sımdı telefondan gırdıgım ıcın detaylı bılgı veremıyorum zor oluyor. Unıversıtenın kendı sıtesıne gırıp daha detaylı bılgı alabılırsın

Numan
22-07-2012, 21:09
bende ayazağda iç.mimamrlik okuyacam bu sene

Runo
22-07-2012, 21:09
yıllar önce mezun oldum ordan:)

sendemı ıc mımarlıktan yasın abı :) bak mezun oldun aldın tayyarı bakalım benımde hayalım boylemı gerceklesecek :)

Runo
22-07-2012, 21:12
bende ayazağda iç.mimamrlik okuyacam bu sene

guzel numan. Bende 3 eylulde ıngılızce hazırlık sınavını verırsem ayazagada baslıcam yoksa selımpasada 1 sene okuycam. Istersen pm den numaranı at okul vaktı tanısırız :)

Zero
23-07-2012, 01:19
Okumasi zor degil benim 4. Senem bitti 2 dersim kaldi yoksa mezundum.ayazaganin camuru seni uzecek haberin olsun arabayla gitsen 1 seferde full camur arabasiz gitsen pacandan baslar yetenegine gore dizine kadar yolu var kisaca camurla bogusacaksin :) okul iyi guzel hos kolay diyelim.Mezun olunca cok bi ayricalik yaratmayacak sende diger bircok okula gore onuda soyleyebilirim baska ozel unidede okudum ordan biliyorum.Hayirlisi olsun.

Anecdote
23-07-2012, 03:24
Selimpaşada kampüsü yok Beylikdüzü Beykentte var 2 senemi yedi Dgs ile geçiş yaptım kurtuldum :D
Beykent yerleşkesinde eğitim alırsan 12 katlı bina ile karşılacagını baştan söyliyim . Asansör fobin yoktur umarım :)
Park sıkıntısı vardır otoparkı yoktur . Beykent Kolejinin arkasında villaların önüne çekebilirsin mesken orası yada yer varsa tam okulun önü eskiden çekiyorlardı şimdi serbest. Daha detay istersen yardımcı olmaya çalışırım.

CaN000
23-07-2012, 08:17
Okumasi zor degil benim 4. Senem bitti 2 dersim kaldi yoksa mezundum.ayazaganin camuru seni uzecek haberin olsun arabayla gitsen 1 seferde full camur arabasiz gitsen pacandan baslar yetenegine gore dizine kadar yolu var kisaca camurla bogusacaksin :) okul iyi guzel hos kolay diyelim.Mezun olunca cok bi ayricalik yaratmayacak sende diger bircok okula gore onuda soyleyebilirim baska ozel unidede okudum ordan biliyorum.Hayirlisi olsun.

:icon_tup:

Bende ışıkdan geldim beykente,pişmanım ama olsun...Şöyle böyle gidiyor...

Okula başladığında haber eyle görüşürüz bol bol...bu sene beykente bizim forumdan talep var gibi : ) Neyse motorsporları klubunde yalnız kalmayacağım anlaşılan

KGüneyli
23-07-2012, 08:35
ne iştir anlamadım toplama kampımı yapıo beykent sözüm meclisten dışarı. 2 yıldır çevremde kim varsa beykente gidiyo ne cacıktır bu iş:)

CaN000
23-07-2012, 08:44
okulda 11 bin küsür öğrenci varmış,sadece ayazağa kampusunde...500 T mubarek

Zero
23-07-2012, 15:08

Okula başladığında haber eyle görüşürüz bol bol...bu sene beykente bizim forumdan talep var gibi : ) Neyse motorsporları klubunde yalnız kalmayacağım anlaşılan

Ee bende isiktan gectim beykente :) isik isletme 2004 giris beykent isletme 2008 giris.okul acildiginda mezun olmus olma ihtimalim var ama yaz okuluna gideceksen haberlesiriz ben acilirsa ordayim.Cok guzel bi ep3 var okulda hastayim gordunmu sende :)

Alicanrs
23-07-2012, 15:08
Geçmiş olsun şimdiden :D

Zero
23-07-2012, 15:14
ne iştir anlamadım toplama kampımı yapıo beykent sözüm meclisten dışarı. 2 yıldır çevremde kim varsa beykente gidiyo ne cacıktır bu iş:)

Uygun fiyat cok yuksek olmayan puanlar fena sayilmayacak hocalar sehir ici sayilabilecek bir kampus.Baska bir isteginiz :)

KGüneyli
23-07-2012, 15:18
Uygun fiyat cok yuksek olmayan puanlar fena sayilmayacak hocalar sehir ici sayilabilecek bir kampus.Baska bir isteginiz :)

şimdilik yok, biraz sonra tekrar sorarsan iyi edersin.

emre.ates
23-07-2012, 15:39
bu yıl dgs ile beykent inşaat müh. yazmayı düşünüyorum ayazağa kampusunü okuyacağım ev ,yurt, okul hakkında bilgisi tecrübesi olan arkadaşların yorumları beklıyorum .

CaN000
23-07-2012, 16:12
Ee bende isiktan gectim beykente :) isik isletme 2004 giris beykent isletme 2008 giris.okul acildiginda mezun olmus olma ihtimalim var ama yaz okuluna gideceksen haberlesiriz ben acilirsa ordayim.Cok guzel bi ep3 var okulda hastayim gordunmu sende :)

aynen cok hoş ama sportmuş o ben onu hep tayyar sanıyordum...Bütünlemelere gidiyorum yaz okulu uymuyor bana : ) Sen devam ediyorsan hala görüşürüz okulda...

Ayrıca ışık a kurban olayım ya...Eğitimi cok daha iyiydi,beykentin tek kurtarırı şehrin göbeğinde sanayinin hemen altında : )

Zero
23-07-2012, 16:36
şimdilik yok, biraz sonra tekrar sorarsan iyi edersin.

Baska bir isteginiz demekten kastim siz ogrenci olsaniz tercih etmek icin baska ne isterdiniz manasindaydi sana ozel yazmadim onu..

Zero
23-07-2012, 16:39
aynen cok hoş ama sportmuş o ben onu hep tayyar sanıyordum...Bütünlemelere gidiyorum yaz okulu uymuyor bana : ) Sen devam ediyorsan hala görüşürüz okulda...

Ayrıca ışık a kurban olayım ya...Eğitimi cok daha iyiydi,beykentin tek kurtarırı şehrin göbeğinde sanayinin hemen altında : )

Hadi ya bende type r saniyordum yikildim simdi :) aynen isikta egitim cok daha iyiydi bu sadece maslaga yakin oldugu icin iyi oluyor haftanin en az 1 gunu Sanayiye ugrayip ecufastte tavla atiyorum :D

CaN000
23-07-2012, 17:16
iyi valla okulda senin gibi biri olması iyi oldu :D

Zero
23-07-2012, 17:20
iyi valla okulda senin gibi biri olması iyi oldu :D

Beykent universitesi rolling klubu kurariz :D

Runo
23-07-2012, 20:10

valla bu çamur olayını ön kayıt olmaya giderken pek yasamadım buyuk ıhtımal yaz ayları olma sebebıyle :) mezun olunca dogru dıyorsun pek bıse olmayacak zaten bızım aıle sırketımız var ve ınsaat uzerıne calısıyoruz. Appartman köşk restore , konak tarzı. Maksat üniversite okumak olsun anlayacagın :)

Runo
23-07-2012, 20:13
Selimpaşada kampüsü yok Beylikdüzü Beykentte var 2 senemi yedi Dgs ile geçiş yaptım kurtuldum :D
Beykent yerleşkesinde eğitim alırsan 12 katlı bina ile karşılacagını baştan söyliyim . Asansör fobin yoktur umarım :)
Park sıkıntısı vardır otoparkı yoktur . Beykent Kolejinin arkasında villaların önüne çekebilirsin mesken orası yada yer varsa tam okulun önü eskiden çekiyorlardı şimdi serbest. Daha detay istersen yardımcı olmaya çalışırım.

dogru dedın selımpasada kadırhas vardı :) asansor fobım yoktur herhangı bır gokdelene uzun yolculukta yapabılırım :D 3 eylulde ıng hazırlık sınavını verırsem ayazagada baslıcam yoksa beykent spec :)

Runo
23-07-2012, 20:18

hocam gecersem hazırrlık sınavını dırek ayazagada baslıcam dua edın :) motorsporları dıye bı kuluo varsa ıyıdır gırer adımızı kazırız. Numaranı pm den at ıstersen bırbırımızden haberımız olsun.

Edit: diger arkadaşlarda tel numaralarını pm atsın irtibat halinde olalım

Runo
23-07-2012, 20:21
Geçmiş olsun şimdiden :D

eyvallah hemşerim. :)

Runo
23-07-2012, 23:33
tanışma güncelii