PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nissan Almera hakkında

tylan
23-07-2012, 03:40
Öncelikle selamlar ben 99 bmw 3.20i aracımı satıyorum biraz nazara inandığım birazda bazı sebeplerden dolayı. Her neyse ilanı koyduğum ilk gün bana 2004 nissan almera ile takas teklifi gelmişti. ilk zamanlar düşünmedim ama sonradan gelen saçma sapan teklifler ve sadece bmw sürmek hevesinle aracı görmek isteyenler yuzunden resmen bıktım. acaba bu araçla takas gireyimmi sizce ? Nissanın ikinci eli zayıf diye bılıyorum acaba satıcağım zaman cok zorlanırmıyım ? bu araç bana supriz masraf cıkarırmı ? kullanımı nasıl ?tavsıye edermisiniz ?

bahsettiğim araç

Nissan Almera 1.5 Visia 2004 Model 20.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 94043331 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-sinifinin-en-temizi-az-kullanilmis-94043331/detay/)

63owen63
23-07-2012, 04:03
Almera ile ilgili konu açıldı, daha öncede yazmıştım, ben kendi deneyimlerime göre ciddi konforsuz ve güvensiz buldum aracı. hic stabil gelmedi. Tavsiye etmiyorum şahsen.

tylan
23-07-2012, 04:09
Almera ile ilgili konu açıldı, daha öncede yazmıştım, ben kendi deneyimlerime göre ciddi konforsuz ve güvensiz buldum aracı. hic stabil gelmedi. Tavsiye etmiyorum şahsen.

aradım ama tam bilgi bulamadım :beuj: cok kullanmam bende zaten. benım için önemli olanı ikinci elleri nasıldır 19.500 e satabılırmıyım acaba ?

AEAlmas
23-07-2012, 05:56
bendede almera var bu boş paketi fiyati pahalı acıkcası buna deymez 2006 modellerini o fiyata satiyorlar km düşük olabilir bendede var 22 bin km de 10 binkm de iken aldım =) araba temiz olursa dag taş demeden kullan sıkıntısız keci gibi tırmanıyor yokuşları =)

tylan
23-07-2012, 06:48
bendede almera var bu boş paketi fiyati pahalı acıkcası buna deymez 2006 modellerini o fiyata satiyorlar km düşük olabilir bendede var 22 bin km de 10 binkm de iken aldım =) araba temiz olursa dag taş demeden kullan sıkıntısız keci gibi tırmanıyor yokuşları =)

Teşekkürler bende arabamı pek ucuza verıcem sayılmaz :) hoş binicisi için çok düzgün araba daha ucuzlara alanlar yaptıkları masraflarla daha pahalıya mal edıcekler ama mıllet anlamıyor neyse ben sogudum bı defa artık ısınamam :( yakıtı nasıl pekı benzınde kaç kuruş yakıyor sızınkı ?

AEAlmas
23-07-2012, 07:10
Teşekkürler bende arabamı pek ucuza verıcem sayılmaz :) hoş binicisi için çok düzgün araba daha ucuzlara alanlar yaptıkları masraflarla daha pahalıya mal edıcekler ama mıllet anlamıyor neyse ben sogudum bı defa artık ısınamam :( yakıtı nasıl pekı benzınde kaç kuruş yakıyor sızınkı ?

lpg de 170 190 arası şehir içi :) şehir dışı antalya konyaya git gel 110 tl yakti lpg :)

tylan
23-07-2012, 07:34
lpg de 170 190 arası şehir içi :) şehir dışı antalya konyaya git gel 110 tl yakti lpg :)

O zaman lpg takılınca dizelden daha karlı olucak sevdim bu işi :) arıza oranı nasıl japon kusursuzluğuna güveniyorum o konuda ama güvendiğim dağlara kar yağmaz inşallah hoş titiz kullanıcıyımdır ben