PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4 Aylık erkek pitbull acill sahıp yada gecici yuva aranıyo

Bayrampaşalı
24-07-2012, 09:21
1 SAAT ÖNCE ÇANAKKALEYE DOĞRU YOLA ÇIKTI UFAKLIK DOKTOR AMCAMIZLA :)

arkadaslar dun aksam bı ablamaz bulmuş serserılerın elınden kacırmıs dovusturmeye goturuyolarmıs deposuna saklamıs zar zor ama bakabılme ıhtımalı yok suan

ve cocuklar gerı gelırse kadın tek basına ugrasamaz acıl alınması gerekıyo ya gecıcı olarak bahcenıze alın ben sahıplendırırım yada duzgun beslemek ısteyen bırı alsın beslesın ucret falan hıcbısey ıstenmıyo

cok sakın oyuncu sevımlı kesınlıkle saldırma huyu yoktur

Facebook (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.419179324800960.110812.100001266876032&type=3)

bu lınkten fotolara bakabılırsınız bı arkadas yardımcı olup bu fotoları sıteye yuklerse cok sevınıcem bende sorun var yuklenmıyo

almak ısteyene ben yardımcı olucam sözlesmeye falan gerek kalmıcak havlama huyu bıle yok cok sakin bi hayvan ayaz kabul etmedı yanına
yoksa ben alıcaktım gecıcı olarak

düşünen benı arasın sımdı netten cıkmam gerekıyo mesut ozdemır

34tb9544
24-07-2012, 09:34
Fotograf yükle bakkal gözükmüyor kupek

!KO
24-07-2012, 09:52
benımkıyle kapısırlar kesın yoksa gecıcı olarak alırdım sahiplendırmeye bakalım
sorıyım bi kaç arkadasıma

SHOCKİNG
24-07-2012, 10:06
Fotoğrafları bi görebilsek iyi olurdu iş yerinden girdiğim için facebook kullanamıyorum..

Bayrampaşalı
24-07-2012, 10:10
http://g1207.hizliresim.com/z/s/b0sf2.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

makif84
24-07-2012, 10:10
http://g1207.hizliresim.com/z/s/b0sf1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1207.hizliresim.com/z/s/b0sfh.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
inşallah yardımcı olabiliriz

bLackModeL
24-07-2012, 10:11
kanka gonder bana :D hahah otobus ayarlarım ben ıstanbuldan maskot olsun

Bayrampaşalı
24-07-2012, 10:23
beyler herkeze tesekkurler canakkaleden emeklı doktor bı amcamız ozel arabasıyla almaya gelıyo hayırlısı ıle :) yardımcı olan arkadaslar cok cok tesekkurler :)

Yiğit G.
24-07-2012, 10:46
dövüşten kurtarılan kayıp bir köpegimiz daha var... Dövüştürenlerden kurtarıldı , bakıldı tedavi edildi güzel bir dost a dönüştü ama bakıldıgı bahçeden çaldılar.. aklınızda olsun..

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/599396_246836622101409_1252936986_n.jpg

Bayrampaşalı
24-07-2012, 11:00
yigit tesekkurler bunu ekledıgın ıcın

evet arkadaslar bu ufaklıkta o haldeyken duzeltıldı ıyıleştırıldı ve calındı belkı bıyerde denk gelırsınız aklınızda olsun

AtmoSpheriC
24-07-2012, 11:29
ankarada varsa alalım

Baran^
24-07-2012, 11:34
Şu köpekleri dövüştürenlerin Allah bin belasını versin ya oruç ağız dedirtiyolar!

34tb9544
24-07-2012, 11:35
dövüşten kurtarılan kayıp bir köpegimiz daha var... Dövüştürenlerden kurtarıldı , bakıldı tedavi edildi güzel bir dost a dönüştü ama bakıldıgı bahçeden çaldılar.. aklınızda olsun..

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/599396_246836622101409_1252936986_n.jpg

Semt bilgisi yiğit nerden hangi semtten çalındı

Bayrampaşalı
24-07-2012, 11:44
asagı dudulludan calındı kanka

UnnAmeD
24-07-2012, 18:26
Şu köpekleri dövüştürenlerin Allah bin belasını versin ya oruç ağız dedirtiyolar!

+1
nası bi zihniyettir anlamıyorum dövüştürmek,vahşileştirmek...12 yaşında pitt sahibiyim bende ,sevgiyle adam gibi büyütüldüğünde o kadar güzel bir ırkki esasında.daha 1 kere birine saldırmışlığı ısırmışlığı yok bu yaşına kadar.

Bayrampaşalı
24-07-2012, 18:28
+1
nası bi zihniyettir anlamıyorum dövüştürmek,vahşileştirmek...12 yaşında pitt sahibiyim bende ,sevgiyle adam gibi büyütüldüğünde o kadar güzel bir ırkki esasında.daha 1 kere birine saldırmışlığı ısırmışlığı yok bu yaşına kadar.

orhan bızım mılletımız böle malesef ben ayazı her aksam gezdırmeye cıkartıyorum bıtanede arkadası var o gelıyo parka gıdıyoruz salmaya oynasınlar dıye hemen bı kaç kişi gelıyo abi kapıştırcakmısınız izliyelımmı dıyolar

düşün ne kadar meraklı olduklarını yanı yazık sadece yazık :mad:

UnnAmeD
24-07-2012, 18:46
orhan bızım mılletımız böle malesef ben ayazı her aksam gezdırmeye cıkartıyorum bıtanede arkadası var o gelıyo parka gıdıyoruz salmaya oynasınlar dıye hemen bı kaç kişi gelıyo abi kapıştırcakmısınız izliyelımmı dıyolar

düşün ne kadar meraklı olduklarını yanı yazık sadece yazık :mad:

aynen mesut malesef böyle.bende sabah akşam parka götürüyorum gezinme amaçlı ,hemen meraklı sorular geliyor "abi kangalla kapışırmı bu ,çenesi kaç ton basıyo ,dövüş varmı" falan gibi mal mal sorular :D

Bayrampaşalı
24-07-2012, 18:52
aynen mesut malesef böyle.bende sabah akşam parka götürüyorum gezinme amaçlı ,hemen meraklı sorular geliyor "abi kangalla kapışırmı bu ,çenesi kaç ton basıyo ,dövüş varmı" falan gibi mal mal sorular :D

benım hasta oldugum konuda salıyorum gezsın dıye parka aile babaları falan gelıyo hemen bagla bunu bagla laboratuar köpegı bunlar nolur nolmaz :D :D

metinalan
24-07-2012, 18:56
benım hasta oldugum konuda salıyorum gezsın dıye parka aile babaları falan gelıyo hemen bagla bunu bagla laboratuar köpegı bunlar nolur nolmaz :D :D

Benimde simdi korktuğum durumlar oluyor özellikle tipi bozuk bide sahibi varsa bazen aklım çıkıyor :)

Kayıp kopek icin guncel olsun

Zero
24-07-2012, 18:57
:D sozum meclisten disari forumdan kimseye lafim yok ozur dilerim ama milletimizde anormal bir cahil kesim var bunun orani oldukca yuksek.Birseyden bilgisi olmayipta biliyormus gibi iddia etmekte cehaletin ayri bir getirisi.Bana bu kopek sahibini yiyor buyuyunce korkmuyormusun diyen o kadar cok insan oldu ki.Normalde insanlari asla rencide etmem kesinlikle kirmam ama artik bu bos bogaz okumadan arastirmadan gormeden sadece duyduguna koru korune inananlara dayanamayip dalga geciyorum bende.Eskiden vicdan yapardim insan kirinca simdi umursamiyorum yakinda seni yer tersine gelirsen dikkat et falan.Benim kopegime 2 kere tasmasiz gezen 80kg ustu ayni kafkas cobani saldirdi ama millete sorsan bizimki vahsi :) bunlari dovusturenlere o kadar cok soyleyecek lafim var ki ama boslarla muhattap olmamayi yeni hayat felsefesi edindim soylemeyecegim birsey.

!KO
24-07-2012, 19:00
pitbull besleyenlerın cogu apaçi tayfa neden pitbull kolay bulunabilir para vermeden sahip olma ne versen yer hastalık tuy sorunu yok diye :) benım rottweilerım var aylık 500 600 sırf ona gidiyo pitt besleyenlerın %70 i artan yemek verir :)

parka filan cıkarttıgımda bizdede pitbull var kapıstıralımmı diyenlere bigun dalıcama ama ne zaman

pitt aslında cok cok guzel bı ırktır rehabılıtasyon merkezlerınde bıle kullanıyorlar ufak cocuklar orasını burasını mıncıklıyo kopek vahşi değildir sahibi oçdur :)

Bayrampaşalı
24-07-2012, 19:03
pitbull besleyenlerın cogu apaçi tayfa neden pitbull kolay bulunabilir para vermeden sahip olma ne versen yer hastalık tuy sorunu yok diye :) benım rottweilerım var aylık 500 600 sırf ona gidiyo pitt besleyenlerın %70 i artan yemek verir :)

parka filan cıkarttıgımda bizdede pitbull var kapıstıralımmı diyenlere bigun dalıcama ama ne zaman

pitt aslında cok cok guzel bı ırktır rehabılıtasyon merkezlerınde bıle kullanıyorlar ufak cocuklar orasını burasını mıncıklıyo kopek vahşi değildir sahibi oçdur :)

sen benım gıbı beyaz bı pit besleyen gorde bak bakalım egzama nasıl oluyo gecen ay dunya para harcadım egzama olayına

pit beslemenın en kotu yanı bıdaha baska köpek besleme sansın olmuyo zevk vermıyolar :D

!KO
24-07-2012, 19:06
sen benım gıbı beyaz bı pit besleyen gorde bak bakalım egzama nasıl oluyo gecen ay dunya para harcadım egzama olayına

pit beslemenın en kotu yanı bıdaha baska köpek besleme sansın olmuyo zevk vermıyolar :D

pitt egzama olur zaten bea her kopek olur kanka :D ama sıkıntı surda yazın rotta az bişey tavuk ver butun tuylerını doker 2 gun ılgılenme bı bakmıssın tuyler yok sıkıntılı hayvanlar :)

pittde sıkıntı yok onu dıyorum anca tuy sorunu fılan olursa veterınere gider saglam hayvanlar :) kalça ççıkıgı diye bişey yok zaten kafadan :)

rottweiler diyorum pitde besledım gsdde rott babbaskaa :D

Bayrampaşalı
24-07-2012, 19:08
pitt egzama olur zaten bea her kopek olur kanka :D ama sıkıntı surda yazın rotta az bişey tavuk ver butun tuylerını doker 2 gun ılgılenme bı bakmıssın tuyler yok sıkıntılı hayvanlar :)

pittde sıkıntı yok onu dıyorum anca tuy sorunu fılan olursa veterınere gider saglam hayvanlar :) kalça ççıkıgı diye bişey yok zaten kafadan :)

rottweiler diyorum pitde besledım gsdde rott babbaskaa :D

onuda besledım merak etme beslemedıgım tek kaplan kaldı onuda alıcam ınsallah :D

pit oldumu gerisi yalan pit fanatiklerini toplatma bana şimdi :hahaha::hahaha:

!KO
24-07-2012, 19:10
onuda besledım merak etme beslemedıgım tek kaplan kaldı onuda alıcam ınsallah :D

pit oldumu gerisi yalan pit fanatiklerini toplatma bana şimdi :hahaha::hahaha:

kımse sevmeye gelmıyo be ahauah senınkı hariç normal pit diyorum ahah :D

gerci sevipte cinsi ne dıyınce rott diyorum kacıyolar canavar degılmı bunlar diye e demın sevdın ıste bıseymı yaptı hayvan milletde deli :D bide rodbaydır roffaytır diyenlere uyuzummm :D

umıt abılerın yanındakı bakkal degıldı dımı sızın knka gittim sordum ole bırı yok dedı adam :D

Zero
24-07-2012, 19:14

Benimkide beyaz hemde bembeyaz herkes cok iri(kisin40kilo) ve bembeyaz oldugu icn dogo zannediyor hatta bana bu dogo veya kirma bu hayvan diye iddia edenler var cok biliyorlarya kopegimin ana babasini babasinin seceresini :D o egzama icin royal canin in mamasi var cilt rahatsizliklarina karsi yazlik mama onu kullan adini unuttum simdi.Proplan denedim birkac sefer bir kac seferde hills ama hepsi tras kesinlikle royal caninden sasmayin tavsiyem.Hayvanin yuruyusu degisiyor inanilmaz enerjik oluyor :)

Edit:Pitbull besleyen baska kopekten zevk almaz bu kesin.Bu yuzden son kopeginiz olsun pitbull cinsi dahada inadindan illallah edip almayin kopek :D

senna
24-07-2012, 20:37
biraz önce kafesine koyduk, pit rot kırması var ilk defa bu ırk lardan köpeğe bakıyorum, ehueuh oyuncu sevdiriyor kendini şerefsiz:) sesimizi duysa zar zor çıkıp geliyor yuvasından :)

Bayrampaşalı
29-07-2012, 21:32
Kayıp köpek COFİ bulunmuş.. :)