PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AutoCon 2012 | Los Angeles 'BULUŞMASI'

onur200sx
24-07-2012, 20:20
9aE00S8hA-E

Quantum
24-07-2012, 20:37
şarkının ismini bilen var mı

CooLeqenD
24-07-2012, 20:44
Ya vallahi anlıyamıyorum, onlardan ne eksiğimiz var ? Tamam yollarımız düz değil biraz daha yüksek geziyoruz başka ? Ortam mı oda var, Olimpiyat stadı kocaman yer. Güvenlik mi ? E oda var kapıda duruyor. Araçlar mı ? Allaha şükür onlardan aşşağı kalıcak araçlarımız yok. BİZDE NEDEN BÖYLESİ OLMUYOR ? Niye sürekli sıfır çizen, yanlayan, el freni çeken, gazlayan kendini ilan etmeye çalışanlar oluyor onları çözemiyorum. Neyin kafasını yaşıyorlar. Bak dile geldim içimde ne varsa yazdım, yanlış anlaşılmayın soruyorum TechTurkey huzurunda bu sorularımı.

CooLeqenD
24-07-2012, 20:46

Buyur abi şarkı budur.
OwEY_X5nSy8

CagkaN
24-07-2012, 20:48

Skrillex - Breakin' a Sweat

SKRILLEX & THE DOORS - BREAKN' A SWEAT - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=nUA8OzQxGxE)

uqr
24-07-2012, 20:51
Ya vallahi anlıyamıyorum, onlardan ne eksiğimiz var ? Tamam yollarımız düz değil biraz daha yüksek geziyoruz başka ? Ortam mı oda var, Olimpiyat stadı kocaman yer. Güvenlik mi ? E oda var kapıda duruyor. Araçlar mı ? Allaha şükür onlardan aşşağı kalıcak araçlarımız yok. BİZDE NEDEN BÖYLESİ OLMUYOR ? Niye sürekli sıfır çizen, yanlayan, el freni çeken, gazlayan kendini ilan etmeye çalışanlar oluyor onları çözemiyorum. Neyin kafasını yaşıyorlar. Bak dile geldim içimde ne varsa yazdım, yanlış anlaşılmayın soruyorum TechTurkey huzurunda bu sorularımı.

Bence o dediklerinin hepsinde eksiğimiz var.

+ olarak biraz kalabalığı görünce sapıtan modifiyeli insanlar mevcut.(ve soyları da tükenecek gibi gözükmüyor. :) )

BLuEBoY
24-07-2012, 20:51

eğitim farkı, görmüş geçirmişlik farkı, ezikliklerin dışa vurulma ve birilerine bişeler ispatlanmaya çalışılması farkı vs. uzar gider...

festival tadında çokda güzel olmuş :)

turbo&quattro
24-07-2012, 20:55
Buraya gore siradan bir org. olmus.

Quantum
24-07-2012, 20:59
teşekkürler arkadaşlar :)

Canselmo
24-07-2012, 21:01
Adamlar bazı şeyleri bizden kat kat aşmış .

Falmor
24-07-2012, 21:18
O hareketleri yapan arkadaşları organizasyonlardan dışlamalı ve hiçbir koşulda hiçbir organizasyona dahil etmeyerek ilerde bu tavrı sergileyebilecek arkadaşları ve şakşakçılarınıda uyarmalıyız.

EMRE KAAN
24-07-2012, 22:32
bide ucuz abi herşey orda araba buranın en kötü yarısı bide oyarısa kadar arabaya harcasan zaten böyle şeyler çıkıyo ortaya bence eksiğimiz yokda fazlamız var oda vergi

alfonso4474
24-07-2012, 22:57
adamların bızımkı gıbı modefıye garajları yok her parça rahatlıkla bulunuyo bız gıbı ebaydan sıparıs etcekte ugrascak derdı yok araçların uzerınde jantların cogu tr de yk zaten ordan bı fark var gelişmişlik flan derken sonuç böle oluyo işte:) bizimde olur bigun umarım böle toplantılarımız

erhanarici18
24-07-2012, 23:02

haklısın vallahi
ben binmeye kıyamazken bunlar nasıl davranyo araçlara

RSX
24-07-2012, 23:11
Olur mu canım bizim E30larımız var eşi benzeri olmayan kendilerini göstermeleri lazım yan vermeleri lazım olur mu hiç yan vermeden ......

JDM_5
24-07-2012, 23:11
bizde her şey yapılırda bunun gibi buluşmalar olmaz hemen millet birbirine atar gider apar egzoz seslerinden ekipler sürüyle gelir...

Seven7
24-07-2012, 23:20

Bizde böyle bir organizasyon olsa max 1 saat sürer. Gerisi hadi şuna saplayayım, buna sapladım muhabbeti.

CooLeqenD
25-07-2012, 00:18
Ya tamam elbet sağlıklı düzenli bir organizasyonda kimse bir şeyler yapmaz her halde ? Ne biliyim aklıma en son düzenlenen VAG Buluşması ve JDM Istanbul mu başkasınımı ne bir organizasyon düzenledi kapalı bir yerde orda böyle şeyler oldumu bilmiyorum ama onun gibi şekilde bir çok şekilde toplanılıp yapılır. Olimpiyat stadı bunun için biçilmiş kaftan benim görüşüm. Yanlama yeri var otopark yeri var. Millet yanlamak mı istiyor 5-10TL ile girerler yanlarlar hem araçlarını tanıtırlar hem milletin malına canına kast etmeden rahatlarlar böyle organizasyonlar yapılsa kimse birbirinin malına kast etmemiş olur hemde kendi şahsi fikrim olarak :icon_tup:

goldbergbrk
25-07-2012, 01:36
şahinciler apaçi e30cular ve cahillik yobazlık ben en iyiyim duygusu olduğu sürece boyle toplantı olmaz çok zor. kızlar oynucak dans edicek dj eşliğinde o bikinili kızlar olcak türkiyede emin ol oraganizasyonda kavga çıkar nüfus patlaması yaşanır . görmüşlük aşmış olmayla alakalı herşey avrupada adamlar rahat videodada belli oluyor . bunun çözümü her araç değil seçilmişlerin olduğu bir organizasyon olursa ozman birşeyler çıkabilir türkiyede.

kickbuttowski
25-07-2012, 01:42
Bir jurinin seçilip içeri alınacak arabalarında elenmesi gerekir bence.. hatta oylamada kapalı yapılır kimse darılıp gücenmez

Taha Fedai
25-07-2012, 01:45
Kayseride olmustu drift parti bundanda guzeldi..Tek eksigimiz ordaki kizlar :)

CooLeqenD
25-07-2012, 03:01
Ya yemişim kızları :) Bizim kızlarımız böyle olamazlar zaten ülke daha o yapıya sahip değil frikik verdiklerinde dahi kendisini kaybeden insanlar olduğu sürece o olmaz, ben sadece organizasyon olarak söyledim. Ya çünkü ülkemizde aşırı derecede kabiliyetli ustalarımız mevcut gerek motor gerek gösteriş gerek duruş gerek boyası vb şeylerle kendilerini kanıtlamış CNR Tuning Show' da bittiğine göre böyle büyük çaplı org olsa CNR' a bile gerek kalmaz çıkılır oraya iş biter.. Bence buğra abi gibi bu işleri organize edebilen abilerimiz bu işin başında olurlarsa hiç bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. 0 çizen yanlayan vb durumda güvenlikle hemen bölgeden çıkartılınır sıkıntı çözülür :)

akbaba78
25-07-2012, 06:33
bizde olmaz arkadaslar daha o kapidan girmeden 4-5 tane ceza yersin gidene kadar..Sonrada arabalari trafige cekerler orda bulusursunuz:o

onur200sx
25-07-2012, 13:41
Keyifle izleyin diye koydum gene bizde niye yapılamıyor tartışmasına dönmüş video :D Bu tarz organizasyonlar bizde de yapılır ama nasıl yapılır.Profesyonel organizetörler tarafından profesyonel organizasyonlar düzenlenirse yapılır.Herkes için geçerli olan şartlar ve kurallar altında yapılır.

fatihcakin
25-07-2012, 17:54
Kayseride olmustu drift parti bundanda guzeldi..Tek eksigimiz ordaki kizlar :)

Konudaki yorumlarda ondan yakınıyor ya kardeşim bide dirft parti diyosun :S

arabasızadam
25-07-2012, 19:11
Yanlış zamandamı yoksa yanlış zaman dilimindemi doğdum bilemedim .

MERTECE54
27-07-2012, 17:42

kardes senın sorunun cevabını verıyorum medeniyetten yoksun bir ulkede yasıyoruz herseyın 1.sebebi bu

Sayk0
30-07-2012, 04:40

ne güzel anlatmışsın hocam :)

bizim milletimiz fazla egolu ..
kendini kanıtlamak için en güzel ortamın bile içine s.çabilir , sırf egoları tatmin olsun diye ki canlı şahitleri buluşmalarda meydana cıkıyor .)

percussionali
31-07-2012, 02:03
arkdaş nasıl bir orttamdır ya araçlar hatunlar müzik fenalarda

Emre İlbi
31-07-2012, 13:22
bir kardeşimiz eksiğimiz ne? diye sormuş ya,

bizim eksiğimiz çok fazla, saymakla bitiremeyiz,
neresinden tutarsak tutalım elimizde kalır,

adam GT-R 35i modlamış, önünü-arkasını değiştirmiş,
Ferrari basmış, büyük jant takmış,
Lambo basmış, büyük jant takmış,
911i basmış, büyük jant takmış, vs vs vs...

biz bırakın süper sporları modlamayı, daha bindiğimiz arabaları bile onlar gibi modifiye edemiyoruz,

peki sebepleri neler??

biz vergi ülkesiyiz, bizde üretim yok, hep tüketim,
ülkemizde yerli süspansiyon sistemleri yapılıyor,
onlara biz bile destek olmuyoruz, neden peki??

marka değilmiş, pehhhhh
marka olan ürün nasıl marka olmuş, uzaydan mı gelmiş??

200hp üstü araçlar için yerli süspansiyon tehlikeli diyelim,
peki diğerleri neden tercih etmiyor?
belki bu işi yapan adam talep çok fazla olunca,
dahada iyi yapmaya başlayacak, neden şans tanımıyoruzda direk eleştiriyoruz??

çok daha fazlasını yazabilirim, ancak özetle;

bizler ön yargılarımıza kurban oluyoruz, bizde çekememezlik var,
yapılan bir işe saygı duymama var,
ne zaman bu durumdan kurtulabilirsek,
ve üretim yapmaya başlayabilirsek,

işte o zaman onlardan daha iyisini yaparız :icon_tup:

dahan
31-07-2012, 13:56
burda o kızlar olsa bir grup apaçi çekirdek alıp karşısına geçip kızları keser ..onlar bizden önde,,,burda ferrariye porceye vs binen adam kendini bişey sanıyor yani bi görmemişlik var kendince haklı bizde lüks arabalara binsek o modda oluruz,,,birazada ülkesel bi durum.,,,zengin bi ülke degiliz,,,,ben böyle yapmacık buluşmaları sevmiyorum herşey dogal olacak onuda yapıyoruz da içinede biraz eglence katsak çok güzel olur

TigeR
31-07-2012, 14:23
video çok güzel olmuş gerçekten ama türkiyede neden olmuyor sorusuna verecek cevap yook :)