PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : logitech g27 alacağım kullananlar memnun mu ?

ahmetoztekin
27-07-2012, 04:19
İyi günler dilerim herkese başlıktada belirttiğim gibi logitech g27 almayı düşünüyorum, kullanan varsa bana bir kaç bilgi verebilir mi ben ps3 gran turismoda oynamak için alcam simdiden teşekkürler :)

Seven7
27-07-2012, 04:29
Çoğu kişinin bir anlık hevesle, youtube üzerindeki videoların gazına gelip gözünü karartıp aldığı, sonra hevesinin geçip bir köşeye kaldırdığı direksiyon setlerinin babalarından bir ürün.

R_Kaptan
27-07-2012, 05:14
İyi günler dilerim herkese başlıktada belirttiğim gibi logitech g27 almayı düşünüyorum, kullanan varsa bana bir kaç bilgi verebilir mi ben ps3 gran turismoda oynamak için alcam simdiden teşekkürler :)

bendede g25 var almanı tavsiye ederim harika bir ürün ayrıca en kalitelisi.

ahmetoztekin
27-07-2012, 05:32
İlk hevesti ama hep iyi yorum aldım ürün hakkında yani sonuçta yüksek miktarda para vercem ürünü kullanırım :)

ahmetoztekin
27-07-2012, 05:34

Teşekkürler:) bide gran turismo için önereceğiz bir ayar var mı ? :)

CanberkD
27-07-2012, 05:46

FANATEC (http://www.fanatec.de) adresine bakmanıza tavsiye ederim, aralarında dağlar kadar fark var kalite olsun ffb tepkileri olsun...

g25-27 de başlangıc için idealdir işinizi görür eğlenirsiniz ama fanatec bu işin ayrı bir boyutu :)

ahmetoztekin
27-07-2012, 06:01
FANATEC (http://www.fanatec.de) adresine bakmanıza tavsiye ederim, aralarında dağlar kadar fark var kalite olsun ffb tepkileri olsun...

g25-27 de başlangıc için idealdir işinizi görür eğlenirsiniz ama fanatec bu işin ayrı bir boyutu :)

Fanatec ayrı bir ürün çok kaliteli ama ben şimdilik g27 ile yetinmeliyim :)

R_Kaptan
27-07-2012, 06:13

amaç eğlence ewet Fanetec te güzeldir:icon_tup:

R_Kaptan
27-07-2012, 06:15
Teşekkürler:) bide gran turismo için önereceğiz bir ayar var mı ? :)

walla ayarlar kısmını inan unuttum ps3'ü oğlum bozdu bayadır kızdım yenide almıyorum uzun zaman oldu oynamayalı oyun ayarlarından istediğin şekildi tcs vs. direksiyon tepkısı ayarlayabilirsin..

ahmetoztekin
27-07-2012, 06:20
walla ayarlar kısmını inan unuttum ps3'ü oğlum bozdu bayadır kızdım yenide almıyorum uzun zaman oldu oynamayalı oyun ayarlarından istediğin şekildi tcs vs. direksiyon tepkısı ayarlayabilirsin..

Ps3 nuz için üzüldüm umarım yenisini alırsınız,Ps3 almayı düşünürseniz bilgim olsun:)
Hersey için teşekkürler :icon_tup:

R_Kaptan
27-07-2012, 06:30
Ps3 nuz için üzüldüm umarım yenisini alırsınız,Ps3 almayı düşünürseniz bilgim olsun:)
Hersey için teşekkürler :icon_tup:

rica ederim yardımcı olabildiysek ps3 alıcaz ileride başka türlü olmuyor sizinle temasa gecerim.

asot
27-07-2012, 09:10
g25 zaten başarılıydı, g27 bunun "oyun" olmaktan bir adım dahaya öteye gitmiş hali ama bildiğim kadarıyla çok çok kısıtlı sayıda oyun ile uyumlu..

atituti
27-07-2012, 09:20
bence o kadar para verilmez , sıkılıp bi köşeye atacaksın zaten :)

sasuuke
27-07-2012, 09:52
xbox alırsam diye forza ile uyumlu bir direksiyon seti almanızı tavsiye ederim

zetto
27-07-2012, 10:13

ilk defa duydum ama adamlar aşmış olayı artık

zetto
27-07-2012, 10:17
bu g27 hem pc hem ps3 ile uyumlu mu. bana bu gerekiyo. bende niyetliyim almaya. hatta net uzerinden bir kac yere baktım penta bilgisayar vatan bilgisayar bilumum teknoloji siteleri ama en uygun fiyatı d&n da buldum.
yanlız d n r da pc ıcın uyumludur dıye yazmakta. yani ps3 ıle ılgılı bır ıbare yok o yuzden bıraz kafa karısıklıgı oldu. net bılgı verebılecek varmı ?

ahmetoztekin
27-07-2012, 10:36
bu g27 hem pc hem ps3 ile uyumlu mu. bana bu gerekiyo. bende niyetliyim almaya. hatta net uzerinden bir kac yere baktım penta bilgisayar vatan bilgisayar bilumum teknoloji siteleri ama en uygun fiyatı d&n da buldum.
yanlız d n r da pc ıcın uyumludur dıye yazmakta. yani ps3 ıle ılgılı bır ıbare yok o yuzden bıraz kafa karısıklıgı oldu. net bılgı verebılecek varmı ?

Ben ürünü araştırdım bir kaç ay ps3 tede uyumlu.
Ps3 te genelde Gran Turismo, Dirt 3
Pc rFactor, Race On, GTR 2, GTR evolution, Live for Speed, German Truck, Euro Truck, Scania Truck
ama debriyaj desteği hepsinde yok
Herkesin ürün hakkında yorumu farklı tabi ben tek bir oyun için alcam. Ama siz yarış oyunlarına fazla merakınız yoksa gereksiz bir ürün.
Ben Konya'da teknosadan ve vatandan baktım vatanda 970 tl gibi bur fiyatı
Teknosada 940 tldi.
Ben yurtdışından alıyorum ürünü 720 tl ye geliyor inşallah bugun elimde olcak :)

ahmetoztekin
27-07-2012, 10:38
g25 zaten başarılıydı, g27 bunun "oyun" olmaktan bir adım dahaya öteye gitmiş hali ama bildiğim kadarıyla çok çok kısıtlı sayıda oyun ile uyumlu..

G25 almayı düşündüm ilk arasında pek fark yok tek dikkat çeken fark ses farkı ( direksiyon dan ve vitesten çıkan ses) o sesten kaynaklı G27 yi tercih ettim

ahmetoztekin
27-07-2012, 10:40
bence o kadar para verilmez , sıkılıp bi köşeye atacaksın zaten :)

Videoları izledikce hiç öyle bir köşeye atamayacakmışım gibi gelmiyor :D

ahmetoztekin
27-07-2012, 10:54
Gran Turismo 5 Nurburgring in S2000 w/ Custom Cockpit [GT5] - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Z8EUqLtOwKM)

ahmetoztekin
27-07-2012, 10:56
german truck com logitech g27 parte 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=IftkHlUz8YQ)

zetto
27-07-2012, 11:28
ben simdilik pc uzerinde kullanıcam german truck da. nedenı yenı 1840 cekıcı aldık bıraz alıstırma yapmam lazım. 3D pro joistk le takılıyorum ama tabi biyere kadar. ps3 te zaten sıkıntı yok. ama arastırdıgım baska bısey var. german truck ps3 te varmı cıktımı cıkmadı mı onu bılmıyorum.

ahmetoztekin
27-07-2012, 12:03
ben simdilik pc uzerinde kullanıcam german truck da. nedenı yenı 1840 cekıcı aldık bıraz alıstırma yapmam lazım. 3D pro joistk le takılıyorum ama tabi biyere kadar. ps3 te zaten sıkıntı yok. ama arastırdıgım baska bısey var. german truck ps3 te varmı cıktımı cıkmadı mı onu bılmıyorum.

Ps3 için German truck çıkmadı.
Ağustos ayının sonunda Euro Truck 2 çıkacak yine Pc için

matthardy
27-07-2012, 13:09
ps3 gt5 g27 kombinasyonu ile xbox forza fanatec kombinasyonunuda denedim.

Görüşlerim ;

1.Fanatec evet güzel kaliteli fakat bence direksiyon beş para etmez.Bir kere direksiyonuna oturunca kendini yarışcıdan ziyede sahilde 1Milyon€luk araçla gezen biri gibi hissettiriyor.

2.Bunu kesinlikle söylerimki tepkisi g27den daha geç,vites rezalet plastik bir biblo gibi.

3.Fiyatı g27'in 2 katı.

4.GT5 zaten dünyanın tartışılmaz en iyi yarış oyunudur.

5.Forzada modifiye evet gerçekten başarılı(gt5e nazaran),swap olsun body kit olsun.Ayrıca forzanın araç zarar görüntüleri daha iyi.

Buda benim yaptım playseatim ;

http://www.techturkey.com/forum/do-it-yourself-diy/116754-playseat-yapim-denememiz.html

Evet bir köşe yattığı zamanlarda oluyor fakat bence araba yarışı tutkusu olanların kesinlikle bir köşedede dahi olsa durması gereken bir alet.

iz_sport
27-07-2012, 16:18
ostum ilk başlarda ok zevk verii ama daha sonradan sıkılıyorsun :) bn arabanın koltuğunu bile sökmüştüm :D şimdi bir köşde duruyor set :D

halilcan9455
27-07-2012, 16:23
wd1EsN3-uG0
şöyle bir playseat olsa kimse sıkılmaz :D

ahmetoztekin
27-07-2012, 18:24
ostum ilk başlarda ok zevk verii ama daha sonradan sıkılıyorsun :) bn arabanın koltuğunu bile sökmüştüm :D şimdi bir köşde duruyor set :D

Ürün suan elimde kurulumunu yaptım beni baya etkiledi ya :D deri eldiven aldım derisi bozulmasın diye :D

EM-RE
27-07-2012, 18:58
İhtiyaci olan varsa elimde g25 playseat var
Yeni eve gectim koyucak bir yer bulamadim,jsv yaris koltuklu calismayan bir kismi yok.isteyen olursa pm atabilir