PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EGVTEC&Saxo VTS

BAR22
30-07-2012, 02:27
EGVTEC Specler:
b16b piston
PPR üst kapak port polish
4,785
Crower Stage2 egzantrik(timing yapılmadı)
F-H-E
Hondata S300 (mapped by Güneş G.)
Powered by PPR Motorsports&İbrahim Kısa

Aracımın motor kulağı kopuk zaten vites atışlarımda araba duruyo gibi oluyor izlerken anlarsınız...birde radyatör kapağım bozulmuş sürekli su atıyor.Devir saatim çalışmadığı için ya erken vites atıyorum yada kesiciye kalıyorum
Normalde denemeye çıkmıcaktım çünkü timing yapılmadı Güneş geçici olarak kısık bir ayar yaptı.
Dün arabayla ilgili çok sorun yaşadım denemeyede çıkmıcaktım ama hem çok canım istedi hemde Ali arkadaşım rica etti çıkıp dostça denedik...:icon_tup:

Elinde başka video çeken varsa link atsın buraya ekliyim.

Sarı Saxo Sahibi speclerini yazar benim bilgim yok...

NOT: İki araçtada NOS YOKTUR.

MOV_0168.mp4 eg vtec anelka - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=UKRU9cL7LOk&feature=plcp)

MOV_0168.mp4 eg vtec anelka - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=UKRU9cL7LOk&feature=plcp)

APO
30-07-2012, 02:33
maşallah mert...sorunlar halledildikten sonra daha iyi olur inşallah...

mami_makinen
30-07-2012, 02:35
Mert masallah kardesim .. Denedigin aracta sıkı bi aractir kendi speclerinde hic gecilmedi ..

BAR22
30-07-2012, 02:38
maşallah mert...sorunlar halledildikten sonra daha iyi olur inşallah...

bu ara bi cenabetlik var abi..timing yaptırmak için çıktım direksiyon pompası ve şarj dinamo kayışı koptu cumartesi akşam 8de...zar zor açık yer bulup kayışları yeniledik timing kaldı..sonra yolda bi sıktım vitesi biraz sert atmışım arka kulak koptu...sonra yine yolda giderken kaputun havalandırma deliklerinden cama su gelmeye başladı bi baktım radyator kapağının içi paramparça olmuş ordan su atıyo :D
ama yinede motoru vura vura yürüdük abi...zaten dün rollinge çıkmasaydım biyerim şişicekti :D

BAR22
30-07-2012, 02:40
Mert masallah kardesim .. Denedigin aracta sıkı bi aractir kendi speclerinde hic gecilmedi ..

Saol abim...REG'e hazırlanıyoruz ufak tefek eksikler kaldı...sonra sizle sabaha kadar oraya buraya sıkıcam başkada kimseyle denemicem çok kavga gürültü oluyo millet nos falan basıyo...

APO
30-07-2012, 02:44
bu ara bi cenabetlik var abi..timing yaptırmak için çıktım direksiyon pompası ve şarj dinamo kayışı koptu cumartesi akşam 8de...zar zor açık yer bulup kayışları yeniledik timing kaldı..sonra yolda bi sıktım vitesi biraz sert atmışım arka kulak koptu...sonra yine yolda giderken kaputun havalandırma deliklerinden cama su gelmeye başladı bi baktım radyator kapağının içi paramparça olmuş ordan su atıyo :D
ama yinede motoru vura vura yürüdük abi...zaten dün rollinge çıkmasaydım biyerim şişicekti :D

biliyorum senin o arıza durumunu :D artık çıkmıyorum diyipte her hafta sıkıyodun...;) neyse vardır bir hayır..düzeltilmeyecek şeyler değil ufak tefek şeyler...

BAR22
30-07-2012, 02:46
biliyorum senin o arıza durumunu :D artık çıkmıyorum diyipte her hafta sıkıyodun...;) neyse vardır bir hayır..düzeltilmeyecek şeyler değil ufak tefek şeyler...

valla dünde çıkmıcaktım ama çok canım çekti...her vites atışımda motor vurdu yinede bırakmadım :D rolanti motorum darbelerden dolayı parçalanıp gitmiş zaten çalışmıyodu :D
bi gece çıkalım abi senle çok zevkli oluyo sorunsuz sıkıntısız...

y.güner
30-07-2012, 02:51
maşallh bu kadar sorunla böle gidiyosa sıkıntılar giderildiğinde düşünemiyorum açıkcası sarı saxoda arkadaşımzın arabası kendi speclerinde bi çok arabayı üzmüştü zamanında hep bana hondaları kötülerdi şimdi bi hondaya geçilmesi üzdü beni :D

ibratice
30-07-2012, 02:55
sana yazıklar olsun oraya yazdığın bütün spekleri ben ellerimle topladım ulan kaanı bile benden öne yazmışın beni en sona yazık elbet patlar gene makaran .

BAR22
30-07-2012, 02:56
maşallh bu kadar sorunla böle gidiyosa sıkıntılar giderildiğinde düşünemiyorum açıkcası sarı saxoda arkadaşımzın arabası kendi speclerinde bi çok arabayı üzmüştü zamanında hep bana hondaları kötülerdi şimdi bi hondaya geçilmesi üzdü beni :D

Honda iyidir candır...
Allah Sohiciro Honda ve Taico Fujisawa amcalardan razı olsun...tuttukları altın olsunki EG kasayı üretmişler :D

ramo35
30-07-2012, 02:58
neden erken bırakıyor saxo acaba daha 170 civarlarında sanırım.bu arada bildiğim kadarı ile eg de kadran calışmadan vites atılıyor gecen konusu oldu

BAR22
30-07-2012, 03:00
sana yazıklar olsun oraya yazdığın bütün spekleri ben ellerimle topladım ulan kaanı bile benden öne yazmışın beni en sona yazık elbet patlar gene makaran .

zaten dün gece baya bişeyim patladı abi...Kaan bile arabasını sana yaptırıyo bırak o önde olsun assolistler en son çıkar abi...

Senin eline koluna sağlık abi 10 numara topladın arabamı...hatta kilbitör kapağımıda y-56 sarıya çok güzel boyadın :D

BAR22
30-07-2012, 03:02
neden erken bırakıyor saxo acaba daha 170 civarlarında sanırım.bu arada bildiğim kadarı ile eg de kadran calışmadan vites atılıyor gecen konusu oldu

oda bişeymi hararet ve benzin göstergesine fenerle ışık tutarak bakıyorum :D

saxo 190'da bitiyor sanırım şanzumanından dolayı ama ben önde olmama rağmen 190 görmedim hiç....

y.güner
30-07-2012, 03:02
Honda iyidir candır...
Allah Sohiciro Honda ve Taico Fujisawa amcalardan razı olsun...tuttukları altın olsunki EG kasayı üretmişler :D

onları nerde görsem 5 den 2 ye çekmeden yapamıyoruz zaten :D ellerine emeklerine sağlık

Selcuk_RoL
30-07-2012, 03:11
Vay kankama bak be massallah ali kardesiminde arabasi hizlidir hee demekki bu araba yuruyo lan:) yoksa nosmu bastin dogru soyle:):):) iki aracada massallah harbi eksikler bitince can yakicaga benziyor

Peki bu araba nie bu kadar hizli gitti fatkindamisin? Gece orda direksiyon koltuguna bi oturdum viteslere baktim demekki araba aliskanlik kazandi :D

BAR22
30-07-2012, 03:16
Vay kankama bak be massallah ali kardesiminde arabasi hizlidir hee demekki bu araba yuruyo lan:) yoksa nosmu bastin dogru soyle:):):) iki aracada massallah harbi eksikler bitince can yakicaga benziyor

Peki bu araba nie bu kadar hizli gitti fatkindamisin? Gece orda direksiyon koltuguna bi oturdum viteslere baktim demekki araba aliskanlik kazandi :D

benim hiç gizli nos bağlayacak bi ustam olmadıki...olsa çook fena basarım NG'yle arama ilçe sokar motoru kırarım öyle basarım yani...

gece hayran hayran arabamı incelediğini farkettim kanka viteslerede hayran oldun biliyorum :D

Selcuk_RoL
30-07-2012, 03:26
benim hiç gizli nos bağlayacak bi ustam olmadıki...olsa çook fena basarım NG'yle arama ilçe sokar motoru kırarım öyle basarım yani...

gece hayran hayran arabamı incelediğini farkettim kanka viteslerede hayran oldun biliyorum :D

Kanka allah nazardan saklasin makinanin massallahi var durusu gidisi ici herseyi ile 10 numara kazasiz belasiz hizli hizli roll dileklerimle :)

src106
30-07-2012, 10:53
eg kocaman maşallah ........

Dou
30-07-2012, 10:57
Kanka maşallah

Beni stepne havuzuna oturtursan araban hızlanır :hehe: anladın sen

tunceR
30-07-2012, 10:58
Maşallah araçlara. Egvtec iyi yürümüş dicemde saxonun specleri belli değil.. Filtre,egsoz,chip değildir heralde :)

Alper_
30-07-2012, 10:59
iki araca da maşallah..eg antalya da olmalı :D

dc_crx
30-07-2012, 11:07
Masallah abı aracına gecılecegımı bılsemde senlek denemek eglencelı olur :) :)
Edıt: Nos basmıyorum.. :P

mtcvtc
30-07-2012, 11:21
kanka yavaş yavaş sahnelere çıkıyosun inşallah şu eksiklerin biter dahada hızlanırsın tabiki benimkilerde vtecler çıksın sahneye artık;)

peugeotefe
30-07-2012, 11:47
Maşallah araçlara saxo güzel giden bir araç kendi speclerinde hiç geçildiğini görmedim hiçte geçemedim.
specleri 13-59 kısa portpolish chip filte eksoz

İBRAHİM_MEY_GTİ
30-07-2012, 12:07
maşşlah mert maşallah :D:D az sabret seni üzücemm:D:D

otobanda caddy le bile al 2 ye diyorum her türlü atar yapıyom sana ehuheuh:D:D

orhan_guney
30-07-2012, 12:20
iki aracada maşallah güzel gidiyorlar. eksikler tamamlanınca daha iyi olacaktır inşallah.

E0041
30-07-2012, 12:23
maşallah koşmuş araç eksikleri giderilince inş. istediğinizden çok daha iyisi olur tbrk.ler araçlara

BoraRS
30-07-2012, 12:27
Masallah kardesim. NOS basmana ragmen iyi yurumussun :D

-HAKTAN-
30-07-2012, 12:28
Nossus denemeye olurmu yaw mert kesin inceden inceden tıslamıştır:hahaha:
Maaşallah kanka seviyoruz eg'yi :D

kerimvtec
30-07-2012, 12:32
cumartesi günü AYIŞIĞINDA okuyup üfledim ben onu :D maşallah mert abi allah nazarlardan korusun :) helal beygir NOS suz :D:D:D

BAR22
30-07-2012, 12:47
eg kocaman maşallah ........

Teşekkürler..

Kanka maşallah

Beni stepne havuzuna oturtursan araban hızlanır :hehe: anladın sen

olum araban çıkmış hayırlı olsun..seni camcar aracı yapıcam haberin olsun bütün gece benim videomu çekiceksin şu işler bitince...

Maşallah araçlara. Egvtec iyi yürümüş dicemde saxonun specleri belli değil.. Filtre,egsoz,chip değildir heralde :)

filtre egsoz chipliyle yürümem zaten...egvtec ısınma turlarında çok daha gideri var ayar kısık timing yok ama yinede tatmin etti beni bu haliyle...

iki araca da maşallah..eg antalya da olmalı :D

senin gibi geçme geçilme sıkıntısı olmayan biriyle ortada biyerde buluşup denerim sabaha kadar:icon_tup:

Masallah abı aracına gecılecegımı bılsemde senlek denemek eglencelı olur :) :)
Edıt: Nos basmıyorum.. :P

ben nossuz yürüyemiyorum ama haberin olsun kardeşim :D

kanka yavaş yavaş sahnelere çıkıyosun inşallah şu eksiklerin biter dahada hızlanırsın tabiki benimkilerde vtecler çıksın sahneye artık;)

kanka şu cenabetlikleri atlatırsam çok güzel olucak...şu halde bile tatmin etti beni...
senin en dolu vtecinide bekliyorum sabırsızlıkla..çok can yakıcak UE vtec eski günlerdeki gibi...

Maşallah araçlara saxo güzel giden bir araç kendi speclerinde hiç geçildiğini görmedim hiçte geçemedim.
specleri 13-59 kısa portpolish chip filte eksoz

saxoda kendi speclerine göre iyi yürüyo maşallah...

maşşlah mert maşallah :D:D az sabret seni üzücemm:D:D

otobanda caddy le bile al 2 ye diyorum her türlü atar yapıyom sana ehuheuh:D:D

valla kanka aramızda deneme olursa iki arabada yan yana gelir kaputlar açılır söylenenlerin dışında bi madde varmı kontrol edilir sıkıntı yoksa çıkılır...yoksa senle denemem ue 106 olayı sonrası...

iki aracada maşallah güzel gidiyorlar. eksikler tamamlanınca daha iyi olacaktır inşallah.

eyvallah orhancım...senin arabanda yükleniyo sanıyorum istediğin gibi olur inşallah..

maşallah koşmuş araç eksikleri giderilince inş. istediğinizden çok daha iyisi olur tbrk.ler araçlara

sen aynı specleri yaptın biliyosun daha çok gideri var...bana özelden telefonunu yollarmısın timing yapılırken birşey danışıcam sana..

Masallah kardesim. NOS basmana ragmen iyi yurumussun :D

abi nos bastın falan diyerek bana 1 milyarın lafını yapma :D s2000'i ben geçmiyim diye sattığınıda itiraf et :D

Nossus denemeye olurmu yaw mert kesin inceden inceden tıslamıştır:hahaha:
Maaşallah kanka seviyoruz eg'yi :D

canımız ciğerimiz o bizim kanka...ama noslu bk'da geçen gece krallığını ilan etti onuda seviyoruz nosuda :D

sword
30-07-2012, 13:22
maşallah ama o specler senın dengın değil hedefı buyuk tut ayarından sonra:)

BAR22
30-07-2012, 13:24
maşallah ama o specler senın dengın değil hedefı buyuk tut ayarından sonra:)

abi dün hem canım istedi hemde aracın sahibi rica etti ondan çıktım...işler bitince hedef reg 106...

İBRAHİM_MEY_GTİ
30-07-2012, 13:26
valla kanka aramızda deneme olursa iki arabada yan yana gelir kaputlar açılır söylenenlerin dışında bi madde varmı kontrol edilir sıkıntı yoksa çıkılır...yoksa senle denemem ue 106 olayı sonrası...

mert kanka bi kere nos olayı oldu diye btn arAclarda olucak dye bi kaide yok kanka hee eger banada güven yoksa sorun değil kanka araclar yanayana gelir kaputlar acılır bakılır sonra cıkılır denenir . bende yanlış olmaz mert ;)

BAR22
30-07-2012, 13:30
mert kanka bi kere nos olayı oldu diye btn arAclarda olucak dye bi kaide yok kanka hee eger banada güven yoksa sorun değil kanka araclar yanayana gelir kaputlar acılır bakılır sonra cıkılır denenir . bende yanlış olmaz mert ;)

bakarız kanka sen arabanı bi bitir bende eksiklerimi tamamliyimde konuşuruz...

sword
30-07-2012, 13:31
abi dün hem canım istedi hemde aracın sahibi rica etti ondan çıktım...işler bitince hedef reg 106...

zevklı olur .. sende 16 mı vardı tavsıyem 50/15 lastık

İBRAHİM_MEY_GTİ
30-07-2012, 13:33
bakarız kanka sen arabanı bi bitir bende eksiklerimi tamamliyimde konuşuruz...

tamam kanka eyw çıkar deneriz:icon_tup:

Dou
30-07-2012, 13:33
olum araban çıkmış hayırlı olsun..seni camcar aracı yapıcam haberin olsun bütün gece benim videomu çekiceksin şu işler bitince...

Sağolasın valla şu an rodajda n/a takılıyoruz iş güçten pek ilgilenemiyorum eylül ayı gibi üflerim bir aksilik olmassa

Her zaman kankaaa :D

Ö.öztüRk
30-07-2012, 13:34
sesler çok iyi maşallah 2 aracada;)

BAR22
30-07-2012, 13:38
zevklı olur .. sende 16 mı vardı tavsıyem 50/15 lastık

takıcam abi 16'lar şimdilik üstünde rollingte değiştiricem önleri...

Sağolasın valla şu an rodajda n/a takılıyoruz iş güçten pek ilgilenemiyorum eylül ayı gibi üflerim bir aksilik olmassa

Her zaman kankaaa :D

üflede biraz tork hissedelim...devir dönmekten torkun ne olduğunu unuttuk :D

haaa bide rodajdayken deneyelimmi 60-210 :D

sesler çok iyi maşallah 2 aracada;)

Eyvallah saolasın..

Dou
30-07-2012, 13:40
Uyar kanka hayvanın ciğeri açılır hemde :D

Ama iddiam yok short ram filtre, stock egzoz, 10 sıkıştırma, ağır kol, uzun şanzıman, fn2 koltuklarla pek şansım yok :D :D

BAR22
30-07-2012, 13:57
Uyar kanka hayvanın ciğeri açılır hemde :D

Ama iddiam yok short ram filtre, stock egzoz, 10 sıkıştırma, ağır kol, uzun şanzıman, fn2 koltuklarla pek şansım yok :D :D

yaa ben seni geçip gns'ye koydum diyim yeter bana :D seviyoruz gns'yi...:icon_tup:

Dou
30-07-2012, 13:58
Ayıpsın kanka hemen yarın çekelim video :D Senin canın sağolsun

BAR22
30-07-2012, 14:03
Ayıpsın kanka hemen yarın çekelim video :D Senin canın sağolsun

yok kanka motor kulağı yok :D

gece yarıştan sonra kaanla kaputu bi açtık rolanti motoru göğüse vurmuş sonra alttan çıkıp gitmiş...emmede delikle yürümüşüm :D

percussionali
30-07-2012, 17:42
massallah aracina cok guzel gidiyo aracinda malzemede va birakta gitsin dimi :)
bende sikinti yok senin araba cok gidiyo;)

specler

chip flitre egzoz kisa polish

percussionali
30-07-2012, 17:48
maþallh bu kadar sorunla böle gidiyosa sýkýntýlar giderildiðinde düþünemiyorum açýkcasý sarý saxoda arkadaþýmzýn arabasý kendi speclerinde bi çok arabayý üzmüþtü zamanýnda hep bana hondalarý kötülerdi þimdi bi hondaya geçilmesi üzdü beni :D

honda var honda
97 model bi vtc e 22 23 25 lira isterlerse hondacilar kimse hondaya laf atmaz bende honda kullandim
230 250 hp lik crx turbo sahibiydim gecmiste hondayi kauleyen yok ama o parada vermem hondalara

reddewill
30-07-2012, 18:56
maşallah hondaya çok iyi yürümüş:icon_tup:

ondertopcu
30-07-2012, 19:13
hondaya maşallah iyi yürümüş

BAR22
30-07-2012, 19:16
massallah aracina cok guzel gidiyo aracinda malzemede va birakta gitsin dimi :)
bende sikinti yok senin araba cok gidiyo;)

specler

chip flitre egzoz kisa polish

malzeme var ama eksikte var...o melzemelerin güç vermesi için timing ve yazılım yok avans kısık..

senin aracında güzel yürüyor ama Maşallah...

maşallah hondaya çok iyi yürümüş:icon_tup:

teşekkürler saxo'da iyi yürüdü speclerine göre...

y.güner
30-07-2012, 19:27
honda var honda
97 model bi vtc e 22 23 25 lira isterlerse hondacilar kimse hondaya laf atmaz bende honda kullandim
230 250 hp lik crx turbo sahibiydim gecmiste hondayi kauleyen yok ama o parada vermem hondalara

ben efeye söledim efenn saxo sandım da sennkiymiş heralde bu saxo cumartesi akşamı karşılaştık öle bi geyik geçmişti aramızdada ordan açıldı konu ;)

meh66
30-07-2012, 21:08
Kanka masallah cok daha iyi olacagina inaniyorum ufak tefek alsilikler olur vardir bi hayir masallah tekrardan

percussionali
30-07-2012, 21:19
ben efeye söledim efenn saxo sandým da sennkiymiþ heralde bu saxo cumartesi akþ**ý karþýlaþtýk öle bi geyik geçmiþti aramýzdada ordan açýldý konu ;)

eywallah kardesim

piyasada zp vts in nasil yurudugunu herkez cok iyi biliyo o yurumeye hondanin masallahi var cok guzel gidiyo yapan ustalarun eline saglik aeacin sahibide on numara insan
tesekkur ederim adamin arabasibeninm arabadan hizli tkrar msallah ayrietten

Bi1ReD
30-07-2012, 21:38
İki aracada maşallah. Yapılan işlemlere göre çok iyi gidiyor iki araçda. Allah kaza bela vermesin.

JDM VTİ
30-07-2012, 21:45
maşallah araçlara

chiefkadir
30-07-2012, 22:06
Maşallah Mert çok iyi olmuş Reg hedefinde iyiymiş :D

isyfuat
30-07-2012, 22:52
Hayırlı olsun mert ama sat artık arabayı

bycrm
30-07-2012, 23:17
Maşallah araçlara:icon_tup:

ufuck
31-07-2012, 00:20
MasAllah araclara :D percussionali
guneslide seni gordum gobekten donup geliodum kayboldun :D :D

BAR22
31-07-2012, 02:27
eywallah kardesim

piyasada zp vts in nasil yurudugunu herkez cok iyi biliyo o yurumeye hondanin masallahi var cok guzel gidiyo yapan ustalarun eline saglik aeacin sahibide on numara insan
tesekkur ederim adamin arabasibeninm arabadan hizli tkrar msallah ayrietten

Eyvallah kardeşim sende 10 numarasın...

Kanka masallah cok daha iyi olacagina inaniyorum ufak tefek alsilikler olur vardir bi hayir masallah tekrardan

eyvallah kankacım çok iyi olucak İnşallah hissettiriyo...
duydumki üflemeli bir motora geçmişsin kanka hayırlı olsun...

İki aracada maşallah. Yapılan işlemlere göre çok iyi gidiyor iki araçda. Allah kaza bela vermesin.

Amin cümlemize kazasız belasız...Teşekkürler

Maşallah Mert çok iyi olmuş Reg hedefinde iyiymiş :D

abi aslında çok abartı bi setupım yok sende eski hondacısın anlarsın...ama gerçekten beklediğimin üstünde olucak araba bunu hissettiriyo...daha alıcağımız 10-15 hp gibi bi rakam var tekere...REG ile yürümek için birazda hafifletmek lazım bakıcaz abi yakın yürüsekte tatmin eder beni...

Hayırlı olsun mert ama sat artık arabayı

kanka satıcam önce bi yürüyelim satıcam :D

Maşallah araçlara:icon_tup:

Saol Suat abi...
Seninde eline sağlık atmosferik 106 yapıp noslu arabalara tutunduruyosun çok taktir ettik:icon_tup:

MasAllah araclara :D percussionali
guneslide seni gordum gobekten donup geliodum kayboldun :D :D

Eyvallah saolun...

Juggernaut
31-07-2012, 12:50
Maşallah hacı ayarsız halinle bile evine gitmişsin:)

İBRAHİM_MEY_GTİ
31-07-2012, 12:57

BEN ONU EVine göndericemm:D

BAR22
31-07-2012, 13:07

eyvallah kanka saolasın :D

BEN ONU EVine göndericemm:D

dikkat ette seni eve atmiyim ibo

D.CaN
31-07-2012, 14:17
Maşallah iki aracada kazasız belasız sürüşler.Eksiklerine rağmen böyle yürüyosa.. :D

BAR22
31-07-2012, 14:32
Maşallah iki aracada kazasız belasız sürüşler.Eksiklerine rağmen böyle yürüyosa.. :D

eyvallah kardeşim

mtcvtc
31-07-2012, 20:10
mtcvtc´isimli üyeden Alıntı
kanka yavaş yavaş sahnelere çıkıyosun inşallah şu eksiklerin biter dahada hızlanırsın tabiki benimkilerde vtecler çıksın sahneye artık

kanka şu cenabetlikleri atlatırsam çok güzel olucak...şu halde bile tatmin etti beni...
senin en dolu vtecinide bekliyorum sabırsızlıkla..çok can yakıcak UE vtec eski günlerdeki gibi...

kanka inşallah az işimiz kaldı ateşleme işimizi halledip ayarımız bittikten sonra neler olucak bakıcaz;)ue vtec eskisinden çok farklı artık:)

BAR22
31-07-2012, 20:26
mtcvtc´isimli üyeden Alıntı
kanka yavaş yavaş sahnelere çıkıyosun inşallah şu eksiklerin biter dahada hızlanırsın tabiki benimkilerde vtecler çıksın sahneye artık

kanka inşallah az işimiz kaldı ateşleme işimizi halledip ayarımız bittikten sonra neler olucak bakıcaz;)ue vtec eskisinden çok farklı artık:)

kanka rolling zamanı koltuk bakalit falan sökmen lazım haberin olsun ne kadar güçlü olsada ue hafiflik şart...

kanashibari
31-07-2012, 22:43
Tebrik ederim güzel denemeler olmuş. Eg vtec tam kondisyonunda sadece ayar eksiklikleri var gibime geliyor. Ue ile de denemeler çok eğlenceli olur eg nin kilo avantajını ek gücüyle tölere edebilirse çok zevkli çekişmeli videolar izleriz.
Orda olaydımda ben de katılabileydim denemelere. :D

Hikmet Gönül
01-08-2012, 01:23
Masallah eg ye emeginize saglik

.

BAR22
01-08-2012, 02:13
Tebrik ederim güzel denemeler olmuş. Eg vtec tam kondisyonunda sadece ayar eksiklikleri var gibime geliyor. Ue ile de denemeler çok eğlenceli olur eg nin kilo avantajını ek gücüyle tölere edebilirse çok zevkli çekişmeli videolar izleriz.
Orda olaydımda ben de katılabileydim denemelere. :D

UE vtecin ciğeri yeter yaa...onu birazda hafifletirsek çok can yakıcak...
benim arabada timing ve ayar kaldı sadece onuda halledince güzel olucak İnşallah...
antremanlarda gayet istekli egvtec :D

şu işler bitsin bigün ortada buluşur deneme yaparız zevkli olur..önce rolling sonra bolu dağında mangal muhabbet olur...hem ben cvc vti ile yürümek istiyorum çok zevkli olur onla rollingimiz...

Masallah eg ye emeginize saglik

.

eyvallah saolun..

life is life
01-08-2012, 08:24
maşallah eg çok güzel yürümüş..

M.Güleç
01-08-2012, 11:41
şu işler bitsin bigün ortada buluşur deneme yaparız zevkli olur..önce rolling sonra bolu dağında mangal muhabbet olur...hem ben cvc vti ile yürümek istiyorum çok zevkli olur onla rollingimiz...

evet abi kıran kırana güzel denemeler olur diye düsünüyorum :) maşşallah aracınada gayet başarılı:icon_tup:

BAR22
01-08-2012, 11:59
maşallah eg çok güzel yürümüş..

Teşekkürler...

evet abi kıran kırana güzel denemeler olur diye düsünüyorum :) maşşallah aracınada gayet başarılı:icon_tup:

daha güzel olucak İnşallah...bitsin alo yapıcam sana :D

M.Güleç
01-08-2012, 12:17
daha güzel olucak İnşallah...bitsin alo yapıcam sana :D

inş. :) haber bekliyorum :)

Erol
01-08-2012, 12:23
bebegim yaa mşllh. egvtec'e seviyoruz.:)

BAR22
01-08-2012, 12:26
bebegim yaa mşllh. egvtec'e seviyoruz.:)

:hahaha: hepimizin bebeği abi :D

mtcvtc
01-08-2012, 13:26
kanka rolling zamanı koltuk bakalit falan sökmen lazım haberin olsun ne kadar güçlü olsada ue hafiflik şart...

kanka ciğerini sökücem siz sivri sinek ben kara sinek sökmezsem etrafımda tur atarsın:Dikimiz arasında farketmez 2 araçta bizim;)cvc kesinlikle denenmesi gereken bi vti hem bursa ekibiyle bi tanışmış oluruz kanka...boluda mangal işini ben ayarlarım;)

brs_odbs
01-08-2012, 13:57
maşallah araçlara güzel deneme olmuş

halilkarakas
01-08-2012, 21:44
maşallah allah kaza bela vermesin bea =)