PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stage2+plus CUPRA vs EMG CooperS vs UE 106+NOS

Sayfa : [1] 2

percussionali
04-08-2012, 03:55
Stage2+plus CUPRA vs EMG CooperS CAMCAR-- UE 106 (Nossuz)

eG7TxkO_iFU

UE 106+NOS vs Stage2+Plus CUPRA CamCar S3 Stage+plus 4 kişi

RJHIHuyjnzo

LİNK = http://www.youtube.com/watch?v=eG7TxkO_iFU&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=RJHIHuyjnzo

peugeotefe
04-08-2012, 04:08
Bu nasıl bi söz lan bu nasıl 106.

typermelih
04-08-2012, 06:04
nos böyle bişeymiş demek stage2 plus a kafa tutuyor

emre_
04-08-2012, 07:24
Masallah
2+ kimin cuprasiymis 400 bg ?
Ue de nos aliskanlik yapti sanirim bagimlisi oldu hep istiyo :D
Pek iyi birsey degil bu is ama hosuma gitmiyor hic arac ve keyif sizlerin iyi sabahlar
Nosu bi haftada baglayinca sokmeye kiyamadiniz herhal :D

chare
04-08-2012, 08:49
nos baya iş yapıyo ya gerçekten..

Arenimo
04-08-2012, 10:09
Öncelikle UE 106 yi tebrik ederim , bendede araç içi cekimler var gopro ile cekildi daha net gun icerisinde yuklerim . Normalde herkez bilir sökük arabalarla denemiyorum sonucta aramizda neredeyse UE ile 400 kiloya yakin bir fark var ama sorun degil Mami abi cagardi gittim eglencesine iyide oldu ustundeki yazilim fog ile denedigimiz yazilim degil bir arizayi bulmak icin baska bir yazilim ile geziyorum 2 haftadir ve oksijen sensorum sokuk kimse yanlis anlamasin bahane degil gecildim benim bi hirsim yok gecip gecilmemek gibi

Nos acilmadigini soylediler soze inanirim

2 boya yakin onumde yuruyo

200 gibi birakiyoruz bilmedin 210 haliylen 200 den sonra geliyorum fakat kistas degil neticede arabasi zaten bu km lerde bitiyo

Nasil ben S2K lari uzana cekmiyorum bni 260 a kadar gel dediklerinde gitmiyosa UE de beni istedgi km ye cekmekte hakli :D ne yapsin 220 kesici mi gitsin

Gecede en cok uzuldugum cupra deli gibi tas firlatti tek canimin skildigi olay budur

Sevindigim kazasiz belasiz bi gece olmasiydi

UE nin farlari kapali oldugu icin bir yerde arlamda sanip sola atladim ama kendiside sola gecmis yanlislikla ustune yatmis bulundum kusura bakmasin.

Mami abi soyler sök arabani diye ben israrla sokmiycem kullanma klavuzu dahi torpidoda gazliyorum :D e o zaman hem cok gitsin gem yakisikli dursun olmaz diyo varsin 2 boy az gitsin ben arabami boyle seviyorum

İstinye parkada gitmeliyim kız arkadasimla gezmeyede arkadaslarimla tatilede canim skildi mi roll ada :D

UE roll icin cok iddali amacina uygun mermi gibi allah mazarlardan kazalardan saklasin sonucta hep roll hep risk demek

Bu is benim icin hobi haftanin 5 gunu yogun tempo calisiyorum arabanin yuzunu bile zor goruyorum bazen surda 2 gun keyini cikartiyorum
Lutfen yorumlarda seviyeyi koruyalim bu hobi isi FOBİ durumuna gelmesin konuya baska yazicak birseyim yok arac ici goruntuleri yuklerim herkeze iyi haftasonlar :D

uRuç_106
04-08-2012, 10:17
:icon_tup:
Öncelikle UE 106 yi tebrik ederim , bendede araç içi cekimler var gopro ile cekildi daha net gun icerisinde yuklerim . Normalde herkez bilir sökük arabalarla denemiyorum sonucta aramizda neredeyse UE ile 400 kiloya yakin bir fark var ama sorun degil Mami abi cagardi gittim eglencesine iyide oldu ustundeki yazilim fog ile denedigimiz yazilim degil bir arizayi bulmak icin baska bir yazilim ile geziyorum 2 haftadir ve oksijen sensorum sokuk kimse yanlis anlamasin bahane degil gecildim benim bi hirsim yok gecip gecilmemek gibi

Nos acilmadigini soylediler soze inanirim

2 boya yakin onumde yuruyo

200 gibi birakiyoruz bilmedin 210 haliylen 200 den sonra geliyorum fakat kistas degil neticede arabasi zaten bu km lerde bitiyo

Nasil ben S2K lari uzana cekmiyorum bni 260 a kadar gel dediklerinde gitmiyosa UE de beni istedgi km ye cekmekte hakli :D ne yapsin 220 kesici mi gitsin

.
Gecede en cok uzuldugum cupra deli gibi tas firlatti tek canimin skildigi olay budur

Sevindigim kazasiz belasiz bi gece olmasiydi

UE nin farlari kapali oldugu icin bir yerde arlamda sanip sola atladim ama kendiside sola gecmis yanlislikla ustune yatmis bulundum kusura bakmasin.

Mami abi soyler sök arabani diye ben israrla sokmiycem kullanma klavuzu dahi torpidoda gazliyorum :D e o zaman hem cok gitsin gem yakisikli dursun olmaz diyo varsin 2 boy az gitsin ben arabami boyle seviyorum

İstinye parkada gitmeliyim kız arkadasimla gezmeyede arkadaslarimla tatilede canim skildi mi roll ada :D

UE roll icin cok iddali amacina uygun mermi gibi allah mazarlardan kazalardan saklasin sonucta hep roll hep risk demek

Bu is benim icin hobi haftanin 5 gunu yogun tempo calisiyorum arabanin yuzunu bile zor goruyorum bazen surda 2 gun keyini cikartiyorum
Lutfen yorumlarda seviyeyi koruyalim bu hobi isi FOBİ durumuna gelmesin konuya baska yazicak birseyim yok arac ici goruntuleri yuklerim herkeze iyi haftasonlar :D

eyvallah kardeşim sağolasın :D sıkıntı yok, eksiklerini halledersin yine deneriz.Hem aracının nasıl olduğunu görürsün.... maşallah güzel gidiyo senin aracında:icon_tup:
bide iş hobi olmaktan çıktım mı farklı boyutlara ulaşıyo,aslında en doğrusunu sen yapıyosun,bırak hobi olarak kalsın :D

onursoytam
04-08-2012, 10:26
maşallah araçlara

106 da sıkıştırmalı piston + egz ile mi nos basılıyor

alikosar
04-08-2012, 10:29
Bende eski nos' U geri alıp bağlayasım geldi maşallah ue gti ye ve tüm araçlara

Arenimo
04-08-2012, 10:30
:icon_tup:

eyvallah kardeşim sağolasın :D sıkıntı yok, eksiklerini halledersin yine deneriz.Hem aracının nasıl olduğunu görürsün.... maşallah güzel gidiyo senin aracında:icon_tup:
bide iş hobi olmaktan çıktım mı farklı boyutlara ulaşıyo,aslında en doğrusunu sen yapıyosun,bırak hobi olarak kalsın :D

Sagol Uruç ben yuz yuze baktigim insanlarla bi araba icin etrafimdaki insanlarla gerginlik yasamayi sevmiyorum seviye hep yukarida oldugunda her zaman denerim ama soz meclisten disari yok +18 yok sapladik yardik olunca ben kendimi kaybediyorum gecilmiycek arac yok neticede :D ama emeginin karsiligini almak baska bir keyf bn aldim mutluyum kesinlikle sende gunlerce sanayide yatmak aksilikler ama en son bitip bi gazlayinca hersey unutuluyo :D

Bulut Y.
04-08-2012, 10:41
helal olsun UE 106 AFFETMEMİŞ elinize saglık ahm performance ekibi.

Jackie
04-08-2012, 10:44
emg'nin yazılım güncellenince bi daha bi denensin bence, güzel olabilir

spesific
04-08-2012, 10:45
helal olsun ahm garage

EmrahERKAN
04-08-2012, 10:46
helal olsun maşallah güzel yurumus ue 106 elinize saglık

Jön Türk
04-08-2012, 10:52
Maşallah ue işini yapıyor yıkımmmmm

tunch
04-08-2012, 10:54
en deparlı 106 ue mi şimdi ?

Serhat Y.
04-08-2012, 11:08
Yaw noslu arabanin nesiyle after-before yapican arenimo, birak bosver eniyisi tanidigin bildigin esle dostla denemek o isler icin. Senle denerken nos basilmamismi yani buna nekadar eminsinki. Sebekeye gelme bosver gel biz aramizda takiliriz.

mechanic
04-08-2012, 11:16
maşallah maşallah. normal bir sonuç..

wekoo
04-08-2012, 11:32
maşallah araçlara.

Kekuti*
04-08-2012, 11:37
Yaw noslu arabanin nesiyle after-before yapican arenimo, birak bosver eniyisi tanidigin bildigin esle dostla denemek o isler icin. Senle denerken nos basilmamismi yani buna nekadar eminsinki. Sebekeye gelme bosver gel biz aramizda takiliriz.

Katiliyorum ! Sacma bir deneme olmus..

Yinede kazasiz sorunsuz gecmis sanirim, Masallah Cupra'ya da Mini'yede..

uRuç_106
04-08-2012, 11:50

şöyle emiyn olabiliriz kardeşim, ben nos tüpümü en son cupra ile denerken bitirdim.ben cupra ile yanyana yürüyorum hatta geçiyorum videoda görüldüğü gibi.Üçlü bastığımızda dikkat edersen cupra alıp başını gidiyo,araya ilçe koyuyo bize resmen:D eğer EMG ile denememde nos basıldığına inanıyosan,ben tüpümü doldurup bide öyle deniyelim zaten heralde arada bi 10 boy olur...ben yine Arenimo kardeşime Teşekkür ediyorum benimle denedi araçlarımızı görmüş olduk.Nezaman istersede hem noslu hem nos suz ikitürlüde denerim.

Arenimo
04-08-2012, 11:54
Abi biliyosun tanimadgim kimseyle denemiyorum ama dun mi abi cagiri ben onun icin gottim normalde UE ile denemeyecegimi soyledim Mami abide senin icin evten kaldirdim getirdim dedi ama zaten ordaymis UE mami abinin lafi yerde kalmasin diye bastim yoksa zaten 400 KG agarim bahane degil ama arabamda 4 tane ozgunle gazlamis oldum anlicagin hahah:D

Katiliyorum ! Sacma bir deneme olmus..

Yinede kazasiz sorunsuz gecmis sanirim, Masallah Cupra'ya da Mini'yede..

Yok be Keremim sacma degil ben denemek istedim sonucta kimse girtlagima basmadi degisiklik olsun ya gecilelim benim boyle bi sorunum yok ticaretinide yapmiyorum yeterki seviye dusmesin sapladi adaletini yapti affetmedi bunlar gereksiz arac sahiplerini birbirne dusuren 3 5 tane provakatorun isi bosver ben artik hic gerilmiyorum :D

-HAKTAN-
04-08-2012, 12:02
Maaşallah güzel denemeler olmuş :)
Keşke içerden çekim daha net videolar olsaymış :D

Arenimo
04-08-2012, 12:04
İceriden bet goruntuler var bende hemde baya net kabak gibi :D su go ptofan anlayan arkadasim gelsin aticam neredeyse yarim ton benden hafif arabayla iyi yurumusum :D

yasin_R
04-08-2012, 12:11
cumartesi yada pazar sabahı kalkıp percoşan alinin videolarını görmek beni mutlu ediyor:) vi

uruç bana da nos bascan mı lan:) sizi şebekeler sizi :):):)

uRuç_106
04-08-2012, 12:17
cumartesi yada pazar sabahı kalkıp percoşan alinin videolarını görmek beni mutlu ediyor:)

uruç bana da nos bascan mı lan:) sizi şebekeler sizi :):):)

abi yoksa YGZ yi yakalayamam ki :) belirli bir yerden sonra aça aça gidiyo maşallah...

peugeotefe
04-08-2012, 12:20
Uruç bey abicim sellektör kolunun bozulduğu düşünemiyorum :hahaha:

rebel
04-08-2012, 12:21
deneme öncesi noslumu nossuzmu söylendikten sonra dürüst olunduktan sonra niye nos kullanmak saçma ? niye bu önyargı anlamış değilim. Reg olayındaki muhabbeti bu konu dışında tutarsak araç sahipleri biliyor ve kabul ediyor bize izleyip zevk almak düşer. 400 ps lik cuprayla yürüyosa bence tebrik etmek lazım . bütün araçlara maş. mini zaten hem güç hem bg olarak dezavantajlı ama yinede iyi tutunmuş tebrikler. cupraya yorum yok :) tebrikler ue ye ayrıca ...

Ogedov
04-08-2012, 12:23
Bu videoları ne ile çekiyorsunuz arkadaş netlik kurtuluş savaşı videoları gibi :D

uRuç_106
04-08-2012, 12:23
deneme öncesi noslumu nossuzmu söylendikten sonra dürüst olunduktan sonra niye nos kullanmak saçma ? niye bu önyargı anlamış değilim. Reg olayındaki muhabbeti bu konu dışında tutarsak araç sahipleri biliyor ve kabul ediyor bize izleyip zevk almak düşer. 400 ps lik cuprayla yürüyosa bence tebrik etmek lazım . bütün araçlara maş. mini zaten hem güç hem bg olarak dezavantajlı ama yinede iyi tutunmuş tebrikler. cupraya yorum yok :) tebrikler ue ye ayrıca ...

eyvallah sağolasın :) ilk defa iç açıcı ve açıklayıcı bir yorum geldi yaa :icon_tup:

Arenimo
04-08-2012, 12:25

Ben denemeden once konusmadim inince basmadgini soylediler tamam dedim kimse reg konusunu tasimiyo ben memnunum aracimdan kendimden 400 kg hafif bir arabadan 200 e kadar arkadinda yurumek can skici degil :D benim anlamadigin ygz cupra ile 200 e kadar yuruyo mu ? E dbs yada bk demekki cuprayi baya baya geciyolar

uRuç_106
04-08-2012, 12:26
Bu videoları ne ile çekiyorsunuz arkadaş netlik kurtuluş savaşı videoları gibi :D

cep telefonuyla çekiyoz :) paraya kıyıp bi go pro alamıyoz ki :D

uRuç_106
04-08-2012, 12:29
Ben denemeden once konusmadim inince basmadgini soylediler tamam dedim kimse reg konusunu tasimiyo ben memnunum aracimdan kendimden 400 kg hafif bir arabadan 200 e kadar arkadinda yurumek can skici degil :D benim anlamadigin ygz cupra ile 200 e kadar yuruyo mu ? E dbs yada bk demekki cuprayi baya baya geciyolar

benim bildiğim kadarıyla cupra dbs yi filan geçiyo diye duydum,ama nekadar geçiyo ne oluyor bende bilmiyorum.bilen birisi yazar heralde.

34tb9544
İceriden bet goruntuler var bende hemde baya net kabak gibi :D su go ptofan anlayan arkadasim gelsin aticam neredeyse yarim ton benden hafif arabayla iyi yurumusum :D

Ağırlık farkı İllaki büyük etken Aren araç sahipleri 1 tek video koymus hatta ben Ahm Ahmet'e sordum sabah emg ile denediğinde Nos bastın mı diye yok kanka Nos yok dedi ne oluyo diye sordum bı şey demedi video orda kanka dedi Ahmet'le her zaman basabilirsin sagda solda sapladim yardim diye konusucak adam degil
Kotu huyu gizli gizli Nos basar :):) oda sende olmamış öyle diyo

Serhat Y.
O konuyu bende merak ediyorum 200e kadar yanyana revo stg-2 + leon cupra

Ferhat
04-08-2012, 12:33
Ygz nin 200e kadar cuprayla basa bas yurumesi imkansiz. Bellli bi km kadar belki ama 200e kadar degil.

-Günalp-
04-08-2012, 12:35
Atmosferik type r in stage 2+ cupra ile yürümesi bence imkansız.. Belki bir vites tutunur.

yasin_R
04-08-2012, 12:35

cupra da mami abide vardı arkada selçuk 3 kişilerdi 240 da arka kapısındaydım.
normal bi sonuc değil bencede el atılsa iyi olur yada biyerinde bi sıkıntı vardır kesiin.

typer46
04-08-2012, 12:37
Ygz nin 200e kadar cuprayla basa bas yurumesi imkansiz. Bellli bi km kadar belki ama 200e kadar degil.

stage 2+ bi cuprayla atmosferik typer denemesindne bahsediyorsanız araya uçurum girer artık onlar zaten denemesi çok mantıksız olur

Metin Bilen
04-08-2012, 12:45
Atmosferik type r in stage 2+ cupra ile yürümesi bence imkansız.. Belki bir vites tutunur.

okadar emin konusmasaydın ya.:)

Selcuk_RoL
04-08-2012, 12:47
Araclara massallah ue nin konusunda reg in adinin gecmesi yersiz denk araclar degil bi kere:) herkeze kolay gelsin alicim daha net videolar bekliyoruz:icon_tup:

-Günalp-
04-08-2012, 12:47
okadar emin konusmasaydın ya.:)

Dbs izmirdeki halinden çok mu hızlı? 10 boy hizlanmadiysa baya eminim:)

Metin Bilen
04-08-2012, 12:49
Dbs izmirdeki halinden çok mu hızlı? 10 boy hizlanmadiysa baya eminim:)

senın emınlıgını bılmemem ama DBS yı kullanan benım denemeyı yapan benım ve benım denedıgımde cupra tek kısıydi öyle uc kısı 4 kısı deıldı..;)

emirarslan34
04-08-2012, 12:50
maşallah araclara

SeRKaN
04-08-2012, 12:53
senın emınlıgını bılmemem ama DBS yı kullanan benım denemeyı yapan benım ve benım denedıgımde cupra tek kısıydi öyle uc kısı 4 kısı deıldı..;)

videolarin var haci gonderirim bi ara :)

Metin Bilen
04-08-2012, 12:55
videolarin var haci gonderirim bi ara :)

bendede var ama cupra nın sahıbıne ayıp olur öyle bır ınsan deıl derdı sadece zevk.. gecmek gecılmek deıl smdı herkez cupra da sorunmu var dıe yazıcak anlıyanda anlamayanda banada aynı seyı yaptılar vıdeodan arabaya bozuk notu cıkaranlar var .. ama cupra tehlıkelı arac..

Arenimo
04-08-2012, 12:59
Ben bilmiyorum yasin dun deneim hic sorun yoktu masallah cupra zimba gibi ama agarlik buyuk faktor un gorduk iste:D

yasin_R
04-08-2012, 12:59

metinim sağlıklı bi cuprayla dedikleri doğru harbi katliam olur denediğimiz cuprada kesinlikle bi sorun var, bunu bend iyorsam inan;) sen denedin kafa burun yada 1 2 boy gecildin inan normal değil.
bende superscharger varken cok deniyordum, mesela suan hiç bi n a benim sc li typerımı gecemezdi. cupralar bi çoğu geciyordu

typer46
04-08-2012, 13:00
hangi cupraymış merak ettim geçtiginiz stage 2 plus plakası nedir modeli yeni kasamı eski kasamı?

Ferhat
04-08-2012, 13:03
Cupracilar misafir olarak izlio herhalde konuyu birazdan saldiricaklar :D

Metin Bilen
04-08-2012, 13:05
dagılın beyler cupracılar geldi.:)

yasin_R
04-08-2012, 13:10
Ben bilmiyorum yasin dun deneim hic sorun yoktu masallah cupra zimba gibi ama agarlik buyuk faktor un gorduk iste:D

sorun olmadığını nasıl anladın aren, daha önce hiç stage2 +plus bi cuprayla denedin mi_?

Kekuti*
04-08-2012, 13:14
Su videodanda type r cikti ya :D

Bazilari typeR i aventador saniyor

typer46
04-08-2012, 13:17

seviyorum böyle yorumları :D aynen öyle aventador bizimkiler vespa.

Serhat Y.
04-08-2012, 13:18
Yasin sen cuprayla denediginde cupra 2 sen 1 kisimiydin? Yoksa cuprada 3 kisimi vardi onuda bi netlesek. Ben cuprayi 2 kisi duydumda,,

BMK TypeR
Metin altındakı arabaya 5 sene bındım,260hp araçın var stg2+ bir cupra sağlıklı 385hp 570tork çıkarır egzantıksız emmesız 97oktan+methanolle cogu malzemesıde oem, senın arabanın eskı sahıbıde oyle dedı 1 vıtes bastım 5-6boyken gazı bıraktı dbs ozaman 100kg yakın sökuktu:) bı pıyasayı araştır denıyoruz konuları takıp et sana fıkır versın, 9sn altına ınıyosan 100-200de araçın mantıklı deneme olur yoksa gereksız konuşma olur senın typerına stg2+ cupra denemeye yada benzın yakmaya
gerek yok yanı:)
he dıyosan vıdeodakı cupra bahsedıyorum stg2+ cupra dan bahsetmıyorum yazdıklarımı üstüne alma,

Arenimo
sorun olmadığını nasıl anladın aren, daha önce hiç stage2 +plus bi cuprayla denedin mi_?

Guncel kasa audi S3 le denedim Yasin ama siz denersiniz teke tek net anlasilir

Serhat Y.
04-08-2012, 13:21

Haha bazilari demisin kesinlikle uzerime alinmiyorum ama type-r da zevkli makina bee:D ama gercekci olmak lazim stg-2 cupra 5e tek denesede sonuc degismez.

A K N
04-08-2012, 13:21
Metin altındakı arabaya 5 sene bındım,260hp araçın var stg2+ bir cupra sağlıklı 385hp 570tork çıkarır egzantıksız emmesız 97oktan+methanolle cogu malzemesıde oem, senın arabanın eskı sahıbıde oyle dedı 1 vıtes bastım 5-6boyken gazı bıraktı:) bı pıyasayı araştır denıyoruz konuları takıp et sana fıkır versın, 9sn altına ınıyosan 100-200de araçın mantıklı deneme olur yoksa gereksız konuşma olur senın typerına stg2+ cupra denemeye yada benzın yakmaya
he dıyosan vıdeodakı cupra bahsedıyorum stg2+ cupra dan bahsetmıyorum yazdıklarımı üstüne alma,

Beklenen yorum geldi :) Gaddar Reso :heyoo:

BMK TypeR
04-08-2012, 13:25
Beklenem yorum geldim :) Gaddar Reso :heyoo:

yada metin benım gt3076r TH turbo typerla, stok turbo stok motor k04 cupra denememı ızlesın fıkır verır ona,

typer46

kankacım gaddar en güzel anı bekler ;)sonra patlatır cevabı:D

Metin Bilen
Metin altındakı arabaya 5 sene bındım,260hp araçın var stg2+ bir cupra sağlıklı 385hp 570tork çıkarır egzantıksız emmesız 97oktan+methanolle cogu malzemesıde oem, senın arabanın eskı sahıbıde oyle dedı 1 vıtes bastım 5-6boyken gazı bıraktı:) bı pıyasayı araştır denıyoruz konuları takıp et sana fıkır versın, 9sn altına ınıyosan 100-200de araçın mantıklı deneme olur yoksa gereksız konuşma olur senın typerına revo stg2+ cupra denemeye yada benzın yakmaya

dogrudur bısey dıyemem ben vıdeodakınden bahsedıyorm baska cupra ıle denemedım ne olur onuda bılemem .. yıne soyluyorm cupra hafıfe alınack arac deıl tehlıkelı arac..!
eskı sahıbıde ne denemıs ne etmıs bılemem ... bilgim yok..

sarmayın bana ben denedıgımden bahsedıyorm tekrar tartısmak ıstemıyorm lutfen..
amac farklı olsaydı koyardım vıdeodu sacma bı durum olurdu..

Metin Bilen
04-08-2012, 13:27

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Ferhat
04-08-2012, 13:28

Tayyar bu haci heryerden cikar :)

Ben onden bakinca bugatti arkadan bakinca 458 e benzetiyorum, ama cila atinca aventadoru andiriyo dogru soluosun :D

Selcuk_RoL
04-08-2012, 13:28
Valla ben cupranin icindeydim mami abi ile ve mustafa abide araci kullaniyordu toplam 3 kisi ygzde yanimizda koparip gidemedik yasini onde oluyoruz ama adam en fazla tamponla kapi arasida kaliyor bana gore cupradada sorun yok 10 numara gidiyor hee soyle bisey var benim kendi gorusum cupra ayni speclerde revo olsa daha hizli olur kanaatindeyim??

Metin Bilen
04-08-2012, 13:31
yada metin benım gt3076r TH turbo typerla, stok turbo stok motor k04 cupra denememı ızlesın fıkır verır ona,

sen cok hızlıymıssın kardesm tmm ızlemeden anladım...

Arenimo
04-08-2012, 13:32
Metin Yasin bilmiyorum yanlis anlamayin ben dun denedim gayet basarili gidiyodu videosunu yukleyecegim bastigimiz anda gitmeye basliyo sende dbs ye ilk bindiginde bu kadar iyi suremiyodum arabaya alismak bir zaman aliyo belki cupranin sabibide araca alisma evresindeydi agarlikta bir faktor 3-1 denemk mesela UE sokmese sonuc bu olmaz ben memnunum halimde arac sokmem varsin 3 boy yavas gitsin arka koltugumda ustunde onde emniyet kemeimde paspasimda tavanimda bagajimda birazdaha hizli gitsin diye sac jant takip inch kucultup arabami dokmem iste burada kullanicinin ne aradigipnli soz meclisten disari yanlis anlasilmasin ben denemeye cikarim daha sonra evime gitmem inerim benege gidetim licaya biryere oturur biseyler icerim orasi brasi sokuk jantim farkli gezemem:D klimami sokemem bu scakta benim icin bu araba benim icin cok amacli yani lutfen soyledigimden kimse uzerine yanlis borsey anlmasin

BMK TypeR
04-08-2012, 13:32
Metin araçın zaten çok hızlı ama kendı rakıplerıne göre, tartışılıcak bı şey yok ıstersen denemek tamamen stok gorunumlu hafıfletme olmayan söfor dahıl 1550kg stg2+ cupra denetelım hatta sen 2de bas cupra 3de bassın,

Ferhat
04-08-2012, 13:34
Cupra gercekten deisik bi arac genel olarak kimsenin atmo tayyarla yada su speclerdeki tayyarla soyle olur boyle olur demio kimse, videodaki aracla olan soylenio ki bende gozlerimle gordum ne oldugu. Bi araca gore genel durum baz alinamaz zaten. Bana gorede alakasiz olur stage 2+cupra vs atmo tayyar..

Metin Bilen
04-08-2012, 13:38
Metin araçın zaten çok hızlı ama kendı rakıplerıne göre, tartışılıcak bı şey yok ıstersen denemek tamamen stok gorunumlu hafıfletme olmayan söfor dahıl 1550kg stg2+ cupra denetelım hatta sen 2de bas cupra 3de bassın,

yok kardesım saolasın 290 hp arabannın ne ısı var cuprayla..
450 + larla denemesı lazım okadar hızlı arabanın ne ısı var typr la..
ama adaletlı olsun dıosan cupraya turbo typr deneyelım..??aynı hp lerde olsunlar veya yakın olsunlarr..??

SeRKaN
04-08-2012, 13:39
Cupra gercekten deisik bi arac genel olarak kimsenin atmo tayyarla yada su speclerdeki tayyarla soyle olur boyle olur demio kimse, videodaki aracla olan soylenio ki bende gozlerimle gordum ne oldugu. Bi araca gore genel durum baz alinamaz zaten. Bana gorede alakasiz olur stage 2+cupra vs atmo tayyar..

bunu anlatamiyorsun insanlara soz konusu olan arac videodaki arac fakat bazi arkadaslar cok bilmisler baliklama atliyor yorumlara hasta oluyorlarmis falan aventador mus falan

brs_odbs
04-08-2012, 13:39
maşallah araçlara

aLperTunga
04-08-2012, 13:40
ue çığır açtı. maşallah

-Günalp-

Valla senin aracın sokuk iken bagaj falan polyester. Stage 1 cuprayi gecti.. Ama öyle çok farkla değil.. Stage2 + ile yuruyorsan bunu idda ediyorsan videoları görmek isterim.. Bizde bosa sallamıyoruz..

Kekuti*
Haha bazilari demisin kesinlikle uzerime alinmiyorum ama type-r da zevkli makina bee:D ama gercekci olmak lazim stg-2 cupra 5e tek denesede sonuc degismez.

kanka lafım yok, typeR'ın nasıl bir zevk oldugunu biliyorumda. :)
ama uzak değil bir kaç ay evvel s3'e cupraya rakibim değil, beni kuytuda yakaladılar diye konu açılmadı mı burda ***** yerde ? sonra video koyuldu, tayyar'ın rakibi değil dendi.. ;) videoyu koyan cocuga demedikleri kalmadı :D

şimdi çupra at arabası oldu :D

yanlış anlamayın cuprayı da gunahım kadar sevmem, mendil kutusu gibi geliyor bana.. Ama bu hırs nereye kadar ? 2.0 atmo araba 2.0 stage2+ turbolu arabayı geçicek :D

bu sitede gayet hızlı cupralar var, stage'ini bilmem ama GTR'a kaldırmış cupra vardı bi ara :D bi sakin olun ya..

onursoytam
04-08-2012, 13:41
birazdan 500+ cupra vs typer larda kavga çıkacak :)

birazdan herkesin abileri konuşacak :)

Metin Bilen
04-08-2012, 13:41
bunu anlatamiyorsun insanlara soz konusu olan arac videodaki arac fakat bazi arkadaslar cok bilmisler baliklama atliyor yorumlara hasta oluyorlarmis falan aventador mus falan

meyve veren agac taslanır atalarımız bos a soylememış..

BMK TypeR
04-08-2012, 13:42
yok kardesım saolasın 290 hp arabannın ne ısı var cuprayla..
450 + larla denemesı lazım okadar hızlı arabanın ne ısı var typr la..
ama adaletlı olsun dıosan cupraya turbo typr deneyelım..??aynı hp lerde olsunlar veya yakın olsunlarr..??

290hp kımın arabası? ben zaten denıyorum hatta 10gün önce denedım turbo typerla benım aracım stok motor gt30r varsa bıldıgın 30r typer deneyelım
metin bıde senı taşlayan yok araban gayet ıyı mantıklı şeyler söyluyoruz 260 265hp typer kadar gıdıyo,

Metin Bilen
04-08-2012, 13:42
kanka lafım yok, typeR'ın nasıl bir zevk oldugunu biliyorumda. :)
ama uzak değil bir kaç ay evvel s3'e cupraya rakibim değil, beni kuytuda yakaladılar diye konu açılmadı mı burda ***** yerde ? sonra video koyuldu, tayyar'ın rakibi değil dendi.. ;) videoyu koyan cocuga demedikleri kalmadı :D

şimdi çupra at arabası oldu :D

yanlış anlamayın cuprayı da gunahım kadar sevmem, mendil kutusu gibi geliyor bana.. Ama bu hırs nereye kadar ? 2.0 atmo araba 2.0 stage2+ turbolu arabayı geçicek :D

bu sitede gayet hızlı cupralar var, stage'ini bilmem ama GTR'a kaldırmış cupra vardı bi ara :D bi sakin olun ya..

gerekn yorumda buydu tamammeenn aynı dusundeyiz.. mendil kutusu :hahaha:

Metin Bilen
04-08-2012, 13:44
290hp kımın arabası? ben zaten denıyorum hatta 10gün önce denedım turbo typerla benım aracım stok motor gt30r varsa bıldıgın 30r typer deneyelım

konu mıç oldu ya tmm sen onuda gecersın kardesım eyw.. uzatmayalm yıne konu bana döndü.. nerden denedım dedım allah benı bıldıgı gıbı etsın kendım kasındım yıne..

mami_makinen
04-08-2012, 13:47
Aren dun gece sen geldikten sonra ben sizin denemelerinizi izlemeden eve gittim
Nedendir biliyosun belki ordaki insanlari 1 saat bekletip daha sonra ben noslu arabaylaDenemem dedin bende kalktim eve gittim . Hamama giren terler kimse kimsenin usagi degil ordaki insanlari bekletip daha sonra ben denemem demen cok basitti ve bende direk eve gittim
Araba senin mal senin istediginle dene ama beni arayip insanlari bekletip beni mahdur etme

BMK TypeR
04-08-2012, 13:48
Metin 290hp araç nedır cupra degıl senın araçında olamaz nerden cıktı 290hp:) bıde yazdın turbo typer deneyelım dıye deneyelım yazdım soru işretı koymusun, bende deneyelım yazdım lafı kestırıp atma yada laf yazma,

Metin Bilen
04-08-2012, 13:50
Metin 290hp araç nedır cupra degıl senın araçında olamaz nerden cıktı 290hp:) bıde yazdın turbo typer deneyelım dıye deneyelım yazdım soru işretı koymusun, bende deneyelım yazdım lafı kestırıp atma yada laf yazma,

290 hp dbs.. deneme konusundada geri yaptım bosver daha blasmak ıstemıyorm.. senlık bsey yok sadece sıkıldım bu polemıklerden suan tek derdım su arabayı satıp bu dertlerden kurtulmak..

mami_makinen
04-08-2012, 13:50
Ne cupraymis ya yine ortaliga bi ton kisi cikmis
En hizli cupra UBA iken ben zr evoya 5 kisi binip evc yi kapatip geciyordum
Urfa sari volkan bu ise canli sahit arabanin icindelerdi

Arenimo
04-08-2012, 13:54
Aren dun gece sen geldikten sonra ben sizin denemelerinizi izlemeden eve gittim
Nedendir biliyosun belki ordaki insanlari 1 saat bekletip daha sonra ben noslu arabaylaDenemem dedin bende kalktim eve gittim . Hamama giren terler kimse kimsenin usagi degil ordaki insanlari bekletip daha sonra ben denemem demen cok basitti ve bende direk eve gittim
Araba senin mal senin istediginle dene ama beni arayip insanlari bekletip beni mahdur etme

Mami abi kusura bakmada ben dun UE ile denemem nos basiyo dedim s2000 ler var dedin cupra var dein senle konustuk herkez burda dedin 15 dakika sonra ben atasehirden kalktim gunesliye geldim UE ylede neden denedim yazdim ben sokuk arabayla hic bi zaman denemdim denetimde demeim sirf senin lafin yerde kalmasin hatrin var diye geldim neyse abi sen haklisin abimsin kusura bakma...

BMK TypeR
04-08-2012, 13:56
290 hp dbs.. deneme konusundada geri yaptım bosver daha blasmak ıstemıyorm.. senlık bsey yok sadece sıkıldım bu polemıklerden suan tek derdım su arabayı satıp bu dertlerden kurtulmak..
metin kımse araban bısey dedıgı yok sadece orda stg2+ cupra yuruyemesın yazdılar adamlara nerden bılıyosunu gıbılerınden yazı yazdın, görmek ıstıyosan denerız vıdeo cekmeyız merak etme, yanlış anlıyıcak bı durumun da yok araban gayet ıyı ama şu 290hp çok komık olmuş senın araban 97oktanla 260-265hp max cıkarır,

A K N

ZR varken nerdeydiniz :) :) :)

Arenimo
Geldik ne s2000 var ne bise bildgin UE ye getirttin bizi bide bana evden kaldirdi cocugu dein zaten UE ordaydi bana hic simdi evdn kalti geldi muhabbeti yapma abi seni abim gibi goruyorum bunlara gerek yok

typer46
04-08-2012, 13:57

biz hep ortalıktaydık mami sıkıntı yok senin denedigin zamanla şimdiki arasında çok fark var biz hep burda olcaz.

mami_makinen
04-08-2012, 13:58
Geldik ne s2000 var ne bise bildgin UE ye getirttin bizi bide bana evden kaldirdi cocugu dein zaten UE ordaydi bana hic simdi evdn kalti geldi muhabbeti yapma abi seni abim gibi goruyorum bunlara gerek yok

Aren bana agzimi bozdurma uruc konuda yazar
Evinden kalkip geldiyse sana bi laf konusurum kendine gelemessin

BMK TypeR
04-08-2012, 13:59

mamı ozamanlar cupra yenı yenı yapılıyodu suanda 30r var enjektorden dolayıda 520hpde kaldı suan, ama ben evc kapalı tafa evo gecıyodum zıya hocayıda tek tek k04 halımle sarı evoylada bastık 1.5barda k04 cuprayla 5-6boy fark oluyodu sen ıyı gecmısın sana kıyak yapmıs cocuklar:D varsa zr gıbı evo denemek ısterıım mamı

mami_makinen
04-08-2012, 14:03
mamı ozamanlar cupra yenı yenı yapılıyodu suanda 30r var enjektorden dolayıda 520hpde kaldı suan, ama ben evc kapalı tafa evo gecıyodum zıya hocayıda tek tek k04 halımle sarı evoylada bastık 1.5barda k04 cuprayla 5-6boy fark oluyodu sen ıyı gecmısın sana kıyak yapmıs cocuklar:D varsa zr gıbı evo denemek ısterıım mamı

O zamanlar sen yoktun galiba yada bana denk gelmedin
Haa simdi hatirladim 30 r li cupralari bana cagiriyordun bende gerekeni yapmistim
Sende hizli araba yoktu galiba yoksa kesin denerdik

mami_makinen
04-08-2012, 14:04
biz hep ortalıktaydık mami sıkıntı yok senin denedigin zamanla şimdiki arasında çok fark var biz hep burda olcaz.

Siz burdasiniz diye ben arabayi sattim ne olur ne olmaz diye

BMK TypeR
04-08-2012, 14:05
O zamanlar sen yoktun galiba yada bana denk gelmedin
Haa simdi hatirladim 30 r li cupralari bana cagiriyordun bende gerekeni yapmistim
Sende hizli araba yoktu galiba yoksa kesin denerdik

özel mesaj attım suan bızde hızlı 30r cupra var mamı benı ılgılendırmez ozaman kı deneme ben cagırmadım hakan abıyı, sana ızletıgım vıdeo acıklayıcı olmustur yada zr gıbı evo ya rakıp olcagını anlamıssındır, varsa o ayarda gt35r lı evo deneyelım fazla atarlanmaya gerek yok mamı, yoksada konusmaya gerek yok
bende ozamanda k04 cupra vardı rakıplerıme gereknı yaptım mamı sende ıyı bılıyosun,

Kekuti*
04-08-2012, 14:06
Drahte kOnuda ! :D

mody
04-08-2012, 14:07
Drahte kOnuda ! :D

onun biyere yetişmesi lazım, çıkar birazdan, ateş almaya gelmiştir :D

typer46
04-08-2012, 14:09
Siz burdasiniz diye ben arabayi sattim ne olur ne olmaz diye

zamanında zr evoyu beyendıgımı sende biliyosun mami maşallahı vardı ubayla reşit enson denemesi dün gibi aklımda araç sahipleri buraya üye yazarlar sonucu bana düşmez.

evolutions
04-08-2012, 14:15
masaALLAH araçlara

mami_makinen
04-08-2012, 14:19
zamanında zr evoyu beyendıgımı sende biliyosun mami maşallahı vardı ubayla reşit enson denemesi dün gibi aklımda araç sahipleri buraya üye yazarlar sonucu bana düşmez.

Alparslan abin olsun sen olsun ikinizide severim zr evoya hep beraber binip bile gazladik mevzu senin araban degil arabana tek kelime etmiyorum etmemde insallah 100 200 5 saniye yaparsin ..
Deneme her zaman yapariz uc sti hafta ici cikar deneriz bakariz ama 3 uncu sahislar beni yoruyo umarim beni anlarsin yoksa sana ve arabana tek kelime edemem sonucta emek ve para harciyosun

BMK TypeR
04-08-2012, 14:21
Alparslan abin olsun sen olsun ikinizide severim zr evoya hep beraber binip bile gazladik mevzu senin araban degil arabana tek kelime etmiyorum etmemde insallah 100 200 5 saniye yaparsin ..
Deneme her zaman yapariz uc sti hafta ici cikar deneriz bakariz ama 3 uncu sahislar beni yoruyo umarim beni anlarsin yoksa sana ve arabana tek kelime edemem sonucta emek ve para harciyosun

mamı 3 şahıs ben oluyosan(bu laf banaysa) sen ne oluyosun onu anlamadım apo araba yapıldıgından berı ben suruyorum arabada benım mamı aldım arabayı denıyıceksen benle denıyıceksın,
edıt mamı ozelden mesaj atmısın yenı gordum hafta ıcı denerız,

typer46
04-08-2012, 14:22

sagolasın mami ben dogruya dogru konuşurum o zaman bende abimde hoşumuza gidiyodu sanırım kimse yanlış anlmasın subaru evo kılasmanında en hızlısıydı tatlı rekabetler güzeldir her zaman:icon_tup:

mami_makinen
04-08-2012, 14:24
Resit sana ozeldende yazdim burayada yazim
Senin arabanla denicem hafta ici ok mi
Burayada videolari koyariz

mami_makinen
04-08-2012, 14:26
sagolasın mami ben dogruya dogru konuşurum o zaman bende abimde hoşumuza gidiyodu sanırım kimse yanlış anlmasın subaru evo kılasmanında en hızlısıydı tatlı rekabetler güzeldir her zaman:icon_tup:
:icon_tup::icon_tup::icon_tup: senin cupraninda icine bi gun biner bakariz kismetse cok duyuyorum namini ..

BMK TypeR
04-08-2012, 14:26
Resit sana ozeldende yazdim burayada yazim
Senin arabanla denicem hafta ici ok mi
Burayada videolari koyariz

mesajımı duzelttım mamı

uRuç_106
04-08-2012, 14:28

Aren muammer abi doğru söylüyo ben yatağımdan kaldırdılar sen geliceksin die.Hatta ben saat 1,30 civarıydı mekana geldiğimde ve ben geldiğimde de siyah bi s2000 vardı orda,heralde çocuğun işi varmış benden sonra gitti s2000.

mami_makinen
04-08-2012, 14:29
mesajımı duzelttım mamı

Resit ben kendi arabamla gelcem ruhsatta ismim yazan sende kendi arabanla gel
Ona gore bakalim kimse kimsenin arabasini getirmesin herkes kendi arabasi icin konussun yazsin arabamda gtx35 var bi sakincasi olmaz sanirim

Arenimo
04-08-2012, 14:31
Aren muammer abi doğru söylüyo ben yatağımdan kaldırdılar sen geliceksin die.Hatta ben saat 1,30 civarıydı mekana geldiğimde ve ben geldiğimde de siyah bi s2000 vardı orda.

Ben Mami abiye yalanci demedim ben konustugumda UR var dedi s2k lar var dedi ve cupra var dedi ben Mami abinin hattina kalktim atasehirden geldim mami abiyide abim gibi severim ama ben ue nos basar denemem dedim ama yanlis anladi kusura bakmasin aradim acmiyoda gonul koymus iste bu yuzden bi roll islerini sevmiyorum amk

evolutions
04-08-2012, 14:32
fikrimi yazıyorum reg ile ue denerken nos basılınca 3 den sonra ue fırlayıp gidiyordu gaz kesiyorlardı akabiinde bk ile reg denediğinde bk 3 den sonra alıp götürüyordu bu videoda ue nos basınca cupraya karşı kafadan kopup gidiyor simdi merak ettiğim ue nos basınca aman aman geçemediği reg bk ile 3. vitese kadar tutunuyorsa ve aynı ue cupraya kafadan kopup gidiyorsa bu cupra yürürü belli ep3 lere nasıl arasına sağ koyacak sekilde geçebiliecek merak ettim sadece

BMK TypeR
04-08-2012, 14:35
Resit ben kendi arabamla gelcem ruhsatta ismim yazan sende kendi arabanla gel
Ona gore bakalim kimse kimsenin arabasini getirmesin herkes kendi arabasi icin konussun yazsin arabamda gtx35 var bi sakincasi olmaz sanirim

Mamı ah cupra benım, apo yazar buraya,aldım ah cuprayı sakıncası yok dımı? gtx35le gel,suc cupra denemek ıstyosan stok motorlu araba getırceksın ellenmemıs, onuda cıkarırz, gtx3076r 1.7bar basıyoruz nos yok,onuda soylıyım aracta sokuk olcak onuda soylıyım, herşey acık olsun, güzel kazasız belasız bı gece olur inşallah:icon_tup:

mami_makinen
04-08-2012, 14:41
Mamı ah cupra benım, apo yazar buraya,aldım ah cuprayı sakıncası yok dımı? gtx35le gel,suc cupra denemek ıstyosan stok motorlu araba getırceksın ellenmemıs, onuda cıkarırz, gtx3076r 1.7bar basıyoruz nos yok,onuda soylıyım aracta sokuk olcak onuda soylıyım, herşey acık olsun, güzel kazasız belasız bı gece olur inşallah:icon_tup:

Resit bak oraya yazdim herkes kendi arabasiyla ama sen halen bu sekilde geliyosun bana suan altindaki araba senin ben ona yazdim
Gecen gunde ayni konu oldu turbo vtecle denicektin ama deneyemedin niye cunku araba alparslandaydi yani arabanin sahibinde simdi araba benim deme gerek yok ALLAH vere 10 tane cupran olsun ama suanki konu ah cupra degil senin araban

BMK TypeR
04-08-2012, 14:47
Resit bak oraya yazdim herkes kendi arabasiyla ama sen halen bu sekilde geliyosun bana suan altindaki araba senin ben ona yazdim
Gecen gunde ayni konu oldu turbo vtecle denicektin ama deneyemedin niye cunku araba alparslandaydi yani arabanin sahibinde simdi araba benim deme gerek yok ALLAH vere 10 tane cupran olsun ama suanki konu ah cupra degil senin araban

mamı ben kaan vterc turbo halıl abıyı 10gün once aradım soyledım denemeye gerek yok dedı halıl abı denk gelınce denerız dedı, c.tesı sozlesmeden bana oraya dynoya gelen arabayla yalandan kımse atar yapmasın, bız o aracı o mevzudan 10gun once aradım boş muhabbetler Ah cupra benım mamı gecen 2gün öncede atasehırdeydım sen hangı arabayla gelcen mamı? ıstıyosan bu gece cıkalım ah cupra bende, manı gonlun rahat edıcekse eskı sattıgın areaclarla bana gelıp burda ruhsat ısıne gırme rushsat 50tl mamı ustume almam:heyoo:

ERDEMM
04-08-2012, 14:48
Mamicim sana atarlanmislar benim arabam zr kadardir yada degildir bilmem tum cupracilar bekleriz pm atin klavye sovalyeligi yapmiyalim

BMK TypeR
04-08-2012, 14:48

mamı ben kaan vterc turbo halıl abıyı 10gün once aradım soyledım denemeye gerek yok dedı halıl abı denk gelınce denerız dedı, c.tesı sozlesmeden bana oraya dynoya gelen arabayla yalandan kımse atar yapmasın, bız o aracı o mevzudan 10gun once aradım boş muhabbetler kı halıl abılere vıdeo cekıcekde adam degılım, Ah cupra benım mamı gecen 2gün öncede atasehırdeydım sen hangı arabayla gelcen mamı? ıstıyosan bu gece cıkalım ah cupra bende, manı gonlun rahat edıcekse eskı sattıgın areaclarla bana gelıp burda ruhsat ısıne gırme rushsat 50tl mamı ustume almam:heyoo:

34tb9544
04-08-2012, 14:51

Resit abi merak ettim ister buraya ister pm den at Ziya hocanın evoyla ne oluyodu tek tek ?

BMK TypeR
Mamicim sana atarlanmislar benim arabam zr kadardir yada degildir bilmem tum cupracilar bekleriz

Abı bız bu konudada Mamıye yazı yazmadık atmo typerın stg2+ cupra tartısıyoduk konu zrlere geldı ben anlamadım cogu konuda boyle oluyo kımseye atarımız yok dostane sekılde surat asmadan deneme olcaksa yapalım yoksa gereksız muhabbetler,

Kekuti*
mamicim sana atarlanmislar benim arabam zr kadardir yada degildir bilmem tum cupracilar bekleriz

adamsın ! :)

34tb9544
04-08-2012, 14:54
Mamicim sana atarlanmislar benim arabam zr kadardir yada degildir bilmem tum cupracilar bekleriz

Sakin ol sampiyon

siyahinci34

Dbs Geçemiyor cuprayi.bk ile denenmedi

mami_makinen
mamı ben kaan vterc turbo halıl abıyı 10gün once aradım soyledım denemeye gerek yok dedı halıl abı denk gelınce denerız dedı, c.tesı sozlesmeden bana oraya dynoya gelen arabayla yalandan kımse atar yapmasın, bız o aracı o mevzudan 10gun once aradım boş muhabbetler kı halıl abılere vıdeo cekıcekde adam degılım, Ah cupra benım mamı gecen 2gün öncede atasehırdeydım sen hangı arabayla gelcen mamı? ıstıyosan bu gece cıkalım ah cupra bende, manı gonlun rahat edıcekse eskı sattıgın areaclarla bana gelıp burda ruhsat ısıne gırme rushsat 50tl mamı ustume almam:heyoo:

Resit sen ne anlatiyon anlamadim hangi araba istiyosun 4 cekermi 2 cekermi
Sana gore hangisi uygun ona gore araba satin alcam sirf senin gonlun olsun
Araba ustune almak 50 tl demissinya bi ara sana vergi dairesinden alip sattigim arabalarin dokumu gonderimde kontrol et :)
Alip sattiklarimi unuttum ben ama sen hala baskalarinin arabasinin avukatligini yapmayi birakamadin
İs yarisa kalirsa benim kalir riski goz onune alamassin kendini kandirma herkes kimin ne olduginu biliyo bak isine

uRuç_106
04-08-2012, 14:55
fikrimi yazıyorum reg ile ue denerken nos basılınca 3 den sonra ue fırlayıp gidiyordu gaz kesiyorlardı akabiinde bk ile reg denediğinde bk 3 den sonra alıp götürüyordu bu videoda ue nos basınca cupraya karşı kafadan kopup gidiyor simdi merak ettiğim ue nos basınca aman aman geçemediği reg bk ile 3. vitese kadar tutunuyorsa ve aynı ue cupraya kafadan kopup gidiyorsa bu cupra yürürü belli ep3 lere nasıl arasına sağ koyacak sekilde geçebiliecek merak ettim sadece

şimdi bunu nasıl anlatiym sana :) o denemelerde tam nos basılmadı,sadece belirli aralıklarla ufak ufak basıldı.Ama cupra ile allah ne verdiyse basıldı...

drahte1905
04-08-2012, 14:56

Resit biz sana getirmedik mi stock motorlu ellenmemis Evo ?

Ne yani bosuna mi geldin o gece oraya ? Biz Turbo Type-R ile deneyince sana birseyler oldu birden dedin ki;

SUC Kupra bugun yazliga gitti, basina gunes gecti, hava vuruntu sensorum arizali, hava filtresi tikali, surucu kapisinin cami tam kapanmiyor diye deneyemem demedin mi ?

Tamamladiysan eskiklerini ginede deneriz ama surucu kapisinin cami kritik mevzular, yuksek hizda 3 boya kadar fark ettigi olur...

Dostane deneyen biri varsa oda bizleriz, sen degilsin Resit, biz arkadasimizin arabasi oldugu zaman stock motor-turbo Evo IX ile Turbo Type-R bile denedik, geceriz geciliriz girgir samata bizimkisi...

AMA SEN HERSEY ACIK OLSUN diyorsan...

Senin bir sonraki denemedende arabalara 3-4 tane Go-Pro takalim, bakalim kim ne kadar erken basiyor, kim arkadan ne kadar kaptiriyor hep beraber goruruz...

ERDEMM
04-08-2012, 14:56
Abı bız bu konudada Mamıye yazı yazmadık atmo typerın stg2+ cupra tartısıyoduk konu zrlere geldı ben anlamadım cogu konuda boyle oluyo kımseye atarımız yok dostane sekılde surat asmadan deneme olcaksa yapalım yoksa gereksız muhabbetler,

Baskanim bende atarlanmiyorum ama muhabet evolara donmus bende dahil oldum

mami_makinen
04-08-2012, 14:58
Mamicim sana atarlanmislar benim arabam zr kadardir yada degildir bilmem tum cupracilar bekleriz pm atin klavye sovalyeligi yapmiyalim

Eyvallah erdemim eksik olma burda herkes yaZiyo ciziyo resitin bmw si varkende tanirim korfezde pistin yarisini birakmistik ona o zamanda boyleydi :)

mami_makinen
04-08-2012, 15:00
Baskanim bende atarlanmiyorum ama muhabet evolara donmus bende dahil oldum

Adamsin adamin dibisin :)

BMK TypeR
04-08-2012, 15:00
Resit sen ne anlatiyon anlamadim hangi araba istiyosun 4 cekermi 2 cekermi
Sana gore hangisi uygun ona gore araba satin alcam sirf senin gonlun olsun
Araba ustune almak 50 tl demissinya bi ara sana vergi dairesinden alip sattigim arabalarin dokumu gonderimde kontrol et :)
Alip sattiklarimi unuttum ben ama sen hala baskalarinin arabasinin avukatligini yapmayi birakamadin
İs yarisa kalirsa benim kalir riski goz onune alamassin kendini kandirma herkes kimin ne olduginu biliyo bak isine
mamı sımdı denıyomuyuz denemmıyomuyuz,

BMK TypeR
04-08-2012, 15:02
Resit biz sana getirmedik mi stock motorlu ellenmemis Evo ?

Ne yani bosuna mi geldin o gece oraya ? Biz Turbo Type-R ile deneyince sana birseyler oldu birden dedin ki;

SUC Kupra bugun yazliga gitti, basina gunes gecti, hava vuruntu sensorum arizali, hava filtresi tikali, surucu kapisinin cami tam kapanmiyor diye deneyemem demedin mi ?

Tamamladiysan eskiklerini ginede deneriz ama surucu kapisinin cami kritik mevzular, yuksek hizda 3 boya kadar fark ettigi olur...

Dostane deneyen biri varsa oda bizleriz, sen degilsin Resit, biz arkadasimizin arabasi oldugu zaman stock motor-turbo Evo IX ile Turbo Type-R bile denedik, geceriz geciliriz girgir samata bizimkisi...

AMA SEN HERSEY ACIK OLSUN diyorsan...

Senin bir sonraki denemedende arabalara 3-4 tane Go-Pro takalim, bakalim kim ne kadar erken basiyor, kim arkadan ne kadar kaptiriyor hep beraber goruruz...
drahte orucluyum orucu bozdurma bana ben bora denedıgımde araba ıyı degıldı ve ondan sonra wasgete ve program ayarlandı bora canberkıde 2kere aradım araba yaptım guzel 2-3boy hızlandı dıye, araba yıukseltık kar lastıgı var onun ıcın sonra denerız dedıler eyv dedım ama urfa s2k denedıler araba yuksekken:) ıonu gectım daha ıkı gun once aradım deneyelım dıye canberkı ve borayıda aradım burdan boş boş atıp tutma bora manıfoldu çatlak dedıi canberkte yorgunum abı başka zaman denerız dedı onlar araba yuksekken denemeyınce ıyı oluyoda bız mı kacmıs oluyoruz boş boş konuyosun hala arabam hazır ıstedıgın zaman stok evo ısınde gec artık egsoz emme kısmı oynanmıs turbonun wasgete dırek yapılmıs, heryerı oynanmıs araba stok artık yemeyın bızı 97oktan+methanol gelcem bahcesehır gelmeden tır garajına gelın, gece 1-2arası
bu arada o gece neden denemedım avansı kısık ve basınc 0.8bardı gerek yok k04 cupra gecerdı ne gerek vardı benzın yakmaya arkadas arkadası anlamıyosa ben bılmem bende cok teklıf ettım denenmedı ne olurdu arkadasımızla yuksekken kar lastıgı varken denesek dımı?

evolutions
04-08-2012, 15:04
şimdi bunu nasıl anlatiym sana :) o denemelerde tam nos basılmadı,sadece belirli aralıklarla ufak ufak basıldı.Ama cupra ile allah ne verdiyse basıldı...

bunu bastan niye yazmıyon be adam :)

CanberkD
drahte orucluyum orucu bozdurma bana ben bora denedıgımde araba ıyı degıldı ve ondan sonra wasgete ve program ayarlandı bora canberkıde 2kere aradım k04 halımle araba yıukselttık onun ıcın sonra denerız dedıler eyv dedım ama urfa s2k denedıler araba yuksekken:) ıonu gectım daha ıkı gun once aradım canberkı ve borayı burdan boş boş atıp tutma

abi urfayla daha yeni denedik araba kac aydır yerde :D

iki gun once ah cupra ile deneyelim dedin abi drahte suc cupra senin arabandan bahsetmiş ..

mami_makinen
mamı sımdı denıyomuyuz denemmıyomuyuz,

Kacta basican ona gore araba alcam uzatma
Bana deniyecegin km yi soyle he bide sunu soylim
Elinden geleni yap nos methanol ne varsa ben yapcam sonra bende nos yoktu yakit yoktu olmasin

mami_makinen
04-08-2012, 15:07
100 ve uzeri honda ile gelcem
60. 80 arasi 4 cekerle

percussionali
04-08-2012, 15:07

aren sen çok geç kaldın fatih ten uruc geldi yaklaşık 1 saat kadar bekledi oda seni o zamna zarfında s2 ler gitti cuprada gidiyodu adama seninde karşıdan geldiğini söyleyerek orada durdurduk ;)

kardeşim selcukta benim konum geçmesin diyo ama ben sana gene açıklamasını yapayım onda basılmadı basıp çekildi o yüzden konun yeri burası değil...

34tb9544
04-08-2012, 15:08

Evc kapalı Ziya abiyi ve tafayi geciyodum yazmissin ama Ziya abi evc kapalı basmaz resit abi ?

mami_makinen
04-08-2012, 15:09
Ziya abi konuda zaten yazar simdi :)

CanberkD
04-08-2012, 15:10
drahte orucluyum orucu bozdurma bana ben bora denedıgımde araba ıyı degıldı ve ondan sonra wasgete ve program ayarlandı bora canberkıde 2kere aradım araba yaptım guzel 2-3boy hızlandı dıye, araba yıukseltık kar lastıgı var onun ıcın sonra denerız dedıler eyv dedım ama urfa s2k denedıler araba yuksekken:) ıonu gectım daha ıkı gun once aradım deneyelım dıye canberkı ve borayıda aradım burdan boş boş atıp tutma bora manıfoldu çatlak dedıi canberkte yorgunum abı başka zaman denerız dedı onlar araba yuksekken denemeyınce ıyı oluyoda bız mı kacmıs oluyoruz boş boş konuyosun hala arabam hazır ıstedıgın zaman stok evo ısınde gec artık egsoz emme kısmı oynanmıs turbonun wasgete dırek yapılmıs, heryerı oynanmıs araba stok artık yemeyın bızı 97oktan+methanol gelcem bahcesehır gelmeden tır garajına gelın, gece 1-2arası

hahahahahaha çok guldum geçilmeyince oynanmış oldu arabam :D

arabam evin onunde gel abi hemen çekiciye koy soktur turbosunu baktır port polish bile yok turbomda neresi oynancak :D

TommiMakinen
Birilerin canı sıkılmış
galiba
alsın misketlerini kumda biraz oynasın

evolutions
aren sen çok geç kaldın fatih ten uruc geldi yaklaşık 1 saat kadar bekledi oda seni o zamna zarfında s2 ler gitti cuprada gidiyodu adama seninde karşıdan geldiğini söyleyerek orada durdurduk ;)

kardeşim selcukta benim konum geçmesin diyo ama ben sana gene açıklamasını yapayım onda basılmadı basıp çekildi o yüzden konun yeri burası değil...

sadece merak ettim değerlendirme yaparken örnek verdim sadece o kadar yoksa konu çokda mühim değil eywallah bilgi için

mami_makinen
04-08-2012, 15:11
Birilerin canı sıkılmış
galiba
alsın misketlerini kumda biraz oynasın

Abi kumdan kale yapilir misket oynanmaz :)

Arenimo
04-08-2012, 15:12
[QUOTE=percussionali;6094752]aren sen çok geç kaldın fatih ten uruc geldi yaklaşık 1 saat kadar bekledi oda seni o zamna zarfında s2 ler gitti cuprada gidiyodu adama seninde karşıdan geldiğini söyleyerek orada durdurduk ;)

Ali orda benim bir yanlis anlamam oldu ozur dilerim kimseyide yalanci konumuna dusurmek istemem ben gayrt egendi geldim denedim yazdimda bendeli videolarida yiklicem ama movie maker kullanmayi ogrenmem lazim :D kisisel degil normalde sokuk kendimden 400 kg hafif arabayla denemiyorum Mami ani arada var ve sizin samimiyetinize guvendigim icin denedim UE gecti masallah kazasiz belasiz

percussionali
04-08-2012, 15:12
butün ambarlı burada
Konu stage6+plus Oldu bakalım sırada kim var Bu arada UE 106 ya maşşallah :D

CanberkD
04-08-2012, 15:14
bu arada o gece neden denemedım avansı kısık ve basınc 0.8bardı gerek yok k04 cupra gecerdı ne gerek vardı benzın yakmaya arkadas arkadası anlamıyosa ben bılmem bende cok teklıf ettım denenmedı ne olurdu arkadasımızla yuksekken kar lastıgı varken denesek dımı?

abi sizin revo select vardı 4 tane harita artı vale modu fln :hahaha: ???

bizde daha 3 dk içinde lastik jant ve yay değiştiren bi ekipman yok kusura bakma ...
lastigimi yayımı taktım deniyorum işte ben kaç ay gazlamadan arabama bindim ayrıca urfaylada hiç bi zaman kar lastiği varken denemedim ..

TommiMakinen
04-08-2012, 15:15
abi kumdan kale yapilir misket oynanmaz :)

evet kardeşim doğru söylüyorsun
sonra su gelir kale yıkılır
ama evc kapalı fazla dalgalanmadan

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

BMK TypeR
04-08-2012, 15:15
abi urfayla daha yeni denedik araba kac aydır yerde :D

iki gun once ah cupra ile deneyelim dedin abi drahte suc cupra senin arabandan bahsetmiş ..

canberk senle k04denedıgımızde wasgete yumusak sertlestırıcez dedık mı onuda yapınca denerız dedık mı dedık 4-5gun sonra senle denedıkden sonra senı aradım mı boluya mı gıtcem dedın araba yukselttım kar lastıgı var dedın ozaman dedıkden 1gun sonra otobanda yakalandıkya urfa denedın hatırlandın mı baglanılan gece urfa gecmıstı sızı, bilal ek4 m3 denedıgı gündu sanırım ogunden bahsettım, araban ıcın drahte yazmasın ozaman yanlıs anlasılıyo aksam gel bahçesehıre gelmeden tır garajı gece 1 gıbı orda ol canberk

BMK TypeR
04-08-2012, 15:16
abi sizin revo select vardı 4 tane harita artı vale modu fln :hahaha: ???

bizde daha 3 dk içinde lastik jant ve yay değiştiren bi ekipman yok kusura bakma ...
lastigimi yayımı taktım deniyorum işte ben kaç ay gazlamadan arabama bindim ayrıca urfaylada hiç bi zaman kar lastiği varken denemedim ..

canberk ben revo selctı(antayla can kardesıme) ve gerdyy evc(eczacı murat abı sattım)yakıt kullanmaktan vazgecıtıgm ıcın 5ay once antalya -ankara eskı can plaka typer olan suan 2008 kırmızı btu cupra alan cana sattım yanı yargılarken bılerek yargıla select olmadıgını bende 5aydır herkez bılıyo kafanda soru ısaretı olmasın:icon_tup:
sattıgımada pısman oldum bu hafta ıcınde 3 kere maslaga gıttım ayar ıcın

34tb9544
04-08-2012, 15:17
evet kardeşim doğru söylüyorsun
sonra su gelir kale yıkılır
ama evc kapalı fazla dalgalanmadan

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

:):):):) abi aksam otoparkta bı 10 dakka çalıştırsak mı cok gergin evo yanına bırakıyorum hp Ler bulasir belki

BoraÇİFTÇİ
04-08-2012, 15:17
Resit sinirden hangi dala tutuncagini sasirdin. Bakalim daha neler uydurcan merakla izliyorum. Ama yuzyuzede konusalim seninle bu hirsin sana zarar verir.

TommiMakinen
04-08-2012, 15:21
:):):):) abi aksam otoparkta bı 10 dakka çalıştırsak mı cok gergin evo yanına bırakıyorum hp ler bulasir belki

kesin bulaşmıştır sen bu gece
stage 4 bir cupra dene
kesin gecicen

:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

CanberkD
04-08-2012, 15:22
canberk ben revo selctı yakıt kullanmaktan vazgecıtıgm ıcın 5ay once antalya -ankara eskı can plaka typer olan suan 2008 kırmızı btu cupra alan cana sattım yanı yargılarken bılerek yargıla select olmadıgını bende 5aydır herkez bılıyo kafanda soru ısaretı olmasın:icon_tup:

abi deneriz ben herzaman denerim sıkıntı yok bırak k04 yayı sertlestirmeyi 30r taktın suan yine denemek isterim :)

revo select yoksa çok kotu o zaman herzaman baycuya gidip yazılım atmak zorundasınız.
yazlıga gitcem baycu dusuk basınclı yazılım at rollinge çıkıcam basınc ac avans ac :D

benim demek istedigim sizin oyle bir imkanınız var 3 dk da yazılım deiştirebilirsiniz ama yay-jantlastik işi o kadar kolay olmuyor.

BMK TypeR
04-08-2012, 15:22
Resit sinirden hangi dala tutuncagini sasirdin. Bakalim daha neler uydurcan merakla izliyorum. Ama yuzyuzede konusalim seninle bu hirsin sana zarar verir.

..................................

BMK TypeR
04-08-2012, 15:23
abi deneriz ben herzaman denerim sıkıntı yok bırak k04 yayı sertlestirmeyi 30r taktın suan yine denemek isterim :)

revo select yoksa çok kotu o zaman herzaman baycuya gidip yazılım atmak zorundasınız.
yazlıga gitcem baycu dusuk basınclı yazılım at rollinge çıkıcam basınc ac avans ac :D

benim demek istedigim sizin oyle bir imkanınız var 3 dk da yazılım deiştirebilirsiniz ama yay-jantlastik işi o kadar kolay olmuyor.
ama sen sormadan yargıladın antalyadakı can soyler sıfır 550tl olan cıhacı verdım ona hedıye gıbı ıbısey oldu almakta ıstemedım oyle olunca hee kotu oldu benım ıcın gıt gel yaptıyorum suan yapcak bıseyyok araba satıcam satmasam alıcam yenıden, ama yargılamadan sor once

CanberkD
04-08-2012, 15:24
resit abi birde mesaj duzenlemekten vazgeçsen bi cevap yazıyorum bakıyorum birseyler daha eklemişsin yazmıssın fln ortada birsey kalmasın cevap vermek isterim her yazdıgına ...
turbom da okunmuş **** başı ellenmiş hemen evin onunden aldırıp sokturebiirsiniz bakabilirsiniz:D

CanberkD
04-08-2012, 15:25
akşam malesef babamla ve kardeşimle yemekte olucam yarın dıogum gunum ama en kısa zamanda denk geliriz :)

BoraÇİFTÇİ
04-08-2012, 15:27
bora su adamı savunma bana ne sınırı olcak kıme sınır olcak bora aksam bahcehırıe gel bora revo selct yok o turedı evc var dersınız onuda bakında evcde yok hee:) yanınızda benızın alıcam, aksama beklıyorum yarıdan donme heryerıyle oynamıs stok denılen evoyla:D

Kimi savuncagimi sana sorcak degilim resit ! O kadar kendinden eminsen Yaridan donme dedigin evoyu gel birlikte sokelim oratyada 10 milyar koyalim dedigmiz gibi cikmazsa burda forum ahalisine yazalim. ?!

mami_makinen
04-08-2012, 15:29
Resit hadi km soyle kacta basilacak ona gore dersime calisicam :)

percussionali
04-08-2012, 15:33
Arkadaşlar CUPRA 1.7 basıp 1.5-.1.4 yürüyo aksama tekrar denemek istiyo

YGZ Typer yasin
DBSTyper metin

aksama bi deneyinde arkdaşlar cuprayla ne oluyo videolu şekilde
cuprayı aklayalım yürüyomu yürümuyomu fikirler milletin aklından bi bi silinsin... aksama alo derim ben sizlere.....nerede deneyeceğimiz konusunda

cheers
ama sen sormadan yargıladın antalyadakı can soyler sıfır 550tl olan cıhacı verdım ona hedıye gıbı ıbısey oldu almakta ıstemedım oyle olunca hee kotu oldu benım ıcın gıt gel yaptıyorum suan yapcak bıseyyok araba satıcam satmasam alıcam yenıden, ama yargılamadan sor once

Revo select cihazını bana hediye etmişti Reşit abi mart ayında.

drahte1905

Sen kendini Urfa ile bir tutuyorsun ki ? Urfa bizim yakin dostumuz, keza Urfa'nin agzi senin ki gibi degil...

Urfa'ya gecilsek, "Evo ile denedim gectim ama arabanin ustunde kar lastigi vardi, normal lastik ile bir daha deneyecegiz der" Senle denesek, kafa kafaya gitsek "Kompile yapili Evo IX'a 2 bilemedin 1.5 direk aciyorum" dersin ki dedin de...

Ayrica arabanin manifoldu gercekten catlak;

http://i50.tinypic.com/scbdsi.png

Bizi kendin ile karistiriyorsun Resit, biz catlak dediysek bizim manifoldumuz catlaktir....

Sen bizi iki gun once SUC icin mi aradin ? Sari Cupra icin mi aradin ? Resit gercekle olan baglantini kopariyorsun artik ciddi ciddi....

Canberkin emmesi orjinal, turbonun wategate hala INTERNAL ! arabanin heryeri oynanmis da degil senin dedigin gibi, araba her gun sanayide gel altina yat bak bakalim neyi varmis neyi yokmus kendin gor...

Turbosu bile port-polisli degil o arabanin, port polishli turboyu verdim Canberk'e takmadi ki Canberk o araba ile HER YERE gidiyor...

Resit sen gecilicegin zaman "Ne gerek var benzin yakmaya" millet gecilecegi zaman "Kaciyorlar"

Gecilecek araba benzin yakmaya gerek yoksa sen gelme Resit bundan sonra, gecilirsin fln benzinine yazik olur...

34tb9544
04-08-2012, 15:35

Ne zaman deniyoz abi ?

BMK TypeR
04-08-2012, 15:41
Akşam beklıyorum bahçeşehirıde tır garajında gelın cayımı ıcın, gece 1de ordayım Stok evoyla rüyada yaşayanları rüyadan kaldırıcam:)

BMK TypeR
04-08-2012, 15:42

mamı 100gıbı 3de basarız, senın ıstedıgın bı km varsa onuda soyle bende ona gore lastık ayarlıyım:D

ocean0636
04-08-2012, 15:42
EMG'ye kocaman Maşallah :)

Arenimo
04-08-2012, 15:43

YGZ Typer yasin
DBSTyper metin

cuprayı aklayalım yürüyomu yürümuyomu fikirler milletin aklından bi bi silinsin... aksama alo derim ben sizlere.....nerede deneyeceğimiz konusunda

Ali masallahi var o cupra net yuruyo ben dun denedim Mami abi bana dene dedi 400 hp ye yakin dedi guldum abi bizi elek eder ama gelirim deneim dedim cupranin sahibide sakin yanlis anlmasin inanip gelmedim yani :D bi deneme yuzunden aram aciliyodu mami abimle neyse ki derdimi anlattim dinledi :D

Arenimo
04-08-2012, 15:46
EMG'ye kocaman Maşallah :)

Sagol kanka tesekkur ederim bi masallah diyen cikti bizede :D kimse gormuyo 4 tane arabaya Özgun alip gazladigimi :D ben memnunum durumumdan

siyahinci34
04-08-2012, 15:46

YGZ Typer yasin
DBSTyper metin

Stage2+ cupra veya denk araçlarıda bekleriz

percussionali
04-08-2012, 15:47
Ali masallahi var o cupra net yuruyo ben dun denedim Mami abi bana dene dedi 400 hp ye yakin dedi guldum abi bizi elek eder ama gelirim deneim dedim cupranin sahibide sakin yanlis anlmasin inanip gelmedim yani :D bi deneme yuzunden aram aciliyodu mami abimle neyse ki derdimi anlattim dinledi :D

yok kanka senden yana sıkıntı yokta cupra yı millet gitmiyo sanıyo
şuan amaç onu açıklamak sağolsun abimiz olur cupraın sahibi ama giden bir
aracı gitmiyo diye laf çıkarttırmam oda bize yakışmaz
tekrar CUPRA ile denesin YGZ ve DBS CUPRA ya camı ben korucam
UE 106 nın NOS u bitik Bitmese onuda getirecektim olmadı başka zmaan
doldurduktan sonra gene DBS veyYGZ ile Dnetiriz artık UE 106 yı;)

ocean0636
04-08-2012, 15:53
Sagol kanka tesekkur ederim bi masallah diyen cikti bizede :D kimse gormuyo 4 tane arabaya Özgun alip gazladigimi :D ben memnunum durumumdan

yauw arabaların bırı cupra gıbı hayvan spec gıden 400hp cıvarı bır arac :D otekıde senden cok cok hafıf noslu bi 106, tereddütsüz cıkıp gazlamıssın daha ne yapacaksın:D

mami_makinen
04-08-2012, 15:55
mamı 100gıbı 3de basarız, senın ıstedıgın bı km varsa onuda soyle bende ona gore lastık ayarlıyım:D

Resit benim istedigim bi km yok
Ben senin dedigin km de basimde sonra dedikodu olmasin
Hafta ici deneyelim bakalim
Bu sitede herkesin icraatlari belli kendini fazla kasmana gerek yok ziya abi icinde biseyler yazmissin ama sorulara cevap yazamadin onadami ozelden yazdin :)

BMK TypeR
04-08-2012, 16:00
Resit benim istedigim bi km yok
Ben senin dedigin km de basimde sonra dedikodu olmasin
Hafta ici deneyelim bakalim
Bu sitede herkesin icraatlari belli kendini fazla kasmana gerek yok ziya abi icinde biseyler yazmissin ama sorulara cevap yazamadin onadami ozelden yazdin :)

ziya abıyle konuştum ben mamı merak etme,

mami_makinen
04-08-2012, 16:01
ziya abıyle konuştum ben mamı merak etme,

Ozelden yazma buraya yazda milletde merak ediyo :)

uRuç_106
04-08-2012, 16:06

YGZ Typer yasin
DBSTyper metin

bencede bu akşam bi deneme yapılıp CUPRA nın YGZ ve DBS ile ne olacağını görmek lazım.. bencede cupra nın gidişi gayet yerinde.bide yanyana gelinip videolu denenirse daha iyi olur. herkez yorumunu ona göre yapar.

BMK TypeR
04-08-2012, 16:12
Ozelden yazma buraya yazda milletde merak ediyo :)

mamı gerek yok ortalıgı ververeye vermeye hafta ıcı hafta sonuna dogru cıkar gazlarız mamı artık oruç başıma vurdu tansyon 16larda

JDM VTİ
04-08-2012, 16:15
UE 106ya 41kere maşallah.

mami_makinen
04-08-2012, 16:20
mamı gerek yok ortalıgı ververeye vermeye hafta ıcı hafta sonuna dogru cıkar gazlarız mamı artık oruç başıma vurdu tansyon 16larda

Banada ayni sekil oruc benide yordu ama sen beni daha cok yoruyosun :)iftara kadar mola :)

UM1196
04-08-2012, 16:23
Arenin aracına maşallah cok guzel gıdıyo dunde gorduk ;) Yok artık UE 106 :D:D Nos tüpünü dolduralımda katliam başlasın artık :) Katil Nos lu 106 artık sahnede :D

uRuç_106
04-08-2012, 16:25
konu aldı başını gitti valla :D :D

percussionali
04-08-2012, 16:29
konu aldı başını gitti valla :D :D

siralamayi yazim sana

cooperS
cupra
typer
tekrar cupra
evo
106:D

ERDEMM
04-08-2012, 16:38
Aksama evo isteniyosa gelicem sonra gelmedi kacti vs denmesin

siyahinci34
04-08-2012, 16:38
Ali bir tanede s3 vardı yazılım bekleyen.nedir son durumu acaba

percussionali
04-08-2012, 16:52
Ali bir tanede s3 vardı yazılım bekleyen.nedir son durumu acaba

hacinin bz s3 tenmi bahseyoz abi

emre_
04-08-2012, 16:57
Bisey dicem simdi ygz dbs stage 2+ cupradan hizlimi onumu savunuyosunuz anlamadimda ?????

percussionali
04-08-2012, 17:03
Bisey dicem simdi ygz dbs stage 2+ cupradan hizlimi onumu savunuyosunuz anlamadimda ?????

hizli olma sansi yok cupra ile yurunuyomus bende aksama cuprari getiricem
cupra ile yurume sansi yok onun videsu icin cupraya cam kurucam
yoksa hizli olma sansi yok isi bilen adamda bunun aksini idaa edemez zaten

siyahinci34
04-08-2012, 17:07
hacinin bz s3 tenmi bahseyoz abi

Dsg yazılım bekliyorum demişti mc de scirocco vardı arkadasta

Ferhat
04-08-2012, 17:07
Tekrar denesin bakalim cupra and dbs..

percussionali
04-08-2012, 17:10
Dsg yazılım bekliyorum demişti mc de
ulasiriz abim medem yazilimi guncellemesi varsa guncellemeistir...

Tekrar denesin bakalim cupra and dbs..

aynen cupra neler yapabiliyo izleyelim;)

Arenimo
04-08-2012, 17:12
Arkadaslar videolari lutfen ütü ile yada nokia 3310 la cekmeyin :D soyle guzel bi video olsun ben dun geceden guzel videolar cektim ama video cok uzun kesip bicmek lazim:D

emre_
hizli olma sansi yok cupra ile yurunuyomus bende aksama cuprari getiricem
cupra ile yurume sansi yok onun videsu icin cupraya cam kurucam
yoksa hizli olma sansi yok isi bilen adamda bunun aksini idaa edemez zaten

Arabamda ufak bi ayar eksigi var onu cozeyim 2+ cupra ile denerim bende tum type r larla Disardanda icerdende cekim yapip farki goruruz noslu ue lede deneriz isterseniz

athem
Dbs sımdıden gecılmıs baksanıza cupra 1 boy önde :)

percussionali
04-08-2012, 17:17
Arabamda ufak bi ayar eksigi var onu cozeyim 2+ cupra ile denerim bende tum type r larla Disardanda icerdende cekim yapip farki goruruz noslu ue lede deneriz isterseniz

neyle denemeyi dusunuyon sen st2+ ue flan la...

percussionali
04-08-2012, 17:21
Arkadaslar videolari lutfen ütü ile yada nokia 3310 la cekmeyin :D soyle guzel bi video olsun ben dun geceden guzel videolar cektim ama video cok uzun kesip bicmek lazim:D

hehhe ne adamsin yaaa:D

emre_
04-08-2012, 17:22
Ue 2+ cuprayla denemedi nos basip onlada denerim type r larlada plaka vermeye gerek yok em r lada denerim video cekerim kaan arkadasim diye em i ornek verdim alinmaca darilmaca olmasin

percussionali
04-08-2012, 17:25
Ue 2+ cuprayla denemedi nos basip onlada denerim type r larlada plaka vermeye gerek yok em r lada denerim video cekerim kaan arkadasim diye em i ornek verdim alinmaca darilmaca olmasin

emrecim dbs ve ygz ile bi dene istersen ondansonra ben sana getiririm ikisinide illede denicem diyosan gel bu aksam gel herkez gelecek cupra ile denersin

***** yerde olicaz aksam

emre_
04-08-2012, 17:28
Denerim tabiki metin icinde uygunsa hafta ici deneriz hafta ici bitirmis olurum eksigimi yada yasinle fark etmez benim icin ikiside hizli araclar

percussionali
04-08-2012, 17:36
yakinsiniz birbirinize bi deneyin bende meraklandim bak:)

osman 1.8t
04-08-2012, 17:41
arkadaşlar eğer stage 2+plas gerçek 380 hp bir araçla denemek isteyenler bz s3 le denesin herşey ortaya çıksın arkadaşın cuprası güzel gidiyor bende bindim aracına ama 380 hp vermiyor en fazla 320 hp civarı veriyor bir kaç sorun var heralde düzeltir tekrar denenir bz s3 le dbs denesin dbs biraz yanında tutunursa dbs metin abimsin derim 380 hp cupraya o şekilde tutunmak mümkün değil ygz 240 a kadar cupra bana boşken 2 boy atıyor dedi şimdi şunu idda ediyorum benle ygz yeni bir rolling yapalım beni en fazla 2 boy ayıracaktır eeee 380 hp cupra beni 4 boymu geçiyor 380 hp cupra beni 4 boy geçerse demekki benim aracım 330 hp civarı hesap ortada biraz karışık gibi görünüyor ama sonuç basit

Metin Bilen
04-08-2012, 17:59
arkadaşlar eğer stage 2+plas gerçek 380 hp bir araçla denemek isteyenler bz s3 le denesin herşey ortaya çıksın arkadaşın cuprası güzel gidiyor bende bindim aracına ama 380 hp vermiyor en fazla 320 hp civarı veriyor bir kaç sorun var heralde düzeltir tekrar denenir bz s3 le dbs denesin dbs biraz yanında tutunursa dbs metin abimsin derim 380 hp cupraya o şekilde tutunmak mümkün değil ygz 240 a kadar cupra bana boşken 2 boy atıyor dedi şimdi şunu idda ediyorum benle ygz yeni bir rolling yapalım beni en fazla 2 boy ayıracaktır eeee 380 hp cupra beni 4 boymu geçiyor 380 hp cupra beni 4 boy geçerse demekki benim aracım 330 hp civarı hesap ortada biraz karışık gibi görünüyor ama sonuç basit

ygz teketek denememiş.. cupra ya ıkı kısı dedı yada uc kısı ve onun denedıgınde methenol yokmus...

Metin Bilen
04-08-2012, 18:02
ben cuprayı gecerımde demedım..iddam da yok..

Metin Bilen
04-08-2012, 18:05
Denerim tabiki metin icinde uygunsa hafta ici deneriz hafta ici bitirmis olurum eksigimi yada yasinle fark etmez benim icin ikiside hizli araclar

kimle neyi deniyoruz ..??

emre_
04-08-2012, 18:18
İddan falan yok sana gider falanda yapmadim metin yanlis anlama

Metin Bilen
04-08-2012, 18:23
İddan falan yok sana gider falanda yapmadim metin yanlis anlama

ok eyw saolasında.. dbs nın ıcını toplardık cılasını yaptık yatıyo.. sökük deil..

JDM VTİ
04-08-2012, 18:24
emre yeni aldığın cuprayı çıkarcan nihayet he:) hadi hayırlısı kardeşim.

Ertan-R
04-08-2012, 19:05
Deneyen araçlara maşallah.Cuprada yazılım ne var Met wg evc varmı ?

cheers
04-08-2012, 19:27
Benim anladığım meth.evc yok yazılımda barbaros var sanırım.Araç ta barbarosun eski aracı galıba.Sormuşlar ama kımse cvp vermemıs sadece tahmınım o yonde.

src106
04-08-2012, 19:33
araclara maşallah güzel bi gece olmuş

TYPERHAKAN
04-08-2012, 20:02
ulan bir kişide çıkıp dememiş bucupra stage2+ ama BARBAROS yazılım,REVO değilki ,onun için yürümüyo yürümediği içinde type r lar,106 lar cupra ile gittiklerini zannediyo ve yanılıyorlar haklılar....konu nerden nereye gelmiş.ama bunu bildikleri halde kasıtlı bir şekilde bu cupra nın barbaros olduğunu söylemeyen ve insanların burda haybeye tartışmasına yol açanlar günah ını çeker inşaallah

osman 1.8t
04-08-2012, 20:16
ulan bir kişide çıkıp dememiş bucupra stage2+ ama BARBAROS yazılım,REVO değilki ,onun için yürümüyo yürümediği içinde type r lar,106 lar cupra ile gittiklerini zannediyo ve yanılıyorlar haklılar....konu nerden nereye gelmiş.ama bunu bildikleri halde kasıtlı bir şekilde bu cupra nın barbaros olduğunu söylemeyen ve insanların burda haybeye tartışmasına yol açanlar günah ını çeker inşaallah

abi sonra ben konuşunca konuştu oluyor ben söylüyorum araç 380 hp olması imkansız diye

osman 1.8t
04-08-2012, 20:17
cuprada wg ve evc yok methanöl var oda hatalı gibi

siyahinci34
04-08-2012, 20:19

Hakan abi burda polemik yaratma olurmu.sen iyi bilirsin FM cupranin nası gittiğini o zamanda barbarosun yazılımı vardı şimdide.Suan araç kısık varsa eger +plus cupra deniyelim

siyahinci34
04-08-2012, 20:19
cuprada wg ve evc yok methanöl var oda hatalı gibi

Nesi hatalı met ?

PPR engineering
04-08-2012, 20:20
Sen kendini Urfa ile bir tutuyorsun ki ? Urfa bizim yakin dostumuz, keza Urfa'nin agzi senin ki gibi degil...

Urfa'ya gecilsek, "Evo ile denedim gectim ama arabanin ustunde kar lastigi vardi, normal lastik ile bir daha deneyecegiz der" Senle denesek, kafa kafaya gitsek "Kompile yapili Evo IX'a 2 bilemedin 1.5 direk aciyorum" dersin ki dedin de...

Ayrica arabanin manifoldu gercekten catlak;

http://i50.tinypic.com/scbdsi.png

Bizi kendin ile karistiriyorsun Resit, biz catlak dediysek bizim manifoldumuz catlaktir....

Sen bizi iki gun once SUC icin mi aradin ? Sari Cupra icin mi aradin ? Resit gercekle olan baglantini kopariyorsun artik ciddi ciddi....

Canberkin emmesi orjinal, turbonun wategate hala INTERNAL ! arabanin heryeri oynanmis da degil senin dedigin gibi, araba her gun sanayide gel altina yat bak bakalim neyi varmis neyi yokmus kendin gor...

Turbosu bile port-polisli degil o arabanin, port polishli turboyu verdim Canberk'e takmadi ki Canberk o araba ile HER YERE gidiyor...

Resit sen gecilicegin zaman "Ne gerek var benzin yakmaya" millet gecilecegi zaman "Kaciyorlar"

Gecilecek araba benzin yakmaya gerek yoksa sen gelme Resit bundan sonra, gecilirsin fln benzinine yazik olur...

drahte sen murat'mısın ??benmi yanılıyorum

siyahinci34
04-08-2012, 20:22
Ben sunuda anlamış değilim barbarosun nerden oluyor araç ve günah olayini

osman 1.8t
04-08-2012, 20:23
Nesi hatalı met ?

hatalı derken problem var heralde ali bana öyle söyledi ! bozulmuş dedi

ümitech
04-08-2012, 20:27

+1000000000000000 hakan abi
konuyu yeni okudum arkadaşlar hayal görmeyin ;)
istediğiniz 106 ile noslu nossuz meth lü methanolsüz keşke istanbulda olsaydımda deneseydik ...
kimse yanlıs anlamasın ama yarası olanda gocunsun arkadaslar noluyo ya hangi 106 nos da olsa stage2+ cuprayı geciyo onu anlamadım ??? size tavsiyem kıstas almak ve aracınızı görmek istiosanız revo stage2+ bi cuprayla istediğiniz type-r veya noslu 106 yı deneyin bakalım sonuc noluyo ?? adam gibi stage 2 + bi cuprayı gecmek değil yanına yaklaşamazsınız , tayyar ve 106 için sölüorum ha gecilmeyen araba yoktur ama olandan yola çıkarak böle yorum yapma geregi duydum ...

yanlıs anlamayın yine. evc siz meth süz ve wg siz bi cupra 350 hp geliyo ...varın hesabını siz yapın...
ben adanada dbs speclerinde(yanlızca piston yok + methanol var ) tayparla denediğimde ve aracım stage2+ iken araya dağlar taşlar giriyodu...

sapla samanı birbirine karıştırmayın arkadaslar rica ediyorum..

edit ; denediğim aracta pistonda olabilir şuan tam hatırlayamadım

percussionali
04-08-2012, 20:56
hatalı derken problem var heralde ali bana öyle söyledi ! bozulmuş dedi

DBS ile denedıgınde methanol sıkıntılıydı yoktu , hatadan kastın o heralde osman

Metin Bilen
04-08-2012, 20:57
DBS ile denedıgınde methanol sıkıntılıydı yoktu , hatadan kastın o heralde osman

aynen banada olmadıgını soyledı..

Arenimo
04-08-2012, 21:00
Uruç birsey aklima takildi sanirim İzmirden geln bir C2 emme manifoldu ile cupra ile denemissiniz su an ustunde yokmus aksam atasehirde bulusalim mami abide gelicek gonlunu alicam zaten onunda sizde gelin inanmadgimdan degil ama su nos tupunun vanasini bi kapatip deniyelim basmadik dediniz ben sonuna kadar inandim bu aksam da deniyelim tekrar gorelim uygunsa

osman 1.8t
04-08-2012, 21:07

ali önceki yazımı okumadın heralde

_muhaRRem
04-08-2012, 21:11
Uruç birsey aklima takildi sanirim İzmirden geln bir C2 emme manifoldu ile cupra ile denemissiniz su an ustunde yokmus aksam atasehirde bulusalim mami abide gelicek gonlunu alicam zaten onunda sizde gelin inanmadgimdan degil ama su nos tupunun vanasini bi kapatip deniyelim basmadik dediniz ben sonuna kadar inandim bu aksam da deniyelim tekrar gorelim uygunsa

bugün c.tesi bebek etiler yanıyodur ne rollingi :D

bu arada revo stage2plus aracım vardı fenada gitmiyordu ,tr deki hiçbir atmosferik ep3 tek vites bile tutunamaz. öyle bir dünya yok.

deeneyen araçlara maşallah.

Arenimo
04-08-2012, 21:12

bu arada revo stage2plus aracım vardı fenada gitmiyordu ,260 a kadar tr deki hiçbir atmosferik ep3 tek vites bile tutunamaz. öyle bir dünya yok.

Kanka bu gun ara gezmeye aksam atasehirdeyim musayit ise UE 106 ile tekrar denemek istiyorum arabamda meth yakit yok igne iplik ustunde

ümitech
04-08-2012, 21:14

bu arada revo stage2plus aracım vardı fenada gitmiyordu ,tr deki hiçbir atmosferik ep3 tek vites bile tutunamaz. öyle bir dünya yok.

bunu bi hondacı olarak senin agzından duymak daha bi sevindirdi beni muharrem :)
dogrular bunlar ...bazıları kabul etmek istemesede, hayal aleminde yaşasada...

Arenimo
04-08-2012, 21:18
Mami abi senden ricam yardimci olur musun abi aklima birsey takildi gectiler helal olsun ama ben yine aracimi gormek istiyorum ( dunden bu gune hicbirsey degismedi aracimda )

cheers
04-08-2012, 21:30
Benim anladığım meth.evc yok yazılımda barbaros var sanırım.Araç ta barbarosun eski aracı galıba.Sormuşlar ama kımse cvp vermemıs sadece tahmınım o yonde.

2 post önce yazmıştım ben abi demekki tahmin doğruymuş.

mami_makinen
04-08-2012, 21:34
Mami abi senden ricam yardimci olur musun abi aklima birsey takildi gectiler helal olsun ama ben yine aracimi gormek istiyorum ( dunden bu gune hicbirsey degismedi aracimda )

Tabikide denenir sikinti olmaz uruc her turlu dener konuya girerse kendiside yaZar ..

Arenimo
04-08-2012, 21:35
Guncel arkadaslar konu altlarda kalmasin

Dun 1 lafa atasehirden kalktim gunesliye geldim Mami Abi yardimci ol ricam olur

mami_makinen
04-08-2012, 21:39
Guncel arkadaslar konu altlarda kalmasin

Dun 1 lafa atasehirden kalktim gunesliye geldim Mami Abi yardimci ol ricam olur

Simdi ahmet ustayi aradim gorustum bu aksam icin deneyin dedim tamam dedi simdi urucu aricak haber vercek

Arenimo
04-08-2012, 21:40
Tamam abi Atasehirde goruselim bu gecde anadoluda olsun basin ekspres gazlanilicak yol degil

mami_makinen
04-08-2012, 21:44
Tamam abi Atasehirde goruselim bu gecde anadoluda olsun basin ekspres gazlanilicak yol degil

Onu aranizda halledin nerde denemek iatiyosaniz Orda deneyin

Arenimo
04-08-2012, 21:45
Mami abi sana guvenim sonsuz biliyosun UC nin vana kapali olucak senden ricam sen kapaticaksin abi bu sekilde deniyelim bide benim devrimdede basalim

mami_makinen
04-08-2012, 21:50
Mami abi sana guvenim sonsuz biliyosun UC nin vana kapali olucak senden ricam sen kapaticaksin abi bu sekilde deniyelim bide benim devrimdede basalim

Sana ozelden ahm nin telefonunu yazicam
Ara konusun yerini zamanini belirleyin kafanizda soru isareti kalirsa ben bana duseni yaparim ama ahmet nosu kapatirim derse kapatir emin ol

erh
04-08-2012, 21:57

UBA nın da üstünde PS chiptuning vardı.. KEV ankaraya geldikten sonra burda da yazılımı PS chiptuning di.. Nası gittigini neleri geçtigini herkes gördü sende gordun.. demekki neymiş sıkıntı yazılım değilmiş dimi ;)

uRuç_106
04-08-2012, 21:57

aren kardeşim bu akşam musait değilim,başka arkadaşlara söz verdim onlarla dışardayım..ama hafta içi bi akşam yapabiliriz..zaten tüpü haeta içi doluma yolliycam merak etme hem arabamda tüp de olmaz,seninde için rahat eder:icon_tup:

Arenimo
04-08-2012, 21:58
Konustum abi dun gece nos basilmis bu nedir arkadas ben sozunuze guvendim geldim nosun son damlasi ufak ufak ben bilmem bana basmadik dendi

mami_makinen
04-08-2012, 22:01
Konustum abi dun gece nos basilmis bu nedir arkadas ben sozunuze guvendim geldim nosun son damlasi ufak ufak ben bilmem bana basmadik dendi

Nostan anlamam son damlasinida bilmem cunku hic kullanmadim nasip olmadi ama ahmetle konustuysan o oyle dediyse basilmistir

Arenimo
04-08-2012, 22:04
Nostan anlamam son damlasinida bilmem cunku hic kullanmadim nasip olmadi ama ahmetle konustuysan o oyle dediyse basilmistir

Abi durustce sordum durustce cevapladi ufak ufak basildi ondan cupr kadar etkili olmadi dedi ama basildi dendi bende hayatinda bos basmadim bilmem ufak tefek ucundan anlmam abi

dragon07
04-08-2012, 22:04
cupracılara bakıyorum hepsi eski typercı demekki bişiy biliyolafrda idda ediyolar diyorum :) en yüklü cupra kaç hp gelir mrkımdan soruyorum ?

siyahinci34
04-08-2012, 22:08
Abi durustce sordum durustce cevapladi ufak ufak basildi ondan cupr kadar etkili olmadi dedi ama basildi dendi bende hayatinda bos basmadim bilmem ufak tefek ucundan anlmam abi

Eger dün aksam nos basilsaydi emin ol benle denediğinden 2 boy daha gecilirdin.bence size itibar et

uRuç_106
04-08-2012, 22:12

tamam kardeşim telde konuştuğmuz gbi vana kapatılır,tekrar denenir..

akif252
04-08-2012, 22:16
maşallah araçlara çok güzel yürüyorlar sgate2 cuprayla dnemek isterdik 850 kg400 hp 106 yı ama uzaksınız bize :)

Arenimo
04-08-2012, 22:17
Eger dün aksam nos basilsaydi emin ol benle denediğinden 2 boy daha gecilirdin.bence size itibar et
Seninle denendgide baska manifolda basildi abi suan manifold farkli

tamam kardeşim telde konuştuğmuz gbi vana kapatılır,tekrar denenir..

konustuk isin var konun ozu denenmedi 2 ye iki denenir nostan anlayan bir arkadas gelir baska bir nos tupu baglanmismi bakilir guvendik ama artik acik soyliyim guvenim kirildi

Alper_
04-08-2012, 22:29
tüp doluma gitsin..

vana kapansın..

başka tüp olamaz mı araba da ? beni de hayal kırıklığına uğrattılar..basmadık etmedik diyorlar da..2 sn basıp bıraksa anlaşılmaz..gizlemekte kolaydır :)

_muhaRRem
04-08-2012, 22:29
aren sen psikolojik olarak ateşhir kafasına eriştin kesin gidersin , bilinmeyen bi güç seni oraya çekecek :D

Sert@ç
04-08-2012, 22:32
Konuyu kaç saattir takip ediyorum. Roll yapan kişilerin hiç birini tanımam ancak bu ne yav bi nos dibindeydi basmadım bi nos yoktu zaten bi nos çok azdı onu bitirdim
Zaten cupra stage2 plus ile bi 106 veya typer hayal dünyası...
Videoda stage 2 plus s3 4 kişi resmen cupranın peşinden geliyo ?
Ya cuprada problem var yada başka şeyler var...
Hakan abi zaten gerekli açıklamayı yapmış aslında ama yazmadan edemedim

percussionali
04-08-2012, 22:33
aren guzel kardesim basilmadiysa basilmamistir
niye boyle seyler dusunuyosyn adam zaten noslu nossz denerim diyo daha neden
bu sekilde guvenim kirildi va diyiyosum nosli nossuz denenir

typer46
04-08-2012, 22:44
UBA nın da üstünde PS chiptuning vardı.. KEV ankaraya geldikten sonra burda da yazılımı PS chiptuning di.. Nası gittigini neleri geçtigini herkes gördü sende gordun.. demekki neymiş sıkıntı yazılım değilmiş dimi ;)

senin kacirdigin bi son bir final yarisi vardi ps chip revo yazilimli 2 cupra denedi bende o aksam ordaydim demekki neymis revo daha iyiymis.

cheers
04-08-2012, 22:50
cupracılara bakıyorum hepsi eski typercı demekki bişiy biliyolafrda idda ediyolar diyorum :) en yüklü cupra kaç hp gelir mrkımdan soruyorum ?

En yüklüsü ne gelir ki max vereceği 350 efe :D

Selcuk_RoL
04-08-2012, 22:56
senin kacirdigin bi son bir final yarisi vardi ps chip revo yazilimli 2 cupra denedi bende o aksam ordaydim demekki neymis revo daha iyiymis.

Orda ubayi kullanan bendim araba bozuktu cekici ile dukkana yolladik arabayi onu kistas almayin yanlis olur ps chipi veya sattigimiz arabayi savundugumu sanma bi ust msj larda revonun bence daha iyi oldugunu yazdim ama o gece uba bozuktu hortummu ne cikmis tam bilmiyorum anlamam ama araba calismadi sen hesab et cekici cagardik ayip olmasin diye hatta atasehire donduk baska aracla durumuda izzah ettik

typer46
04-08-2012, 23:14
Orda ubayi kullanan bendim araba bozuktu cekici ile dukkana yolladik arabayi onu kistas almayin yanlis olur ps chipi veya sattigimiz arabayi savundugumu sanma bi ust msj larda revonun bence daha iyi oldugunu yazdim ama o gece uba bozuktu hortummu ne cikmis tam bilmiyorum anlamam ama araba calismadi sen hesab et cekici cagardik ayip olmasin diye hatta atasehire donduk baska aracla durumuda izzah ettik

biliyorum selcuk araciniz agriza yapti dediniz atasehire geldik o gece sohbet ettik ama konu ps chip iyi revo kotu konusuna getirmeye calisiyar

percussionali
04-08-2012, 23:44
cupranin gidip gitmediginden emin inanmayan arkadsslr cupra
avrupa yakasi ***** yerde deneme icin beklemede....

percussionali
04-08-2012, 23:49
***** yer guncellll

cheers
04-08-2012, 23:51
Hızınıza hastayım :D

percussionali
04-08-2012, 23:54
Hýzýnýza hastayým :D

hehehjeej alemsim yaa :D

***** yer guncellllll

cheers