PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opel'den arac sorgulama

zirvecol
10-08-2012, 16:27
Herkese hayırlı ramazanlar.Bir opel astra buldum 2008 95 binde manuel 1.3 cdtı enjoy + 19 bbs jantlı bir araç.3 parça boya 1 parça değişen var 28.000tl almayı dşünüyorum.Fiyat nasıl sizce.

Asıl mesela serviste tanıdığım felan yok normalde ford servisinde çalışıyor bizim aile.Acaba aramızda şase versem aracın geçmişini sorgulayacak birisi çıkar mı? yardımcı olan olmayan herkese teşekkür ederim.Tanıdık olmadan bakmıyorlar şase numarasından geçmişe. Aracı expertize sokmadan önden bir sorgulama yapılırsa bakıma girmişmi kaza bela kaydı ne var çok daha iyi olur.Hayırlı günler...

Zaten arac expertize giriçek bazı arkadaşlar expertize götür vb yorum atmasınlar amacım aracın kaskodan bir kaza belası olmuşsa zaten kayıtlarda çıkar şase sorgusunda.Boşa expertize ücret ödemek istemiyorum...

multispace
10-08-2012, 17:04
opelclubcard ın sitesine girip plaka bilgisini yazarak yetkili serviste ki durumunu az çok görebilirsiniz

multispace
10-08-2012, 17:14
ayrıca fiyat çok uygun iyice incele derim

S.Özcan
10-08-2012, 17:51
Cosmo, enjoy, essentia hangi modeli?

Murat Özcan
10-08-2012, 17:55
Cosmo, enjoy, essentia hangi modeli?

enyoj demiş ya hocam

S.Özcan
10-08-2012, 17:57
enyoj demiş ya hocam

Değişen ve boya olmasına göre normal bence fiyat, sadece internetten mı baktınız? Otopazarlarinada bakın bence

CasabLanca
10-08-2012, 18:45
bana şaseyi veya motoru msj at bakayım

zirvecol
10-08-2012, 20:08
opelclubcard ın sitesine girip plaka bilgisini yazarak yetkili serviste ki durumunu az çok görebilirsiniz

o siteye girdim ancak kart sahibi olammız gerekiyor herhalde hiç bişey bulamadım

ayrıca fiyat çok uygun iyice incele derim

yetkili servise expertiz yapılıp alınıcak zaten araç

Değişen ve boya olmasına göre normal bence fiyat, sadece internetten mı baktınız? Otopazarlarinada bakın bence

sadece ,nternetten bakıyorum pazara gidicek zamanım malesef yok netten bulduğum beyendiğim aracı maslakta ustalarım tarafından inceletip temizse alıyorum.

bana şaseyi veya motoru msj at bakayım

pm attım abi teşekkürler.

multispace
10-08-2012, 21:48
plakayla bakabiliyorsunuz

zirvecol
11-08-2012, 10:00
plakayla bakabiliyorsunuz

doğrudur ancak ben bulmadım ki plakayla baksan bile bişey değişmez adamlar pert arabayı toplayip plaka değişiyorlar plakdan baksanda kazası çıkmıyor önemli olan şaseden bakmak:icon_tup::icon_tup: ilgine çok teşekkür ederim.