PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Enkara

cem06
10-08-2012, 17:19
Akşama varmı bişeyler?

ofli
10-08-2012, 17:21
Biz oradayiz dicemde polisler basmasin :))

EMRE KAAN
10-08-2012, 17:41
walla akşam kalabalık olucakmış gene ben dahil 10 a yakın araba gelicek benim bildiğim bence kalabalık olur bi m3 duydum ama :D

Alican
10-08-2012, 18:07
Ulan nasıl bır memleketse tanımadıgım adamlar sahıbınden comdan mesaj atıyor bana şurda şunu yapıcaz sızıde beklerız dıye :D bu aksam için dıkkat etmek lazım bugun cok kalabalık olacak

Chn53
10-08-2012, 18:50
millet kaç gibi orda olur

MeRtCaN
10-08-2012, 18:53
konu açamaya gerek yoktu bence

yer saat bellı bosuna gerksız boş ınsanları toplamanın bır anklamı yok

n3co
10-08-2012, 19:22
takılırız yine...

Chatin
10-08-2012, 19:26
her ithimale karşı koşu ayakkabımı ve şort polishimi giyiyorum.

CGR328
10-08-2012, 19:43
benım arkadaşlarda aradı bugun sahıbınden den garip garip msjlar atmışlar kucuk evde toplanıyoruz ordan enkaya geçicez diye, bence artık cuma gecelerini başka bi güne taşımak lazım apaçiler yüzünden ne yarış nede başka bişi olur ayin yapmaya direk oraya gelir oldular ses gürültü kalabalık eğer bugunde öyle olursa cuma günleri kan kaybetmeye başlıcak gibi

CasabLanca
11-08-2012, 00:05
acayip bir kalabalık vardı ankara camiasının hemen hemen hepsi bir aradaydı, bu camiayı bir arada görmek çok güzeldi ama kamyon kornasıyla dolaşan şahinciler hariç :hehe:

dirk
11-08-2012, 00:08
Geceyi apaçiler bastı Ama olaysız güzel denemeler oldu... Gece yada Sabah Eklerim biraz Vidyo

Ertug_T.
11-08-2012, 00:29
geceyi evde film izleyerek geçirdim :D basıncı açsakda biraz denesem artık =)

JapanVsGermany
11-08-2012, 00:32
Çok kaynak bir gece oldu; 22:30a kadar deneme olmadi ama sonrar dk da 1 roll oldu; E92 M3, E46 M3, E36 M3, E30 3.2ler, E30 M3 (komple e46 m3 swap), white RS, JJ Saxo,RS4, S2K ws bi suru hızlı araba hem gozlerin hem kulakların zewkine hitap ettiler..
Daha bir cok hizli araba wardı; şahincilerin TOFAŞK felsefelerine saygı duyuyorum ama allahim o kornalar neydi ya, bi de bosa alip gaz wermek nedir arkadaş...

Kendime adıma geceyi hyundai getz 1.5 dizel vs BMW Z3 Coupe Rollingi ile kapadik; super zewkliydi ;)

cem06
11-08-2012, 00:53
12yi geciyodu benim gittigimde evo kırmızı s2000 bide gsilar kalmıstı iki sıkıp dondum :D

chiefkadir
11-08-2012, 00:57
Renkli bir geceydi enaz 150-200 kişi vardı..Ama millet kopuk kimse kimseyle denmeye yanaşmıyo ellerde çekirdek biri gazlasada seyretsek hesabı :D Yinede baya deneme oldu:) Dönüşte Evo 9 la Ankaraya kadar sıktık pek keyifliydi:hahaha:

1998corsa
11-08-2012, 00:58
bende 12:30 cıvarı gectım 3 araba kalmıstı sadece tuh kacırdık bu geceyı :(

ProdriveSTI
11-08-2012, 01:01
Dönüşte Evo 9 la Ankaraya kadar sıktık pek keyifliydi:hahaha:

sonuç ne abi :D

chiefkadir
11-08-2012, 01:04
sonuç ne abi :DWhite Rs gergin:hahaha:

Mikrop_Ali
11-08-2012, 01:09
kuru kalabalik vardi boyle giderse patlar orasi

CasabLanca
11-08-2012, 01:11

biraz daha geç vakite kalsa esas deneyecekler boşalır ortalık kanka 12 gibi felan. bu arada telefonun niye kapalı

serkanokan
11-08-2012, 01:23

Keşke getirseydin entrikayı..

n3co
11-08-2012, 01:24
Geceyi apaçiler bastı Ama olaysız güzel denemeler oldu... Gece yada Sabah Eklerim biraz Vidyo

ramazan senin aracı denemek istedim aslında, aklımda 1.6tdi var benim 1.2 ile arasındaki farkı görmek istedim ama siz baya kalabalıktınız şimdi yanlış anlaşılma falan olur diye pek yanaşmadım. senin araç bildiğim kadarıyla 140hp . benimkide 110hp. Farkı görmek istemiştim.

Geçen haftalar daha sakindi fazla egsoz yoktu :hahaha:

CasabLanca
11-08-2012, 01:40
Keşke getirseydin entrikayı..

birader sen ne taraftaydın ya hiç göremedim seni?

ensoztrk
11-08-2012, 02:29
her ithimale karşı koşu ayakkabımı ve şort polishimi giyiyorum.

şort polishli olan senmiydin geçen yarışta abi :D

Videoyu izlerken o geldi aklıma :D:D

BahattinS
11-08-2012, 02:33
Apaçilere çözüm bulmak lazım sıkıntı büyük...Adamlar tüm köprüyü boşta gaz vererek ve saçma sapan kornalarla geçip durdu :/

dirk
11-08-2012, 02:33
ramazan senin aracı denemek istedim aslında, aklımda 1.6tdi var benim 1.2 ile arasındaki farkı görmek istedim ama siz baya kalabalıktınız şimdi yanlış anlaşılma falan olur diye pek yanaşmadım. senin araç bildiğim kadarıyla 140hp . benimkide 110hp. Farkı görmek istemiştim.

Geçen haftalar daha sakindi fazla egsoz yoktu :hahaha:

benim araç 130 Hp ciwarında hacı 140 biraz abartılı 18 jant vs var tam kıyas olmaz ama deneriz hacı keşke gelseydin ordaki herkes abim kardeşim yabancı olmuyor pek yanımızda :D

Burak-Akın
11-08-2012, 02:43
benim araç 130 Hp ciwarında hacı 140 biraz abartılı 18 jant vs var tam kıyas olmaz ama deneriz hacı keşke gelseydin ordaki herkes abim kardeşim yabancı olmuyor pek yanımızda :D

Sorunun çözüldümü ramço ? basınç sıkıntısı yaşamıştın

JapanVsGermany
11-08-2012, 02:45
Denedigi arabaya ekstra bir kisi daha bindirerek çözdü sorunu; maşallah :D

dirk
11-08-2012, 02:47
Sorunun çözüldümü ramço ? chip ile birkaç sıkıntı yaşamıştın

chipten kaynaklı bi sorun değildi Partikül filtrem doluydu temizlettirdim 1 aya kadar komple iptal edicem .. Senle deneyelim yarın diğer poloda gelir beraber cıkar güzel bi vidyo cekeriz

Denedigi arabaya ekstra bir kisi daha bindirerek çözdü sorunu; maşallah :D

sizin toplam ağırlıkla bizimki eşit aslında + 18 jantlı arabaya bastırıyorsunuz.. Bide HEp ben geçiom hep sen gülüyosun onuda anlamadım gitti Vidyoyu atta bakim abi yaa

Chatin
11-08-2012, 02:49
Renkli bir geceydi enaz 150-200 kişi vardı..Ama millet kopuk kimse kimseyle denmeye yanaşmıyo ellerde çekirdek biri gazlasada seyretsek hesabı :D Yinede baya deneme oldu:) Dönüşte Evo 9 la Ankaraya kadar sıktık pek keyifliydi:hahaha:

abi senin el atman lazım bu işe. hem apaçi tayfayı uzak tutmak lazım hem de herkes seni tanıdığı için ayrı gruplar halinde takılmayıp tek bir grup haline gelmemiz ve deneyeceklerin oradan çıkması lazım. kim kiminle deniyor onu bile anlayamıyor çoğu kimse sadece gürültü yapan iki araba gelince herkes yola bakıyor ve hımm bunlar deniyor diyip geçiyor.

mesela bugün ismail abi (çam) de vardı desem acaba kaç kişi evet gördüm der veya kim gördü denemelerini desem?

gruplar arası kopukluklar var. oraya gidince mümkün mertebe birarada olmak lazım.

JapanVsGermany
11-08-2012, 02:58
Ramazan hep geciorum diyorsun da sadece 2 sinde gectin; onda da oZGur amcamın anormal gec basmasından dolayı oldu; ***** adam 50 yaşında ;) yoksa masallah kafa burun spec arabalar ;)

18 BBS CH ler takılı olsun da warsın gitmesin; deneme wideoaunu degil ama sadece arabayı cektigim wideo war; yarın ofisten atarım ;)

Ama oem sac jantları takarsan ciddi fark olusabilir gibi ;)

CGR328
11-08-2012, 03:25
bi şahinciye bağırdımda durmadı yav..k , yanımda 4-5 sağlam adam olsun o köprüye sokanı dürtsünler

Akihiko Saito
11-08-2012, 08:02
Bende gelecektim, bu apaçi muhabbetlerini duyunca vazgeçtim..
Bilmiyorum ne oldu.. Gerçi ben kornaya falan razıyımda arabanın sağına soluna çarparlar diye korkuyorum.

iynn-RS
11-08-2012, 08:14
en iyisi eski molpet buluşmalarıydı.deneyecek kısıler belırlenır 2şer kişi çıkılır.sadece deneyecek arabalar cıkar arka arkaya denemeler yapılır geri gelinirdi.muhabbette hep beraber olurdu rollde.

bu enkayı kim çıkardı anlamadım. 40 git 40 grl 80 km yol tepiyoruz ondada deneyecek adam bulamıyosun herkes nazlanıyo. 2. denemeyi yapmak için bi ton yol gidiyosun araba ısınıyo flan filan.

ghibli06
11-08-2012, 08:52
arkadaşlar iyi güzel hoş yazıyorsunuz, doğru mekan yok deneyecek yer yok, doğru herkesin kanı kaynıyor, doğru herkes arabasına yaptıklarının sonuçlarını görmek istiyor...

2 ya da 3 hafta önceydi tam hatırlamıyorum, Konutkentten Gölbaşına gidiyoruz otobandan, bu arada hem yol çalışması var falan biranda kendi şeridimde karşıdan gelen farlarla burun buruna gelldim, aha dedim yolu bölmüşler ben yanlış şeride girdim kesin, kendimi otomatikman sağa attım ve biranda en son 20 li yaşlarımda gittiğim ama kötü olayların olduğu, arkadaşımın kuzeninin motorla ezilip öldüğü o lanet yerde buldum kendimi, ilerden geri döndüm yoluma devam ettim, zaten arkamdan da jandarma geliyordu...

öyle bir ortamdan gerçekten zevk alıyor musunuz? hani şunlar gelmesin bunlar olmasın falan diyorsunuz da, orası yarım yapılmış bir asfalt parçası sadece her hangi bir işletme özel mülk falan da değil, yanlışlığın asıl nerede olduğunu sorgulayın bence, sorun oraya gelen sizin sevmediğiniz kişilerde değil...

ben otobanda gidicem karşımdan 3 tane e30 rahat rahat gevşek gevşek ters yönden uzunlar açık üzerime gelecek bazıları da buna eğlence diyecek... kusura bakmayın eğlence anlayışı çok farklı...

CUB
11-08-2012, 08:53
Güzel akşamdı biraz geç geldik ve çok duramadık ama güzeldi.Son zamanlarda apaçi olayı ciddi arttı sanırım bu olay çözümsüz...

Kendime adıma geceyi hyundai getz 1.5 dizel vs BMW Z3 Coupe Rollingi ile kapadik; super zewkliydi ;)
Kankamı üzmeyin :D Ama uyuyan devi uyandırdınız demedi demeyin :D :D adam şanzumanı komple değiştirmeye gidiyor bu gün yarın :D Boşver bak keyfine otomatik iyidir diyorum tek dediği ''bu hafta manuel olacak bu araba'' :)

CavitS
11-08-2012, 09:06
sonuç ne abi :D

gecılse buraya yazar mı hiç evo 9 la gazladık dıye :D

metinalan
11-08-2012, 09:07
Ramazan hep geciorum diyorsun da sadece 2 sinde gectin; onda da oZGur amcamın anormal gec basmasından dolayı oldu; ***** adam 50 yaşında ;) yoksa masallah kafa burun spec arabalar ;)

18 BBS CH ler takılı olsun da warsın gitmesin; deneme wideoaunu degil ama sadece arabayı cektigim wideo war; yarın ofisten atarım ;)

Ama oem sac jantları takarsan ciddi fark olusabilir gibi ;)

boşverin enkayı arabaları yıkatıp kahve içmeye gidelim :D

Akihiko Saito
11-08-2012, 09:13
arkadaşlar iyi güzel hoş yazıyorsunuz, doğru mekan yok deneyecek yer yok, doğru herkesin kanı kaynıyor, doğru herkes arabasına yaptıklarının sonuçlarını görmek istiyor...

2 ya da 3 hafta önceydi tam hatırlamıyorum, Konutkentten Gölbaşına gidiyoruz otobandan, bu arada hem yol çalışması var falan biranda kendi şeridimde karşıdan gelen farlarla burun buruna gelldim, aha dedim yolu bölmüşler ben yanlış şeride girdim kesin, kendimi otomatikman sağa attım ve biranda en son 20 li yaşlarımda gittiğim ama kötü olayların olduğu, arkadaşımın kuzeninin motorla ezilip öldüğü o lanet yerde buldum kendimi, ilerden geri döndüm yoluma devam ettim, zaten arkamdan da jandarma geliyordu...

öyle bir ortamdan gerçekten zevk alıyor musunuz? hani şunlar gelmesin bunlar olmasın falan diyorsunuz da, orası yarım yapılmış bir asfalt parçası sadece her hangi bir işletme özel mülk falan da değil, yanlışlığın asıl nerede olduğunu sorgulayın bence, sorun oraya gelen sizin sevmediğiniz kişilerde değil...

ben otobanda gidicem karşımdan 3 tane e30 rahat rahat gevşek gevşek ters yönden uzunlar açık üzerime gelecek bazıları da buna eğlence diyecek... kusura bakmayın eğlence anlayışı çok farklı...

Kesinlikle haklısınız...
Ama ankara şartlarında daha güvenli bir yer yok işte abi, Eskiden enkada daracık yolda, kalabalığın içinde kalkardı millet, o zamanki usüle göre şimdiki çok daha güvenli.. Ha eğer daha mantıklı bir yer varsa oraya gidilsin.. Keşke bi drag pisti olsa da; millet düz bir yolda kalksa, bizde köprüden değilde trübünden izlesek.

serkanokan
11-08-2012, 09:34
birader sen ne taraftaydın ya hiç göremedim seni?

Titan Motorsport'un standındaydık başkan, Discovery'deki Sam Amca ile birlikte Titan Motorsport'un geleceği hakkında konuşuyorduk. :icon_wack

ofli
11-08-2012, 09:47
bende 12:30 cıvarı gectım 3 araba kalmıstı sadece tuh kacırdık bu geceyı :(

Bende oradaydim haci gorusemedik yine yuzyuze tanismak nasip olmadi :)

CasabLanca
11-08-2012, 11:44
Titan Motorsport'un standındaydık başkan, Discovery'deki Sam Amca ile birlikte Titan Motorsport'un geleceği hakkında konuşuyorduk. :icon_wack

kanka bende ams performance tarafındaydım evoya lpg taktırmışlar tekliyormuş ona ayar çektim :rolleyes:

kop42
11-08-2012, 12:40
kanka bende ams performance tarafındaydım evoya lpg taktırmışlar tekliyormuş ona ayar çektim :rolleyes:

görüşmelerimiz devam ediyor boost logicle titanla,

geçen titandayız oturuyoruz smith geldi 2jz kapak flow ölcüleri hakkında konuştuk fakat pek fazla kafama yatmadı şu aşamada beklemedeyiz.

ben dünde bahsettiğim gibi aracın hafifliğinden yana değilim yağ pompasıyla ilgili problemleride sadece smithle paylaşmak istemiyorum güzel argeler sonucunda bakalım sizlerinde keyifle izliycegi bir dragstar yapmak istiyoruz

günlük kullanım için lpg elbette olucak araçta ozaman seninle irtibata geçeceğim eray kardeşim hayırlı günler dilerim

serkanokan
11-08-2012, 12:46

geçen titandayız oturuyoruz smith geldi 2jz kapak flow ölcüleri hakkında konuştuk fakat pek fazla kafama yatmadı şu aşamada beklemedeyiz.

ben dünde bahsettiğim gibi aracın hafifliğinden yana değilim yağ pompasıyla ilgili problemleride sadece smithle paylaşmak istemiyorum güzel argeler sonucunda bakalım sizlerinde keyifle izliycegi bir dragstar yapmak istiyoruz

günlük kullanım için lpg elbette olucak araçta ozaman seninle irtibata geçeceğim eray kardeşim hayırlı günler dilerim

Smith flow ölçülerini hallederken ben de hava filtresi,cai,cold air intake,dry flow,oiled filter işlerinde kafa yoracağım. Yeni terimler üzerinde kafa yoruyorum.
Eray kardeşi Öl-Ge (Ölücülük Geliştirme) konusunda gösterdiği üstün başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Yakında lisans başvurusunu yapacak,hep destek tam destek:icon_tup:

civic@ef
11-08-2012, 12:47

5 km den avans sesi duyuyormussun ?

CasabLanca
11-08-2012, 12:55

Onur selamlar,
yapmış olduğum ölçümler sonucunda dynamics üzerinde o saydığın haltların hepsinin bir işe yarayıp yaramadığını test ettim. almış olduğum sonuçlar motora bu kadar para harcayıp bir getirisi olmadığını gösteriyor. bunun yerine aracıma pioneer indash ile tss-20 takıp piyasa yapmadığım için kendime hayıflanıyorum..

Saygılar

Smith flow ölçülerini hallederken ben de hava filtresi,cai,cold air intake,dry flow,oiled filter işlerinde kafa yoracağım. Yeni terimler üzerinde kafa yoruyorum.
Eray kardeşi Öl-Ge (Ölücülük Geliştirme) konusunda gösterdiği üstün başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Yakında lisans başvurusunu yapacak,hep destek tam destek:icon_tup:
kazanacaksak hep beraber kanka :D birgün öldürmediğim her araba için bana lanet edeceksiniz :hehe:

5 km den avans sesi duyuyormussun ?
kanka DR. Dre kulaklık aldım hem clubber hem mapper bir havam var herşeyi net duyuyorum.

kop42
11-08-2012, 12:57

Serkancım Selamlar ,

Dynamics ile yaptığım araştırmalarda kendi aracımda şuanda yurtdışındaki supralarla hemen hemen aynı 100-200 koşusu yakında DBN ile bunu paylaşıcagım

yeni gelicek malzemelerim arasında nitro lastiklerim var ozaman otoban asfaltında birazdaha iyi tutunmayı planlıyorum.

sendede eğer imkan var ise dynamicsle bakabilirsin tork ve bhp ölcülerine bakabilirsin takıldığın yerlerde yardımcı olabilirim

selamlar Onur

serkanokan
11-08-2012, 13:03
Serkancım Selamlar ,

Dynamics ile yaptığım araştırmalarda kendi aracımda şuanda yurtdışındaki supralarla hemen hemen aynı 100-200 koşusu yakında DBN ile bunu paylaşıcagım

yeni gelicek malzemelerim arasında nitro lastiklerim var ozaman otoban asfaltında birazdaha iyi tutunmayı planlıyorum.

sendede eğer imkan var ise dynamicsle bakabilirsin tork ve bhp ölcülerine bakabilirsin takıldığın yerlerde yardımcı olabilirim

selamlar Onur

Onur Bey ilginize çok teşekkür ediyorum. 2JZ kodlu motorun çok büyük bir eksiğini buldum,testleri hala devam etmekte. Testlerin sonuçları lehimde olursa Toyota'ya dava açmayı düşünüyorum.
Keşke daha önce haber verseydiniz, ben de geçen hafta lastik siparişi verdim aynı kargoda gelirdi lastiklerimiz.
Mail'de bahsettiğim gibi, 5000 devir civarlarındaki patırdamayı Eray Bey ile çözmeye çalışıyoruz.Yeni kulaklığından çok umutluyuz,problemi çözdüğümüzde denemek isterim sizinle.

dirk
12-08-2012, 00:48
Onur Bey ilginize çok teşekkür ediyorum. 2JZ kodlu motorun çok büyük bir eksiğini buldum,testleri hala devam etmekte. Testlerin sonuçları lehimde olursa Toyota'ya dava açmayı düşünüyorum.
Keşke daha önce haber verseydiniz, ben de geçen hafta lastik siparişi verdim aynı kargoda gelirdi lastiklerimiz.
Mail'de bahsettiğim gibi, 5000 devir civarlarındaki patırdamayı Eray Bey ile çözmeye çalışıyoruz.Yeni kulaklığından çok umutluyuz,problemi çözdüğümüzde denemek isterim sizinle.

kulaklıkta calan parçanın adını alabilirmiyim. ? Avans Of The Tiger diyesim geliyor ama ?

Mikrop_Ali
12-08-2012, 01:06
keşke arabayla gitseydim yaa deneyecek çok şahin vardı....

serkanokan
12-08-2012, 01:30
kulaklıkta calan parçanın adını alabilirmiyim. ? Avans Of The Tiger diyesim geliyor ama ?

T7uFRvhMOLw

CasabLanca
12-08-2012, 01:37
başkan şu dakika itibariyle 106yı çözdüm

Alen
19-08-2012, 19:31
Aksam bayramlaşmaya ne dersiniz beyler Enka'da :)

AtmoSpheriC
19-08-2012, 21:52
Apaçilere çözüm bulmak lazım sıkıntı büyük...Adamlar tüm köprüyü boşta gaz vererek ve saçma sapan kornalarla geçip durdu :/

bitane kırmızı şahinci var havalı kornayı yeni taktırmış galiba paso basıp duruyodu :D

Burak-Akın
20-08-2012, 02:27
bitane kırmızı şahinci var havalı kornayı yeni taktırmış galiba paso basıp duruyodu :D

yanımda basınca biran kulaklarım hiç duymayacak sandım :icon_wack