PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muayenede cam filmi varsa yeni ruhsat veriyorlarmı ?

metin
11-08-2012, 09:32
Bir arkadaşım aracına lpg taktı muayeneden sonra ruhsata işlenecek araçta film var
eskıden sıkıntı yapıyorlardı muayenede fılm yazınca yenı ruhsat vermıyorlardı
hala durum aynımı acaba ? birde ek 1 kalktı galiba izleyeceği yol nedir ?

senna
11-08-2012, 10:54
sıkıntı olmaz yaptırsın muayenesini

SekoLive
11-08-2012, 10:57
senna başkan muayenede sıkıntı yokda :D bazı karakollar ruhsat sayfasını vermiyor Tüv den aldıgın kağıdı istiyorlar ,muayenede cam filmine hafif kusur yazıyor ise git bidaha muayeneye gir öyle gel diyorlar. Şimdi daha ilkkez bunu öğrenenler olabilir haliyle ne alaka diyede sölenebilirler sonuc olarak haklısınız :D

metin nisanda arkadaşın babası zeytinburnu karakoldan sıkıntısız aldı yaşınamı saygı duyup verdiler prosedür mü değişti bilmiyorum. varsa daha yakın tarihde tecrübesi olan paylasırsa güzel olur

senna
11-08-2012, 11:01
şimdi veriyorlar geçen sene sanırım biri davalık oldu o konuyla alakalı o zamandan beri ruhsat veriyorlar diye biliyorum:)

çıkaramazsa en yakın neresi varsa oraya gitsin gebze mesela oradan çıkarsın:)

SekoLive
11-08-2012, 11:03
aynen.

metin bi araştır netten belki yazanlar vardır şurası sıkıntısız diye bizim amca bi kaç karakol arayıp araba kadıköye kendi şişlyie bağlı oldugu halde zeytinburnundan cozmustu

bide okadar demistim amca muayeneyi yakacaklar gel sökelim film 50 tl ye yaptırırız diye yok dedi gitti halletti geldi üzmüştü beni :D

metin
11-08-2012, 12:43
söyliyeyim arkadaşa o zaman öyle halletsin olmassa başka şube de yaptırsın denesin bir kaç şube bakalım