PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polis Tartıştığı Vatandaşı Vurdu,Yazıklar Olsun !!!

Murat Özcan
13-08-2012, 18:17
ALINTIDIR;

Karabağlar'ın Cennetçeşme Mahallesi'nde görev yapan asayiş polis ekibine ait araç, Limontepe Semti 3820 Sokak'ta Erhan B'nin (22) kullandığı plakası açıklanmayan otomobille çarpıştı. Kazanın ardından tutanak düzenlemek isteyen ve otomobil sürücüsü hakkında ehliyeti bulunmadığı için işlem yapmak isteyen polis ekibi ile Erhan B. arasında tartışma çıktı.

Tartışmaya Erhan B'nin ağabeyi Emrah B. (26) ve yakınları Faruk K'nin (29) de karışmasıyla büyüyen olayda, polis ekibinde yer alan ve ismi açıklanmayan bir polis memuru, etrafında biriken ve üzerine yürüyenleri dağıtmak için biber gazı sıkarak, müdahalede bulunmak istedi. İddiaya göre, arbedeye dönüşen olayda darbedilmek istenen polis memuru, kendisini korumak için havaya ve yere ateş açtı. Açılan ateş sonucu, Erhan B, Emrah B. ve Faruk K. ile o sırada yoldan geçmekte olan Halil Altun (34) adlı vatandaş vücutlarına isabet eden kurşunlarla yaralandı. Olayın ardından bölgeye çok sayıda takviye polis ekibi sevk edilerek, güvenlik tedbirleri alındı.

Ambulanslarla Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Emrah B. HAYATINI KAYBETTİ...

Ben yorum yapamıycam arkadaşlar yoksa ağzımı çok kötü bozucam bu polislere,vurulması gerekmiyordu biber gazın jopun nerden lan senin en kötü öyle bir şey yapsaydın çocuğun çığlıkları içimi acıttı yazıklar olsun,size polis rütbesi verenın te ... m.. k...

h5-8E5gT_ac

arm
13-08-2012, 18:21
Bende yorum yapmıyorum. Kim yorum yapsın? Gerçekler ortada. Zihniyet ortada.

lnd_samet
13-08-2012, 18:23
polisin anasına avradına Allahına ettiği küfürleride duyuyorsunuz değilmi?

duyuyorsunuz duyuyorsunuz.
güzel

ef186
13-08-2012, 20:14
Polisin kafasina sandalyeyle dalan adam vurumdu degilmi ?

Bu olayin oncesinin goruntuleri nerede ?